مجله ایتالیا

نمایشگاه متالورژی و ریخته گری ورونا METEF | مکان و زمان برگزاری نمایشگاه

نمایشگاه متالورژی و ریخته گری ورونا METEF

نمایشگاه متالورژی و ریخته گری ورونا METEF

نمایشگاه متالورژی و ریخته گری ورونا METEF برای اولین بار در سال 1997 در ایتالیا توسط ادیمیت به‌عنوان اولین نمایشگاه جهانی اختصاص داده‌شده به آلومینیوم برگزار شد. بعدها با مرکز نمایشگاهی ورونا به یک مرکز سرمایه‌گذاری مشترک تبدیل شد و این نمایشگاه تا سال 2017 کل سهام خود را خریداری کرد.

این نمایشگاه با حمایت انجمن تأمین‌کنندگان ریخته‌گری ایتالیا آمافوند و حمایت انجمن‌های اصلی این بخش، تشکیل‌شده است و تأکید ویژه‌ای بر صنعت ریخته‌گری به‌عنوان یک بخش استراتژیک برای صنعت داخلی دارد.

در دهمین دوره برگزاری نمایشگاه متالورژی و ریخته گری ورونا METEF در سال 2017 یک رویداد سه‌روزه شامل 4 جلسه همزمان و بیش از 120 مقاله ارائه داد. موضوع اصلی این جلسات و مقالات وضعیت جهانی صنعت آلومینیوم بود که باید در اولین روز نمایشگاه به آن پرداخته می‌شد.

نمایشگاه مواد غذایی میلان TUTTOFOOD | محل + تاریخ + هدف از برگزاری نمایشگاه

نمایشگاه متالورژی و ریخته گری ورونا METEF

هدف نمایشگاه متالورژی و ریخته گری ورونا METEF

نمایشگاه متالورژی و ریخته گری ورونا METEF یک نمایشگاه بین‌المللی صنعتی است که منحصراً به بخش فلزات اختصاص دارد. در این نمایشگاه جامع مواد اولیه فلزی، محصولات فرآوری شده، محصولات ماشین‌کاری شده، فناوری‌ها، ماشین‌آلات، برنامه‌ها و همچنین فناوری‌های پیشرفته برای بازیابی و بازیافت فلزات و اصلی‌ترین راه‌حل‌ها برای صنعت خودرو به نمایش گذاشته می‌شود.

نمایشگاه متالورژی و ریخته گری ورونا METEF با هدف افزایش صنایع فلزکاری و پیشرفته تولید در سطح بین‌المللی تشکیل می‌شود. همچنین این نمایشگاه نقش مهمی در مشارکت تجاری شرکت‌کنندگان و گسترش فرهنگ نوآوری و دانش و مهارت شرکت‌های داخلی و بین‌المللی ایفا می‌کند.

موضوعات اصلی موردبحث در نمایشگاه متالورژی و ریخته گری ورونا METEF شامل آلومینیوم سبز، حفاظت از محیط‌زیست، دسترسی به مواد اولیه، پذیرش فناوری‌های جدید، نوآوری و همکاری بین‌المللی می‌باشد. درواقع این نمایشگاه یک بستر اطلاعاتی مهم برای صنعت است و به کارشناسان از زمینه‌های مختلف فرصت یادگیری و تبادل‌نظر با همکاران را می‌دهد.

بخش صنعتی که این نمایشگاه ارائه می‌دهد، بازسازی فعالیت‌ها و همچنین نیروی انسانی و سیستم صنعتی را که تحت فشارهای جهانی قرار دارد، هدفمند می‌سازد.

همچنین برگزارکنندگان نمایشگاه متالورژی و ریخته گری ورونا METEF بر نقش و اهمیت این نمایشگاه تأکید می‌کنند. با توجه به تغییر مناظر آینده و اتخاذ رویکرد جدید برای معامله سبز که توسط کمیسیون اروپا به‌منظور تقویت معیارهای اقتصاد مدور و معیارهای پایداری محیط‌زیست تدوین‌شده، آلومینیوم به‌عنوان قوی‌ترین و کاربردی‌ترین فلز در نظر گرفته‌شده است.

به همین دلیل نقش این نمایشگاه برای ارتقا دانش، فناوری‌ها و تعالی بخش صنعتی هم در ایتالیا و هم در سراسر جهان بسیار مهم است.

نمایشگاه متالورژی و ریخته گری ورونا METEF

جامعه هدف نمایشگاه متالورژی و ریخته گری ورونا METEF

نمایشگاه متالورژی و ریخته گری ورونا METEF درهای خود را به روی اپراتورهای ایتالیایی و خارجی در زنجیره صنعتی آلومینیوم باز می‌کند. همچنین این نمایشگاه موردتوجه نخبگان زنجیره تأمین جهانی برای فلزات سبک که معمولاً در بخش خودرو و حمل‌ونقل به کار می‌رود، قرار می‌گیرد.

مشارکت در این نمایشگاه به عوامل اصلی و کارکنان در صنعت آلومینیوم امکان می‌دهد شرکای تجاری جدیدی پیدا کنند، همکاری خود را با شرکای موجود گسترش دهند و در مورد آخرین تحولات و روند فناوری در صنایع آلومینیوم و همچنین نوآوری‌های شرکت‌های پیشرو اطلاعات کسب کنند.

نمایشگاه متالورژی و ریخته گری ورونا METEF توسط انجمن پردازنده‌های آلومینیوم ایتالیا (AITAL)، انجمن تولیدکنندگان تجهیزات ریخته‌گری ایتالیا (AMAFOND)، انجمن آلومینیوم روسیه، فدراسیون مصرف‌کنندگان آلومینیوم اروپا (FACE)، شورای آلومینیوم خلیج‌فارس و سایر سازمان‌ها پشتیبانی می‌شود.

لیست مهمترین صنایع فرانسه را داشته باشید.

نمایشگاه متالورژی و ریخته گری ورونا METEF

محل و زمان برگزاری نمایشگاه متالورژی و ریخته گری ورونا METEF

دوازدهمین دوره نمایشگاه متالورژی و ریخته گری ورونا  METEF در سال 2021 به دلیل شیوع ویروس کرونا لغو شد و در تاریخ 09 ژوئن تا 11 ژوئن 2022 در بولونیا ایتالیا برگزار خواهد شد. این نمایشگاه هر دو سال یک‌بار نمایندگان، تولیدکنندگان فلزات غیر آهنی و نمایندگان صنایع وابسته از بیش از 60 کشور را گردهم می‌آورد.

اگرچه یازدهمین دوره این نمایشگاه در ژوئن 2019 در ورونا ایتالیا برگزار شد، اما رویداد مرجع برای صنعت تولید ایتالیا و کارخانه‌های هوشمندی که آخرین نسخه آن‌ها بیش از 56 هزار متخصص را جذب کرده و در سال 2021 از ورونا به بولونیا شد.

در سال 2022، نمایشگاه متالورژی و ریخته گری ورونا METEF همزمان با نمایشگاه بین‌المللی صنعتی MecSpe برگزار می‌شود و با اهدای جایزه برندگان جایزه بین‌المللی نوآوری‌های METEF به برندگان پایان می‌یابد.

تور نمایشگاه عینک ایتالیا (MIDO) را از دست ندهید.

خریدتور نمایشگاهی از ژیوار

برای ثبت خرید تور نمایشگاه کافی است که به ژیوار مراجعه نمایید و یا با شماره 54795000 – 021 تماس حاصل نمایید. با توجه اینکه ژیوار جز اولین برگزار کنندگان تورهای نمایشگاهی در ایران بوده است، پس ارائه خدمات حرفه‌ای از مجموعه ژیوار در زمینه تورهای نمایشگاهی میسر خواهد بود.

کارت ورودی نمایشگاه

بعد از اینکه مشاوره رایگان را از راهنمای تور نمایشگاهی ژیوار، دریافت کردید، نوبت به تکمیل مدارک خواهد رسید. با تکمیل مدارک و ارسال آن توسط کارمندان ژیوار، وارد پروسه اخذ کارت ورودی نمایشگاه خواهید شد. ما فقط به ویزای نمایشگاهی بسنده نخواهیم کرد. بلکه تا اخرین قدم همراه شما هستیم.

اخذ ویزای نمایشگاهی

برای اخذ ویزای نمایشگاهی با اطمینان خاطر، کار را به ژیوار بسپارید. در حالی که شما در فضای دوستانه ژیوار مشغول سرو قهوه هستید، راهنمای ویزای نمایشگاهی ، مدارک و پرونده شما را وارد جریان کار خواهد کرد و کمتر از 20 روز کاری از جانب راهنمای ویزای نمایشگاهی، خبر دریافت ویزای نمایشگاهی را می‌شنوید. برای مطالعه مدارک ویزای نمایشگاهی روی آن کلیک نمایید.

راهنمای تور نمایشگاهی و مترجم

بعد از تمام مراحل بالا، جلسه معارفه با حضور لیدر فارسی زبان و سایر مسافران تور برگزار می‌شود، لیدر فارسی زبان و همچنین مترجم که در محل نمایشگاه حضور دارد، شما را به بهینه ترین شکل، به نیازتان خواهد رساند. همراهی لیدر از ایران و حضور یک مترجم در نمایشگاه … کار را برای شما مسافران تور نمایشگاهی، آسان‌تر خواهد کرد.

تنظیم قرار ملاقات نمایشگاهی

اگر برای کسب و کار خود مایل به تنظیم قرار ملاقات با برگزارکنندگان و یا حتی غرفه داران نمایشگاه هستید، در زمان مراجعه به ژیوار باید موضوع را به اطلاع راهنمای تور نمایشگاهی برسانید، تا خواسته شما، برنامه ریزی و هماهنگ شود. اتفاق خوبی که در تورهای نمایشگاهی ژیوار رخ می‎‌دهد: شما با صاحبان کسب و کارهای بزرگ داخلی نیز روابط دوستانه‌ای پیدا خواهید کرد.

بیمه مسافرتی در تور نمایشگاهی

ژیوار برای تورهایی که برگزار خواهد کرد، همواره کیفیت و امنیت سفر برای مسافران را در اولویت قرار خواهد داد، بیمه نامه مسافرتی برای مسافران تورهای نمایشگاهی نیز صادر خواهد شد با هر مبلغی که مسافر مایل باشد، البته در چارچوب گزینه‌های پیشنهادی راهنمای تور نمایشگاهی!

خدمات تور نمایشگاهی ژیوار در یک نگاه

 • ترانسفر فرودگاهی

 • رزرو هتل

 • پرواز

 • اخذ کارت ورودی نمایشگاه

 • راهنمای فارسی زبان و مترجم

 • بیمه مسافرتی

 • ویزای نمایشگاهی

 • مشاوره رایگان

 • تنظیم قرار ملاقات نمایشگاهی

 • خدمات نمایشگاهی

 • تفریحات و گشت در کنار بازدید از نمایشگاه

 • و سایر خدمات …

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.