ژیوارنامه

راهنمای مسافر

راهنمای-مسافر

راهنمای مسافر

در قسمت “راهنمای مسافر” برای شما کاربران عزیز ایده هایی را مطرح میکنیم که بتوانید از سفرتان نهایت لذت را ببرید. از لحظه انتخاب اینکه کدام چمدان را انتخاب کنید، چه رنگی، چه سایزی، چه جنسی تا تک تک لوازمی که باید در آن بچینید، برای شما مطالب جالبی جمع آوری کرده ایم. نکته ی مهم! قبل از اینکه بدانید چه چیزی را آورده اید ، باید بدانید که آنها را کجا می گذارید!!! اگر عازم سفر به یکی از کشور های اروپا هستید پیشنهاد میکنیم که برگه مدارک ویزای شنگن را نیز مطالعه نمایید. در این برگه تمامی اطلاعاتی که درباره تور اروپا باید بدانید در اختیار شما قرار داده شده است.

راهنمای-مسافر

کدام چمدان را بردارم؟

اولین قدم بعد از اینکه مقصد را مشخص کردید این است که: کدام چمدان را بردارم؟

انتخاب چمدان بستگی به این دارد که شما چه تیپ شخصیتی دارید و به چه مکان هایی سفر می کنید. در انتخاب چمدان ، شما دو انتخاب دارید:

چمدان چرخ دار و کوله پشتی مسافرتی

هر کدام از این گزینه ها دارای جوانب مثبت و منفی هستند، بنابراین برای شما توضیح میدهیم که خودتان انتخاب کنید. یک چمدان چرخدار وزنش را بر روی کمر شما قرار نمی دهد و به طور کلی سازماندهی بهتری خواهد داشت. چمدان های دارای پوسته نرم در اکثر نقاط جا میشوند و به راحتی آسیب نمی بینند. چمدان های سخت پوسته برای حمل وسائل شکستنی مناسب ترند، اما در صورتی که در حین جا به جایی بار در فرودگاه پرتاب شوند راحت تر می شکنند. بنابراین در مورد چمدانی که در طول سفر همراه دارید فکر کنید و تصمیم بگیرید. ما یک چمدان پوسته نرم را توصیه می کنیم زیرا انعطاف پذیری بیشتری دارد. نکته منفی این چمدان ها این است که حرکت در پیاده رو های سنگی و راه پله های بلند اروپا دشوار است. اینجاست که کوله پشتی های مسافرتی عملکرد بهتری دارند. حمل آنها راحت تر است و فضای زیادی را نمی گیرند. می توانید آنها را به منزله ی بار دستی حین پرواز در اختیار داشته باشید. کوله پشتی های بزرگ با جیب های زیاد را در اولویت قرار بدهید. نکته نا مثبت کوله پشتی های مسافرتی این است که در پشت شما سنگینی میکند. همچنین اگرمقدار زیادی بار در آن قرار دهید از شکل می افتند، اگر از آن دسته کسانی هستید که به ظاهر اهمیت میدهید باید بیشتر درباره کوله پشتی مسافرتی فکر کنید. نکته مهمی که باید در نظر بگیرید این است که رنگ چمدان شما خیلی خیلی مهم است، رنگی را که انتخاب می کنید باید از همه کیف های مشکی معمولی که در همه جا مشاهده می کنید ، متمایز باشد. دلیل آن هم این است که توجه به چمدان خود در بین چمدان های دیگر آسان تر خواهد بود و احتمال اینکه شخص دیگری با چمدان خود آن را اشتباه بگیرد بسیار پایین میاید.

در پایان این برگه میتوانید تمام سوالات خود را درباره کشور های اروپایی از ما بپرسید. در کوتاهترین زمان ممکن به تمامی سوالات شما پاسخ خواهیم داد.

ژیوار سفیر نوین

راهنمای-مسافر

نمونه درست از بسته بندی کردن وسائل داخل چمدان

راهنمای-مسافر

راهنمای لباس برای اروپا

اروپا برای شیک پوشی افرادش شهرت دارد. بنابراین وقتی مردم برای اروپا برنامه سفر می چینند ، بسیار حساس میشوند که چه چیزی در اروپا باید بپوشند. اروپایی ها ادعا می کنند که می توانند ملیت های مختلف را فقط از دیدن کفشهایی که می پوشند حدس بزنند (اشاره: کفش ورزشی، آمریکایی). بنابراین اگر می خواهید وارد اروپا شوید ، ما شما را راهنمایی خواهیم کرد. در حالی که می خواهید شیک و زیبا به نظر برسید ، اما باید راحت باشید. ما نکاتی را برای شما ارائه می دهیم، که در حین سفر به اروپا چه چیزی هایی لازم دارید.

راهنمای-مسافر
راهنمای-مسافر

در مورد لباس هایی که بر می دارید، آنچه معمولاً اتفاق می افتد این است که ما یا آنها را فقط یک بار می پوشیم و یا اینکه اصلا نمی پوشیم. بنابراین بهترین راه برای برداشتن لباس هایتان ، مخلوط کردن و هماهنگی رنگ لباسها است. سعی کنید بر اساس آب و هوای مقصد لباس بردارید. اطمینان حاصل کنید که هرچه را می آورید، می توانید بیش از یک بار آن را بپوشید. یکی از آن لباس هایی که باید حتما همراه داشته باشید یک شلوار جین تیره است، که می توانید در طول روز با کفش ورزشی و یک تی شرت بپوشید . شما همیشه باید از اصول اولیه شروع کنید. اگر برای فصل بهار یا تابستان در جستجوی لیست وسایل مورد نیاز اروپا هستید، تی شرت ها ضرورت دارند. چه مرد و چه زن باشید ، یک پیراهن سفید یا خاکستری اگر با اکسسوری مناسب جفت شود همیشه شیک به نظر می رسد. بنابراین سعی کنید3 یا 4 پیراهن در رنگ های مختلف را به همراه داشته باشید. برای خانمها ، بلوز و پیراهن نیز راحت خواهد بود و یکنواختی تی شرت ها را می شکند .

برای آقایان برداشتن پیراهن سبک نیز ایده خوبی است. ما 2 تا 3 پیراهن آستین بلند را به شما پیشنهاد می کنیم تا متناسب تر باشند. وقتی گرم است ، می توانید آستین ها را بالا بکشید و درست با مردان اروپایی متناسب باشید. البته در نظر بگیرید که حال و هوای اروپا دائماً در حال تغییر است و ممکن است هنگام راه رفتن در یک موزه ، عرق کنید و یک ساعت بعد از آن خارج شوید و احساس سرما کنید. بنابراین حتماً یک ژاکت کش باف یا یک پولوور داشته باشید. اروپایی ها معمولا یک بادگیر دارند، تا در صورت شروع باران، از آن استفاده کنند.

برای رویاهایتان : شاید بخواهید یک لباس زیبا را بیاورید. ممکن است تصمیم به شام ​​فانتزی در جایی بگیرید که باید لباس های خوشگلتان را بپوشید، یک لباس زیبا برای خانمها و یک پیراهن زیبا برای آقایان باید در چمدان شما باشد.

راهنما-مسافر

راهنمای کفش مناسب برای سفر به اروپا

اولویت اول در سفر به اروپا استفاده از کفش راحتی است اغلب خیابان های اروپا سنگفرش است وهمچنین  فراموش نکنید ممکن است بخواهید بر تپه ها پیاده روی زیادی داشته باشید، بنابراین به یک کفش راحت نیاز دارید تا بتوانید سفر خود را انجام دهید.بسته به آب و هوا، ممکن است کفش ورزشی یا صندل مناسب باشد، یا اگر قصد دارید به کوه های آلپ بروید، نیاز به چکمه های پیاده روی دارید. همچنین صندل برای استراحت کنار استخر یا ساحل مناسب است.برای سفر به اروپا از تور اروپا نوروز 1401 ژیوار دیدن کنید.

 شلوار راحت بپوشید!

بسته به زمان سالی که شما به اروپا سفر می کنید، باید ترکیبی از شلوار راحت و شیک نیز داشته باشید. می توانید با یک جفت شلوار جین تیره شروع کنید که همانطور که در بالا به آن اشاره کردیم ، هر زمان که بخواهید می توانید  آن را بپوشید. اگر می دانید هوا گرم است سعی کنید یک جفت دیگر شلوار سبک بردارید. شلوارک خیلی مورد استفاده اروپایی ها نیست ، اما شما می توانید یک جفت را در چمدان خود داشته باشید در صورتی که هوا خیلی گرم است و نمی توانید شلوار بپوشید از شلوارک هایتان استفاده کنید. برای خانم ها نیز دامن انتخاب خوبی است. فضای زیادی از چمان را هم نمی گیرد ، بنابراین می توانید 1 یا 2 دامن را با خود بیاورید. ترکیب دامن و بلوز خیلی خانمانه تر است. حتماً باید به قد دامن توجه کنید که بتوانید در موقعیت های مختلف بپوشید. اگر برای پاییز یا زمستان در حال تهیه لیست وسایل برای اروپا هستید ، باید حتماً چیزی گرمتر به همراه بیاورید. شلوارهای پشمی و یا لباس زیر بلند شما را هنگام بازدید از مناطق دیدنی شما را گرم و راحت نگه می دارد.

راهنمای-مسافر

در  برگه ی دیگری به نام راهنمای مسافر 2 که در ژیوار نامه برای شما تهیه کرده ایم، درباره انتخاب اکسسوری ها، لوازم الکترونیکی، مدارک سفر و از همه مهم تر سلامتی خودتان برایتان نوشته ایم.

یک فکر در مورد “راهنمای مسافر

  1. […] لوازم سفر و هر آنچه به آن نیاز دارید میتوانید برگه راهنمای مسافر 1 و راهنمای مسافر 2 را مطالعه کنید. در این برگه برای شما […]

  2. […] برگه راهنمای مسافر که قبلا برای شما کاربران عزیز نوشته شد، درباره انتخاب […]

  3. ziba sahrazadeh گفت:

    سلام وقت بخیر در این بازه زمانی امکان داره که بشه سفر کرد؟ از لحاظ اخبار کرونا میپرسم

    1. شیما رشیدی گفت:

      سلام روزبخیر.خیر هنوز هیچ خبری در مورد وضعیت فوری به ما ابلاغ نشده جای نگرانی نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.