مجله فرانسه

تور شمال فرانسه | شهرهای دیدنی در تور شمال فرانسه

شمال فرانسه چیزهای زیادی را برای لذت بردن از گردشگران فراهم می‌کند. در برنامه تور شمال فرانسه نمونه‌ای از تجربیاتی متناسب با زمان، بودجه و علایق گردشگران، ازجمله محل اقامت، فعالیت‌ها و مکان‌هایی که می‌توانند بازدید کنند، تنظیم‌شده است.

سواحل شمالی فرانسه اغلب نادیده گرفته می‌شود، اما گذشتن از این بهشت ​​ساحلی بدون توقف در آن، به معنای از دست دادن یک فرصت واقعی است. شمال فرانسه یک منطقه افسانه‌ای است که دارای یک خط ساحلی گسترده، روستاهای جذاب و مناظر زیبا است. این گنجینه فراموش‌شده برای یک سفر جاده‌ای بسیار مناسب است.

تور دور فرانسه | جاذبه‌هایی که باید در این تور ببینید.

روش‌های رفتن به تور شمال فرانسه

برای انجام تور شمال فرانسه دو روش وجود دارد. اگر می‌خواهید از پاریس شروع می‌کنید، می‌توانید با اجاره اتومبیل و رانندگی از این تور چندروزه عالی در خارج از پایتخت لذت ببرید.

اغلب مقصدهای شمال فرانسه با رانندگی از پاریس سه ساعت فاصله‌دارند، بنابراین می‌توانید به‌راحتی و با یک راهنمای محلی از کل مسیر بازدید کنید یا فقط مکان‌هایی که بیشتر برای شما برجسته هستند انتخاب کنید.

اگر می‌خواهید تور شمال فرانسه را از انگلستان شروع کنید، می‌توان گفت شمال فرانسه یک مکان عالی برای توقف کوتاه است که بهترین مجموعه از جاذبه‌های فرانسه را ارائه می‌دهد.

مسیر تور شمال فرانسه از شهر دیپه در نرماندی شروع می‌شود، که از پاریس با ماشین دو ساعت و نیم یا از نیوهاون، انگلستان، با کشتی چهار ساعت فاصله دارد. در این مسیر تمام شهرهای جذاب و دیدنی را برای توقف در طول مسیر می‌توانید کشف کنید.

تور شمال فرانسه

شهرهای دیدنی در تور شمال فرانسه

لیل، لاوت دو فرانسه: لیل، شهری زیبا با مجموعه تاریخی فراوان، درست در مرز با بلژیک واقع‌شده است و درنتیجه دارای ترکیبی از فرهنگ‌های فرانسوی و بلژیکی می‌باشد. گردشگران می‌توانند حداقل یک یا دو روز از تور شمال فرانسه را صرفاً به کاوش در این شهر جذاب اختصاص دهند.

کرنس موربیهان: این شهر یکی از بزرگترین مکان‌های عصر نوسنگی در جهان است که در زبان برتون به‌عنوان “کارنگ” شناخته می‌شود. این شهر دارای تخته‌سنگ‌های بزرگ، سنگ‌های دایره‌ای شکل و ستون‌های سنگی زیادی است. اگرچه این سنگ‌ها در میراث جهانی یونسکو ثبت‌شده‌اند، هیچ‌کس دلیل و رمز و راز ساختن آن‌ها را نمی‌داند.

امیان، لاوت دو فرانسه: این شهر قرون‌وسطایی زمانی محل زندگی نویسنده ژول‌ورن بود و امروزه گردشگران می‌توانند در تور شمال فرانسه از خانه وی در مرکز این شهر بازدید کنند. جاهای دیگر این شهر مملو از معماری قرون‌وسطایی است. همچنین موزه‌های فراوان و یکی از چشمگیرترین کلیساهای جامع گوتیک در اروپا در این شهر قرار دارد. در دسامبر هر سال، بزرگترین بازار کریسمس را می‌توان در مرکز شهر یافت.

مون سن-میشل: مطمئناً بدون ذکر جزیره مخروطی شکل مون سن میشل، لیست شهرهای دیدنی تور شمال فرانسه کامل نخواهد شد. در این شهر می‌توان یک کلیسا به سبک گوتیک پیدا کرد. ساختمان این کلیسا بیش از هزار سال قدمت دارد.

لو آور: شهر ماهیگیری لو آور واقع در دهانه رود سن واقع‌شده و نام لو آور به معنای “بندر” است. اگرچه ازنظر زیبایی‌شناسی خوشایندترین شهر فرانسه نیست، اما معماری این شهر به دلیل معماری منحصربه‌فرد آن پس از جنگ، به‌عنوان میراث جهانی یونسکو ثبت‌شده است.

تور شمال فرانسه

زمان مناسب و فعالیت‌های تور شمال فرانسه

هرزمانی از سال برای شرکت در تور شمال فرانسه مناسب است، اما ماه‌های مه، سپتامبر و اکتبر به دلیل آب‌وهوای معتدل، جمعیت کم گردشگران و طیف گسترده‌ای از تفریحات توریستی بهترین زمان برای این تور است.

مکان‌های دیدنی تاریخی در شمال فرانسه همچون روستاهای زیبا و مناظر متنوع و زمین‌های مسطح منطقه نرماندی اولین مکان‌هایی هستند که هنگام برنامه‌ریزی تور شمال فرانسه به ذهن گردشگران ماجراجو خطور می‌کنند.

در شمال فرانسه شبکه گسترده‌ای از خطوط دوچرخه‌سواری درون‌شهری، جاده‌ها و مسیرهای اختصاصی دوچرخه‌سواری در امتداد کانال‌ها و رودخانه‌ها وجود دارد که این منطقه را به مقصدی جذاب برای دوچرخه‌سواری تبدیل کرده است.

همچنین ماهیگیری در سواحل نرماندی یا ماهیگیری در رودخانه‌های داخلی فرصت‌های هیجان‌انگیزی را برای گردشگران ایجاد می‌کند. پیاده‌روی، اسب‌سواری و بازی گلف از دیگر فعالیت‌های رایج در تور شمال فرانسه می‌باشد.

تور شمال فرانسه

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.