ژیوارنامه

ارائه خدمات گردشگری با کیف پول دیجیتالی

همانطور که در مقاله های قبلی گفتیم، استفاده از بلاکچین و ارزهای دیجیتال باعث رشد بسیاری از صنایع جهان از جمله گردشگری و کمک به افراد می شود اما برای نگهداری و تبادل این ارزها به یک کیف پول دیجیتالی نیاز داریم که در این مقاله با آن آشنا خواهیم شد.

چگونه با ارزهای دیجیتال سفر برویم؟

کیف پول دیجیتال

کیف پول دیجیتالی چیست؟

با توجه به اینکه ارزهای دیجیتال وجود خارجی ندارند، نمی توان آنها را در کیف پول خود حمل و نگهداری کرد. به همین دلیل باید برای جابجایی و نگهداری کوین ها یک کیف پول الکترونیک داشت که کلیدهای رمزنگاری شده خصوصی و عمومی را ذخیره می کند و هرگز نباید کلید خصوصی خود را در اختیار کسی قرار دهید.

کیف پول الکترونیکی در واقع یک سیستم مبتنی بر نرم افزار می باشد که بر روی تلفن همراه نصب می گردد و اطلاعات پرداخت و رمزعبور های فرد در آن ذخیره می گردد.

برای یک کیف پول دیجیتالی می توان آدرس های متفاوتی برای انتقال و دریافت ارز ساخت و به همین دلیل هرگز مالک واقعی کیف پول قابل شناسایی نیست اما به دلیل شفافیت بلاکچین از طریق آدرس یک کیف پول که همانند شماره حساب بانکی است،

می توان مقدار کوین های کیف پول و تراکنش های آن را بدست آورد. آدرس کیف پول همان ترکیب کلید عمومی و خصوصی است و برای هر شخص منحصر به فرد می باشد و هرگز دو آدرس کیف پول دیجیتالی یکسان برای دو فرد مختلف وجود ندارد.

چگونه در سفر خارجی نزدیک ترین ATM بیت کوین را پیدا کنیم؟

بهترین کیف پول های دیجیتالی

۱)کیف پول trustwallet : از بهترین کیف پول های دیجیتالی است که برای هردو سیستم عامل اندروید و ios قابل نصب می باشد و بیشتر از سی ارز دیجیتال مثل اتریوم، بیت کوین، ریپل، دش را پشتیبانی می کند.

۲)کیف پول جکس: این کیف پول هم قابلیت نصب در هر دو سیستم عامل را دارد و بیشتر از هشتاد ارز دیجیتال را پشتیبانی می کند. همچنین اخبار مربوط ب ارز دیجیتال را در اختیار فرد قرار می دهد و قابلیت جستجو در بلاکچین را دارد.

۳)کیف پول Coinomi : این کیف پول از  حدود ۹۰ ارز دیجیتال پشتیبانی می کند و فقط در سیستم عامل اندروید قابل نصب می باشد.

۴)کیف پول سخت افزاری کولت والت: قابلیت اتصال به گوشی های آیفون و اندروید را دارد و با امنیت بسیار بالا بیشتر از صد ارز دیجیتال را پشتیبانی می کند.

۵)کیف پول دیجیتالی اتمیک والت: کیف پول دسکتاپ برای اوبونتو، مک، دبیان، ویندوز و همچنین قابل نصب بر روی گوشی های اندروید می باشد و بیشتر از ۳۰۰ کوین را پشتیبانی می کند.

آیا ارز دیجیتال می تواند جایگزین ویزا و مستر کارت شود؟

مزایای کیف پول دیجیتالی در گردشگری

افرادی که از این کیف پول ها استفاده می کنند، می توانند به راحتی با دوستان و خانواده خود از راه دور تبادل وجه داشته باشند و دیگر نیازی به داشتن حساب بانکی و دشواری های آن برای انتقال وجه نخواهند داشت.

همچنین فناوری بلاکچین نیازی به وجود شعبه های فیزیکی ندارد و مناطق روستایی و فقیرنشین نیز می توانند از ارزهای دیجیتال و کیف پول الکترونیکی بهره ببرند و دامنه مالی گسترده تری فراهم می گردد.

با داشتن کیف پول دیجیتالی به جای فیزیکی از بسیاری از دزدی ها می توان جلوگیری نمود و نگرانی مسافر کمتر خواهد شد.

با سایر مزایای ارز دیجیتال در صنعت گردشگری آشنا شوید.

کیف پول دیجیتالی در گردشگری

تاثیرات کیف پول دیجیتال در رشد صنعت گردشگری

در دنیای امروز اکثر افراد با سنین مختلف دارای تلفن همراه هستند و حتی در گردش و سفر همراهشان می باشد، استفاده از ارزهای دیجیتال و کیف پول دیجیتالی کار آن ها را بسیار راحت تر از قبل می کند.

آنها از طریق تلفن همراه خود به سهولت پیشنهادات شخصی خود را در طول سفر دریافت می کنند و قادر به پرداخت هزینه های خود هستند. همچنین افراد با کمک کیف پول الکترونیکی لازم نیست دیگر نگران تبدیل ارز، انتقال و دریافت وجه و مشکلات ناشی از آن باشند.

زمانی که سهولت و هزینه ی سفر کمتر می شود، قطعا افراد بیشتری به مسافرت و گردش می پردازند و در نتیجه جهانگردی رشد قابل توجهی پیدا می کند. بسیاری از کشورهای در حال توسعه با کمک کیف پول های دیجیتال در سیستم های مالی جهانی نیز شرکت می کنند.

کیف پول دیجیتالی در گردشگری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.