ژیوارنامه

زنان موفق و معروف اروپا |12 زن معروف در اروپا

زنان موفق و معروف اروپا

همه ما سالانه، روز جهانی زن را برای تمام زنانی که روح تسخیرناپذیری دارند و تلاش می کنند که تغییرات شگفتی را در جامعه ایجاد کنند جشن می گیریم.

در این مقاله قصد داریم که زنان موفق و معروف اروپایی را به شما معرفی کنیم.

1)Gillian Tans یک بانوی تاجر هلندی

جیلیان تانز یک تاجر هلندی است که مدیر اجرایی فعلیBooking.com است و در آوریل 2016 منصوب شد. او مسئول استراتژی جهانی و عملیات Booking.com، از جمله مدیریت تمام واحد های تجاری در سازمان است.

2) Corinne Vigreux یک بانوی هلندی

TOMTOMیکی از معدود شرکت های الکترونیکی مصرفی اروپایی از هلند است که به یک برند جهانی تبدیل شده است. و Corinne Vigreux یکی از بنیانگذاران این غول فناوری است.

هنگامی که در سال 1991 تاسیس شد، کورین نقش مهمی در توسعه TOMTOM به عنوان یک نام تجاری و در تعریف فروش جهانی و استراتژی های محصول شرکت ایفا کرد.

زنان معروف و موفق اروپا

3)Jessica Butcher یک بانوی موفق انگلیسی

جسیکا بوچر یکی از بنیانگذارانBlippar، یکی از بودجه بندی شده ترین مقیاس های فناوری در انگلیس است و درحال حاضر این شرکت از صعود سریع به عنوان مرورگر بصری موبایل پیشرو در جهان برخوردار است.

او دریافت کننده جوایز متعدد زن کارآفرین و فن آوری از جمله 100زن برتر BBC و قدرتمندترین کارآفرینان زن Fortune است. بلیپار در سال 2011 تاسیس شد و تاکنون در مجموع 124 میلیون یورو بودجه جمع آوری کرده است.

4)Amber Atherton بانوی انگلیسی

این بانوی موفق انگلیسی اولین شرکت خود را در 9 سالگی و شرکت جواهرات چند میلیون پوندی خود Flash Trashرا در16 سالگی تاسیس کرد.

به تازگی، او Brand Fan Girl را تاسیس کرد. در واقع، دانش وی از کد و مهارت در تشخیص نقاط ضعف در بازار باعث شده است که او در فوربیس30 زیر 30سال جایگاهی کسب کند.

آمبر

5)Dr.sue Black بانوی انگلیسی

دکتر سو بلک، یک دانشمند کامپیوتر و یک متفکر رادیکال برنده جایزه است. ناشر بین المللی، گاردین، وی را به عنوان یکی از ده زن در فناوری که شما باید ملاقات کنید ذکر کرد.

او شغل روزمره خود را سنگین می کند و هنوز وقت پیدا می کند تا برای شناخت بیشتر و حمایت بیشتر از زنان در محاسبات فعالیت کند.

6)Robin(Robyn)Carlssonبانوی سوئدی

رابین نوازنده ای است که مرتبا با فن آوری و هنر ارتباط برقرار می کند، جشنواره تکلا تک را آغاز کرد، جایی که دختران بین 11 تا 18 سال از مناطق مختلف فناوری آینده استفاده می کنند.

در واقع، او جایزه بزرگ استکهلم را به دلیل کمک های هنری و استقبال از فناوری دریافت کرد. Teklatech در سال 2005 تاسیس شد و مبلغ کل 8.5 میلیون یورو را جمع آوری کرد.

7)Louise Fritjofsson بانوی سوئدی

لوئیز یک کارآفرین و ماجراجو است. او اولین شرکت خود را در 19 سالگی تاسیس کرد. از برخی از بلندترین کوه ها بالا رفت، ماراتن زد. وی هم چنین Vinit را تاسیس کرد، سکویی که در راه تبدیل شدن به یکی از بزرگترین راه حل های نرم افزاری برای دارندگان و مربیان سالن های ورزشی است.

این شرکت 1.6 میلیون یورو بودجه جذب کرده و در سال 2013 تاسیس شده است.

8)Nathalie Gaveau بانوی فرانسوی

هنگامی که priceMinister رقیب فرانسویeBay به Rakuten فروخته شد، ناتالی یکی از بزرگترین راه های ورود به فرانسه به نام خود را به دست آورد.

اکنون، او مدیرعامل موسسه تجارت اجتماعی تلفن همراه و وب Shopcade است که میلیون ها مشتری در انگلیس، ایالات متحده، هند و فرانسه دارد.

Shopcade در سال 2011 تاسیس شد و تاکنون حدود 3.6 میلیون یورور بودجه جمع آوری کرده است.

9)Karoli Hindriks بانوی موفق استونی

این بانوی موفق اولین تجارت خود را در شانزده سالگی آغاز کرد. بعدا هفت کانال تلویزیونی بین المللی را در شمال اروپا راه اندازی کرد و توانست تجارت تلویزیون در منطقه را مختل کند.

این شرکت از زمان تاسیس خود از سال 2014 تاکنون 8.1 میلیون یورو جمع آوری کرده است.

10)Natalie Massenet یک بانوی انگلیسی

ناتالی امپراتوری مد خود Net-a-Porter را از آشپزخانه خود در سال2000تاسیس کرد. چند سال طول کشید تا فهمید که قالب محله قرن 21 را ایجاد کرده است.

او اکنون رئیس شورای مد انگلیس است و در آنجا مد انگلیس وهفته مد لندن را تبلیغ می کند.

11)Sarah Wood بانوی انگلیسی

این بانوی موفق یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل شرکت فناوری بازاریابی Unruly است. شرکت سارا به عنوان یکی از 15 زنانی که باید در Tech تماشا کنند، یکی از 10 کارآفرین مستقر در لندن برای تماشای Forbesو شماره 4 در 10 زن برتر فناوری Spy’s Digital انتخاب شد.

Unruly در 3 دوره در مجموع 27.5میلیون یورو بودجه جمع آوری کرده است.

12)lda Tin بانوی موفق آلمانی

آیدا مدیر عامل و بنیانگذار برنامه پیگیری سلامت زنان، Clue است. او قبلا تورهای موتور سیکلت را به دور دنیا هدایت می کرد و کتابی درباره تجربه خود به نام Direkt abouts متشر کرد که به یک کتاب پرفروش دانمارکی تبدیل شد.

وی به دلیل ایجاد اصطلاح Femtech برای توصیف بخش فناوری متمرکز بر بهبود سلامت زنان شناخته شده است. این پلتفرم برنامه از زمان راه اندازی در سال 2013 تاکنون 27.4 میلیون یورو سرمایه جمع کرده است.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.