مجله سوئیس

بهترین مکان‌ها برای عکاسی در تور سوئیس

دریاچه‌های شفاف همچون آینه، کوه‌های سفیدپوش بی‌انتها و روستاهای سرسبز کوچک که همچون نگین در میان دشت قرار گرفته‌اند، تنها بخش کوچکی از زیبایی‌های بی‌انتهای کشور سوئیس است. اگر قصد سفر به کشور سوئیس را دارید، علاوه بر پنیرهای لذیذ و شکلات‌های فوق‌العاده سوئیسی، باید حتما به دنبال بهترین مکان برای عکاسی در تور سوئیس نیز باشید. زیبایی‌های کشور سوئیس بسیار زیاد هستند. این کشور با مناظری بکر و عالی، همچون جواهری در قلب اروپا می‌درخشد.

به گفته اکثر توریست‌ها، سوئیس کشوری است که مملو از زیبایی‌ها و جذابیت‌ها است. کسانی که به این کشور سفر کرده‌اند معتقدند که گردش در مناظر طبیعی و خارق‌العاده سوئیس، تجربه‌ای بی‌نظیر است. ما در این مقاله قصد داریم که بهترین مکان برای عکاسی در تور سوئیس را به شما معرفی کنیم تا قبل از سفر، آمادگی لازم برای انتخاب مکان مورد علاقه خود را داشته باشید. پس با ما همراه باشید تا در کنار هم از تصاویر زیبای طبیعت سوئیس لذت ببریم.

1- کوه ماترهورن

این کوه در مرز سوئیس و ایتالیا قرار گرفته‌است که یکی از بلندترین قله‌ها در رشته کوه آلپ را دارد. ماترهورن، بلندترین کوه سوئیس نیست اما به نوعی نماد این کشور به حساب می‌آید. تلالو انعکاس تصویر ماترهورن در دریاچه درخشان و شفاف استلیسی، این مکان را به بهترین مکان برای عکاسی در تور سوئیس تبدیل‌کرده است. ماترهورن سالیانه مقصد تعداد زیادی کوهنورد از سراسر نقاط جهان است.

بهترین مکان برای عکاسی در تور سوئیس

2- زرمات

زرمات یک روستا در ناحیه آلمانی زبان کشور سوئیس است. قله زرمات دقیقا در پشت روستا قرار دارد. به دلیل ارتفاع زیاد و قرار داشتن در دامنه کوه، دامنه‌های زرمات جزء بهترین نقاط سوئیس برای اسکی به‌شمار می‌رود. زرمات سالیانه میزبان هزاران توریست عاشق اسکی است. در پشت زرمات، قد برافراشته ماترهون نیز قابل رویت است که این زیبایی‌های سوئیس در این منطقه را دو برابر کرده‌است. ترکیب کوهستان، برف و روستا، باعث شده‌است که منطقه زرمات به بهترین مکان برای عکاسی در تور سوئیس تبدیل شود.

بهترین مکان برای عکاسی در تور سوئیس

3- زوریخ

زوریخ بزرگترین و پرجمعیت‌ترین شهر سوئیس است و در شمال این کشور واقع‌شده است. از این شهر به عنوان پایتخت فرهنگی سوئیس یاد می‌شود. دریاچه زوریخ نیز یکی از جاذبه‌های توریستی این شهر و بهترین مکان برای عکاسی در تور سوئیس است. در کنار دریاچه، برج کلیسای فرامانستر قد علم کرده که به زیبایی‌های سوئیس می‌افزاید. جذابیت خیابان‌های سوئیس در زوریخ، این شهر را به سوژه‌ای بی‌پایان برای عکاسی تبدیل کرده است.

بهترین مکان برای عکاسی در تور سوئیس

4- سنت موریتز

سنت موریتز پایتخت اسکی دنیا است. این شهر چندین دوره پایتخت بازی‌های المپیک زمستانی بوده است. در این شهر به دلیل واقع شدن در بلندترین نقطه آلپ شرقی، بارش‌های برف در زمستان بسیار متداول است. تصویر آلپ در دریاچه مرکزی این شهر، کوه‌های سفیدپوشی که این شهر را احاطه کرده‌اند و زمین‌های بازی المپیک زمستانی، بهترین مکان برای عکاسی در تور سوئیس هستند.

بهترین مکان برای عکاسی در تور سوئیس

5- روستای گریندلوالد

گریندلوالد همچون یاقوتی در دشت سبز رنگ برن سوئیس می‌درخشد. این روستا هم در زمستان و هم در تابستان زیبایی چشمگیری دارد. در تابستان، درخشش سبز چمن‌ها و درختانی که این روستای گرم و کوچک را احاطه کرده‌است، چشم را نوازش می‌دهد. در زمستان برف مهمان این روستا است و همچون پیراهنی سفید رنگ بر تن خانه‌های این روستا پوشانیده می‌شود. کوه ایگر در پشت این روستا قد کشیده که یکی از محبوب‌ترین مسیرهای اسکی در دنیا است. شاید بتوان گریندلوالد را زیباترین روستای سوئیس نامید که جزء بهترین مکان برای عکاسی در تور سوئیس به‌حساب می‌آید.

بهترین مکان برای عکاسی در تور سوئیس

6- روستای لاتربرونن و آبشار استاوباخ

روستای لاتربرونن در دره لاتربرونن واقع شده است. لاتربرونن به دره 72 آبشار در سوئیس معروف است. آبشار استاوباخ در ارتفاع 300 متری این دره قرار دارد. ارتفاع ریزش آب از این آبشار آنقدر زیاد است که قطرات آب به صورت مه بر روی زمین فرود می‌آیند. این دره بین سه کوه ایگر، مانک و یونگ فرائو واقع شده‌است. لاتربرونن عمیق‌ترین دره در سوئیس است که این منطقه را به یکی از مناطق اصلی برای ورزش خطرناک وینگسوت تبدیل می‌کند. سوژه های عکاسی در این منطقه، پایان‌ناپذیر است. هر گوشه این دره، جذابیتی وصف ناپذیر دارد و بهترین مکان برای عکاسی در تور سوئیس خواهد بود.

5 جاذبه گردشگری برتر آمستردام

جمع بندی

جذابیت‌های سوئیس تنها به این چند مورد محدود نمی‌شوند. به طور حتم این موارد تنها چند نمونه انگشت شمار از زیبایی‌های بکر این کشور به‌حساب می‌آیند. چاتئو دی چیلون، برن، مونترئوس، گوتهارت و…. همگی جزء بهترین مکان‌ها برای عکاسی در تور سوئیس هستند. ما در این مقاله سعی کردیم به چند مورد محدود از این مکان‌های زیبا اشاره کنیم تا شما قبل از سفر به این کشور با جاذبه‌های خارق‌العاده سوئیس بیشتر آشنا شوید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.