مجله ایتالیا

5 پارک برتر فلورانس| بهای بلیط و ساعت کاری

5 پارک برتر فلورانس

شهر تاریخی فلورانس واقع در ایتالیا شهری دیدنی و جذاب است، در این میان وجود پارک های بزرگ، زیبایی بیشتری به این شهر تاریخی افزوده است. فلورانس دارای انواع باغ و پارک های عمومی می باشد که به مسافران و افراد محلی اجازه می‌دهد از روز‌های خود زیر نور افتاب لذت ببرند. شما می‌توانید با یک کتاب کنار یک درخت بنشینید، نیمکت مناسبی را برای گردش پیدا کنید و یک بعد ازظهر آرام را روی چمن دراز بکشید و از زیبایی های فلورانس لذت ببرید. در اینجا لیستی از5 باغ از بهترین باغ‌های فلورانس را که از دیدن انها لذت خواهید برد اماده شده است.

  باغ‌های بوبولی BOBOLI GARDEN

پارک بوبولی در سال 1549 توسط خانواده مدیچی، که به عنوان یکی از برجسته ترین تأثیرات سیاسی و اقتصادی شناخته می‌شوند، ساخته شد طرح این باغ پراز تاریخ، معماری، مجسمه‌ها، چشمه‌ها و چشم انداز است این پارک در ابتدا برای دوشس الئونورا از تولدو در سال 1549 ایجاد شد، وطرح خلاقانه و آثار مهم آن باعث شده است که عنوان شایسته ترین پارک فلورانس را از آن خود کند.

این پارک یکی از 5 پارک برتر فلورانس است که مملو از درختان و پرچین‌ها، غار‌ها، و خلاقیت‌های پیچیده مجسمه‌ها و مجسمه‌های اساطیری است همچنین آمفی تئاتر‌ها، تراس‌ها، مجسمه‌ها، آب انبا‌ها و گل‌ها در مناطق مختلف پارک قرار دارند.

امروزه هزاران مسافر و مردم محلی قدم می‌زنند و از مجموعه وسیع هنر، طبیعت و تاریخ لذت می‌برند.

شما می‌توانید در سفر با تور ایتالیا ژیوار از این شهر زیبا دیدن کنید.

ساعات کار: همه روزه از 8:15 صبح تا 4:30 بعد از ظهر – 6:30 بعد از ظهر (بستگی به ماه دارد)

بلیط: کودکان زیر 6 سال رایگان است، 10 یورو از 11 اسفند تا 9 شهریور، 6 یورو از 10 ابان تا 10 اسفند

5 پارک برتر فلورانس

باغ باردینی BARDINI GARDEN

یکی از 5 باغ برتر در فلورانس باغ‌های باردینی است باغ‌های باردینی که در جنوب رودخانه آرنو واقع شده‌اند، به دلیل داشتن چشم انداز زیبا، وجود گل‌های متفاوت، صدای پرندگان و سرسبزی چشم نواز معروف هستند. امروزه بسیاری از مسافران به آرامش باغ‌های کوچک و طبیعتی زیبا که باردینی در مسیرهای خود ارائه می‌دهد پی برده‌اند.

وجود بیش از 60 نوع گل رز در مسیر تونل ویستریا تا باغ باردینی بعد از ظهر جذابی را به مسافرانی هدیه می‌دهد که به دنبال یافتن ریشه های فلورانس در طبیعت هستند و چشم انداز شهر را تماشا می‌کنند.

باغ باردینی درواقع یک باغ میوه ساده بود که متعلق به خانواده موزی بود. این باغ برای قرن‌ها در اختیار آنها بود و آنها به طور مداوم زمین را تزئین می‌کردند و مجسمه‌ها، هنرهای رنسانس و انواع گل‌ها را به مجموعه خود اضافه می‌کردند. پس از متوقف شدن نسب خانواده، استفانو باردینی زمین را به باغی فریبنده و مملو از طبیعتی که امروز دیده می‌شود تغییر داد.

برای یک ماجراجویی آرامش بخش، دل انگیز در باغ، حتماً در باغ‌های باردینی قدم بزنید و از زیبایی های ان لذت ببرید.

ساعات کار: همه روزه از 8:15 صبح تا 4:30 بعد از ظهر – 7:30 بعد از ظهر (بستگی به ماه دارد)  

بلیط: 10 یورو

اگر به سفر توریستی به ایتالیا و دیدن این شهر زیبا علاقه‌مند هستید از تور‌های اروپایی ژیوار دیدن نمایید.

5پارک برتر فلورانس

باغ دل رز GIARDINO DELLA ROSE

یکی دیگر از 5 باغ برتر فلورانس پارک دل رز است که در سال 1865، جوزپه پوگی این باغ را ایجاد کرد. با گذشت سال‌ها، باغ بازسازی شد و گل رز اضافی توسط آتیولیو پوچی برای افزایش شخصیت و اصالت باغ اضافه شد. این پارک با بیش از400 نوع گل رز و هزاران هزاران لیمو و گیاهان دیگر و همچنین به دلیل موقعیت عجیبی که این پارک درآن قرار دارد و علیرغم پیاده روی سربالایی برای رسیدن به باغ، این مکان هنوز هم قطب مناسبی برای مشاهده کل شهر فلورانس در حالی که بوی خیره کننده گل‌های رز در فضا پخش شده است، می‌باشد که مسافران را به قدم زدن در یک بعد از ظهر دلنشین دعوت می‌کند.

ساعت کار: همه روزه از ساعت 9 صبح تا 7 بعد از ظهر

قیمت بلیط: رایگان

5پارک برتر فلورانس

پارک کاسین  CASCINE PARK

این باغ که به عنوان بزرگترین پارک عمومی شهر شناخته شده است در ابتدا مزرعه ای برای خانواده مدیچی در نظر گرفته شده بود تا خوک‌های خود را در انجا نگهداری کنند و برای شکار اماده شوند. سرانجام این زمین برای عموم مردم مورد استفاده قرار گرفت که در آن به انواع ورزش‌ها و فعالیت‌های مختلف می‌پردازند. نگهداری ازاین پارک مستمر و ابدی است. بنابراین، مسافران عاشق استفاده از این باغ  برای بسیاری از فعالیت ها هستند.

پارک کاسین که یکی از 5 پارک برتر فلورانس است فضای مناسبی را برای پیاده روی، انواع ورزش و همچنین پیک نیک کردن درکنار خانواده درحالی که مشرف به رودخانه آرنو هستند را به مسافران ارائه می‌دهد.

ساعت کاری: تمام روز

بلیط: برای اکثر فعالیت ها رایگان است.

5پارک برتر فلورانس

باغ دل کانکونلا GIARDINO DELLANCONELLA

این پارک با 30هکتار زمین دومین پارک بزرگ فلورانس در این پارک بیشتر به فعالیت‌های مختلف پرداخته شده و مساحت کمتری از آن به فضای سبز اختصاص داده شده است از ویژگی های این پارک که یکی از 5 پارک برتر فلورانس می‌باشد میتوان به میزهای پیک نیک، زمین‌های فوتبال، زمین‌های اسکیت، بالا رفتن از سازه‌ها و قایق سواری در چشمه‌ها اشاره کرد. این پارک مکان مناسبی برای گذراندن یک روز افتابی و زیبا در کنار دوستان و خانواده است.

علاوه بر این از افراد محلی یا مسافرانی که سگ دارند استقبال می‌شود تا حیوانات خانگی خود را به این پارک زیبا بیاورید.

اگر شما هم به دیدن این شهر زیبا علاقه‌مند هستید به ویزای توریستی ایتالیا نیازدارید.

ساعت کاری: تمام روز

 بلیط: رایگان

یک فکر در مورد “5 پارک برتر فلورانس| بهای بلیط و ساعت کاری

  1. Ali.shahi گفت:

    Kheili khob va karbordi

  2. احمدرضا گفت:

    بسیار مفید بود ممنون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.