مجله فرانسه

بهترین فصل سفر به پاریس کدام است؟ | راهنمای سفر به پاریس بر حسب ماه‌های سال

راهنمای سفر به پاریس بر حسب ماه‌های سال

بازدید از پاریس به‌خودی‌خود یکی از بهترین تجربیاتی است که در زندگی خواهید داشت. یکی از ویژگی‌های مهم پاریس این می‌باشد که بدون توجه به فصل سال، شهری پرجنب‌وجوش است و هر فصل جذابیت خاص خود را دارد. برای اکثر افراد، مهم نیست که چه زمانی از سال از پاریس بازدید کنند. بااین‌حال، اطلاعاتی در خصوص، راهنمای سفر به پاریس بر حسب ماه‌های سال را باید داشته باشید. برای شرکت در تور فرانسه با آژانس ژیوار در تماس باشید.

راهنمای سفر به پاریس در ژانویه

ماه ژانویه در پاریس آرام می‌باشد. خواب‌آلودگی اوایل زمستان گذشته است. میانگین دما در این ماه 3 تا 8 درجه سانتی‌گراد و ژانویه سردترین ماه در پاریس می‌باشد. از برج ایفل، نمایشگاه پاریس – آتن در موزه لوور دیدن کنید.

مکان‌های زیبا برای عکاسی در پاریس را می‌شناسید؟

راهنمای سفر به پاریس در فوریه

فوریه در پاریس هنوز یک ماه زمستانی می‌باشد. به این معنی که بیشتر اوقات سرد و بارانی است. میانگین دما در این ماه 3 تا 9 درجه سانتی‌گراد می‌باشد. شکوفه‌ها قبل از پایان ماه روی برخی از درختان ظاهر می‌شوند. فوریه به‌طورکلی یک ماه آرام می‌باشد. از سفر دریایی، شام در سن، نمایش نمادین مولن روژ، دیدن کاخ ورسای و اپرا گارنیر لذت ببرید.

راهنمای سفر به پاریس در مارس

اگر در ماه مارس به پاریس سفر کنید، شاهد آغاز بهار خواهید بود. میانگین دما در این ماه 5 تا 13 درجه سانتی‌گراد است. از دیزنی‌لند پاریس، از موزه لوور دیدن کنید. از 15 تا 18 مارس در نمایشگاه کتاب پاریس شرکت کنید.

چقدر با برندهای فرانسوی آشنا هستید؟

راهنمای سفر به پاریس در آوریل

آوریل یک ماه فوق‌العاده برای بازدید از پاریس است. اما همچنین بسیار شلوغ می‌باشد. بهار با پاریس فرارسیده و با وجود بارش‌های مکرر، شهر غرق در گل است. از برج مونپارناس دیدن کنید. عید فصح را به سبک پاریسی جشن بگیرید. میانگین دما در این ماه 8 تا 17 درجه سانتی‌گراد می‌باشد.

راهنمای سفر به پاریس بر حسب ماه‌های سال

راهنمای سفر به پاریس در می

پاریس در ماه می در بهترین حالت خود قرار دارد. شهر با بازدیدکنندگان زنده می‌شود. از برج ایفل، موزه لوور، کاخ بزرگ ورسای دیدن کنید. در جشنواره طعم پاریس یا مسابقات آزاد فرانسه شرکت کنید. میانگین دما در این ماه 11 تا 20 درجه سانتی‌گراد است.

راهنمای سفر به پاریس در ژوئن

ژوئن ممکن است لذت‌بخش‌ترین ماه‌های تابستان در پاریس باشد. گرمای چسبنده و طاقت‌فرسا جولای و آگوست معمولا وجود ندارد. از کاخ ورسای و یک کاباره پاریس دیدن کنید. میانگین دما در این ماه 14 تا 24 درجه سانتی‌گراد است.

راهنمای سفر به پاریس بر حسب ماه‌های سال

راهنمای سفر به پاریس در جولای

با فرارسیدن تابستان، تعطیلات به پاریس در ماه جولای مطمئنا هیجانی از سرگرمی و جشن خواهد بود. ماه جولای برای لذت بردن از فرهنگ کافه‌های پاریس، با چهارپایه‌های بار و صندلی‌های راه‌راه و عطر قهوه که در هوا پخش می‌شود، ایده‌آل است. میانگین دما در این ماه 16 تا 26 درجه سانتی‌گراد می‌باشد.

راهنمای سفر به پاریس در آگوست

گردشگران در ماه اوت در پاریس لحظات فوق‌العاده‌ای خواهند داشت. در ماه آگوست، می‌توانید از قدم‌زدن در رودخانه سن لذت ببرید. میانگین دما در این ماه 16 تا 25 درجه سانتی‌گراد است.

راهنمای سفر به پاریس در سپتامبر

سپتامبر یک ماه عالی برای بازدید از پاریس و استفاده از هوای خوب پاییزی است. جشن‌های تابستانی با چندین جشنواره، رویدادها، نمایشگاه‌ها و کنسرت‌ها ادامه می‌یابد. به جزیره مونت سنت میشل بروید. میانگین دما در این ماه 13 تا 22 درجه سانتی‌گراد است.

راهنمای سفر به پاریس بر حسب ماه‌های سال

سفر به پاریس در اکتبر

پاریس یک مقصد فوق‌العاده برای بازدید در ماه اکتبر می‌باشد. شلوغی تابستان از بین رفته است. به دیدن موزه لوور بروید. همچنین شاهد هفته مد پاریس باشید. میانگین دما در این ماه 10 تا 17 درجه سانتی‌گراد می‌باشد.

راهنمای سفر به پاریس در نوامبر

نوامبر در پاریس یک ماه آرام می‌باشد. از نمایشگاه معروف مولن روژ شرکت کنید رویدادهایی شامل جشنواره بوژوله نوو فرانسه، آتش‌بازی جادویی دیزنی را مشاهده کنید. میانگین دما در این ماه 6 تا 11 درجه سانتی‌گراد است.

سفر به پاریس در دسامبر

ماه دسامبر زمان فوق‌العاده‌ای برای بازدید از پاریس است. هوا سرد و تند، اما شهر با کافه‌های شلوغ، چراغ‌ها و تزئینات خیره‌کننده در خیابان‌ها و برنامه‌های فرهنگی متنوع سرزنده می‌باشد. کنسرت‌های کریسمس را تجربه کنید. میانگین دما در این ماه 4 تا 8 درجه سانتی‌گراد می‌باشد.

جمع‌بندی

برای راهنمای سفر به پاریس می‌توان گفت که پاریس یکی از زیباترین شهرهای جهان می‌باشد. شهر پاریس به‌خاطر موزه تاریخی لوور، کلیسای جامع نوتردام و برج دیدنی ایفل در سراسر جهان شناخته شده است. این شهر به یک شهر رمانتیک و فرهنگی شهرت دارد. همچنین این شهر به‌خاطر غذای باکیفیت و تراس‌های کافه‌هایش شناخته شده است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.