ژیوارنامه

زیباترین جاده‌های اروپا

اروپا

اروپا یکی از بهترین مقاصد گردشگری در جهان است. اتحادیه اروپا به گردشگران این امکان را می‌دهد که فقط از یک کشور و با یک ویزا به کل اروپا سفر کنند. با این اوصاف، اگر قصد سفر به اروپا را دارید، باید با رانندگی در بهترین مسیرهای دیدنی، تجربه‌ای را به دست بیاورید که برای خود و خانواده‌تان به‌یادماندنی باشد.

یکی از بهترین راه‌ها برای دیدن زیباترین جاده های اروپا استفاده از اتومبیل است و سفرهای جاده‌ای یکی از روش‌های موردعلاقه مردم برای سفر است. اولین کاری که باید انجام دهید رزرو اتومبیل اجاره برای خود در اروپا است.

بنابراین رزرو و کرایه اتومبیل بسیار توصیه می‌شود. می‌توانید قیمت اتومبیل‌های اجاره‌ای را به‌صورت آنلاین مقایسه کنید. در این مقاله قصد داریم به معرفی چند مورد از مسیرهای دیدنی محبوب اروپا بپردازیم.

همه کشورهای اروپا زیبایی منحصربه‌فرد خود را دارند. بنابراین، هنگام سفر باید تمام این مسیرها را که در کشورهای مختلف وجود دارند امتحان کنید تا بهترین تجربه را داشته باشید.

روز ملی اروپا چه روزی است؟

زیباترین جاده های اروپا

زیباترین جاده های اروپا به شرح زیر است:

فرایبورگ به فرانکفورت

این جاده در آلمان وجود دارد و از میان جنگلی زیبا می‌گذرد که به جنگل سیاه معروف است. جاده صاف و تمیز است و در مسیر خود، روستاهای سرسبز را در دو طرف خواهید دید. در پشت این روستاها، کوه‌های عظیمی را مشاهده خواهید کرد که در بالای آن جنگل سیاه گسترش‌یافته است. همچنین ممکن است چشمه و جریان آب تمیز را ببینید.

بریستول به انگلیس

رانندگی از اول تا آخر این جاده 3 ساعت طول می‌کشد. بااین‌حال، این 3 ساعت ممکن است بهترین زمان زندگی شما باشد. این مسیر یکی از بهترین چشم‌اندازها را دارد.

بهترین خیابان‌های اروپا | معرفی 15 خیابان برتر و جذاب اروپا

زیباترین جاده های اروپا

حلقه کری

حلقه معروف کری از طریق ایرلند عبور می‌کند و در هنگام سفر در این جاده، زمان را از دست خواهید داد. بسته به اینکه از کدام طرف می‌روید، یک‌طرف ساحل و یک‌طرف کوه را مشاهده خواهید کرد؛ با سواحل زیبا، تمیز و خلوت روبرو خواهید شد، جایی که می‌توانید بهترین اوقات زندگی خود را بگذرانید.

5 برند معروف و محبوب در اروپا را بشناسید.

سالرنو به پوزیتانو

این مسیر در ایتالیا بیشتر با نام ساحل آمالفی شناخته می‌شود. در این مسیر که یکی از زیباترین جاده‌های اروپا است، منظره‌ای از دریا با کشتی‌های پر رفت‌وآمد در یک‌طرف و در طرف دیگر، شهر کوچک کوهستانی را خواهید دید.

مسیر ناپلئون

این راهی در فرانسه است که ناپلئون هنگام بازگشت از تبعید در البا آن را طی کرد. در دو طرف این مسیر درختان سرسبز وجود دارند که خصوصاً در زمان غروب آفتاب بسیار زیبا و دیدنی است.

جاده اقیانوس اطلس

این مسیر که یکی از زیباترین جاده های اروپا است از دریاها و جزایر عبور می‌کند. این مسیر بسیار زیبا و ماجراجویانه است، اما درعین‌حال بسیار ترسناک نیز می‌باشد.

جمع‌بندی

زیباترین جاده های اروپا که در این مقاله بیان شد توسط گردشگران در سراسر جهان تأییدشده است. شما نباید روزهای خود را در اروپا با ماندن در شهرها و بازدید از اماکن تاریخی هدر دهید؛

بلکه به خود اجازه دهید از زیبایی های جاده های اروپا شگفت‌زده شوید و مناظر دیدنی را از بهشت در خاطرات خود حک کنید و بهترین خاطرات را از سفر خود به اروپا رقم بزنید.

اروپا

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.