مجله فرانسه

تور تخصصی فرانسه گردی

فرانسه گردی

معرفی تور تخصصی فرانسه گردی

فرانسه چیزهای زیادی همچون تاریخ، هنر، فرهنگ، غذا، شراب، مناظر باشکوه در حومه شهر، معماری و موارد دیگر برای ارائه به گردشگران دارد. تور تخصصی فرانسه گردی که با دقت متناسب با نیاز گردشگران برنامه‌ریزی‌شده‌اند خاطرات مادام‌العمر و تجربیات فراموش‌نشدنی را برای آن‌ها رقم می‌زنند.

در طراحی این تورها گردشگران می‌توانند به‌منظور یک هدف خاص یا بازدید از یک مکان خاص به فرانسه سفر کنند و یا در برنامه سفر خود، بر روی برنامه‌های متنوع و تجربیات خاص مانند کشف فرهنگ سنتی، تهیه غذاهای کلاسیک در یک محیط لوکس یا کلاسیک، تمرکز کنند.

تورهای تخصصی و سفارشی ممکن است در الهام بخشیدن به افراد علاقه‌مند و تحریک تخیل آن‌ها موفق باشد. در این مقاله می‌توانید اطلاعات بیشتری در مورد چند نمونه از تور تخصصی فرانسه گردی کسب کنید.

در سفر به فرانسه، بازدید از پل پونت دو گارد را از دست ندهید.

فرانسه گردی

تور تخصصی فرانسه گردی برای بازدید از برج ایفل

اگرچه پاریس یکی از پربازدیدترین شهرهای فرانسه است، اما بازدید از برج ایفل آن‌قدر لذت‌بخش خواهد بود که به‌سادگی نمی‌توان از آن گذشت. این تور تخصصی فرانسه گردی هم برای گردشگران فرانسوی و هم برای گردشگران خارجی فراهم است.

برخلاف تصور ذهنی عموم که نمی‌دانند در برج ایفل چه چیزی در انتظار آن‌ها خواهد بود، در قسمت ورودی‌های شرقی و جنوبی این برج، باغ‌های زیبایی واقع‌شده است. گردشگران می‌توانند با قدم زدن در این باغ‌ها نهایت لذت را ببرند.

همچنین آن‌ها می‌توانند با آسانسور به طبقه اول برج بروند و در رستوران آن بهترین غذا را سرو کنند و یک منظره گسترده از پایتخت را در آن ارتفاع تماشا کنند. شلوغ‌ترین دوره تور تخصصی فرانسه گردی برای بازدید از برج ایفل بین اواخر ژوئن تا اوایل سپتامبر است.

تور تخصصی فرانسه گردی برای بازدید از کاخ ورسای

تور تخصصی فرانسه گردی برای بازدید از کاخ ورسای یک سفر کوتاه است که گردشگران می‌توانند مسیر آن را با قطار از پاریس تا منطقه ایل دو فرانس در جنوب غرب فرانسه بروند. آن‌ها می‌توانند یک یا دو روز در این منطقه اقامت داشته باشند و از تالار آیینه و آسیاب کاهگل عجیب معروف به همو دو لا راین (Hameau de la Reine) ، خانه‌های سلطنتی و باغ‌های اطراف کاخ بازدید کنند.

این کاخ در سال 1623 به‌عنوان یک خانه شکار که توسط لوئی سیزدهم ساخته شد. کاخ ورسای با بیش از 2000 هکتار، عنوان بزرگترین قلمرو سلطنتی جهان را دارد و 54 سال طول کشید تا تکمیل شود.

هر زمان از سال برای تور تخصصی فرانسه گردی به‌منظور بازدید از کاخ ورسای مناسب است. اما بهتر است گردشگران تور خود را در بهار رزرو کنند تا بتوانند نمایش‌های موزیکال مانند نمایش موسیقی آبی، نمایش موسیقی باروک و نمایش استثنایی آتش‌بازی را در حوض‌ها و باغ‌های کاخ ورسای تماشا کنند.

فرانسه گردی

تور تخصصی فرانسه گردی برای بازدید از مون سن میشل

جزیره مون سن میشل در منطقه نرماندی با 224 مایل فاصله از پاریس به‌عنوان یک مقصد گردشگری برای تور تخصصی فرانسه گردی در نظر گرفته می‌شود. موقعیت جغرافیایی مون سن میشل، بین آسمان، دریا و زمین از قرن سیزدهم تاکنون انسان‌ها را مجذوب خود کرده است.

همچنین کلیسای مون سن میشل با سبک گوتیک خود در ارتفاع 155 متری از دریا به‌عنوان یک شاهکار شگفت‌انگیز قرون‌وسطایی است که قسمت‌های مختلف آن بین قرن هشتم و قرن شانزدهم ساخته‌شده است.

گردشگران در تور تخصصی فرانسه گردی برای بازدید از مون سن میشل می‌توانند 2 تا 3 روز در این جزیره اقامت کنند و از باروهای سنگی کلیسا، زیارتگاه‌ها و همچنین شهرهای سنت مالو، روئن، هونفلور بازدید کنند.

البته این تور به دلیل مسیر پیاده‌روی 200 متری تا بالای کوه، برای افرادی که توانایی جسمی بالایی ندارند، مناسب نیست. بهترین زمان برای این تور ماه‌های جولای و آگوست است که گردشگران می‌توانند از کنسرت موسیقی جاز، جشنواره موسیقی مذهبی و جشنواره مشهور Grandes Marées لذت ببرند.

فرانسه گردی

تور تخصصی فرانسه گردی برای دوچرخه‌سواری

فرانسه زادگاه دوچرخه‌سواری بوده و طی سه دهه گذشته تاکنون تور تخصصی فرانسه گردی برای دوچرخه‌سواری در سراسر کشور برگزار می‌شود. هر منطقه ازنظر جذابیت محلی برای دوچرخه‌سواری متفاوت است.

گردشگران می‌توانند با دوچرخه به باغ‌های انگور و باغ‌های زیتون بروند، از بناهای تاریخی گذشته بازدید کنند و از مناظر و معماری زیبا استفاده کنند. گردشگران چه دوچرخه‌سوار حرفه‌ای باشند یا دوچرخه‌سوار معمولی، می‌توانند در این تور با سرعت خود بین روستاها و شهرها رکاب بزنند و در چشم‌اندازهای زیبا توقف کنند.

تور تخصصی فرانسه گردی برای دوچرخه‌سواری معمولاً بین آوریل و اکتبر که ماه‌های خشک و گرم‌تری هستند، برگزار می‌شوند.

فرانسه گردی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.