مجله فرانسه

معرفی بهترین سیم کارت‌ها و خط موبایل فرانسه برای توریست‌ها

سیم کارت

در سفر به فرانسه، اغلب ممکن است از اتصال Wi-Fi هتلی که در آن اقامت دارید استفاده کنید. علاوه بر این، در فرانسه برخی از اماکن عمومی مانند ایستگاه های قطار و کافه ها اتصال  Wi-Fi را بصورت رایگان ارائه می دهند.

اما از آنجایی که پیش بینی این مسئله که در هر لحظه از سفر به چه چیزی نیاز دارید سخت است و دسترسی به اینترنت در هر زمان خاص ممکن است دشوار باشد، تصمیم گرفتیم در راستای راحتی توریست ها در سفر به فرانسه  مقاله ای جهت معرفی بهترین سیم کارتها و خط موبایل فرانسه و  نکات مفیدی برای دریافت سیم کارت ها در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. اگر قصد شرکت در تور فرانسه را دارید، این مطلب حتما برای شما مفید خواهد بود.

درباره ویزا توریستی فرانسه بدانید.

سیم کارت

نحوه خرید سیمکارت در فرانسه

برای خرید سیمکارت فرانسه 2 مسیر وجود دارد:

خرید سیمکارت قبل از سفر: خرید سیمکارت قبل از سفر بسیار راحت‌تر اما کمی گران‌تر است. به محض ورود به فرانسه داده همراه شما فعال می‌شود.

خرید سیمکارت در فرانسه: خرید سیمکارت در فرانسه می‌تواند ارزان‌تر برای شما تمام شود اما ممکن است دردسر بیشتری برای شما داشته باشد.

شبکه تلفن همراه در فرانسه

فرانسه دارای شبکه تلفن همراه با کیفیت عالی است که به مسافران و مهاجران اجازه می‌دهد به راحتی با دیگران ارتباط برقرار کنند. فرانسه از شبکه GSM برخلاف شبکه CDMA استفاده می‌کند.

نحوه تهیه سیمکارت در فرودگاه

ساده‌ترین و راحت‌ترین مکان برای خرید سیمکارت در فرانسه، فرودگاه می‌باشد. هر 2 فرودگاه بین‌المللی پاریس، دارای کیوسک سیمکارت فرانسه است. در فرودگاه مارسی و نیس هم می‌توانید سیمکارت فرانسوی بخرید. بهترین مزیت خرید سیمکارت در فرودگاه این است که فروشندگان به زبان انگلیسی صحبت می‌کنند و به راحتی می‌توانید با فروشندگان ارتباط بگیرید اما در مرکز شهر خبری از زبان انگلیسی نیست و اغلب فروشندگان به زبان فرانسوی صحبت می‌کنند.

1.سیم کارت Travelwifi

یکی از  بهترین سیم کارتها و خط موبایل فرانسه برای توریست‌ها، سیم کارت  Travelwifi است. استارتاپ Travelwifi سیم کارت اعتباری خود را مدت هاست که راه اندازی کرده است. این سیم کارت در بیش از 200 کشور جهان کار می کند و 20 گیگابایت ترافیک اینترنت (معتبر در سراسر اروپا) ارائه می دهد.

همچنین شامل 120 دقیقه تماس و 1000 پیامک است که همه آنها 39.95 یورو هزینه داشته و  به مدت 14 روز معتبر است. این سیم کارت را می توان بصورت رایگان در فرودگاههای پاریس (CDG و Orly)، در دفاتر Travelwifi و یا مستقیماً به هتل شما (با 1 یورو) یا به خانه شما در اروپا و آسیا (10 یورو، که باید 7 تا 10 روز قبل از سفر سفارش داده شود) فرستاده می شود.

2.سیم کارت اورنج هالیدی

یکی دیگر از بهترین سیم کارتها و خط موبایل فرانسه برای توریست‌ها، سیم کارت اورنج هالیدی است. اورنج هالیدی، یکی از اپراتورهای اصلی تلفن فرانسه است که سیم کارت اعتباری را برای توریست ها ارائه می دهد. اورنج هالیدی تحت عنوان “تعطیلات نارنجی”، سیم کارت هایی را با قیمت 39.99 یورو با شماره تلفن فرانسوی، تماس ها و پیام های نامحدود در اروپا ، 2 ساعت تماس و 1000 پیامک از اروپا به جهان و همچنین 20 گیگابایت ترافیک اینترنت ارائه می دهد.

همچنین می توان هر سیم کارت اعتباری اورنج هالیدی را در سوپر مارکت ها و دخانیات فروشی، شارژ کرد. یافتن شارژ این سیم کارت ها آسان است زیرا توسط مردم محلی نیز استفاده می شوند. خبر خوب این است که اگر قصد سفر به اروپا را داشته باشید، این بسته را می توان در همه کشورهای اتحادیه اروپا استفاده کرد.

انواع نان های فرانسوی| 12 نوع نان برتر در فرانسه را بشناسید.

3.سیم کارت PASS SFR La

از سیم کارت PASS SFR La، نیز می توان به عنوان یکی از بهترین سیم کارتها و خط موبایل فرانسه برای توریست‌ها، یاد کرد. این سیم کارت، 3 پیشنهاد برای توریست ها دارد:

 • “Pass Internet Mobile” ، که 8 روز معتبر است با 10 گیگابایت ترافیک اینترنت با قیمت 10 یورو.
 • “Pass Illimité” ، که 30 روز معتبر است، با تماس ها و پیام های نامحدود در فرانسه و 25 گیگابایت ترافیک اینترنت به قیمت 20 یورو.
 • “Pass International” ، که 30 روز معتبر است، با 90 دقیقه تماس بین المللی و 15 گیگابایت ترافیک اینترنت با 30 یورو.

سیم کارت ها  باید به صورت آنلاین (و به زبان فرانسه) سفارش داده شوند یا در یک فروشگاه SFR (به زبان فرانسوی) خریداری شود. پرفروش ها را می توان به صورت آنلاین سفارش داد یا در مغازه های SFR، در سوپر مارکت ها  و یا در فرودگاه ها خریداری کرد.

4.سیم کارت LeFrenchMobile

LeFrenchMobile یک وب سایت است که امکان خرید سیم کارت های اعتباری را برای استفاده توریست ها در فرانسه ارائه می دهد.این وب سایت امکان تحویل سیم کارت در 7 تا 10 روز در اروپا و 12 تا 15 روز برای سایر نقاط جهان و همچنین تحویل به محض ورود به فرانسه فراهم می آورد.

شما می توانید همه کارهای سفارش و خرید را بصورت آنلاین انجام دهید: سیم کارت مورد علاقه خود را انتخاب کنید و بلافاصله سفارش خود را ثبت کنید. برای توریست های در قلمرو فرانسه، این شرکت به طور اختصاصی یک سیم کارت و بسته نرم افزاری به ارزش 25 یورو ارائه می دهد که به آنها امکان می دهد تماس بگیرند، پیامک ارسال کنند و از اینترنت استفاده کنند.

مزیت این سیم کارت آن است که شما می توانید 25 یورو را هرطور که می خواهید استفاده کنید. علاوه بر این، این بسته نرم افزاری دارای اعتبار نامحدود است. اگر فقط به داده های اینترنت نیاز دارید، پیشنهاد دیگری بر اساس این خواسته می تواند برای شما بهتر باشد: سیم کارت با بسته 2 گیگابایتی ترافیک اینترنت، فقط با قیمت 16.94 یورو. لطفاً توجه داشته باشید که برای این گزینه ، اعتبار فقط 90 روز است.

5.سیم کارت Lyca Mobile

وب سایت Lyca Mobile نیز یکی از بهترین سیم کارت ها و خط موبایل فرانسه برای توریست ها را ارائه می دهد. این شرکت سیم کارت های اعتباری را ارائه می دهد تا توریت ها بتوانند تعطیلات خود را بدون استرس و با امکانات عالی سپری کنند.

توریست ها  می توانند مستقیماً از طریق وب سایت این سیم کارت ها را سفارش دهند و فقط در عرض چند روز می سیم کارت خود را دریافت کنند. این شرکت در میان بسیاری از بسته های مختلف، دو مورد زیر را برای توریست ها پیشنهاد می کند و تنها کافیست که توریست ها با توجه به بودجه و سلیقه خود سیم کارت مورد نظر خود را انتخاب کنند:

 • Pass National M که تماس ها و پیام های نامحدود در فرانسه و همچنین 12 گیگابایت اینترنت را تنها با 14.99 یورو ارائه می دهد.
 • بسته نرم افزاری که به مدت 30 روز معتبر است. این بسته شامل 120 دقیقه تماس بین المللی با 50 کشور جهان است. این بسته با 29.99 یورو بسته ای با 3000 تماس با کشورهای بین المللی (کشورهای اروپا ، آمریکای شمالی و چین) ، تماس ها و پیام های نامحدود در فرانسه و 30 گیگابایت اینترنت ارائه می دهد.

شب‌گردی در فرانسه | تفریحات شبانه فرانسه

خریدتور نمایشگاهی از ژیوار

برای ثبت خرید تور نمایشگاه کافی است که به ژیوار مراجعه نمایید و یا با شماره 54795000 – 021 تماس حاصل نمایید. با توجه اینکه ژیوار جز اولین برگزار کنندگان تورهای نمایشگاهی در ایران بوده است، پس ارائه خدمات حرفه‌ای از مجموعه ژیوار در زمینه تورهای نمایشگاهی میسر خواهد بود.

کارت ورودی نمایشگاه

بعد از اینکه مشاوره رایگان را از راهنمای تور نمایشگاهی ژیوار، دریافت کردید، نوبت به تکمیل مدارک خواهد رسید. با تکمیل مدارک و ارسال آن توسط کارمندان ژیوار، وارد پروسه اخذ کارت ورودی نمایشگاه خواهید شد. ما فقط به ویزای نمایشگاهی بسنده نخواهیم کرد. بلکه تا اخرین قدم همراه شما هستیم.

اخذ ویزای نمایشگاهی

برای اخذ ویزای نمایشگاهی با اطمینان خاطر، کار را به ژیوار بسپارید. در حالی که شما در فضای دوستانه ژیوار مشغول سرو قهوه هستید، راهنمای ویزای نمایشگاهی ، مدارک و پرونده شما را وارد جریان کار خواهد کرد و کمتر از 20 روز کاری از جانب راهنمای ویزای نمایشگاهی، خبر دریافت ویزای نمایشگاهی را می‌شنوید. برای مطالعه مدارک ویزای نمایشگاهی روی آن کلیک نمایید.

راهنمای تور نمایشگاهی و مترجم

بعد از تمام مراحل بالا، جلسه معارفه با حضور لیدر فارسی زبان و سایر مسافران تور برگزار می‌شود، لیدر فارسی زبان و همچنین مترجم که در محل نمایشگاه حضور دارد، شما را به بهینه ترین شکل، به نیازتان خواهد رساند. همراهی لیدر از ایران و حضور یک مترجم در نمایشگاه … کار را برای شما مسافران تور نمایشگاهی، آسان‌تر خواهد کرد.

تنظیم قرار ملاقات نمایشگاهی

اگر برای کسب و کار خود مایل به تنظیم قرار ملاقات با برگزارکنندگان و یا حتی غرفه داران نمایشگاه هستید، در زمان مراجعه به ژیوار باید موضوع را به اطلاع راهنمای تور نمایشگاهی برسانید، تا خواسته شما، برنامه ریزی و هماهنگ شود. اتفاق خوبی که در تورهای نمایشگاهی ژیوار رخ می‎‌دهد: شما با صاحبان کسب و کارهای بزرگ داخلی نیز روابط دوستانه‌ای پیدا خواهید کرد.

بیمه مسافرتی در تور نمایشگاهی

ژیوار برای تورهایی که برگزار خواهد کرد، همواره کیفیت و امنیت سفر برای مسافران را در اولویت قرار خواهد داد، بیمه نامه مسافرتی برای مسافران تورهای نمایشگاهی نیز صادر خواهد شد با هر مبلغی که مسافر مایل باشد، البته در چارچوب گزینه‌های پیشنهادی راهنمای تور نمایشگاهی!

خدمات تور نمایشگاهی ژیوار در یک نگاه

 • ترانسفر فرودگاهی

 • رزرو هتل

 • پرواز

 • اخذ کارت ورودی نمایشگاه

 • راهنمای فارسی زبان و مترجم

 • بیمه مسافرتی

 • ویزای نمایشگاهی

 • مشاوره رایگان

 • تنظیم قرار ملاقات نمایشگاهی

 • خدمات نمایشگاهی

 • تفریحات و گشت در کنار بازدید از نمایشگاه

 • و سایر خدمات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.