ژیوارنامه

سفر در نوروز 1400 | آیا سفر در کرونا برای نوروز 1400 فراهم شده است؟

سفر-در-نوروز-1400

سفر در نوروز 1400

با نزدیک شدن به روزهای پایانی سال خیلی از مردم به تکاپو می‌افتند، تا با برنامه‌ریزی از تعطیلات خود بهترین بهره را بجویند.

بعضی استراحت پیشه می‌کنند، بعضی به انجام امور معوقه خود می‌پردازند، بعضی نیز فرصت را غنیمت شمرده و سفر را انتخاب می‌کنند.

سال 99 سالی بس عجیب بود، پیش از آغاز سال جهان درگیر ماجرایی شد که گمان می‌برد موقتی است، اما با گذشت زمان مشخص شد که حل این مسئله زمانبر است.

خوشبختانه پیش از پایان یافتن این سال، ما شاهد پیدا شدن راه ‌حل این مشکل بودیم، حال که مشکلات یکی پس از دیگری مرتفع گشته‌اند، می‌توان به سفر در دوران کرونا نیز چشم امید دوخت.

سفر-در-نوروز-1400

شرایط سفر در نوروز 1400

سفرهای داخلی 

با توجه به اینکه فعلاً شرایط کشور ما ایران، هنوز در مراحل اوج همه‌گیری است و تا نوروز 1400 زمان زیادی مانده ‌است، پروتکل‌های سفر در داخل ایران هنوز اعلام نگردیده است.

اگر علاقمندید جز اولین افراد باشید که جزییات مربوط به سفر در نوروز 1400 را در اسرع وقت دریافت کنید، صفحه اینستاگرام و کانال تلگرام آژانس ژیوار را دنبال کنید.

سفر-در-نوروز-1400

سفرهای خارجی

برای سفر به خارج از ایران اما شرایط متفاوت است، با توجه به اینکه برای خروج از کشور مبدا و ورود به کشور مقصد، تست کرونای شما باید انجام پذیرد و شما با تست منفی توانایی سفر به هر کشوری را دارید، سفرهای خارجی کاملاً بی‌خطر انجام می‌شود.

سفر-در-نوروز-1400

سفر در نوروز 1400

گرچه در ابتدای آغاز همه‌گیری ویروس کرونا، بشر امیدوار بود، این ویروس برای مدتی کوتاه مهمان ناخوانده زمین است اما با گذشت زمان، تقریباً زیستن با این ویروس را اغاز کرده‌ایم.

از انجایی که انسان عاشق کشف کردن و تکامل یافتن است، سفر را جزیی ضروری از زندگی خودش قرار داده است.

آنچه که نزدیک است سفر در نوروز 1400 است، با توجه به اینکه در حال حاضر تورهای اروپایی برای برگزاری وجود ندارند، لازم به تذکر است مسافران باید مراقب کلاهبرداری در این زمینه باشند، چرا که برگزاری تورهای اروپایی در نوروز 1400 هنوز هم برای آژانس‌ها مقدور نخواهد بود، پیش بینی خواهیم کرد سفر در نوروز 1400 در تورهای داخلی بیش از پیش نمود پیدا کند، آنچه که مسافران نوروز 1400 باید بدانند، رعایت پروتکل‌هایی است که مسئولان مربوطه برای هر شهر تعیین می‌کنند.

یک فکر در مورد “سفر در نوروز 1400 | آیا سفر در کرونا برای نوروز 1400 فراهم شده است؟

 1. فریبا گفت:

  سلام من ویزای مالتیپل اسپانیا دارم ..آیا برای ورود به اسپانیا در ماه آپریل ۲۰۲۱ محدودیت ایجاد شده است؟

  1. شیما رشیدی گفت:

   سلام روزتون بخیر با داشتن ویزای مالتیپل اسپانیا اما بازهم نمیتوانید به خاک اروپا قدم بگذارید.

 2. مهدیه گفت:

  سلام.من خیلی دلم میخواد برم گناوه .4 سال پیش رفتم.خیلی قشنگ بودو خیلی به من خوش گذشت.کلی خرید کردم کلی گشتم.اما متاسفانه امسالم با این شرایط کرونا سفر بی سفر. ای کاش کرونا زود تموم بشه تا بازم مثل قبل بریم مسافرت. و این مهم وقتی اتفاق میفته که همه رعایت کنیم نه فقط یه عده کم .اینجوری کرونا مهار نمیشه که امثال من تو خونه بشینند بعد یه عده همش سفر و دورهمی.به امید زندگی شاد بدون ویروس کرونا

  1. حدیث گفت:

   هر کسی فقط استان خودش. به استان و شهر های استان خودتان سفر کنید.
   بهترین مدرک یا شناسنامه است یا مدرک تحصیلی دوازده سال مدرسه رفتن در آن شهر.

 3. جانم فدای ایران گفت:

  سلام. آقا جون این سفرهای نوروزی رو ول کنید، اوضاع کرونا کشور با اعمال محدودیت های شدید کمی بهتر شده، لطفا با استفاده از عقل و دانش خودتون تصمیم بگیرید نه با احساسات. اگه مردم سفر نوروزی نرن، کلا یک ناراحتی وجود داره و اونم اینکه میگین چرا نمیشه بریم مسافرت؟؟!! ولی اگه بریم سفر، خدایی نکرده اعضای خانواده کرونا بگیرن هزار ناراحتی به وجود میاد، مثل مراجعه به بیمارستان و بستری شدن، مصرف داروهای شیمیایی، عذاب کشیدن و تحمل مریضی، دوری از خانواده و… اگه خدایی نکرده یکی از اعضای خانواده فوت بشه که دیگه یه عقده میشه تو دلتون و میگید ای کاش این سفر لعنتی رو نمیرفتم… خلاصه تو ایام نوروز میشه که تو خانه ماند و با خانواده بهترین بازیها و سرگرمی هارو انجام داد، ولی اگه برید سفر و مشکلی پیش بیاد اونوقت عواقب جبران ناپذیری داره، خدا خودش تو قرآن گفته بعد از هر سختی آسانی هست، تازه اونم دوبار بهش تاکید کرده، پس لطفا مردم عزیز و فهیم و دانای ایران، باید جوری این ایام نوروز رو مدیریت کنن، که هیچ گونه مشکلی برای خودشون و مردم پیش نیاد… بابت مطالعه نظر بنده خیلی ازتون ممنونم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.