مجله ایتالیا

نمایشگاه سنگ ورونا Marmomac | اطلاعات کامل نمایشگاه

سنگ ورونا

نمایشگاه سنگ ورونا Marmomac

امسال نیز مانند سال‌های گذشته، همه چشم‌انتظار برپایی نمایشگاه سنگ ورونا Marmomac 2021، بزرگ‌ترین نمایشگاه تجاری سنگ، طراحی و تکنولوژی هستند. بازدیدکنندگان این نمایشگاه از تاریخ 29 سپتامبر تا 2 اکتبر خواهند توانست در محل فیرا ورونا، شهر ورونای کشور ایتالیا با رعایت کامل پروتکل‌های پیشگیری از بیماری کووید 19، به خرید، فروش، تعامل، آغاز پروژه‌های تازه و فراگیری ایده‌های نو بپردازند.

معرفی نمایشگاه سنگ ورونا Marmomac

نمایشگاه سنگ ورونا Marmomac شاید تنها نمایشگاه تجاری در حوزه سنگ باشد که بازدید از آن برای علاقه‌مندان ضرورت دارد. این نمایشگاه تجاری بین‌المللی نخستین بار در سال 1961 برپا شد و ابتدا تنها بازار ایتالیا را پوشش می‌داد. اما اکنون پس از شصت سال فعالیت به محل گردهمایی عرضه‌کنندگان و متقاضیان از سرتاسر جهان تبدیل شده و بدین ترتیب در تعیین روند کلی صنعت سنگ نقش پررنگی یافته است.

گستره محصولات ارائه شده در نمایشگاه سنگ ورونا Marmomac عبارت است از: مواد خام، طراحی سنگ، محصولات شیمیایی، ساینده‌ها، دستگاه‌های کار با سنگ، مرمر پرداخت‌کاری شده و دیگر ابزارها و تجهیزات مرتبطی که می‌توانید در محل نمایشگاه نحوه کارکرد آن‌ها را مشاهده کنید.

تماشاخانه ورونا | در سال ۳۰ میلادی با ۳۰ هزار نفر گنجایش

تدارکات نمایشگاه سنگ ورونا Marmomac

مارموماک یک خانه بیشتر ندارد و آن هم ورونای ایتالیاست. این نمایشگاه هر سال در واپسین روزهای ماه سپتامبر یا روزهای نخست اکتبر (معادل با اواسط و اوایل مهر) برگزار می‌گردد. هر دوره نمایشگاه سنگ ورونا Marmomac به مدت چهار روز و به‌صورت هم‌زمان و هم‌مکان با نمایشگاه دکوراسیون و لوازم منزل ABITARE IL TEMPO برقرار است و البته درب‌های خود را تنها به روی بازدیدکنندگان حرفه‌ای می‌گشاید.

مجموعه VERONAFIERE Spa وظیفه سازمان‌دهی رویداد را بر عهده گرفته و محل برگزاری نیز فیرا ورونا Fiera Verona نام دارد. تمامی بازدیدکنندگان تجاری مجازند تا از ساعت 9 صبح الی 6 بعدازظهر از نمایشگاه بازدید کنند.

با توجه به نزدیکی فیرا ورونا به خروجی «ورونا سود» در بزرگراه ونیز-میلان، دسترسی به آن بسیار آسان است. از نظر حمل‌ونقل عمومی نیز ایستگاه قطار «ورونا پورتا نوا» Verona Porta Nuova با درب‌های اصلی مجموعه فاصله چندانی ندارد. همچنین چهار خط اتوبوس مجزا برای دسترسی به نمایشگاه وجود دارد.

نمایشگاه متالورژی و ریخته گری ورونا METEF | مکان و زمان برگزاری نمایشگاه

سنگ ورونا

مزایای نمایشگاه سنگ ورونا Marmomac برای مجریان و بازدیدکنندگان

 • نمایشگاه سنگ ورونا Marmomac رسماً به‌عنوان بزرگ‌ترین نمایشگاه تجاری بین‌المللی در حوزه صنعت سنگ شناخته شده است. این یعنی بالاترین میزان پوشش خبری و توجه صنعتی را در آن دریافت خواهید کرد.
 • نمایشگاه سنگ ورونا Marmomac تأکید ویژه‌ای بر نوآوری دارد. این امر نه‌تنها یکایک پیشرفت‌های بخش صنعتی‌تان را برایتان آشکار خواهد ساخت، بلکه توجه ویژه پیشگامان فکری صنعت و کارشناسان سرشناس هر حوزه را نیز به شما معطوف خواهد کرد.
 • نمایشگاه سنگ ورونا Marmomac هم برای مجریان و هم بازدیدکنندگان یک برنامه کمکی ویژه و دقیق در نظر می‌گیرد که در آن مؤلفه‌های آموزشی، گردهمایی‌ها و اقدامات حمایتی گوناگون به‌صورت ترکیبی ارائه شده و بدین ترتیب افراد بیشترین بهره را از حضور خود در نمایشگاه خواهند برد.

درباره محبوبیت مارادونا در ایتالیا بیشتر بدانید.

نمایشگاه سنگ ورونا Marmomac

آمار بازدید از نمایشگاه سنگ ورونا Marmomac

همان‌طور که اعداد و ارقام بازدید نشان می‌دهند، عنوان بزرگ‌ترین بازار جهان برای صنعت سنگ واقعاً برازنده نمایشگاه سنگ ورونا Marmomac است. بیش از 1600 مجری بین‌المللی از 55 کشور و بیش از 68000 بازدیدکننده از 150 کشور در آن حضور می‌یابند.

هم بازدیدکنندگان و هم مجریان حدود 60 درصد ملیت‌های جهان را پوشش می‌دهند که این می‌تواند دسترسی فرامرزی خوبی را برای شرکت شما فراهم آورد. افزون بر آن که موقعیتی عالی برای مبادله و تجارت با همه نقاط کشورهای اتحادیه اروپا را خواهید داشت، از ارتباط با مناطق جغرافیایی چون ژاپن، کره جنوبی، چین و ایالات‌متحده نیز بی‌بهره نخواهید ماند.

جمع‌بندی

یک پرسش کلیدی آن است که فایده حضور در نمایشگاه چیست و بازدیدکنندگان آن چه کسانی هستند؟ بی‌شک افراد حاضر در نمایشگاه سنگ ورونا Marmomac کسانی هستند که می‌توانند اثر شگرفی بر کسب‌وکار شما بگذارند. مشاوران، طراحان، تولیدکنندگان مواد، شرکت‌های ساخت‌وساز، شرکت‌های املاک، مسئولان استخدام کارخانه‌های تولید ماشین‌آلات و تولیدکنندگان آن‌ها ازجمله اعضای شرکت‌کننده در این نمایشگاه هستند.

افزون بر همه این‌ها، خوب است بدانید که نمایشگاه سنگ ورونا Marmomac نقطه آغاز به کار بسیاری از حرفه‌ای‌های تازه‌وارد به شمار می‌آید و بنابراین بسیاری از دانشگاه‌ها و مؤسسات تحقیقاتی نیز مشارکت فعالی در آن دارند.

نمایشگاه سنگ ورونا Marmomac

خریدتور نمایشگاهی از ژیوار

برای ثبت خرید تور نمایشگاه کافی است که به ژیوار مراجعه نمایید و یا با شماره 54795000 – 021 تماس حاصل نمایید. با توجه اینکه ژیوار جز اولین برگزار کنندگان تورهای نمایشگاهی در ایران بوده است، پس ارائه خدمات حرفه‌ای از مجموعه ژیوار در زمینه تورهای نمایشگاهی میسر خواهد بود.

کارت ورودی نمایشگاه

بعد از اینکه مشاوره رایگان را از راهنمای تور نمایشگاهی ژیوار، دریافت کردید، نوبت به تکمیل مدارک خواهد رسید. با تکمیل مدارک و ارسال آن توسط کارمندان ژیوار، وارد پروسه اخذ کارت ورودی نمایشگاه خواهید شد. ما فقط به ویزای نمایشگاهی بسنده نخواهیم کرد. بلکه تا اخرین قدم همراه شما هستیم.

اخذ ویزای نمایشگاهی

برای اخذ ویزای نمایشگاهی با اطمینان خاطر، کار را به ژیوار بسپارید. در حالی که شما در فضای دوستانه ژیوار مشغول سرو قهوه هستید، راهنمای ویزای نمایشگاهی ، مدارک و پرونده شما را وارد جریان کار خواهد کرد و کمتر از 20 روز کاری از جانب راهنمای ویزای نمایشگاهی، خبر دریافت ویزای نمایشگاهی را می‌شنوید. برای مطالعه مدارک ویزای نمایشگاهی روی آن کلیک نمایید.

راهنمای تور نمایشگاهی و مترجم

بعد از تمام مراحل بالا، جلسه معارفه با حضور لیدر فارسی زبان و سایر مسافران تور برگزار می‌شود، لیدر فارسی زبان و همچنین مترجم که در محل نمایشگاه حضور دارد، شما را به بهینه ترین شکل، به نیازتان خواهد رساند. همراهی لیدر از ایران و حضور یک مترجم در نمایشگاه … کار را برای شما مسافران تور نمایشگاهی، آسان‌تر خواهد کرد.

تنظیم قرار ملاقات نمایشگاهی

اگر برای کسب و کار خود مایل به تنظیم قرار ملاقات با برگزارکنندگان و یا حتی غرفه داران نمایشگاه هستید، در زمان مراجعه به ژیوار باید موضوع را به اطلاع راهنمای تور نمایشگاهی برسانید، تا خواسته شما، برنامه ریزی و هماهنگ شود. اتفاق خوبی که در تورهای نمایشگاهی ژیوار رخ می‎‌دهد: شما با صاحبان کسب و کارهای بزرگ داخلی نیز روابط دوستانه‌ای پیدا خواهید کرد.

بیمه مسافرتی در تور نمایشگاهی

ژیوار برای تورهایی که برگزار خواهد کرد، همواره کیفیت و امنیت سفر برای مسافران را در اولویت قرار خواهد داد، بیمه نامه مسافرتی برای مسافران تورهای نمایشگاهی نیز صادر خواهد شد با هر مبلغی که مسافر مایل باشد، البته در چارچوب گزینه‌های پیشنهادی راهنمای تور نمایشگاهی!

خدمات تور نمایشگاهی ژیوار در یک نگاه

 • ترانسفر فرودگاهی

 • رزرو هتل

 • پرواز

 • اخذ کارت ورودی نمایشگاه

 • راهنمای فارسی زبان و مترجم

 • بیمه مسافرتی

 • ویزای نمایشگاهی

 • مشاوره رایگان

 • تنظیم قرار ملاقات نمایشگاهی

 • خدمات نمایشگاهی

 • تفریحات و گشت در کنار بازدید از نمایشگاه

 • و سایر خدمات …

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.