ویزای توریستی اسپانیا

این برگه برای تمام افرادی تهیه شده است که قصد سفر به اسپانیا را دارند و همچنین برای تمام افرادی که به دنبال اطلاعات کوتاهی درباره اسپانیا میگردند. برای رفتن به اسپانیا ممکن است از خود بپرسید که مدارک مورد نیاز برای ویزای توریستی اسپانیا مانند مدارک ویزای شنگن است، شاید با کمی تفاوت باشد. بله درست حدس زده اید ما برای راحتی کاربران گرامی کشور ها را تفکیک میکنیم. از طرفی آژانس ژیوار کارگزار رسمی سفارت اسپانیا در ایران میباشد و به طور قطعی ویزای اسپانیا بعد از حداکثر 15 روز در دست شما خواهد بود.

آنچه که میخوانید؟

 • مختصری درباره اسپانیا
 • مدارک عمومی برای ویزای توریستی اسپانیا
 • مدارک شغلی برای ویزای توریستی اسپانیا
 • نرخ ورودی سفارت اسپانیا
ویزای-توریستی-اسپانیا
ویزای-توریستی-اسپانیا

مدارک عمومی برای ویزای توریستی اسپانیا

 • اصل پاسپورت امضا شده که باید 6 ماه از زمان برگشت تور اعتبار داشته باشد.
 • 2 قطعه عکس با ابعاد 3.5 در 4.5

شرایط عکس: رنگی، تمام رخ، زمینه سفید، بدون لبخند و عینک و کلاه، کانلا از روبرو گردی صورت کاملا مشخص باشد و 70 تا 80 درصد عکس چهره فرد باشد. عکس حداکثر مربوط به 6 ماه گذشته باشد و با عکس های گذرنامه فعلی و گذرنامه های قبلی متفاوت باشد.

 • اصل و ترجمه کلیه صفحات شناسنامه متقاضی و هر شخصی که با وی عازم سفر باشد.
 • اصل گواهی حساب بانکی با مهر و امضا بانک که باید به زبان انگلیسی ترجمه شود.

توضیح:حداکثر یک هفته قبل از تاریخ تحویل مدارک به سفارت باید گواهی حساب بانکی را تهیه کنیدو سایز پرینت بانکی باید A4 باشد. در مورد حساب های جاری و سپرده های بانکی باید این نکته را مورد نظر بگیرید:

الف)حساب های جاری: کارکرد 3 ماهه اخیر به زبان انگلیسی

ب)گواهی تمکن برای سپرده های بانکی به همراه گردش حساب سه ماهه سود به زبان انگلیسی از طرف بانک همراه با مهر شعبه و امضا بانک. باید حداقل موجودی برای هر نفر 70 میلیون تومان باشد.

 • اصل وترجمه سند مالکیت
 • اصل ترجمه مدارک شغلی

مختصری درباره کشور زیبای اسپانیا

 اسپانیا کشوری است مملو از قلعه های سنگی، کوه های پوشیده از برف، بناهای تاریخی وسیع و شهرهای پیشرفته که همه این موارد آن را به یک مقصد گردشگری بی نظیر برای مسافران تبدیل کرده است. این کشور از لحاظ جغرافیایی و فرهنگی متنوع است.

بخش اعظم منطقه به طور سنتی به دامداری و تولید غلات ادامه میدهند. حومه اسپانیا بسیار زیبا، با قلعه ها، قنات ها و ویرانه های باستانی باشکوه پر شده است، اما شهرهای آن کاملاً مدرن هستند.

هر چقدر هم که درباره الهامرا خوانده باشید یا چند تصویر از کاخ های الهامرا گرانادا دیده باشید، با دیدن شکوه کاخ نفس تان حبس میشود. پایتخت اسپانیا مادرید است. زبان مردم اسپانیا، اسپانیایی است و اینکه بدانید اسپانیایی زبان رسمی 15 کشور دیگر است برایتان جالب به نظر میرسد. اسپانیا در تولید روغن زیتون سرآمد کشور های جهان است، قید میکنم که اول نیست بلکه در پنج کشور برتر حوزه تولید روغن زیتون قرار دارد. اسپانیا دارای دو پارلمان است یکی مجلس سنا و دیگری مجلس نمایندگان. اگر بعد از خواندن این مطلب و دیدن تصاویر زیبای اسپانیا به فکر سفر به اسپانیا با تور اسپانیا افتادید کاملا طبیعی است!!

در پایان برگه میتوانید تمام سوالات خود را در مورد ویزای توریستی اسپانیا مطرح نمایید. ما در کوتاه ترین زمان ممکن پاسخ تک تک سوالات شما عزیزان را به طور دقیق تایپ می نماییم.

ویزای-توریستی-اسپانیا
ویزای-توریستی-اسپانیا

نرخ ورودی سفارت اسپانیا:

105 یورو برای بزرگسالان
65 یورو برای کودکان 6 تا 12 سال
25 یورو برای کودکان زیر 6 سال

مدارک شغلی برای ویزای توریستی اسپانیا

1) بازنشسته: ارائه حکم بازنشستگی، کارت بازنشستگی، سه فیش آخر حقوق

2) پزشکان: پروانه مطب یا حکم کارگزینی به همراه 3 فیش آخر حقوقی از محل کار، پروانه دایم پزشکی،کارت نظام پزشکی،در صورت دارا بودن سابقه بیمه تامین اجتماعی با مهر سازمان

3) وکلا: پروانه وکالت

4) مشاغل غیر دولتی: گواهی اشتغال به کاراز شرکت مربوطه به همراه سه فیش آخر حقوقی و سابقه بیمه تامین اجتماعی با مه رسازمان، قرارداد کاری

5) مشاغل دولتی: حکم کارگزینی یا نامه از سازمان نربوطه با ذکر مدت اشتغال سمت  میزان حق.ق دریافتی و تاییدیه مرخصی، سابقه بیمه تامین اجتماعی با مهر سازمان ،سه فیش آخر حقوق

6) خویش فرمایان: جواز کسب،  فیش آخرین پرداخت مالیات، آخرین آگهی تغییرات، معرفی نامه از اتحادیه

7) معلمان و اساتید واعضلی هیئت علمی دانشگاه: اصل حکم کارگزینی یا گواهی اشتغال به کار به همراه سه فیش آخر حقوقی و سابقه بیمه تامین اجتماعی با مهر سازمان، کارت پرسنلی

8) دانش آموزان و دانشجویان: اصل و ترجکمه نامه اشتغال بهتحصل با دانش آموزانی مه در سال تحصیلی قصد سفر دارندعلاوه ب آن اصل و ترجمه رضایت نامه کتبی از مدیریت مدرسه با ذکر تاریخ سفر الزامی است.

 • برای فرزندان زیر 18 سال که همراهی والدین یا با یکس از آنها سفر میکنند، رضایت نامه محضری الزامی است و نیاز به ترجمه به زبان انگلیسی و تأییدیه دادگستری و امور خارجه دارد.
 • کپی مدارک شغلی سرپرست برای دیگر اعضای خانواده

حضور کلیه مسافرین بالای 12 سال برای انگشت نگاری الزامی است. اصل مدارک تا زمان برگشت مسافر نزد آژانس باقی میماند.

چک رمز دار به مبلغ 100 میلیون تومان به ازای هر نفر در وجه آژانس هواپیمایی ژیوار جهت ضمانت بازگشت از سفر ضروری است که پس از بررسی مدارک و نیاز به مبالغ بیشتر برای ضمانت متعاقبا اعلام میشود. لازم به کر است که در صورت نیاز بیشتر برای مدارک سفارت به شما اطلاع خواهیم داد.

ویزای-توریستی-اسپانیا

16
دیدگاه بگذارید

8 Comment threads
8 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
منصور دیبا

ببخشید یک سوال برای ویزای توریستی اسپانیا چه فصلی را مناسب میدانین؟

میترا

سلام ایا تور های نورورزی کنسل میشوند؟

p.l

سلام میشه برای اسپانیا ویزا رو سریه تر به دست مان برسونید؟؟

حامد شجاع پور

درود ایا باا این شرایط ممکنه تا سال اینده سفر ها کنسل بشه؟

خلیل روستایی

سلام وخسته نباشید ایا این نرخ ها جدید هستند؟

اذین محمدی

با سلام خدمت شما. میشه ورودی سفرات را ریالی پرداخت کنم؟

k.h

برای من شبه به وجود اومده درباره شرایط کنونی ایران. ایا ممکنه که تور نوروز برگزار نشه؟

sepideh ahmadi

سلام من برای بار اول قصد دارم به اروپا سفر کنم. برای این نگرانم که ریجکت بشم لطفا راهنمایی کنید.ممنونم

دریافت آفرهای تور اروپا

برای دریافت آخرین آفرهای ویژه تور اروپا شماره تماستان را ثبت کنید

54795000 021