ژیوارنامه

بهای بلیط جاذبه‌های اروپا | برای دیدن مکان‌های معروف در اروپا چقدر باید هزینه کنیم؟

بهای بلیط جاذبه‌های اروپا

جاذبه‌های گردشگری مهم اروپا، این قاره را به یکی از مقاصد محبوب گردشگری در تمامی ایام سال تبدیل کرده است. هر کشوری در اروپا دارای مکان‌های تاریخی و جاذبه‌های گردشگری می‌باشد. در اینجا چند مورد از جاذبه های گردشگری و بهای بلیط‌های آنها برای چندکشور پر رفت و آمد در اروپا گردآوری شده است. تور اروپا را از ژیوار بخواهید.

راهنمای دریافت ویزای شینگن برای هر کشور را در اینجا مطالعه کنید!

بهای بلیط جاذبه‌های اروپا

آلمان

1.آیس بار برلین

در تمام طول سال با این سفر به یخ برلین وارد سرزمین عجایب زمستانی شوید، جایی که همه چیز، از دیوارها تا صندلی ها تا شیشه‌ای که نوشیدنی شما را در خود نگه می دارد، از یخ طبیعی ساخته شده است. بهای ورودی این کافه که شامل دریافت لباس گرم و نوشیدنی می‌باشد 23دلار و 7سنت می‌باشد.

2.موزه شکلات کلن

برای همه دوستداران غذاهای شیرین دیدن این موزه ضروری است، که شما را به سفری در تاریخ شکلات می برد و قول می دهد با شکلات دست ساز، دندان شیرین شما را دوست داشته باشد. موزه شکلات مانند یک کشتی ساخته شده از شیشه و فلز در بندر راینائو، درست روبروی شهر قدیمی، نزدیک کلیسای جامع کلن واقع شده است. برای ورود به این موزه خوشمزه و چرخ زدن در آن باید 14دلار و 79سنت پرداخت کنید.

3.کارخانه چینی Meissen

MEISSEN ، قدیمی ترین کارخانه چینی اروپا با قدیمی ترین علامت تجاری ثبت شده، دارای الگوهای فراوانی است که بیش از 300 سال قدمت دارد و هنگام ایجاد و طراحی دقیق طرح های جدید مورد استفاده قرار می گیرد. شما می توانید مشاهده کنید که ظروف چینی معروف مایسن در بخش نمایشی از دنیای موضوعی House-of-Meissen ساخته می شود و در موزه آن، همه چیز را در مورد تاریخ ما می‎آموزید و سپس می‌توانید از فروشگاه آن بازدید کنید.

هزینه ورودی این موزه به همراه یک راهنما که همه چیز را درباره آن موزه توضیح می‌دهند 14دلار و 20سنت می‌باشد.

بهای بلیط جاذبه‌های اروپا

4.یک شب در کاخ شارلوتنبورگ: بلیط شام و کنسرت

با “یک شب در کاخ شارلوتنبورگ”، شام و تجربه کنسرت با ارکستر برلین رزیدنس، شبی را در یکی از مشهورترین مکانهای برلین بگذرانید. از شام خوشمزه و 3 وعده ای با نور شمع در نارنج خانه کاخ شارلوتنبورگ لذت ببرید. سپس صداهای کلاسیک ارکستر رزیدنس برلین را بشنوید و منتخبی از باخ، هندل، موتزارت و موارد دیگر را اجرا کنید.

شاید بپرسید چرا مسافران این تور را انتخاب می کنند مثل این است که به گذشته برگردید، وقتی در حال تماشای شاهکارهای موسیقی کلاسیک از باخ و موتزارت در نارنجخانه کاخ هستید، یک شام لذیذ از پیشخدمت ها با لباس آن زمان پذیرایی می شود. بهایی که شما برای این شام رمانتیک به همراه کنسرت باید بپردازید 99دلار و38سنت است.

بهای بلیط جاذبه‌های اروپا

5.آکواریوم sea life در دریاچه کنستانس

با استفاده از یک بلیط ورود مستقیم به آکواریوم SEA LIFE در دریاچه کنستانس (Bodensee) دنیای زیر آب را کاوش کنید. ماهی های دریاچه را ببینید و با حیواناتی که در زیر آب یافت می شوند آشنا شوید. به داخل آکواریوم بروید تا در مورد ساکنان دریای شمال مانند کوسه‌ها، ماهی‌های پهن، پرتوها و… اطلاعات کسب کنید. پنگوئن‌های جنتو را مشاهده کنید، حقایق زیر آب را بیاموزید و در این آکواریوم قدیمی با ورنر، کشتی شکسته، ملاقات کنید.

بهای ورود به این آکواریوم و کشف دنیای زیر آب باید 22دلار و 18سنت پرداخت کنید.

6. بازدید از سرزمین لگو(Lego Land)

با تهیه این بلیط به مرکز کشف LEGOLAND® در برلین خود را به سرگرمی های داخلی LEGO® بسپارید. این زمین بازی سرپوشیده آموزشی پرطرفدار که برای کودکان سه تا 10 ساله طراحی شده است، سواری تعاملی، مناطق بازی و ساخت، چالش ها و موارد دیگر را ارائه می دهد تا تخیل آنها را برانگیزد. در Dragon Ride به ناشناخته ها بروید، ماشینهای LEGO® بسازید و مسابقه دهید و در کارخانه LEGO® گشت بزنید. برای دیدن LegoLand باید مبلغ22 دلار و 48سنت بپردازید.

بهای بلیط جاذبه‌های اروپا

فرانسه

1.بازدید از موزه لوور پاریس

با بازدید از این موزه از یونان باستان به رنسانس سفر کنید. به هر چیزی که به نظر شما می‌رسد، مانند “مونا لیزا” و مجسمه “ونوس میلو”، توجه کنید. مسیرهای پیشنهادی به شما اجازه می‌دهند که به طور مستقل بررسی کنید و زمان خود را صرف کنید.

برای بازدید از این موزه شگفت انگیز باید 49دلار و 98سنت یا به عبارتی50دلار که شامل ورودی موزه و نقشه موزه و یک راهنمای صوتی می‌شود، بپردازید.

بهای بلیط جاذبه‌های اروپا

2.بازدید از برج ایفل

از یکی از نمادین ترین ساختمانهای جهان دیدن کنید. درباره ساختمان و تاریخچه ساختمان بیاموزید و چند نکته در مورد چیزهای دیگری که در پاریس می توانید ببینید و انجام دهید دریافت کنید. مکانهای دیدنی شهر را ازبالای برج تحسین کنید. بهایی که باید برای بازدید از طبقه اول و دوم این برج به همراه راهنمای رادیویی صوتی بپردازید، 107دلار و 73سنت می‌باشد.

3.بازدید از دیزنی لند پاریس

جادوی دیزنی را با پیچ و تاب اروپایی با این تور بسته 1 روزه ، از جمله نمایش خیره کنندهDisney Illuminations ، با آتش بازی و پیش بینی‌های سبک تجربه کنید. شما نه تنها بلیط پارک دیزنی لند پاریس را دریافت می کنید، بلکه بلیط قطار رفت و برگشت (RER) از پاریس به پارک ها برای شما تهیه می شود. بهای این این بازدید که شامل بهای ورودی به دیزنی لند و قطار رفت و برگشت به این مسیر می‌شود، 140دلار و 78سنت می‌باشد.

بهای بلیط جاذبه‌های اروپا

4.سفر چندساعته با کروز روی رودخانه سن

در این سفر دریایی گردشگری Bateaux Mouches، مناظر نمادین پاریس را که از شب روشن شده اند، مشاهده کنید. با آرامش به پایین رودخانه سن بروید و از مناظر بدون مانع برج ایفل، کلیسای جامع نوتردام، لوور و سایر مناظر دیدنی هنگام صرف شام و شنیدن موسیقی زنده، دیدن کنید.

از این سفر دریایی 3 ساعته در رودخانه سن لذت ببرید که شامل یک منوی شام خوشمزه است. برای این سفر 3ساعته و تجربه یک شام دونفره باید 238دلار و44سنت بپردازید.

بهای بلیط جاذبه‌های اروپا

5.بازدید از موزه اورسای

این موزه زیبا که زمانی ایستگاه راه آهن بود، در حال حاضر مجموعه ای سرسام آور از هنرهای امپرسیونیستی و سایر موارد ایجاد شده بین سالهای 1848 تا 1914 را در خود جای داده است. به واسطه داستانهای جذاب یک مورخ هنر، متخصص امپرسیونیسم شوید و اسرار، تکنیک ها و حکایات برجسته ترین آثار هنری موزه اورسی را کشف کنید. برای بازدید از این موزه باید 35دلار و 54سنت بپردازید.

بهای بلیط جاذبه‌های اروپا

اتریش

1.بازدید از کاخ بلوردر

در میان محبوب‌ترین جاذبه های توریستی وین “کاخ بلودر” که در قرن ۱۸ ساخته‌شده، از باشکوه‌ترین کاخ‌ها به سبک باروک می‌باشد. این کاخ از دو ساختمان مجزا تشکیل‌شده است: بلودر پایین (انتریس) و بلودر بالا (اوبرس). برای بازدید از این کاخ تاریخی باید مبلغ ورودی 18دلار و 81سنت را بپردازید.

بهای بلیط جاذبه‌های اروپا

2.بازدید از موزه Kunsthistorisches

هنگامی که وارد موزه می‌شوید، وارد دنیایی از آثار باستانی و هنر دوران امپراتوری خواهید شد که در آن آثار روبنس، رافائل و ولاسکز در هر گوشه ای ظاهر می شوند. تا زمانی که دوست دارید در داخل بمانید و مجموعه چشمگیر را با سرعت خود مرور کنید. برای بازدید از این موزه باید 20دلار و 63سنت بپردازید.

بهای بلیط جاذبه‌های اروپا

3.کاخ سلطنتی هافبورگ

کاخ هافبورگ یکی از جاذبه های توریستی وین و از نظر تاریخی مهم‌ترین کاخ اتریش می‌باشد. این کاخ به مدت بیش از هشت قرن محل سکونت حاکمان اتریشی بوده و اکنون مقر رسمی رئیس‌جمهور اتریش است. کاخ سلطنتی هافبورگ مجموعه‌ای از ساختمان‌های متعدد با سبک‌های مختلف معماری مانند سبک‌های گوتیک، رنسانس، باروک و روکوکو می‌باشد. بهای بازدید از این کاخ برای هر بزرگسال 29یورو می باشد.

4.کلیسای جامع سنت استفان (St. Stephen’s Cathedral)

کلیسای جامع سنت استفان یکی از جاذبه های توریستی وین می‌باشد که به دلیل ارزشمندی بنا، به سنبل وین نیز تبدیل‌شده است. این کلیسا از مهم‌ترین بناهای گوتیک می‌باشد و در مرکز تاریخی وین قرار دارد. ورود به کلیسای جامع رایگان است، اگرچه برخی مناطق وجود دارد که بازدیدکنندگان باید بلیط بخرند. یک بلیط همه جانبه که شامل تور صوتی کلیسای جامع، گشت و گذار با راهنمای دخمه ها و ورود به برج های شمالی و جنوبی است، برای بزرگسالان 16 یورو و برای کودکان 5 یورو هزینه دارد. اگر قصد مشاهده همه قسمت ها را ندارید، یک راهنمای صوتی به تنهایی 6 یورو (2.50 یورو برای کودکان بین 6 تا 14 سال) هزینه دارد.

بهای بلیط جاذبه‌های اروپا

5.بازدید از خزانه داری وین

تاج شاهنشاهی اتریش و نشانهای مقدس در خزانه امپراتوری وین در کاخ هوفبورگ منتظر شما هستند. امپراتوری روم با تاج شاهنشاهی و لنس مقدس. همچنین جواهرات اصلی ملکه الیزابت و گنجینه های افسانه ای مانند کاسه عقیق مربوط به جام مقدس، بزرگترین زمرد برش خورده جهان و “شاخ” اسب شاخدار افسانه ای در معرض نمایش قرار می گیرد. برای بازدید از این موزه باید 18دلار و 8سنت بپردازید.

مجارستان

1.موزه پین بال بوداپست

می توانید تا زمانی که می خواهید 130 دستگاه به علاوه ماشین های قدیمی را بازی کنید، و همچنین بیایید و بروید، بنابراین می توانید روز را با پین بال پر کنید. برای گیمرهایی که خواهان تغییر در گشت و گذار هستند بسیار مناسب است. برای رفتن به این موزه و بازی کردن قیمت آن از 14دلار و 21سنت شروع می‌شود.

بهای بلیط جاذبه‌های اروپا

2.تور بزرگ اتوبوس بوداپست

این تور با اتوبوس بوداپست Big Bus یکی از ساده ترین راه ها برای گردش در شهر هنگام سفر است. این اتوبوس در بسیاری از مناطق کلیدی بوداپست از جمله میدان قهرمانان، ساختمان پارلمان مجارستان، کلیسای سنت استفان و خانه اپرای دولتی مجارستان متوقف می شود. این اتوبوس به چندین زبان تفسیرهای ضبط شده ای درباره دیدنیهای بوداپست ارائه می دهد. نرخ این اتوبوس با توجه به تعداد روزی که ازآن استفاده می کنید متغیر است و از 28دلار شروع می‌شود.

بهای بلیط جاذبه‌های اروپا

3.پیاده روی در منطقه قلعه بوداپست با ورودی کلیسای ماتیاس

در قدم زدن در بوداپست، از منطقه زیبا قلعه بودا دیدن کنید. از یک راهنمای محلی در خیابان های سنگ فرش پیروی کنید و داستانهای تاریخ غنی شهر را بشنوید. از سایتهای میراث جهانی یونسکو مانند کاخ سلطنتی و همچنین مکانهای دیدنی کمتر شناخته شده مانند کاخ سندور دیدن کنید. برای بازدید از این قلعه نیازی به پرداخت ورودی نیست!

بهای بلیط جاذبه‌های اروپا

4.قلعه ماهیگیر

قلعه یا دژ ماهیگیر یکی از محبوب‌ترین جاذبه‌های توریستی شهر بوداپست است که دیدن را آن را نباید از دست داد. نام قلعه برگرفته از ماهیگیرانی است که در این منطقه زندگی می‌کردند و از رودخانه و شهر بوداپست دفاع می‌کردند. برای بازدید از این قلعه برای هر بزرگسال باید 3دلار پرداخت کنید.

بهای بلیط جاذبه‌های اروپا

اسپانیا

1.بازدید از ورزشگاه نیوکمپ

ورزشگاه نیوکمپ در بارسلون سومین ورزشگاه بزرگ جهان و بزرگ‌ترین ورزشگاه اروپا می‌باشد. این ورزشگاه معروف، در سال 1957 و در شهر بارسلونا ساخته‌شده است. برای بازدید از این ورزشگاه و دیدن موزه آن باید مبلغی در حدود 43دلار بپردازید.

بهای بلیط جاذبه های اروپا

2.کلیسای ساگرادا فامیلیا

از این بنای دیدنی بارسلونا دیدن کنید، بنای باشکوهی با ترکیبی از معماری گوتیک و آرت نوو. این کار تاریخی در حال پیشرفت را تجربه کنید و ببینید که چگونه کار ساختمانی تا به امروز ادامه دارد. آثار نمادین گائودی هر روز صدها نفر از مردم محلی و بازدیدکنندگان را به نمای چشمگیر و فضای داخلی وحشت انگیز خود می کشاند و آن را به یکی از پربازدیدترین آثار تاریخی اسپانیا تبدیل می کند. برای بازدید از این کلیسا باید نفری 65دلار و 17سنت پرداخت کنید.

بهای بلیط جاذبه‌های اروپا

3. بازدید از Casa Batlló

با استفاده از راهنمای صوتی چند زبانه ، پشت بام ، گنبد گائودی و گائودی مکعب و فراتر از آن را با سرعت دلخواه خود کاوش کنید. برای بازدید از این مکان باید حدود 42لار برای هر برزگسال پرداخت کنید.

بهای بلیط جاذبه‌های اروپا

4.بازدید از کاخ سلطنتی مادرید

کاخ سلطنتی نسخه اسپانیایی ورسای و یکی از 5 جاذبه برتر توریستی مادرید است. اما برخلاف ورسای، که اکنون فقط یک موزه است، کاخ سلطنتی مادرید هنوز محل اقامت رسمی پادشاه (پادشاه اسپانیا) است و همچنان برای رویدادهای رسمی دولتی مورد استفاده قرار می گیرد. این کاخ به سفارش فیلیپ پنجم در قرن 18 ساخته شد. برای بازدید از این مکان برای هر بزرگسال باید مبلغی حدود22دلار و 50 سنت بپردازید.

بهای بلیط جاذبه‌های اروپا

5.بازدید از Casa Milà

این خانه آوانگارد پرزرق‌وبرق بین سال‌های 1906 تا 1912 ساخته‌شده است و بیشتر شبیه یک مجسمه است تا یک ساختمان. هر خطی از نمای سنگ طبیعی خمیده است، با پنجره‌های گرد و نرده‌های بالکن فلزی که در اطراف به اشکال شبیه گیاه پیچ‌خورده‌اند. حتی سقف دارای شکل موج‌دار است که با دودکش‌های تزئینی تکمیل می‌شود. بهای بازدید از این مکان برای هر بزرگسال مبلغی حدود 28دلار و 44سنت می‌باشد.

بهای بلیط جاذبه‌های اروپا

ایتالیا

1.موزه واتیکان و کلیسای سیستین

آثار هنری بی ارزش مجموعه های پاپ را در موزه های واتیکان و نمازخانه سیستین ببینید و از شاهکارهای دوران باستان گرفته تا نقاشی های دیواری افسانه ای میکل آنژ شگفت زده شوید. از دسترسی اختیاری به ویلاهای پاپ و باغهای واتیکان لذت ببرید.

برای بازدید از این باید برای هر بزرگسال مبلغی حدود 21یورو پرداخت کنید.

بهای بلیط جاذبه‌های اروپا

2.کلیسای سنت پیتر در رم

“Basilica di San Pietro in Vaticano” بین سالهای 1506 تا 1626 در محل کلیسایی متعلق به زمان امپراتور کنستانتین بزرگ (324) ساخته شد. طبق سنت، این کلیسا حاوی قبر پیتر بود. از آنجا که ساخت کلیسای سنت پترز بسیار طول کشید، طراحان متعددی از جمله برامانت، رافائل ، آنتونیو دل سانگالو، میکل آنژ و کارلو مادرنو روی آن کار کردند. برای بازدید از این مکان به همراه یک راهنمای تور باید مبلغی حدود 27یورو بپردازید.

بهای بلیط جاذبه‌های اروپا

3.کلوسئوم رم

در گذشته شیرجه بزنید و در ردپای امپراتوران و گلادیاتورهای روم قدم بزنید. کولوسئوم باشکوهی را که 80 ورودی داشت و حدود 50000 تماشاگر را در خود جای می داد، کاوش کنید. بهای بلیط ورودی به این مکان تاریخی برای هر بزرگسال 34دلار و 96سنت می‌باشد.

بهای بلیط جاذبه‌های اروپا

4.کاخ Doge’s Palace

از کاخ دوج دیدن کنید و سالن‌های دوج، پلکان طلایی و بسیاری از آثار هنری تیپولو را تحسین کنید. راهنمای خودکار تاریخ و کنجکاوی های جالب کاخ و تاریخ بی پایان آن را روایت می کند.از پل آه ها عبور کنید و به سمت زندان های ونیزی بروید تا سلول های سردی که زندانیان در گذشته در آن زندگی می کردند را ببینید!در پایان می توانید به تنهایی از موزه کور، Biblioteca Marciana و موزه ملی باستان شناسی بازدید کنید. برای بازدید از این مکان باید 48دلار و 28سنت پرداخت کنید.

بهای بلیط جاذبه‌های اروپا

5.موزه ملی Castel Sant’Angelo در رم

از Castel Sant’Angelo – سایت و موزه باستان‌شناسی، با گذشته‌ای به‌عنوان قلعه، زندان، و اقامتگاه پاپ – مکان‌هایی با اپیزودهای با اهمیت هنری و تاریخی دیدن کنید. موزه ملی Castel Sant’Angelo مجموعه های متعددی را در خود جای داده است که عمدتاً برای عموم قابل دسترسی است، از جمله مبلمان، مجسمه ها و نقاشی های گرانبها. بلیط ورودی این مکان برای هر بزرگسال 21دلار و 33سنت می‌باشد.

بهای بلیط جاذبه‌های اروپا

سوئیس

1.موزه المپیک لوزان

آیا دوست دارید لحظات عالی المپیک را دوباره تجربه کنید؟ نبض قهرمانان را احساس می کنید؟ دنیای بازیها با جنبه های مختلف آن به روی شما باز می شود! برای بازدید از این موزه جذاب باید 22دلار و 26سنت برای هر بزرگسال پرداخت نمایید.

بهای بلیط جاذبه‌های اروپا

2.بازدید از موزه سوییس مینیاتوری

ازSwissminiatur، یک روستای نمونه در ساحل دریاچه لوگانو دیدن کنید که برخی از بهترین دیدنی های سوئیس را به نمایش می گذارد. برای همه اعضای خانواده سرگرم کننده است، پارک روباز با باغ ها خانه ای از ساختمان ها  کوه ها و دریاچه های نمونه است. بهای بازدید از این باغ زیبا از حدود 21دلار شروع می‌شود.

3.بلیط راه آهن CabriO Mt Stanserhorn

سفر با قطار فونیکولار قدیمی را با تنها تله کابین کانورتیبل CabriO در جهان – یک تله کابین روباز – ترکیب کنید. پس از بالا رفتن از کوه استانسرهورن با فونیکولا، مناظری از علفزارهای آلپ سوئیس را خواهید دید که با آسمان‌های باز و قله‌های سر به فلک کشیده کوه از سکوی آفتاب‌گیر تله کابین CabriO جایگزین شده‌اند. برای خرید بلیط این تله کابین باید نفری 82دلار و 51سنت بپردازید.

بهای بلیط جاذبه‌های اروپا

4.موزه شکلات سوئیس

در یک ماشین مکعب شکلات، از 30 دقیقه تجربه چندرسانه ای و حسی لذت خواهید برد تا همه چیز را در مورد شیرینی خوشمزه بیاموزید. با بوی گرم کاکائو نفس بکشید، یک فیلم کوتاه تماشا کنید تا طرز تهیه شکلات را بیاموزید و با یک نمونه رایگان آن را خنک نگه دارید. ورودی این موزه برای هر بزرگسال از 17دلار و 81سنت شروع می‌شود.

بهای بلیط جاذبه‌های اروپا

5.باغ وحش بازل

با یک سنجاب آفریقایی همراه با بلیط باغ وحش در مرکز شهر بازل آشنا شوید، باغ وحشی که برنده جایزه در سال 1874 تأسیس شد. محوطه های باز در فضای باز و خانه های وسیع حیوانات قدم بزنید. زندگی زیر آب را در یک آکواریوم وسیع ببینید که محل زندگی ماهیان، خزندگان، دوزیستان و دو نوع پنگوئن است. ورودی این باغ وحش 91دلار و 21سنت برای هر بزرگسال است.

جمهوری چک

1.مجتمع موزه ملی

ساختمان تاریخی موزه ملی در بالای میدان Wenceslas در سال 1962 به عنوان یک اثر فرهنگی ملی اعلام شد. این یک تضاد معماری قابل توجه با ساختمان جدید است. ساختمان تاریخی مورد بازسازی عمده ای قرار گرفت و در 28 اکتبر 2018-روز صدمین سالگرد جمهوری چکسلواکی-بازگشایی شد. ورودی این موزه برای هر بزرگسال حدود 14دلار می‌باشد.

2.موزه موسیقی چک

موزه موسیقی پراگ که در واقع موزه هنر و آلات موسیقی است، از موزه‌های پر طرفدار پراگ است. علاقه مندان به انواع مختلف موسیقی می‌توانند بر حسب سلیقه خود آلات موسیقی را در این موزه ببینند. بیش از ۴۰۰ نوع مختلف از آلات موسیقی از گیتار، پیانو، ساز و چنگ گرفته تا سایر انواع آن را می‌توانید در این موزه مشاهده کنید. پیانویی که خود موتزارت نیز با آن می‌نواخت در این موزه نگه داری می‌شود. برای ورود به این موزه باید مبلغی حدود 6دلار بپردازید.

بهای بلیط جاذبه‌های اروپا

3.موزه ملی آثار قوم شناختی

Kinsky Folly، واقع در باغ عاشقانه Kinsky بین محله پراگ در شهر کوچک و Smíchov، بین 1827-1831 توسط معمار هاینریش کوچ به سبک امپراتوری ساخته شد. از سال 1901، این ییلاق منحصر به فرد محل موزه قوم نگاری است که فرهنگ عامیانه سرزمین چک – بوهمیا، موراویا و سیلسیا را ثبت می کند. برای ورود ب این موزه باید مبلغی حدود4دلار را پرداخت کنید.

بهای بلیط جاذبه‌های اروپا

4.لاپیداریوم موزه ملی

Lapidarium موزه ملی یکی از غنی ترین مجموعه های آثار سنگی مجسمه شده در جمهوری چک را در خود جای داده است. همچنین یکی از قدیمی ترین مجموعه های تخصصی از این دست در کشور است. تمرکز بر آثار حکاکی روی سنگ، معماری و مجسمه سازی از اوایل قرون وسطی تا تاریخ نگاری است، که به معنی دوره طولانی از قرن 11 تا اواخر قرن 19 است.

برای ورود به این موزه و بازدید از آثار سنگی آن باید مبلغی حدود 3دلار را بپردازید.

بهای بلیط جاذبه‌های اروپا

5.یادبود ملی در تپه Vítkov

این بنای یادبود تحت نام یادبود آزادی ملی در سال های 1928-1938 به افتخار لژیونرهای چکسلواکی ساخته شد. پس از پایان جنگ جهانی دوم به منظور بزرگداشت دومین مقاومت ضد نازی ها، دوباره ساخته و گسترش یافت. پس از سال 1948 برای ترویج ایدئولوژی و رژیم ملی مورد استفاده قرار گرفت. برای دیدن این بنای یادبود باید مبلغی حدود 6دلار را بپردازید.

بهای بلیط جاذبه‌های اروپا

1 نظر در “بهای بلیط جاذبه‌های اروپا | برای دیدن مکان‌های معروف در اروپا چقدر باید هزینه کنیم؟

  1. سوگل کرمانی گفت:

    چه جاهای دیدنی و قشنگی ممنون خیلی مفید بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.