مجله فرانسه

بهترین نقاط عکاسی در پاریس کدامند؟

بهترین نقاط عکاسی در فرانسه

انتخاب رشته عکاسی در پاریس، تصمیم بسیار خوب برای یک حرفه عالی می‌باشد. فرانسه زادگاه عکاسی است و پاریس مرجع جهانی در حوزه‌های عکاسی مد، عکاسی تجاری، عکاسی خبری و هنرهای زیبا می‌باشد. فرانسه با منابع بی‌پایان، عکاسان را به وجد می‌آورد. از برج ایفل در پاریس گرفته تا قلعه‌های باشکوه در دره لوآر و صحنه‌های رویایی ساحلی ریویرا فرانسه. مکان‌های طبیعی باشکوه مانند کوه‌های آلپ فرانسه با زیبایی کلیساهای باشکوه و شهرهای زیبای این کشور با هم رقابت می‌کنند. در این مقاله با بهترین نقاط عکاسی در فرانسه آشنا خواهید شد. با شرکت در تور فرانسه از این جاذبه‌های زیبا دیدن کنید.

15 نقطه از بهترین نقاط عکاسی در فرانسه

اینجا لیستی از بهترین نقاط عکاسی در فرانسه تهیه شده است تا شما در تور فرانسه، این جاذبه‌های بی‌نظیر را از دست ندهید.

1.برج ایفل

یکی از معروف‌ترین و بهترین نقاط عکاسی در فرانسه و جاذبه‌های توریستی پاریس، برج ایفل می‌باشد. این برج به‌قدری دیدنی‌است که گرفتن آن با دوربین دشوار می‌باشد. یکی از راه‌حل‌ها، عکاسی از راه دور است. عکاسان باید مدتی را در اطراف برج ایفل پرسه بزنند تا آن را از زوایای مختلف ببینند.

بهترین نقاط عکاسی در فرانسه

2.مونت سن میشل

مونت سن میشل یکی دیگر از بهترین نقاط عکاسی در فرانسه است که تصویر جادویی ایجاد می‌کند. به‌ویژه در هنگام جزرومد، زمانی‌که به‌نظرمی‌رسد جزیره از دریا بالاآمده و به سمت آسمان اوج می‌گیرد. برای گرفتن عکس‌های استثنایی از منظره، بازدیدکنندگان می‌توانند با پای پیاده از خلیج مون سن میشل عبور کنند.

بهترین نقاط عکاسی در فرانسه

3.باغ‌های ورسای

در قرن هفدهم، آندره لو نوتر، طراح منظر مشهور، باغ‌های قلعه ورسای را به سبک رسمی و محدود خود خلق کرد. این باغ در غرب کاخ وراسی واقع شده‌است. امروزه این باغ توسط اداره عمومی کاخ موزه و املاک ملی ورسای در فرانسه اداره می‌شود.

4.قصر شنونسو

قصر شنونسو در روستای کوچکی فرانسوی که به‌همین‌نام می‌باشد قراردارد. این قصر از میان صدها قلعه افسانه‌ای در دره لوآر به‌دلیل معماری و سبک زنانه‌اش متمایزاست. بهترین زمان برای بازدید از این قصر فصل بهار و تابستان می‌باشد.

5.سن‌تروپه

دهکده ماهیگیری کوچک سن‌تروپه در دهه 1950 به یک تفرجگاه ساحلی پرزرق‌وبرق تبدیل شد. فرصت‌هایی برای عکس‌های خیره‌کننده در بندر پر از قایق‌های تفریحی، در لاپونچ و سواحل خیره‌کننده فراوان است.

6.کلیسای جامع آمیان

کلیسای جامع آمیان بزرگ‌ترین کلیسای جامع گوتیک در فرانسه است. علاوه بر تناسبات چشمگیر، این کلیسا به‌خاطر نمای مجلل تزیین‌شده خود که شامل صدها شخصیت مذهبی حجاری شده‌است، مشهور می‌باشد.

7.مون بلان در کوه‌های آلپ فرانسه

منظره مون بلان یکی دیگر از بهترین نقاط عکاسی در فرانسه، جلوه‌ای نفس‌گیر دارد. در ارتفاع 4810 متری، قله این کوه افسانه‌ای در رشته‌کوه‌های آلپ فرانسه در تمام طول سال پوشیده از برف است.

8.قلعه شانتیلی

شاتو شانتیلی که توسط پارکی سرسبز احاطه شده‌است، قلعه مجللی می‌باشد که عناصر معماری قرون وسطایی و رنسانس را در هم می‌آمیزد. باغ‌های رسمی، حوض‌ها، کانال و جنگل‌های این املاک، امکانات زیادی را برای ثبت تصاویر رمانتیک ارائه می‌دهند.

9.ریکویر در منطقه آلزاس

تپه‌های غلتکی پوشیده از انگور، این روستای عجیب را در دشت آلزاس پوشانده‌ است. ریکویر با خانه‌های نیمه چوبی که در اطراف کلیسایی مرتفع قرار گرفته‌اند، ظاهری شبیه یک روستای کتاب داستان دارد. بالکن‌های شمعدانی و میدان‌های عمومی مزین‌به فواره به جذابیت آن افزوده است.

10.پون دو گار

پون دو گار یکی دیگر از بهترین نقاط عکاسی در فرانسه در پروونس که یونسکو آن را ثبت کرده‌است و میراث تمدن روم را در این منطقه نشان می‌دهد. این قنات قوسی زیبا که اثر شگفت‌انگیز مهندسی باستان می‌باشد، آب را به شهر نزدیک نیمز که همچنین مملو از بناهای تاریخی روم باستان است، می‌رساند.

11.هانفلور

هانفلور که یکی از نقاط برجسته منطقه نرماندی است، مدت‌هاست هنرمندان را با بندر ماهیگیری عجیب‌وغریب و خانه‌های ساحلی معمولی به سبک نورمن اغوا کرده‌است. کلود مونه، یوژن بودن و دیگر نقاشان امپرسیونیست، مناظر هونفلور را گرامی می‌داشتند و بندر و مناظر دریا را در نقاشی‌های زیبایی به تصویر می‌کشیدند.

12.سن پل دو ونس

سن پل دو ونس یک دهکده قرون وسطایی است. در این دهکده کوچک و در کوچه‌های باریک و جاذبه‌های پنهانش می‌توانید عکس‌های کلوزآپ بگیرید.

13.روکامادور

روکامادور، یکی دیگر از بهترین نقاط عکاسی در فرانسه، به دلیل محیط دیدنی و ارزش فرهنگی خود، از برترین جاذبه‌های گردشگری فرانسه می‌باشد. این دهکده جذاب در فهرست یونسکو ثبت شده‌است. تقریبا هر مکانی در روکامادور امکان گرفتن عکس‌های شگفت‌انگیز را فراهم می‌کند. این روستا همچنین وقتی از فاصله دور عکس می‌گیرید، شگفت‌انگیز به‌نظر می‌رسد.

بهترین نقاط عکاسی در فرانسه

14.جزیره پورکورول

با قایق‌سواری کوتاهی دور از تولون، این جزیره بت‌نشین، عناصر بهینه را برای گرفتن عکس‌های باشکوه ارائه می‌دهد. آفتاب درخشان، پوشش گیاهی مدیترانه‌ای مجلل، و سواحل بکر با شن‌های سفید با آب‌های آبی شفاف از ویژگی های این جزیره برای گرفتن عکس‌های بسیار زیبا می‌باشد.

بهترین نقاط عکاسی در فرانسه

15.ایز

ایز با مناظر خیره‌کننده از خط ساحلی ریویرا فرانسه، رویای یک عکاس است. گرفتن عکس‌های پانوراما از این شهر قرون وسطایی بالای تپه آسان می‌باشد، به‌خصوص از نقطه دید باغ عجیب‌وغریب که در ارتفاع 429 متری از دریا قراردارد.

جمع‌بندی

نفوذ فرهنگی و اقتصادی پاریس، به‌ویژه در حوزه مد و عکاسی، یکی از اصلی‌ترین دلایلی است که دانشجویان عکاسی شرایط ایده‌آلی برای تحصیل و کار پیدا می‌کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.