ژیوارنامه

بهترین سوژه‎‌های عکاسی در اروپا| معرفی 14 لوکیشن برتر برای عکاسی

بهترین سوژه‎‌های عکاسی در اروپا

اروپا مملو از مقاصد زیبا از شهرهایی با معماری خیره کننده و چشم اندازهایی نفس گیر و زیباست. در سراسر اروپا برخی از بی نظیرترین نقاط جهان را خواهید یافت که بهترین سوژه ها برای عکاسی هستند. اگر عکاس هستید یا به عکاسی و سوژه های ناب  علاقمندید در این مقاله با ما باشید تا با بهترین سوژه های عکاسی در اروپا آشنا شوید.  اکثر این سوژه ها را می توان برای یک تعطیلات کوتاه مورد بازدید قرار داد. اگر قصد خرید تور اروپا را دارید، بهتر است به فکر یک دوربین باکیفیت باشید. تا بتوانید لحظات نابی برای خود ثبت کنید.

کلمار، فرانسه

یکی از زیباترین نقاط فرانسه، کلمار در منطقه آلزاس در شرق این کشور است که یکی از بهترین سوژه‎‌های عکاسی در اروپا به شمار می رود. کلمار مشهورترین منطقه در نزدیکی رودخانه است و مملو از بناهای شگفت انگیز چوبی و نمای رنگارنگ و مناسب برای عکاسان حرفه ای است. همچنین این مکان دارای یک منطقه ویژه به نام لا پتیت ونیس است که بازدید و عکاسی از آن بسیار زیبا و هیجان انگیز است. بهترین سوژه عکاسی در تور فرانسه، فقط این موارد نیست. فرانسه مملو ازجاذبه‌هایی است که خاطرات شما را رنگین‌تر خواهند کرد.

بهترین سوژه‎‌های عکاسی در اروپا

تالین، استونی

یکی دیگر از بهترین سوژه‎‌های عکاسی در اروپا تالین است. تالین یکی از مقاصدی است که بازدید و عکاسی از آن  در هر زمان از سال بسیار عالی است. شهری که در زمستان پشت بام های زیبا و پوشیده از برف و در پاییز رنگ های زیبا و خوش رنگ سراسر آن را فرا می گیرد.

در تالین مناظر  زیادی در اطراف شهر وجود دارد که زوایای عالی را برای عکاسی شما فراهم خواهد کرد و همچنین دارای نقاط دیدنی، خیابان های سنگ فرش شده و معماری زیبا و فوق العاده ای است که بازدید و عکاسی از آنها بسیار لذت بخش است.

کپنهاگ، دانمارک

زیباترین منطقه در کپنهاگ نیهاون است که یکی از بهترین سوژه‎‌های عکاسی در اروپا محسوب می شود. نیهاون یک منطقه بندری فوق العاده با ساختمانهای زیبا و قایق هایی چشمگیر در ساحل است. این شهر همچنین دارای بسیاری از نقاط فوق العاده جالب دیگر در سراسر شهر است که ارزش بازدید و عکاسی را دارد.

 از اتاقهای ایالتی در کاخ کریستینزبورگ گرفته تا چشم انداز شهر از کلیسای نجات دهنده و همچنین پارکها و خیابانهای زیبا که هر یک فرصتی عالی برای عکاسی به شمار می روند.

بهترین سوژه‎‌های عکاسی در اروپا

آمستردام، هلند

یکی دیگر از بهترین سوژه‎‌های عکاسی در اروپا  آمستردام است. آمستردام مقصدی است که کنار گذاشتن دوربین را بسیار مشکل می کند. در سراسر منطقه سنتروم، تعداد زیادی کانال به هم پیوسته در سراسر شهر بافته شده است و در کنار سواحل آن، معماری زیبا و عجیب و غریبی وجود دارد.

 اگر برای عکاسی از این مکان دیدن می کنید، توصیه می‌کنیم صبح زود با رنگ های زیبا و همچنین شب با انعکاس‌های فوق العاده ساختمان های رنگارنگ به این مکان بروید.

پراگ، جمهوری چک

پراگ یکی دیگر از بهترین سوژه‎‌های عکاسی در اروپا است. این شهر یکی از شهرهای مورد علاقه در اروپا است که می توانید از دیدن و عکاسی از آن لذت ببرید. در سراسر شهر فرصت های شگفت انگیزی برای گرفتن عکس های زیبا شما وجود دارد. مانند پل فوق العاده قرون وسطایی چارلز و قلعه پراگ.  

در مرکز پراگ، شهر قدیمی سنگفرش شده زیبا و همچنین مناظر مختلف وجود دارد که عکاسی از آنها حس فوق العاده ای را به شما منتقل می کند. پراگ یکی از مقاصدی است که می توانید تمام کارت های حافظه خود را  با عکس های شگفت انگیز پر کنید و توصیه می کنیم این شهر را در صدر لیست خود قرار دهید.

بهترین سوژه‎‌های عکاسی در اروپا

لندن، انگلستان

لندن با اتوبوس های دو طبقه کلاسیک، غرفه های تلفن قرمز، نقاط دیدنی چشمگیر، چشم اندازهای فوق العاده و فرصت های بی پایان برای عکاسی، یکی از بهترین سوژه‎‌های عکاسی در اروپا به شمار می رود. کاوش در این شهر در هر زمان از روز عالی است، اگرچه هنگام غروب آفتاب وقتی بسیاری از نقاط دیدنی شهر روشن می شوند، بازدید و عکاسی از این شهر فوق العاده تر می شود.

وین، اتریش

وین شهری جذاب با معماری غنی و بی نقص  است که موضوعات فوق العاده ای را برای عکاسی ارائه می دهد از همین رو یکی از بهترین سوژه‎‌های عکاسی در اروپا محسوب می شود.  این شهر دارای کاخ های بزرگی مانند کاخ شونبرون و کاخ بلودر بسیار چشمگیر، فضای داخلی زیبا در کافه ها و هتل ها و دیگر عناصر زیبا مانند تراموا در اطراف شهر است که فرصت های زیبا و فوق العاده ای را برای عکاسی فراهم می آورد.

گنت، بلژیک

گنت شهری کوچک با مرکز قرون وسطایی، کلیساهای فوق العاده، معماری باستانی و رودخانه ای زیبا و یکی از بهترین سوژه‎‌های عکاسی در اروپا است. برای بازدید از مناظر فوق العاده آن می توانید به سمت هل بلفورت و برای عکس های زیبا شبانه به  امتداد کورنلی و گرسلی بروید و از عکاسی در این مکان های زیبا نهایت لذت را ببرید.

ونیز، ایتالیا

ونیز فوق العاده عاشقانه و بی نظیر، یکی از بهترین سوژه‎‌های عکاسی در اروپا است! تنها کانال، تله کابین، معماری قدیمی و خیابان های باریک آن برای گرفتن عکس های بی نظیر کافی است. همچنین در نزدیکی آن جزیره بورانو قرار دارد که تقریباً شبیه مکانی در کارتون ها است و یکی از رنگارنگ ترین مکان های جهان است.

بلد، اسلوونی

دریاچه بلد مقصد زیبایی برای بازدید در اسلوونی و یکی از بهترین سوژه‎‌های عکاسی در اروپا است. معروف ترین عنصر کلیسای جزیره ای در وسط دریاچه است.  در اطراف و همچنین از مناظر  بالا، چشم اندازهای زیبایی از دریاچه می بینید. بازدید از این مقصد در تمام طول سال فوق العاده اس اغلب با برف در زمستان، رنگ  های زیبا در پاییز و سبزه های فوق العاده در تابستان و بهار همراه است که آن را برای عکاسی فوق العاده می کند.

بهترین سوژه‎‌های عکاسی در اروپا

بوداپست، مجارستان

بوداپست یکی از زیباترین ساختمان های پارلمان جهان را دارد و یکی از بهترین سوژه‎‌های عکاسی در اروپا به شمار می رود.  این مکان  فوق العاده چشمگیر است و یکی از برترین نقاط عکاسی در اروپا است. یکی از بهترین مکان ها برای عکاسی از آن، از طرف مقابل رود دانوب است.

همچنین در بوداپست، پل زنجیره ای باشکوه، قلعه بودا و سنگر ماهیگیران را خواهید یافت که بسیار برای عکاسی فوق العاده و مناسب هستند. پس از بازدید از این شهر، مطمئناً تعدادی عکس عالی و بی نظیر خواهید داشت.

پاریس، فرانسه

پاریس رویایی برای عکاسان است نقاط فراوان و زیبا در اطراف شهریکی از بهترین سوژه‎‌های عکاسی در اروپا به شمار می رود. شما می‌توانید از مکان‌های دیدنی فوق‌العاده، خیابان‌ها و معابر زیبا و عکاسی از آنها لذت ببرید. با داشتن چنین طیف متنوعی از نقاط برای عکاسی، این شهر برای گرفتن عکس در هر زمان از روز و در هر فصلی عالی است.

بهترین سوژه‎‌های عکاسی در اروپا

لیسبون، پرتغال

لیسبون نیز یکی دیگر از بهترین سوژه های عکاسی اروپا به شمار می رود  که  برای عکاسان بسیار  لذت برانگیز بوده و دارای فرصت‌های زیادی برای عکاسی است. در سراسر شهر نماهای خیره کننده کاشی کاری شده، چشم اندازهای شگفت انگیز (و رایگان) و همچنین نقاط دیدنی چشمگیر را خواهید یافت. علاوه بر این در نزدیکی لیسبون ، سینترا واقع شده است که دارای مکانهای زیبا برای عکاسی از جمله کاخ پنا است. اقامت پرتغال در ژیوار امکان پذیر است.

بارسلونا، اسپانیا

برای آشنایی با معماری‌های فوق العاده و زیبا در اروپا، به بارسلونا بروید. بارسلونا نیز یکی از بهترین سوژه‎‌های عکاسی در اروپا به شمار می‌رود. در سراسر شهر معماری طراحی شده توسط گائودی را خواهید دید که دارای طراحی‌های بسیار خلاقانه است. چند مورد برجسته از شهر عبارتند از ساگرادا فامیلیا، کازا باتلوو پارک گوئل که می توانید از بازدید و عکاسی از آنها نهایت لذت را ببرید.

بهترین سوژه‎‌های عکاسی در اروپا

مطالب مرتبط

یک فکر در مورد “بهترین سوژه‎‌های عکاسی در اروپا| معرفی 14 لوکیشن برتر برای عکاسی

  1. مجید اله وردی گفت:

    آمستردام هلند بسیار شهر زیبایی است

  2. زیبا بروفه گفت:

    شهر هایی که نام بردیدهر کدام ویژگیها خیلی خاصی داشتند برای عکاسی

  3. حامد محمدی گفت:

    خیلی مطلب خوب و مفیدی بود. ممنون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.