مجله فرانسه

تور پیشنهادی غرب فرانسه | مزایای سفر با تور غرب فرانسه

پیشنهادی

تور غرب فرانسه

تور پیشنهادی غرب فرانسه یک سفر جاده‌ای در اطراف ساحل اقیانوس اطلس است که از بیاریتز در جنوب غربی فرانسه شروع تا ناحیه بریتانی در شمال غربی فرانسه ادامه پیدا می‌کند. جایی که برای گردشگران فرصت‌های ورزش آبی وجود دارد و تعداد گردشگران بسیار کمتر از سواحل مدیترانه است.

این تور آن‌قدر تجربیات و مکان‌های دیدنی مختلف را در اختیار گردشگران قرار می‌دهد که تصمیم‌گیری برای کشف این تجربیات یا بازدید از مکان‌های دیدنی مختلف در غرب فرانسه کمی برای گردشگران دشوار می‌باشد.

سواحل باشکوه اقیانوس اطلس با جزایر بکری که در آن وجود دارد؛ در آنجا گذر زمان احساس نمی‌شود. مکان‌های مانند ایل دی ایکس که ناپلئون آخرین روزهای خود را در آنجا سپری کرد.

تور سواحل مدیترانه فرانسه و جاذبه‌های زیبای آن را از دست ندهید.

پیشنهادی

مسیر تور پیشنهادی غرب فرانسه

کشتی‌های بریتانی وسیله بسیار خوبی برای تور پیشنهادی غرب فرانسه می‌باشند. این کشتی‌ها خدمات مختلفی به گردشگران ارائه می‌دهند. آن‌ها می‌توانند با این کشتی‌ها از بیاریتز به بندر بوردو بروند و یک شب عالی در کابین بگذرانند یا یک روز را برای استراحت و آفتاب گرفتن بر روی عرشه داشته باشند.

آن‌ها می‌توانند یک شب در بوردو اقامت کنند. بندر بوردو یکی از پرجنب‌وجوش‌ترین و مرفه‌ترین شهرهای فرانسه و قلب تجارت شراب است.

مقصد بعدی در تور پیشنهادی غرب فرانسه روستای ترمولت در منطقه زیبای Dordogne می‌باشد. از بوردو تا روستای ترمولت 153 کیلومتر (95 مایل) فاصله است و حدود 2 ساعت طول می‌کشد که گردشگران این مسیر را رانندگی کنند.

عمارت‌های قدیمی در روستای ترمولت به‌عنوان یکی از راحت‌ترین و جذاب‌ترین محل‌های اقامت برای گردشگران در این منطقه است که با استقبال گرم و صرف غذای عالی در باغ از آن‌ها پذیرایی می‌کند. در منطقه Dordogne این‌قدر گزینه‌های گشت‌وگذار زیاد است که گردشگران می‌توانند ساعت‌ها از دیدن آن لذت ببرند.

پس‌ازآن گردشگران می‌توانند مسیر تور پیشنهادی غرب فرانسه را با رانندگی به سمت دره لوار یکی از شهرهای زیبا اما کمتر شناخته‌شده ادامه دهند. این شهر زمانی یک شهر مهم نظامی بود و هنوز آکادمی سپاه زرهی را در اختیار دارد.

آن‌ها می‌توانند از موزه نظامی و همچنین موزه تانک که دارای بزرگترین مجموعه وسایل نقلیه زرهی در جهان است بازدید کنند. همچنین در این شهر دوستداران اسب می‌توانند به اسب‌سواری و تماشای آموزش اسب‌ها مشغول شوند. و درنهایت تور پیشنهادی غرب فرانسه را با توقف در شهر دوست‌داشتنی سنت مالو در سواحل بریتانی پایان دهند.

تور سواحل نرماندی فرانسه | لیست کارهایی که باید در این سفر انجام دهید.

مسیر تور پیشنهادی غرب فرلنسه

فعالیت‌های تور پیشنهادی غرب فرانسه

موج‌سواری یکی از فعالیت‌های هیجان‌انگیز تور پیشنهادی غرب فرانسه است که گردشگران می‌توانند در ساحل بیاریتز با صخره‌های ناهموار و زیبا و آب‌وهوای معتدل در طول سال انجام دهند. از سال 1957 وقتی‌که پیتر ویرتل، فیلمنامه‌نویس از کالیفرنیا با تخته موج‌سواری به این منطقه سفر کرد، به‌عنوان مبدأ موج‌سواری اروپا معروف شد.

همچنین گردشگران با پرواز گلایدر در ارتفاع 300 فوت می‌توانند از دیدن تپه‌های شنی، مزرعه گل مینا یا جنگل کاج در غرب فرانسه لذت ببرند. علاوه بر این اسب‌سواری در ساحل ایل دو ری، دوچرخه‌سواری از ناحیه بریتانی تا مرز اسپانیا و کایاک‌رانی در شبه‌جزیره کروزون از دیگر فعالیت‌های تور پیشنهادی غرب فرانسه است.   

مزایای تور پیشنهادی غرب فرانسه

یکی از مهم‌ترین مزیت‌های تور پیشنهادی غرب فرانسه نسبت به دیگر تورها این است که این تور نسبتاً ارزان‌تر و مقرون‌به‌صرفه‌تر است. در مقاصد این تور برخلاف دیگر مکان‌های شناخته‌شده در کشور فرانسه در هر موقع از سال گردشگران کمتری حضور دارد و محیطی آرامش‌بخش و ساکت برای آن‌ها فراهم می‌کنند.

گردشگران می‌توانند در تور پیشنهادی غرب فرانسه تجربه بازدید از دیوارهای گرانیت خاکستری در خیابان‌های باریک و سنگ‌فرش شده شهر قدیمی سنت مارلو، گشت‌وگذار در باغ‌های دره لوار، فضای رمانتیک قلعه‌های افسانه‌ای در منطقه Dordogne ، تماشای آرام غروب آفتاب، غواصی در اقیانوس اطلس و غذاهای لذیذ آن‌ها را کسب کنند.

چرا فرانسه یکی از مهم‌ترین مقاصد گردشگری جهان به شمار می‌رود؟

تور پیشنهادی غرب فرانسه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.