ژیوارنامه

معرفی 17 ساحل برتر اروپا در سال 2020

بهترین سواحل اروپا

بهترین سواحل اروپایی در سال 2020

آیا شما برای تعطیلات خود به دنبال یک ساحل رویایی هستید؟ در این مقاله ما به شما بهترین سواحل اروپایی را معرفی می کنیم.

شما می توانید در شن های خوب سواحل مخفی مانند”cala pregonda ” در منورکا یا ساحل “vlychos” در جزیره هیدرا استراحت کنید.

هوای تازه درختان کاج را در ساحل Nugal در کرواسی یا ساحل Cala sa boadella در اسپانیا تنفس کنید، یا در ساحل زیبای positano در ایتالیا استراحت کیند.

بهترین سواحل فرانسه، اسپانیا، یونان، کرواسی، ایتالیا، ترکیه ، مونته نگرو بلکه انگلیس، بلغارستان و رومانی در انتظار شما هستند.

پروازها و محل اقامت خود را با بهترین قیمت تضمین شده رزرو کنید و سواحل استثنایی را در چهار گوشه اروپا کشف کنید.

اگر علاقمند سفر به اروپا هستید، از تور اروپا نوروز 1401 ژیوار دیدن کنید.

1)ساحلpasjaca(Pasjaca beach)در cavtat منطقه konavle، کرواسی

زیباترین ساحل اروپا در قلب منطقه konavle، که 10 دقیقه با کاواتات(cavtat) و با ماشین به مدت 30 دقیقه با مروارید دریای آدریاتیک فاصله دارد، ساحل pasjacaمی باشد. این ساحل زیبا در شهر دوبروونیک واقع شده است.

این ساحل که در دامنه صخره قرار گرفته است نماد یک معجزه واقعی می باشد. در سال 1955، تونلی از مزارع بالادست(غالبا سیلاب) به دریا ایجاد شد.

تعدادی سنگ از ساخت آن تونل باقی مانده است که از تعدادی از آن ها  برای ساخت جاده ها استفاده شده است و یا تعدادی از آن ها در کنار دریا رها شده اند. در عرض چند سال، امواج، این سنگ ها را به سنگریزه و سپس به شن تبدیل کردند و همین عامل به وجود آمدن ساحل Pasjaca شد.

بعد از چند سال دریا همه شن ها را برد و مردم محلی سنگ های جدیدی را حمل کردند که دوباره به سنگریزه و شن تبدیل شدند. آنها این کار را بارها و بارها برای حفظ این ساحل که بهشت کوچک مردم این منطقه بود انجام دادند. ساحل pasjaca، زیباترین ساحل اروپا، نتیجه کار انسان و طبیعت است.

حالا که با بهشت کوچک کرواسی آشنا شدید بیاید در مورد برنامه روزانه خود در این شهر صحبت کنیم. شما می توانید در شهر popovici خرید هایی انجام دهید. خرید هایی مانند:آب و ساندویچ، میوه، کرم ضد آفتاب سازگار با محیط زیست و مایو.

ما به طرفداران موسیقی با صدای بلند، میله های ساحلی و ورزش های آبی توصیه می کنیم که از ساحل خودداری کنند. در آنجا چیزی جز طبیعت و سکوت وجود ندارد. از طریق یک مسیر کوچک در میان صخره ها می توانید به ساحل برسید.

زیباترین منطقه کرواسی

این ساحل در منطقه konavle واقع شده است. می توان گفت یکی از زیباترین مناطق کرواسی همین ساحل است. اما تمام کرواسی نیز به اندازه این ساحل بسیار زیبا و جذاب است. در این ساحل شما هیچوقت گم نمی شوید.

به راحتی به لطف برنامهgps می توانید راه خود را پیدا کنید. دسترسی به این قسمت از بهشت کرواسی، کار آسانی نیست. پس از حضور، یک تابلوی چوبی راه را به شما نشان می دهد.

اتومبیل خود را در پارکینگ رایگان پارک کنید، مطمئن شوید که هیچ وسیله ای در آن نگذاشته اید و مستقیما به سمت زیباترین ساحل اروپا حرکت کنید. سفر به کاواتات را فراموش نکنید، مقصدی زیبا که مسافران از سراسر جهان از بین زیباترین مقصدهای اروپا انتخاب کرده اند.

ساحل pasjaca تنها با 15 دقیقه رانندگی با کاواتات فاصله دارد. پروازهای خود به دوبوروونیک و هم چنین محل اقامت خود را با بهترین قیمت در کاواتات یا دوبوروونیک و بهترین تورهای خود را در دوبوروونیک رزرو کنید.

ما برای دوستداران ساحلpasjacaآپارتمان های دوستانه را پیشنهاد می دهیم که در فاصله کمی از زیباترین ساحل اروپا واقع شده است. شما کرواسی را دوست خواهید داشت.

شما برای سفر به اروپا، به ویزای شینگن نیاز دارید.

2)ساحل نرجا(Nerja beach) در Andalusia در کشور اسپانیا

Andalusia مطمئنا یکی از زیباترین مناطق اروپا است. منطقه ای را تصور کنید که شامل مقاصدی مانند سویل، مالاگا، روندا، ماربلا، گرانادا، میگاس، قلعه های هوئلوا و…. باغ های خارق العاده مانند آلکازار سویا، الکازابا مالاگا، مکان های عاشقانه مانند میدان پلازا د اسپانیا در سویل یا کوچه های گلدار میگاس می باشد.

شما می توانید در یکی از زیباترین سواحل اسپانیا، ساحل Nerja که فقط 1 ساعت با فرودگاه مالاگا فاصله دارد، استراحت کنید.

در امتداد تفرجگاه، روی ماسه ها، در ساحل بزرگ “باریانا” یا در مقابل باد در یکی از دریاچه ها پناه بگیرید. و یک روز آفتابی را در این تفرجگاه که نامش به معنی “بهار فراوان” است، لذت ببرید.

راستی در این منطقه، کوهی به نام “Ei Cielo” وجود دارد که شما با بالارفتن از آن می توانید شاهد یک منظره خیره کننده از کل منطقه باشید.

پروازهای خود را به مالاگا و هم چنین محل اقامت خود را با بهترین قیمت تضمین شده در مالاگا یا نرجا و بهترین تورها و فعالیت های خود را در اندلس مانند سفر یک روزه به مالیدا به Frigiliana و Nerja رزرو کنید.

اگر در نرجا اقامت دارید، هتل”parador de nerja ” را با دسترسی آسان به ساحل Burriana  پیشنهاد می کنیم.

ساحل نرجا

3)ساحل نوگال(Nugal Beach) در tucepi در ماکاراسکا ، کشور کرواسی

مسافران امسال به ساحل نوگال به عنوان یکی از ساحل های مورد علاقه خود رای داده اند. این ساحل زیبا در Makarska riviera واقع شده است.

هم چنین می توانید در میان بهترین سواحل مخفی اروپا قرار بگیرید. (پیاده روی در سنگ ها بیش از 30 دقیقه طول خواهد کشید تا به این مکان برسید) در این مکان حتما کرم ضد آفتاب سازگار با محیط زیست بزنید.

آیا برای اولین بار است که روی یک ساحل شنی دراز می کشید؟ این کار مثل شیرجه زدن به داخل آب است. شاید کمی نگران آور باشد اما هنگامی که جرات انجام آن را داشته باشید، هیچ وقت پشیمان نخواهید شد.

این ساحل یک پناهگاه کوچکی از آرامش با فضایی خانوادگی است. شما می توانید در این ساحل بنا به سلیقه ی خود از پوشش های مختلفی استفاده کنید.

اگر نمی توانید در این ساحل لباس شنا بپوشید، می توانید قسمت های دیگر این بهشت زیبا را که در makarska riviera وجود دارد امتحان کنید.

پروازهای خود را به اسپلیت و هم چنین آپارتمان، هتل، مهمانپذیر، ویلا را با بهترین قیمت تضمین شده و بهترین تورها و فعالیت های خود مانند سفر به آبشارهای krka از makarska riviera را رزرو کنید.

اگرمی خواهید در نزدیکی یکی از زیباترین سواحل اروپا اقامت داشته باشید، هتل “Tui Blue Jadran” با استخر را به شما پیشنهاد میکنیم، که منظره ای پانوراما از دریا را نشان می دهد.

4)ساحل پورتمینستر(porthminster) درSt lves، کورن وال، انگلستان

آیا هرگز فکر نکرده اید که برای تعطیلات به ساحل انگلیس بروید؟ اصلا نام کورن وال به گوشتان خورده است؟ این ساحل در جنوب غربی انگلستان واقع در کورن وال، یک شهرستان باورنکردنی با صدها ساحل شنی زیبا قرار گرفته است.

سنت ایوز هم چنین هنرمندان از سراسر جهان را جذب می کند که می توانند در این گوشه کوچک بهشت الهام بگیرند.

می توانید پروازهای خود را به لندن رزرو کرده و با پرواز محلی به پلیموث، اکستر یا نیوکوی بروید یا از لندن به st lves بروید و از اقامت خود لذت ببرید و شهر های بریستول و بیرمنگام را گشت و گذار کنید.

پروازهای خود را به این مکان زیبا، هتل ، مهمان پذیر، b&b، آپارتمان خود را با بهترین قیمت تضمین شده و بهترین تورها و فعالیت های خود را در cornwall مانند تورهای گروهی 5 روزه devon و cornwall رزرو کنید.

اگر میخواهید در یک اتاق با ویو دریا از خواب بیدار شوید، سریع در هتل مهمان پالما که اغلب زود رزرو می شود، رزرو کنید زیرا این هتل بسیار مورد علاقه مسافران است.

5)جزیره سنت نیکلاس(St Nicholas Island) در budva کشور مونته نگرو

این جزیره یکی از کوچکترین و زیباترین جزایر اروپا است. جزیره سنت نیکلاس”sveti nikola ” یکی از باورنکردنی ترین سواحل اروپا است. این جزیره در روبه روی شهر زیبای بودوا که نیم ساعت با فرودگاه تیوات(مونته نگرو) و دوساعت با فرودگاه دوبروونیک(کرواسی) واقع شده است.

این جزیره کوچک دارای 3 ساحل بزرگ و چندین ساحل بسیار زیبا است. در جزیره سنت نیکولا جنگلی انبوه و پوشش گیاهی غنی و زیبا وجود دارد. شما می‌توانید مکان‌های زیادی برای لذت بردن از طبیعت وحشی پیدا کنید.

همچنین گونه های جانوری جالبی مانند آهو، موفلون، خرگوش وحشی، قرقاول و بسیاری از پرندگان مختلف وجود دارد. اگر خوش شانس باشید ممکن است در قسمتی از این جزیره کوچک با برخی از گوزن ها روبرو شوید.

این جزیره برای غواصی در اطراف آن، به دلیل دنیای نفس گیر زیر آب، به خوبی شناخته شده است. قطعاً سنت نیکولاس مکانی است که اگر تعطیلات تابستانی خود را در بودوا بگذرانید، دوست ندارید آن را از دست بدهی.

شما می‌توانید پروازها و محل اقامت خود را با بهترین قیمت در بودوا رزرو کنید و با کشتی (خط-Leperane kamenari) به جزیره st Nicholas که فقط ده دقیقه فاصله دارد بروید.

اگر می‌خواهید در بودوا(budva) اقامت کنید، هتل”kadmo” را با یک رستوران و استخر رو باز به شما پیشنهاد می‌کنیم.

جزیره سنت نیکلاس

6)ساحل کالاسابوادلا(cala sa boadella) در lioret de mar، کشور اسپانیا

پروازهای خود به بارسلونا و محل اقامت خود را با بهترین قیمت برای 2-3 روز وقفه در شهر بارسلونا رزرو کنید و به تنهایی با عزیزان خود در یکی از زیباترین سواحل اروپا به گشت و گذار بپردازید. این ساحل در فاصله 1 ساعت و 30 دقیقه ای با بارسلونا، قرار دارد.

ساحل کالاسابوادلا(cala sa boadella) با شن و ماسه های گرم و آب های شفاف در انتظار شما است. شما می توانید با هر نوع پوششی که دوست دارید در این ساحل تفریح کنید.

اگر میخواهید تابستان امسال را استراحت کنید، خود را به مدت یک هفته در Lioret de mar مهمان کنید . راستی آب های گرم مدیترانه را نیز حتما امتحان کنید.

محل اقامت خود را با بهترین قیمت و بهترین تورها و فعالیت های خود مانند تجربه قایقرانی catamaran با ناهار bbq در امتداد costa brava را رزرو کنید.

آیا شما جزء آن دسته از افرادی هستید که بدون بچه سفر می کنند؟ اتاق خود را در delamar 4 stars sup-Adlts only، با استخری رو باز و مرکز تناسب اندام رزرو کنید. این هتل در 50 متری ساحل واقع شده است. اگر علاقمند سفر به اسپانیا هستید، از تور اسپانیا ژیوار دیدن کنید.

7)ساحل کیپ درستیس(cape Drastis)، جزیره کورفو ،کشوریونان

یونان مقصد مناسبی برای تعطیلات خانوادگی و ساحلی آفتابی است. شما می توانید به بسیاری از جزایر یونان به دور از ازدحام و نزدیک به طبیعت سفر کنید.

جزیره کورفو انتخاب بسیار خوبی برای طبیعت گردی است. این جزیره دارای سواحل زیبا است و بهترین گزینه برای  دوستداران پیاده روی می باشد. “akra drastis” که آن را نیز cape drastic می نامند در شمال جزیره کورفو واقع شده است.

چند کیلومتری شهر زیبای sidari، مکانی زیبا قرار گرفته است. مسیر سنگلاخی که به خلیج کوچک دسترسی پیدا میکند، به راحتی قابل دسترسی نیست. اما پیاده روی به جز برای افراد مسن با تحرک کمتر یا کودکان خردسال ارزش آن را دارد.

این ساحل برای مسافرانی که به دنبال مکان های غیر معمول و معتبر به دور از جمعیت هستند بسیار توصیه می شود.

اگر میخواهید به زیباترین سواحل یونان نزدیک باشید، اتاق خود را در”Hotel corfu andromeda” رزرو کنید. رستوران هتل، غذاهای یونانی و بین المللی سرو می کند، و با این ساحل حدود 1 کیلومتر فاصله دارد.

پروازهای خود به corfu و هم چنین محل اقامت خود را با بهترین قیمت در جزیره رزرو کنید.

ساحل کیپ درستیس

8)ساحل سالچیا(saleccia beach) در کاستا ،کشور کرواسی

ساحل سالچیا در شمال یک جزیره زیبا واقع شده است. شن و ماسه سفید خوب و مرغوب و آبهای شفاف، آن را به یکی از زیباترین سواحل کورسیکا تبدیل کرده است.

این ساحل کمتر از سایر سواحل کورسیکا در دسترس است و هم چنین بهتر محافظت می شود. جاده ها برای رسیدن به ساحل سالچیا از شرایط بدی برخوردار هستند.

بنابراین برای رانندگی از روستای کاستا(casta) تا ساحل (15 کیلومتری) شجاعت و صبر لازم خواهد بود. جالب است بدانید که یک فروشگاه کوچک در 400 متری ساحل وجود دارد ، پس به هیچ عنوان احساس تنهایی نکنید.

دیدن روستای نونزا که در  ردیف زیباترین روستاهای فرانسه است، را از دست ندهید.

پروازهای خود را به bastia(1 ساعت و 45 دقیقه از یکی از زیباترین سواحل اروپا)، محل اقامت خود را با بهترین قیمت تضمین شده و بهترین تورها و فعالیت های خود را در Corsica مانند تور cap corse و ساحل saleccia رزرو کنید.

ما “Les jardins de la madrague” را پیشنهاد میکنیم که در 10 دقیقه ای این ساحل فاصله دارد. این مکان برای علاقه مندان به فضای باز و ورزش بسیار مناسب است.

9)ساحل بستوان(Bestouan Beach) در کاسیس ،کشور فرانسه

کاسیس(cassis) یک مقصد مناسب برای مسافرانی است که به دنبال سواحل زیبا، دریاچه ها، طبیعت و آفتاب هستند. واقع در جنوب فرانسه، در منطقه ساحل آزورون پرووانس-آلپ این مقصد از گردشگری گسترده محافظت می شود. کاسیس یکی از مرواریدهای ریویرای فرانسه است.

شما از سواحل و نهرهای متعدد کاسیس مانند نهر calanque of port-miou، En vau، ساحل کورتون، ساحل آرنا و ساحل Grande mer لذت خواهید برد.

با منظره ای از بندر کاسیس، که توسط رایحه کاج های چتری احاطه شده و چند دقیقه با هتل شما فاصله دارد، در ساحل Bestouan، یکی از زیباترین سواحل فرانسه و یکی از بهترین سواحل اروپا استراحت کنید.

پروازهای خود را به مارسی(فرودگاه 50 دقیقه تا این ساحل فاصله دارد) و محل اقامت خود را با بهترین قیمت تضمین شده و بهترین تورها و فعالیت های خود را در  ریویرای فرانسه مانند سفر دریایی و ناهار catamaran در پارک ملی calanques رزرو کنید.

اگر میخواهید فقط چند متر از این ساحل رویایی از خواب بیدار شوید ، هتل les roches blanches را به شما پیشنهاد میکنیم. هم چنین برای ماه عسل بسیار مناسب است.

ساحل سالچیا

saleccia-beach-

10)ساحل Numana Alta(Numana Alta Beach) در Numana، Ancona، کشور ایتالیا

آیا دوست دارید به جایی بروید که مملو از رستوران های خوب، بستنی های خوشمزه ، دریایی کاملا شفاف، ساحلی دست نخورده با عطر و بویی زیبا از درختان کاج در هوا، باشد؟

به شما پیشنهاد میکنیم که برای دست یافتن به هم چین امکانات نابی به ساحل Numana Alta بروید. از این نوع سواحل در نومانا وجود دارد.

Numana Bassa به لحاظ دارا بودن زمین های بازی کودکان، امکانات ساحلی و رستوران ها برای کودکان بسیار مناسب است. این ساحل برای استراحت و یا مطالعه کتاب بسیار مناسب است . این ساحل بسیار ساکت است.

با رزرو پروازهای خود به فرودگاه آنکونا فالکونارا و محل اقامت خود با بهترین قیمت در نومانا، در یکی از زیباترین سواحل ایتالیا تعطیلات عالی خود را رقم بزنید.

بزنید.

11)ساحل vlychos(Vlychos Beach) درجزیره هیدرا ،کشور یونان

راه های مختلفی برای رسیدن به جزیره ایده آل هیدرا و ساحل زیبای vlychos وجود دارد. می توانید با 3 ساعت رانندگی و گذرگاه فرعی از آتن حرکت کنید. حتی شجاع ترین افراد می توانند فقط با 37 ساعت پیاده روی به این ساحل برسند.

ساده ترین راه این است که پروازهای خود را به آتن رزرو کنید، بلیط اتوبوس را به بندرگاه آتن (بندر پیرایوس)برسانید و برای عبور 2 ساعته از کشتی به Hydra بروید. در این منطقه 6 کشتی در روز وجود دارد. پس نیازی به عجله یا رزرو قبلی نیست.

کلاه ، مقداری آب در کوله پشتی خود قرار دهید، کفش های خوبی بپوشید و از بندر هیدرا تا ساحل vlychos به مدت 33 دقیقه پیاده روی کنید. این تنها سواحل شنی جزیره هیدرا است.

شن و ماسه این منطقه، توسط یک انگلیسی، صاحب بار، در محل آورده شده است. اگرموسیقی دهه هفتاد را دوست دارید، چهارپایه بردارید، یک کوکتل سفارش بدهید و از آن لحظه نوستالژی ناب لذت ببرید.

پروازهای خود را به آتن، محل اقامت خود را با بهترین قیمت در جزیره هیدرا و بهترین تورها و فعالیت های خود را در یونان مانند: سفر کامل روزانه آتن به اژینا، پوروس وهیدرا رزرو کنید.

ما هتل “Lotus Sweet Home Hydra” را با اتاق های زیبا و چشم انداز رو به دریا و موقعیت مکانی در چند صد متری این ساحل پیشنهاد می کنیم.

ساحل نومانا

ساحل نومانا

12)ساحل مامایا(Mamaia Beach)، مامایا ،در constanta ،کشور رومانی

شهر کنستانتا مسافران زیادی را به رویا می اندازد. این شهر در دریای سیاه واقع شده است و قدیمی ترین شهر رومانی است . بار رزرو پروازها و محل اقامت خود با بهترین قیمت، از رویا پردازی دست بردارید و در این شهر خارق العاده تفریح کنید.

فراموش نکنید که ضد آفتاب، عینک آفتابی و لباس شنای خود را به همراه داشته باشید. تا در ساحل شنی طلایی بتوانید از روز خود لذت ببرید. این ساحل طولانی در شبه جزیره شباهت زیادی به ساحل میامی دارد . اما با قیمتی مقرون به صرفه تر.

آیا طرفدار کافه های باز، رستوران های خوب با قیمت های مناسب ، اتاق های هتل با منظره دریا هستید؟ این ممکن است که مقصد مناسبی برای شما نباشد.

طرفدار گنجینه های باستان شناسی، موزه ها ، آثار تاریخی و ویرانه ها هستید؟ کنستانتا قطعا مکانی برای شماست! انتخاب خود را از بین بیش از 500هتل، آپارتمان، ویلا، مهمانخانه در کنستانتا انجام داده و پروازها و بهترین تورها و فعالیت های خود را در رومانی رزرو کنید. در یکی از زیباترین سواحل اروپا خود را به تعطیلات برسانید.

13)ساحل بولونیا (Bolonia beach)در تاریفا(Tarifacadiz، کشور اسپانیا

“playa de Bolonia” به زبان اسپانیایی واقع در Tarifa، ساحل بولونیا، یکی از زیباترین سواحل اندلس و یکی از بهترین سواحل در اروپا است.ساختمان عظیم الجثه آن در پایان یک پیاده روی زیبا در تپه های شنی سفید ظاهر می شود.

این مکان شبیه به صحرای آفریقا است. اینجا مکانی عالی برای پرسه زدن در اطراف، حمام آفتاب گرفتن در آفتاب اندلس، طلوع یا کاوش ویرانه های روم در این ساحل است. صرف غذا در این محل و پارک نزدیک ساحل امکان پذیر است.

یکی دیگر از ویژگی های ساحل که باید در نظر داشته باشید، بادهای شدید لوانته و پونیته است که تقریباً بدون وقفه می‌وزد. علیرغم قابل تحمل بودن، در روزهای لوانته، باد می‌تواند تا حدودی آزاردهنده باشد. از طرفی وقتی این باد می‌وزد، ساحل عملا خلوت می‌شود و می‌توانید از موج‌ها نهایت استفاده را ببرید و از ورزش‌های آبی لذت ببرید.

پروازهای خود را به جبل الطارق(20 دقیقه)، jerez(1ساعت) یا مالاگا(1 ساعت و 30 دقیقه) و هم چنین محل اقامت خود را با بهترین قیمت در اندلس رزرو کنید و تعطیلات فراموش نشدنی را در یکی از باورنکردنی ترین سواحل اسپانیا سپری کنید.

هتل”The Tarifa Lances” را با استخرهای بیکران ، دکوراسیون های شیک و مجاورت با ساحل بولونیا را به شما پیشنهاد می دهیم.

ساحل بولونیا

ساحل بولونیا

14)ساحل پوزیتانو(Positano beach) در Amalfi Coast در کشور ایتالیا

Positano یکی از مقاصد “کارت پستالی” ایتالیا است. برخی فکر میکنند این یک تله گردشگری است، بسیاری می گویند این منطقه یکی از زیباترین مکان های روی زمین است.پوزیتانو برای زوجین در هر سنی مناسب است.

تسلیم جذابیت این مکان که به نظر می رسد توسط خیابان ایجاد شده است، دشوار است. در خیابان های شیب دار آن گم شوید، با یک وعده غذایی عاشقانه در تراس هتل پذیرایی کنید یا به سادگی از ساحل لذت ببرید.

از لذت های کوچک زندگی، بستنی ایتالیایی خوشمزه، کوکتل میوه ای تازه، فرورفتن در آب و … لذت ببرید. شما در یکی از زیباترین سواحل اروپا هستید، پس ازتعطیلات زیبایی خود در ایتالیا لذت کامل را ببرید.

پروازهای خود به ناپل یا سالرنو، محل اقامت خود را با بهترین قیمت تضمین شده و بهترین تورها و فعالیت های خود را در ساحل آمالفی مانند”positano” رزرو کنید.

اگر در پوزیتانو اقامت دارید ما “هتل ساوویا” را پیشنهاد می کنیم، در این هتل کاشی های رنگارنگی وجود که باعث شده است، چشم انداز زیبای آن از پوزیتانو را چند برابر کند. این هتل 3 نسل توسط همین خانواده اداره شده است . این هتل در150متری ساحل واقع شده است.

15)ساحل کالا پرگوندا(Cala Pregonda)، جزیره منورکا، کشور اسپانیا

آب های شفاف جزیره منورکا در انتظار شما است. شما می توانید یک روز زیبا در یکی از زیبا ترین سواحل اروپا ، را آغاز کنید. این ساحل بهشتی فقط نیم ساعت پیاده روی دارد.(لطفا کفش ورزشی بپوشید).

زیر آب شیرجه بزنید، ماهی های کوچک زیبایی در آب های زلال می رقصند: طبیعت همه جا در اطراف شماست. برای رسیدن به  پارکینگ باید به مدت 20-30دقیقه پیاده روی کنید. این پارکینگ کاملا بزرگ و رایگان است.

در اولین ساحل در مسیر خود متوقف نکنید، اولین مسافران تعطیلات به این منطقه بسیار هجوم می آورند زیرا مقصد اصلی آن ها ساحل ماسه قرمز cala pregonda است.

پروازهای خود به menorca و هم چنین محل اقامت خود را با بهترین قیمت تضمین شده رزرو کنید. ما به خصوص دکوراسیون هتل”Hort Sant Patrici ca Na Xini” را به شما پیشنهاد میکنیم. این هتل با استخر شنا واقع در چند کیلومتری یکی از زیباترین سواحل منورکا است.

ساحل پوزیتانو

ساحل پوزیتانو در اروپا

16)ساحل بولاتا(Bolata beach) در Balgarevo، کشور Bulgaria

وقتی مردم می گویند” بلغارستان” شما به صوفیه، پایتخت یا پلوودیو، یکی از قدیمی ترین شهرهای اروپا فکر می کنید. هم چنین ممکن است به سوزوپول و خانه های چوبی زیبای آن که روبه دریا هستند فکر کنید اما آیا در مورد ساحل بولاتا چیزی شنیده اید؟

ساحل Bolata که از فرودگاه وارتا 1 ساعت و تنها یک ساحل زیبای دیگر، ساحل Mamiaa دررومانی واقع شده است. یکی از بهترین سواحل بلغارستان و یکی از سواحل مورد علاقه شما در اروپا است.

این خلیج زیبا، در قوس، نه تنها یکی از زیباترین سواحل اروپایی است، بلکه یک مکان طبیعی نیز به حساب می آید.

شما می توانید در تابستان امسال از آفتاب بلغارستان لذت ببرید و در ساحل شنی طلایی Bolata استراحت کنید. فراموش نکنید که در شهر کاوارتا واقع در 13 کیلومتری این ساحل، کرم ضد آفتاب(در صورت امکان قابل تجزیه برای حفظ طبیعت) بزنید.

برای تعطیلات آرام در یکی از محبوب ترین هتل های بالگاروو،”ویلاهای مجتمع و kaliakra Gradina” با چشم انداز خیره کننده از دریا را به شما پیشنهاد میکنیم.

17)ساحل کالا دل پی در platja d’Aro در کوستا براوا، کشور اسپانیا

این ساحل مخفی کوچک در costa Brava  در ” platja d’Aro ” واقع شده است. این ساحل با بارسلونا فقط 2 ساعت رانندگی و از سواحل زیبای Lioret de Mar تنها 20 دقیقه با ماشین فاصله دارد.

Cala del pi یک گنجینه کوچک پنهان است. شما باید در مسیری زیبا که با سایر سواحل زیبا و تونل های حفرشده در صخره حفرشده است، قدم بزنید تا به cala del pi (که به اسپانیایی درخت کاج نهر است) برسید.

در این منطقه وجود گیاهان، آرامش ، خلوص ساحل و آب های شفاف و نزدیکی آن به سایر سواحل استثنایی ، زیبایی آن را چند برابر کرده است.

با رزرو پروازهای خود به بارسلونا و محل اقامت خود با بهترین قیمت در platja d’Aro و بهترین تورها و فعالیت های خود در costa Brava یکی از زیباترین سواحل costa Brava ، از بارسلون دریافت کنید.

اگر میخواهید در نزدیکی این ساحل زیبا و مخفی بمانید، ما به شما هتل “Park Hotel San Jorge &Spa” را پیشنهاد می کنیم. جالب است بدانید که این هتل، مورد پسند بیشتر زوجهایی که به این منطقه سفر می کنند واقع شده است.

ساحل بولاتا

ساحل بولاتا در اروپا

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.