ژیوارنامه

آسان‌ترین کشورها برای مهاجرت | کشورهای مهاجرپذیر کدام‌اند؟

ایجاد یک زندگی جدید در خارج از کشور آسانتر از همیشه است – اما بستگی به آنچه شما به دنبال آن هستید دارد. نقل مکان به کشوری دیگر می تواند یک تصمیم هیجان‌انگیز و تغییر دهنده زندگی باشد. اما این یک امر مستقیم نیست، و برای ایجاد یک تماس بزرگ نیاز به ارزیابی، تفکر و برنامه عملی مشخص دارد. عوامل مختلفی در تصمیم‌گیری شما نقش دارند. ایمن، مقرون به صرفه بودن، قابل زندگی بودن و… اینها تنها مواردی هستند که باید در هنگام مهاجرت به آنها توجه کرد.

برای شرکت در تورهای اروپا با آژانس ژیوار تماس بگیرید.

دلایلی که باعث می شود فرد برای اقامت دائم در یک کشور خارجی بیاید چیست؟ فرصت‌های بهتر برای دسترسی به تحصیل یا مراقبت‌های بهداشتی، امنیت شغلی، کیفیت زندگی، نرخ پایین جرم و جنایت، تنها چند مورد از دلایل اصلی مهاجرت شما به کشوری هستند که متعلق به خودتان نیست. بهترین کشور اروپا برای زندگی|کدام کشور اروپایی برای زندگی بهتر است؟

1.کانادا

برای کسانی که می‌خواهند به یک کشور انگلیسی زبان مهاجرت کنند و راحتی و امنیت را بالاتر از هر چیز دیگری بدانند، کانادا ممکن است مکان مناسبی باشد. این کشور یکی از مهاجرپذیرترین کشورهای جهان است. این کشور به خود می بالد که در بین یکی از بهترین کشورها برای زندگی توسط سازمان ملل رتبه بندی شده است. این کشور یک سیاست مهاجرتی لیبرال دارد و در طول سالیان متمادی راه امنی را برای مهاجران به سواحل خود ارائه کرده است. کانادا قصد دارد به سیاست خود برای استقبال از مهاجران به این کشور ادامه دهد و در عین حال از سهم آنها در رشد اقتصادی کشور قدردانی کند.

راهنمای دریافت ویزای کانادا در اینجا مطالعه کنید.

آسان ترین کشورها برای مهاجرت

2.سنگاپور

سنگاپور به عنوان یکی از توسعه یافته‌ترین کشورهای آسیا شناخته می‌شود و قوانین مهاجرت و شهروندی نسبتاً لیبرال را ارائه می‌دهد. این کشور در شاخص توسعه انسانی رتبه بسیار بالایی دارد و یک مقصد ترجیحی برای مهاجرت در بین مردم مالزی، چین، هند و اندونزی بوده است. اما این کشور همچنین یکی از گران‌ترین کشورها برای زندگی است. با داشتن زمین‌های کوچک با جمعیت متراکم، قیمت مسکن سنگاپور با قیمت مسکن هنگ کنگ یا شهر نیویورک برابری می‌کند. با این حال، یک هشدار بزرگ وجود دارد. بر اساس قانون سنگاپور، همه شهروندان مرد و ساکنان دائمی ملزم به ثبت نام در ارتش و انجام دو سال خدمت فعال هستند. پس از آن، شرایط شامل 40 روز خدمت در سال برای افسران تا 50 سال و 40 روز خدمت در سال تا سن 40 سال برای سایر رده‌ها است.

آسان ترین کشورها برای مهاجرت

3.دانمارک

برای کسانی که به دانمارک مهاجرت می‌کنند، پس از اقامت موقت بیش از 8 سال، شما را واجد شرایط درخواست اجازه اقامت دائم می کند. مانند همه این کشورها، شرایط بسیاری برای واجد شرایط بودن برای اقامت دائم دانمارک وجود دارد. 8 سال زمان زیادی به نظر می‌رسد، درست است؟ خب… اگر همه معیارهای زیر را داشته باشید، ممکن است در عوض پس از 4 سال واجد شرایط اقامت دائم شوید.

شما نیاز دارید به:

قبولی در آزمون زبان دانمارکی

در طول مدت اقامت خود در دانمارک در مجموع حداقل 4 سال شاغل بوده باشید

قبولی در آزمون شهروند فعال

باید میانگین درآمد سالانه بالاتر از مقدار مشخصی داشته باشد

راهنمای دریافت ویزای شینگن را در اینجا بخوانید.

آسان ترین کشورها برای مهاجرت

4.استرالیا

استرالیا سرزمین زیبای کانگوروها و کوالاها، مکانی عالی برای نقل مکان و اسکان است. این کشور مجموعه‌ای آسان از مقررات را برای اقامت دائم به متقاضیان ارائه می دهد. این کشور نه تنها دارای استاندارد تحصیلی و زندگی بالایی است، بلکه چشم‌انداز شغلی نیز در استرالیا خوب است. علیرغم اینکه مکان نسبتاً گرانی برای زندگی است، متوسط حقوق آن را جبران می کند. مجموع این موارد استرالیا را به بهترین و آسان‌ترین کشور برای مهاجرت تبدیل می کند. آدلاید، ملبورن و پرث سه تا از قابل زندگی‌ترین شهرهای جهان هستند. اما استرالیا به دلیل فضاهای باز، آب و هوای عالی و سواحل چشمگیرش نیز محبوب است.

آسان ترین کشورها برای مهاجرت

5.تایلند

برای بسیاری، تجربه مهاجرت به این معناست که فرد بتواند به طور کامل در فرهنگ دیگری غوطه‌ور شود. اگر به نظر شما  مشتاق زندگی در آسیا هستید، تایلند می تواند پاسخگو باشد. تایلند با غذاهای خیابانی خارق‌العاده، ماساژهای بی‌پایان، و مهمانی‌های ساحلی، مکانی هیجان‌انگیز است که می‌توان آن را خانه نامید.

به عنوان یک کشور در حال توسعه، زندگی در تایلند نسبت به بسیاری از جاها مقرون به صرفه‌تر است. یک آپارتمان یک خوابه در مرکز شهر احتمالاً هر ماه 40500 THB برای شما بازگردانده است.

آسان ترین کشورها برای مهاجرت

6.پاراگوئه

اگر قصد دارید پایگاه های خود را به آمریکای جنوبی منتقل کنید، پاراگوئه دروازه شما برای لذت بردن از یک فضای آرام، با مناظر طبیعی فراوان است. مالیات ها کم است، اقتصاد با ثبات است و هزینه های زندگی نسبتاً پایین است. سیاست های مهاجرتی پاراگوئه ساده تر است. یک فرد می تواند در عرض سه سال مقیم دائم شود و سه سال دیگر صبر کند تا شهروند شود. خرید یک زمین کشاورزی 10 هکتاری یا واریز 4500 دلار در بانک مرکزی پاراگوئه، مهاجر را واجد شرایط اقامت دائم می کند.

آسان ترین کشورها برای مهاجرت

7.مکزیک

آیا به دنبال مهاجرت به مکزیک برای بیش از 180 روز هستید؟ برای اقامت خود در این کشور باید برای ویزای موقت اقدام کنید. پس از تایید ویزای موقت، شما ملزم به تمدید هر سال برای حداکثر 3 سال خواهید بود.

پس از این، اگر هنوز به دنبال اقامت در مکزیک هستید، زمان درخواست برای اقامت دائم فرا رسیده است، اما مهم است که به یاد داشته باشید که این کار را نمی توان قبل از 4 سال زندگی در این کشور آمریکای شمالی انجام داد.

در حالی که این آسان به نظر می رسد، و در نهایت این است، اما الزامات خاصی وجود دارد که برای دریافت اقامت دائم باید آنها را رعایت کنید، این موارد عبارتند از:

داشتن روابط خانوادگی در مکزیک

اثبات درآمد ماهانه کافی

وضعیت عادی اقامت موقت

برخی از این موارد ممکن است غیرممکن به نظر برسند، به خصوص اگر خانواده ای در مکزیک ندارید، اما نترسید، رعایت برخی از این الزامات به شما کمک می کند تا اقامت دائم دریافت کنید.

آسان ترین کشورها برای مهاجرت

8.نیوزلند

مانند کانادا، نیوزلند نیز ویزای تعطیلات کاری برای افراد 18 تا 30 ساله ارائه می دهد که به طور عمده به دنبال سفر به این کشور در تعطیلات هستند، اما می خواهند در زمان حضور در آنجا اندکی درآمد داشته باشند، گزینه ای عالی برای افرادی که در آنجا هستند. دیگران می توانند ویزا را از طریق فهرست مهارت های ضروری در تقاضا (ESID) دریافت کنند.

آسان ترین کشورها برای مهاجرت

9.قطر

آیا مشتاق زندگی در یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان هستید؟ قطر غنی از منابع استاندارد زندگی باکیفیتی را به مهاجران ارائه می‌دهد که دسترسی به آن نسبتاً آسان است. در حالی که این کشور آماده میزبانی جام جهانی فوتبال 2022 می شود، مجموعه ای از پروژه‌های توسعه‌ای جدید در حال انجام است که نویدبخش افزایش بیشتر کیفیت زندگی کشور و احتمالاً افزایش هزینه‌های زندگی است. یافتن کار در قطر به عنوان یک مهاجر انگلیسی زبان راحت‌تر از چندین کشور دیگر است. اقتصاد رو به رشد به این معنی است که مشاغل در بخش‌های مختلف، از مالی و صنعت گرفته تا رسانه و بازاریابی، در دسترس هستند. راه اندازی یک کسب و کار در قطر یک مسیر دیگر است، اما باید در مناطق آزاد تعیین شده یا در ارتباط با حامیان مالی محلی باشد.

حقایقی جالب درباره‌‌ی جام جهانی قطر 2020

آسان ترین کشورها برای مهاجرت

10.امارات متحده عربی

تنها 50 سال پیش، امارات متحده عربی کمی بیش از یک پستوی خواب آلود، خود را به عنوان مرکز بین المللی تجارت و بازرگانی تغییر مکان داد. این کار را با سرمایه گذاری از ذخایر هیدروکربنی خود و موقعیت ژئواستراتژیک در چهارراه آسیا، آفریقا و اروپا انجام داده است. این فدراسیون که اکنون بلندترین ساختمان جهان و بزرگترین مرکز خرید کره زمین را در خود جای داده است، هر ساله حدود 20 میلیون گردشگر را جذب می کند. تشکیل شرکت در امارات تقریباً بسیار آسان است. این کشور از نظر شاخص سهولت انجام کسب و کار بانک جهانی در رتبه یازدهم قرار دارد (درست پس از بریتانیا و ایالات متحده و بسیار بالاتر از آلمان و هلند)، این کشور همچنین به آهنربایی برای میلیونرهایی تبدیل شده است که به دنبال امنیت هستند. مراقبت‌های بهداشتی و آموزش بهتر و کیفیت زندگی بالاتر، در منطقه ای مملو از دولت‌های اقتدارگرا و آزادی بیان محدود، حقوق زنان در امارات متحده عربی برای خاورمیانه محافظه کار یک نمونه است. تور نمایشگاه اکسپوی 2020 دبی

1 نظر در “آسان‌ترین کشورها برای مهاجرت | کشورهای مهاجرپذیر کدام‌اند؟

  1. کیمیا انصاری گفت:

    امارات به نظرم برای ایرانی ها مناسب هست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.