ژیوارنامه

نمایشگاه مبلمان، دکوراسیون و نورپردازی والنسیا Feria habitat

دکوراسیون

معرفی نمایشگاه مبلمان، دکوراسیون و نورپردازی والنسیا Feria habitat

نمایشگاه مبلمان، دکوراسیون و نورپردازی والنسیا Feria habitat هر ساله در والنسیا برگزار می شود و محصولات مدرن شرکت های اسپانیایی و بین المللی را در رابطه با کالاهای مصرفی خانه از جمله  اثاثیه منزل، تزئینات خانگی زیبا، مبلمان، روشنایی، طراحی داخلی و  لوازم جانبی مبلمان، ارائه می دهد.

فضاهای جدید، تقسیم بندی بهبود یافته غرفه ها و ارائه محصولات مدرن، منعکس کننده جدیدترین تغییرات بازار و استراتژی های طراحی جهت ایجاد نمایشگاه به عنوان یک نقطه مرجع برای متخصصان صنعت در این زمینه است.

 نمایشگاه مبلمان، دکوراسیون و نورپردازی والنسیا Feria habitat، با مجموعه ای منظم از غرفه های اسپانیایی و بین المللی با طراحی های جدید و فضای جذاب، بازدیدکنندگان و متخصصان را به وجد می آورد. این نمایشگاه شگفت انگیزترین مجموعه مبلمان و نورپردازی را در طیف گسترده ای از سبک ها، ارائه می دهد.

نمایشگاه والنسیا، به شرکتها کمک خواهد کرد تا اولین گام را برای شروع تجارت خود بردارند. به طور کلی این نمایشگاه، انعکاسی از دنیای خلاقیت، نوآوری و طراحی ساخت لوازم خانگی در اسپانیا است. نمایشگاه مبلمان، دکوراسیون و نورپردازی والنسیا Feria habitat در سال 2019 بیش از 119،000 بازدید کننده از 155 کشور جهان را به خود جلب کرده است.

والنسیا شهری مدیترانه‌ای در اسپانیا را بیشتر بشناسید.

دکوراسیون

محصولات نوآورانه ارائه شده در نمایشگاه مبلمان، دکوراسیون و نورپردازی والنسیا Feria habitat

تا کنون محصولات مدن و شگفت انگیز زیادی در نمایشگاه مبلمان، دکوراسیون و نورپردازی والنسیا Feria habitat ارائه شده است که در ادامه به برخی از انها اشاره شده است:

 • Isa Chair طراحی شده توسط ویسنت مارتینز

Isa Chair  یکی از محصولات نوآورانه ارائه شده در نمایشگاه مبلمان، دکوراسیون و نورپردازی والنسیا Feria habitat است. یک راه حل زیرکانه برای صندلی های رستوران  Isa که یک  صندلی با محل ذخیره سازی داخلی برای وسایل کوچک مانند کیف های دستی است.

صندلی چوبی قابل انعطاف که توسط ویسنت مارتینز طراحی شده است و دارای یک سوراخ توخالی است که در قسمت پشت صندلی تعبیه شده است.

 • Dom Modular System طراحی شده توسط ماریا لوئیزا تاتاجه و دیوید کولادو

Dom  یکی دیگر  از محصولات نوآورانه ارائه شده در نمایشگاه مبلمان، دکوراسیون و نورپردازی والنسیا Feria habitat است . Dom  یک سیستم مدولار است که توسط ماریا لوئیزا تاتاجه و دیوید کولادو طراحی شده و از یک پایه راش برای مجموعه ای از قطعات مدولار استفاده کرده که امکان تنظیمات متعدد را فراهم می کند.

مجموعه Alpe طراحی شده توسط استودیوی Yonoh

Alpe نیز یکی دیگر  از محصولات نوآورانه ارائه شده در نمایشگاه مبلمان، دکوراسیون و نورپردازی والنسیا Feria habitat است. مجموعه صندلی های روکش دار و آلومینیوم Alpe  که توسط استودیوی Yonoh  طراحی شده ، با طرح های ترکیبی قوس دار پشتی در این نمایشگاه ارائه شده اند.

تور والنسیا ژیوار را از دست ندهید.

دکوراسیون

برگزاری جدیدترین نمایشگاه مبلمان، دکوراسیون و نورپردازی والنسیا Feria habitat 2022

جدیدترین نمایشگاه مبلمان، دکوراسیون و نورپردازی والنسیا Feria habitat برای 56 امین دوره خود، از 20 تا 23 سپتامبر 2022، در Feria Valencia برگزار خواهد شد. آخرین دوره این نمایشگاه در سال 2019 برگزار شد و اکنون در سپتامبر 2022 والنسیا به عنوان پایتخت طراحی جهانی، جشنی را برگزار می کند.

طبق گفته دانیل مارکو، مدیر این نمایشگاه، هابیتات در تلاش است تا “بهترین نمایشگاه بین المللی با محوریت طراحی که تاکنون در والنسیا برگزار شده است” را برگزار کند.

بهترین شرایط برای تحقق این امر در سال 2022 خواهد بود، در شرایطی که نمایشگاه جهانی صنعت، به طور کامل به حالت عادی باز می گردد، زیرا آنها می خواهند بار دیگر در قالب معمول خود و به صورت حضوری روی صحنه روند.

خدمات قابل ارائه در نمایشگاه مبلمان، دکوراسیون و نورپردازی والنسیا Feria habitat 2022

نمایشگاه مبلمان، دکوراسیون و نورپردازی والنسیا Feria habitat 2022 در 20 سپتامبر 2022 آغاز می شود. درست مانند سال 2019، این نمایشگاه همزمان با نمایشگاه Cevisama  و نمایشگاه تجاری Maderalia Selección ، برگزار خواهد شد.

این نمایشگاه به شش بخش تقسیم شده است: منسوجات خانگی، نورپردازی، دکوراسیون منزل، طراحی معاصر، مبلمان آشپزخانه، یک سالن طراحی برای هر رویداد و سالنی برای طراحان جوان.

اگر به این حوزه علاقمندید، سری هم به نمایشگاه مبلمان و دکوراسیون داخلی کلن IMM COLOGNE بزنید.

خریدتور نمایشگاهی از ژیوار

برای ثبت خرید تور نمایشگاه کافی است که به ژیوار مراجعه نمایید و یا با شماره 54795000 – 021 تماس حاصل نمایید. با توجه اینکه ژیوار جز اولین برگزار کنندگان تورهای نمایشگاهی در ایران بوده است، پس ارائه خدمات حرفه‌ای از مجموعه ژیوار در زمینه تورهای نمایشگاهی میسر خواهد بود.

کارت ورودی نمایشگاه

بعد از اینکه مشاوره رایگان را از راهنمای تور نمایشگاهی ژیوار، دریافت کردید، نوبت به تکمیل مدارک خواهد رسید. با تکمیل مدارک و ارسال آن توسط کارمندان ژیوار، وارد پروسه اخذ کارت ورودی نمایشگاه خواهید شد. ما فقط به ویزای نمایشگاهی بسنده نخواهیم کرد. بلکه تا اخرین قدم همراه شما هستیم.

اخذ ویزای نمایشگاهی

برای اخذ ویزای نمایشگاهی با اطمینان خاطر، کار را به ژیوار بسپارید. در حالی که شما در فضای دوستانه ژیوار مشغول سرو قهوه هستید، راهنمای ویزای نمایشگاهی ، مدارک و پرونده شما را وارد جریان کار خواهد کرد و کمتر از 20 روز کاری از جانب راهنمای ویزای نمایشگاهی، خبر دریافت ویزای نمایشگاهی را می‌شنوید. برای مطالعه مدارک ویزای نمایشگاهی روی آن کلیک نمایید.

راهنمای تور نمایشگاهی و مترجم

بعد از تمام مراحل بالا، جلسه معارفه با حضور لیدر فارسی زبان و سایر مسافران تور برگزار می‌شود، لیدر فارسی زبان و همچنین مترجم که در محل نمایشگاه حضور دارد، شما را به بهینه ترین شکل، به نیازتان خواهد رساند. همراهی لیدر از ایران و حضور یک مترجم در نمایشگاه … کار را برای شما مسافران تور نمایشگاهی، آسان‌تر خواهد کرد.

تنظیم قرار ملاقات نمایشگاهی

اگر برای کسب و کار خود مایل به تنظیم قرار ملاقات با برگزارکنندگان و یا حتی غرفه داران نمایشگاه هستید، در زمان مراجعه به ژیوار باید موضوع را به اطلاع راهنمای تور نمایشگاهی برسانید، تا خواسته شما، برنامه ریزی و هماهنگ شود. اتفاق خوبی که در تورهای نمایشگاهی ژیوار رخ می‎‌دهد: شما با صاحبان کسب و کارهای بزرگ داخلی نیز روابط دوستانه‌ای پیدا خواهید کرد.

بیمه مسافرتی در تور نمایشگاهی

ژیوار برای تورهایی که برگزار خواهد کرد، همواره کیفیت و امنیت سفر برای مسافران را در اولویت قرار خواهد داد، بیمه نامه مسافرتی برای مسافران تورهای نمایشگاهی نیز صادر خواهد شد با هر مبلغی که مسافر مایل باشد، البته در چارچوب گزینه‌های پیشنهادی راهنمای تور نمایشگاهی!

خدمات تور نمایشگاهی ژیوار در یک نگاه

 • ترانسفر فرودگاهی

 • رزرو هتل

 • پرواز

 • اخذ کارت ورودی نمایشگاه

 • راهنمای فارسی زبان و مترجم

 • بیمه مسافرتی

 • ویزای نمایشگاهی

 • مشاوره رایگان

 • تنظیم قرار ملاقات نمایشگاهی

 • خدمات نمایشگاهی

 • تفریحات و گشت در کنار بازدید از نمایشگاه

 • و سایر خدمات …

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.