مجله فرانسه

پیگال جنوبی | محله ای پر از مناظر دیدنی، موزه های زیبا و خوراکی های خوشمزه

پیگال جنوبی | محله ای پر از مناظر دیدنی ، موزه های زیبا و خوراکی های خوشمزه

بلوار باشکوه بلوچی دو کلیشی و بلوار دو روچوآرت، مونتمارتر را از ناحیه نهم که قسمت بالایی آن اغلب پیگال جنوبی نامیده می‌شود، جدا می‌کند. این بلوارها عصرها با روشن شدن چراغ‌های نئون مغازه‌ها زنده می‌شوند و گردشگران با رفتن به رول مولن، از بین تماشاچیان و افراد محلی که در بارها و کلوب های اطراف پیگاله رفت‌وآمد می‌کنند عبور می‌کنند. برای بازدید از محله و منطقه پیگال جنوبی می توانید از طریق تور فرانسه اقدام کنید.

این منطقه گلدان ذوب پاریس است و به دلایلی جمعیت زیادی از عرب‌ها در نزدیکی ایستگاه باربوش روچوارت زندگی می‌کنند. زمانی که از بلوار خارج و وارد پیگال جنوبی می‌شوید این منطقه شمارا با خیابان‌های کمیاب و مرتفع محله نوول آتن و رستوران‌هایی زیبا شگفت‌زده می‌کند.

قدم زدن در اطراف South Pigalle

قدم زدن در پیگال جنوبی بهترین راه برای دیدن فضای خیابان‌ها و معماری خیره‌کننده آن است. این منطقه متشکل از تعداد انگشت‌شماری از موزه‌های کوچک است که می‌توانند با موزه‌های بزرگی مانند لوور رقابت کنند. ازآنجاکه این ناحیه شیب دار است، پیاده‌روی در این محله به‌صورت سربالایی می‌باشد.

پیگال جنوبی | محله ای پر از مناظر دیدنی ، موزه های زیبا و خوراکی های خوشمزه

پیگال جنوبی | محله ای پر از مناظر دیدنی ، موزه های زیبا و خوراکی های خوشمزه

شاید برای شما کمی سخت باشد اما مزیت پیاده‌روی در سربالایی به این معنی است که می‌توانید خیابان‌های باشکوه را در حین پیاده‌روی مشاهده کنید. همچنین مناظر فوق‌العاده‌ای از قلب مقدس وجود دارد که هرازگاهی از پشت‌بام‌ها بیرون می‌آید. اگر در امتداد خیابان سنت لازار، سمت راست را بپیچید و اولین پیچ سمت چپ را به خیابان دو لا روشفوکال بروید، موزه جذاب گوستاو مورو را خواهید دید.

طبیعت دل‌نشین باغ موزه زندگی عاشقانه

اگر در خیابان دو روشفوکود بعد از خیابان لا برویر به چپ بپیچید، در طبقه دوم ساختمانی در این خیابان وجود دارد که یادآور این واقعیت است که نقاش آگوست رنوار از 1897 تا 1902 در آنجا زندگی می‌کرده. اگر به انتهای خیابان بروید با منظره‌ای باشکوه که ورودی سرسبز باغ موزه زندگی عاشقانه در آن قرار دارد مواجه خواهید شد. در باغ این موزه مسحور می‌توانید برای صرف ساندویچ یا قهوه توقف کنید. کافه سلف‌سرویس در گلخانه‌ای به سبک ویکتوریایی واقع‌شده است. می‌توانید در حیاط بنشینید و از یک‌لحظه آرامش‌بخش در میان گل‌ها لذت ببرید.

پیگال جنوبی | محله ای پر از مناظر دیدنی ، موزه های زیبا و خوراکی های خوشمزه

پیگال جنوبی | محله ای پر از مناظر دیدنی ، موزه های زیبا و خوراکی های خوشمزه

رستوران‌ها و غذاهای خوشمزه در پیگال جنوبی

اکنون وقت آن است که به برخی از رستوران‌ها و مغازه‌هایی با غذاهایی خوشمزه که در انتهای خیابان ویکتور ماسه یافت می‌شود، سر بزنید. این خیابان یکی از معدود خیابان‌های مخصوص خرید مواد غذایی در منطقه است و ساکنان آن صاحبان مغازه‌های کلوچه فروشی، رستوران‌ها، بلونژری ها و میوه‌فروشی‌ها هستند. قدم زدن در این خیابان یک جشن برای چشم‌ها محسوب می‌شود. اگر در این خیابان قدم بزنید به کلیسای انتهای خیابان برخورد می‌کنید. ازاینجا می‌توانید سوار مترو نوتردام د لورت شوید یا به کاوش در خیابان‌های این محله زیبا ادامه دهید.

مناظر دیدنی در پیگال جنوبی

اگر به عقب برگردید و وارد دنیای موزه رمانتیک و موزه گوستاو مورو شوید. خانه‌هایی در قسمت آتن جدید در پیگال جنوبی می‌بینید که هر دو آن‌ها زمانی خانه نقاشان بوده‌اند. ظاهر این خانه‌ها که در قرن نوزدهم ساخته‌شده‌اند همان‌طور سالم و دست‌نخورده باقی‌مانده است که نمای جذابی را به شما نشان می‌دهند. موزه رمانتیک، محل نقاشی آری شفر بود که نخبگان فکری و سیاسی آن زمان را سرگرم می‌کرد. جورج سند، شوپن، یوجین دلاکروا، جیاوچینو روسینی، چارلز دیکنز، لیست و برلیوز همگی از این خانه زیبا گذر می‌کردند.

خوراکی‌های محبوب در South Pigalle

پوپلینی، یک غذای خوشمزه و سرگرم‌کننده با کرم کلاسیک آلا چو است. انگلیسی‌زبانان معمولاً از این شیرینی‌های کوچک گرد به‌عنوان پروفرول یاد می‌کنند. این شیرینی در ده طعم مختلف وجود دارد. طعم‌هایی مثل گل رز، لیمو، کارامل شور و غیره. طعم روز.

خوراکی‌های محبوب

خوراکی‌های محبوب

اتاق جم ، یک مرکز تجاری زیبا و دلپذیر است که یکی از بزرگ‌ترین فروشگاه‌های مربا را در خود جای‌داده است که می‌توانید در پاریس پیدا کنید. چشیدن طعم این خوراکی بسته‌بندی مرتب و طعم‌های متنوع در تعطیلات حتماً برای شما لذت‌بخش خواهد بود. حتی فروشنده به شما اجازه می‌دهد قبل از خرید آن را امتحان کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.