مجله سوئیس

فستیوال‌های برتر سوئیس | تاریخ‌های مهمی که سوئیسی‌ها در آن جشن می‌گیرند!

فستیوال های برتر سوئیس

هیچ زمانی برای کشف فرهنگ محلی سوئیس بهتر از زمان شروع یک جشنواره رنگارنگ نیست. جشنواره های برتر سوئیس از هنرمندان خیابانی گرفته تا اپرا تا یخ همه چیز را جشن می گیرند. با انتخاب 10 جشنواره برتر سوئیس، غرق فرهنگ سوئیس شوید.

برای شرکت در تورهای سوئیس با آژانس ژیوار تماس بگیرید.

فستیوال های برتر سوئیس

1.جشنواره برفی گریندلوالد

هر ژانویه گریندلوالد میزبان جشنواره بین المللی برف است، هنرمندان بین المللی به مدت شش روز در پیست طبیعی یخ در روستای گریندلوالد گرد هم می آیند. تماشای مجسمه های غول پیکر ساخته شده از بلوک برف به ارتفاع یک متر، موجودات افسانه ای، حیوانات ، مردم خالی از لطف نیست. شما می توانید نظرات خود را در مورد بهترین ها ارائه دهید، به سراغ سورتمه سواری بروید و سپس با شراب داغ و فوندوی پنیر گرم شوید.

راهنمای دریافت ویزای شینگن سوئیس را در اینجا مطالعه کنید.

فستیوال های برتر سوئیس

2.جشنواره بین المللی بالن، Château-d’Oex

در ماه ژانویه سال جاری، پایتخت بالون هوای گرم سوئیس، Chateau – در کوه‌های آلپ، میزبان صدها بادکنک در هوای گرم در ژانویه می‌باشد. این جشنواره رنگارنگ ۹ روزه شامل یک نمایش شبانه، سواری هوایی گرم، و روزی شاد برای بچه‌ها می‌شود.

فستیوال های برتر سوئیس

3.بازل فشنت(Basel Fasnacht)

شما باید به موقع حاضرشوید تا شاهد شروع این کارناوال عظیم و محبوب باشید – این کارناوال از ساعت 4 صبح روز دوشنبه بعد از چهارشنبه خاکستری شروع می شود. فلوت‌زنان، درامرها و دسته های کارناوال یا گروهک‌ها در خیابان‌ها راهپیمایی می کنند و فانوس های چوبی و بوم عظیمی را با شبح هایی که نمادی از وقایع سال گذشته است حمل می کنند ، در حالی که شادیگران نقاب دار، نوازندگان، خوانندگان و بازیگران در کوچه ها سرگردان هستند. جشن ها تا ساعت 4 صبح پنجشنبه ادامه دارد.

فستیوال های برتر سوئیس

4.جشنواره موسیقی کلاسیک Interlaken

موسیقی کلاسیک فوق العاده در محیطی خیره کننده! جوان، پویا و مدرن. این ایده برای اولین بار در سال 1999 مطرح شد تا با تمرکز بر گروههای جوان و نوازندگان جوان و متمایز از جشنواره های دیگر، به طور مداوم پرورش یابد.

فستیوال های برتر سوئیس

5.فستیوال زوریخ

جشنواره زوریخ (زوری فشت) یکی از بزرگترین جشن ها در شهر زوریخ است و یک رویداد 3 روزه است که هر سه سال یک بار برگزار می شود.

6.جشنواره جاز مونترو

این بزرگترین جشنواره جاز در اروپا (و دومین جشنواره جهانی پس از جشنواره جاز مونترال در کانادا) است و در ساحل دریاچه ژنو برگزار می شود. انتظار می رود برخی از بزرگترین نام های بین المللی نه تنها در موسیقی جاز بلکه در سایر ژانرهای موسیقی، در میان نوازندگان دو سالن اصلی، کافه جاز مونترو، و دیگر مکان‌های کوچکتر وجود داشته باشد.

7.جشنواره پالئو، نیون

آنچه که به عنوان یک جشنواره محلی کوچک آغاز شد، اکنون بزرگ‌ترین رویداد موسیقی در فضای باز است: جشنواره Paleo یک جشنواره موسیقی دوستانه خانوادگی با نام‌های بین‌المللی از تمام ژانرهای موسیقی که در شش مرحله اجرا می‌شوند – در حدود ۲۵۰ کنسرت مجزا – که بیش از شش روز وجود دارد.

8.جشنواره بین المللی هنرمندان خیابانی اینترلاکن

در تعطیلات آخر هفته جشنواره بین المللی هنرمندان خیابانی در خیابان های اینترلاکن قدم بزنید و توسط آکروبات ها، شعبده بازها، کمدین ها، ژانگولرها و موسیقی دانان سرگرم شوید، در حالی که از دم کرده محلی و گاز زدن پاپ کورن و چسبروتل سنتی لذت می‌برید.

فستیوال های برتر سوئیس

9. 1آگوست: روز ملی سوئیس

این روز آتش بازی و آتش سوزی در سراسر سوئیس است، با سخنرانی های بزرگ و خوب، خواندن سرود ملی و سایر آهنگهای سنتی، و برافراشتن پرچم‌های سوئیس.

فستیوال های برتر سوئیس

10.جشنواره L’Escalade، ژنو

Escalade محبوب ترین جشنواره ژنو است که هر ماه دسامبر در مرکز شهر به عنوان یادبود و جشن دفاع افتخارآمیز ژنو در برابر حمله ارتش دوک ساووی برگزار می شود.

فستیوال های برتر سوئیس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.