مجله ایتالیا

نمایشگاه طلا و جواهر vicenzaora (ویسنزا) | اطلاعات کامل نمایشگاه

نمایشگاه طلا و جواهر vicenzaora (ویسنزا) توسط گروه نمایشگاه ایتالیایی IEG سازماندهی‌شده است. این نمایشگاه ازنظر تجاری و تبلیغاتی توسط بخش صنعت جهانی جواهرات مورد استقبال قرار گرفت. این نمایشگاه در سال 2015، به‌عنوان پیشروترین نمایشگاه ایتالیایی در بخش جواهرات در نظر گرفته شد؛ به دلیل اینکه برای اولین بار مفهوم جدید بوتیک نمایش را ارائه داد.

ایده بوتیک نمایش از سوی غرفه‌داران، خریداران و بازدیدکنندگان مورد استقبال قرار گرفت. تم این نمایشگاه  در سال 2015 “آینده ، امروز” انتخاب شد که به‌عنوان منادی در عصر جدید برای نمایشگاه‌های بین‌المللی جواهرات عمل کرد تا بهتر بتواند نیازها و خواسته‌های بخش بین‌المللی جواهرات را برآورده کند.

در طی دوره‌های برگزارشده از نمایشگاه طلا و جواهر vicenzaoroa (ویسنزا) تا سال 2019 تعداد بازدیدکنندگان بین‌المللی آن از بیش از 126 کشور جهان به‌طور چشمگیری افزایش یافت که در کل 60 درصد از کل بازدیدکنندگان را پوشش داد. همچنین رقم افزایش بازدیدکنندگان ایتالیایی نیز مثبت بود و با 12درصد افزایش، درخشش دوباره به خود گرفت.

کلیسای سنت شاپل | یادگاری هنری از لویی نهم و تاجی از عیسی مسیح

نمایشگاه طلا و جواهر vicenzaora (ویسنزا)

هدف نمایشگاه طلا و جواهر vicenzaoro (ویسنزا)

نمایشگاه طلا و جواهر vicenzaoro (ویسنزا) بر اساس هدف و موقعیت در بخش‌های مختلف ازجمله طراحی و ساخت جواهرات، جواهرات آماده فروش، بسته‌بندی جواهرات و راه‌حل‌های تجاری بصری تنظیم و سازماندهی می‌شود. در این نمایشگاه محصولات تجاری ممتاز ازجمله طلا، مروارید، جواهرات گرانبها و نیمه قیمتی، جواهرات نقره‌ای، ظروف نقره‌ای صنعتی و دست‌ساز، ساعت، لوازم جانبی و اکسسوری‌ها به نمایش گذاشته خواهد شد.

هدف این نمایشگاه در سال 2021 این است که به‌طور مؤثر تولیدکنندگان، طراحان و صنعتگران را با خریداران، خرده‌فروشان و توزیع‌کنندگان برجسته مرتبط سازد و جوامعی را ایجاد کند که بینش فعلی و آینده جواهرات را به تصویر بکشد و از نوآوری و خلاقیت الهام بگیرد.

نمایشگاه طلا و جواهر vicenzaoro (ویسنزا) همچنین نگاهی دقیق به سبک و روند طراحی جواهرات خواهد داشت و بر به‌روز بودن تمرکز خواهد کرد تا با مداخلات شرکای IEG و متخصصان ذینفع و عوامل اصلی این بخش، وضعیت صنعت را مورد تجزیه‌وتحلیل و مطالعه قرار دهد.

هدف این نمایشگاه، به‌عنوان بزرگترین نمایشگاه در اروپا برای صنعت طلا و جواهرات و یک ایده نوآورانه گروه نمایشگاه‌های ایتالیایی، توسعه استراتژیک و پیشرفته در چشم‌انداز نمایشگاه‌های بین‌المللی جدید است. نمایشگاه طلا و جواهر vicenzaoro (ویسنزا) بر اساس ترتیب عرضه و تقاضا در جوامع همگن، موقعیت‌یابی، سیستم‌های سازمانی، نوع تولید و تصویر کلی، یک ساختار هماهنگ به همراه بهترین مزایا برای شرکت‌ها و  ارتقاء ویژگی‌های متمایز آن‌ها را فراهم می‌کند.

جامعه هدف نمایشگاه طلا و جواهر vicenzaoro (ویسنزا)

نمایشگاه طلا و جواهر vicenzaoro (ویسنزا) محلی برای اجتماع سازمان‌ها، مؤسسات و انجمن‌های تولیدکننده و صادرکننده ماشین‌آلات جواهرات و موسسه گوهرشناسی خواهد بود. همچنین غرفه‌های مخصوص ساعت‌ها و جواهرات با کیفیت بالا در این نمایشگاه برای عموم علاقه‌مندان و مجموعه‌داران باز است و عملاً برای ارائه محصولات جدید به خریداران بین‌المللی برپاشده است.

برای جشن بازگشت این نمایشگاه به ویسنزا پس از یک سال توقف، علاوه بر کل زنجیره تأمین در بخش جواهرات، روزنامه‌نگاران و رهبران افکار نیز حضور خواهند داشت.

با انواع اقامتگاه‌های فرانسوی آشنا شوید.

محل و زمان برگزاری نمایشگاه طلا و جواهر vicenzaoro (ویسنزا)

نمایشگاه طلا و جواهر vicenzaoro (ویسنزا) از برنامه عادی خود در ماه ژانویه فاصله می‌گیرد تا یک رویداد زنده از 12 تا 16 مارس 2021 داشته باشد. گروه نمایشگاه ایتالیایی IEG در بیانیه مطبوعاتی اعلام کرد که این نمایشگاه در مرکز نمایشگاه ویسنزا، همزمان با نمایشگاه T.Gold برای فناوری و ماشین‌آلات مورداستفاده برای جواهرات و پردازش فلزات گرانبها، اجرا می‌شود.

تغییر برنامه زمانی قبلی از ژانویه به این معنی است که یک دوره زمانی مطلوب‌تر برای کسب‌وکارهای پویا صنعتی و ازسرگیری تحرک بین‌المللی از اروپا و ایالات‌متحده، ژاپن، روسیه، خاورمیانه و شرق دور فراهم می‌شود.

همچنین در این دوره به‌منظور افزایش فرصت‌های تجاری، شبکه‌ای و ارتباطی و شرکت افرادی که قادر به ملاقات حضوری نیستند، از سوی گروه نمایشگاه ایتالیایی IEG یک پلتفرم دیجیتالی به همراه نمایشگاه زنده طراحی‌شده است.

خریدتور نمایشگاهی از ژیوار

برای ثبت خرید تور نمایشگاه کافی است که به ژیوار مراجعه نمایید و یا با شماره 54795000 – 021 تماس حاصل نمایید. با توجه اینکه ژیوار جز اولین برگزار کنندگان تورهای نمایشگاهی در ایران بوده است، پس ارائه خدمات حرفه‌ای از مجموعه ژیوار در زمینه تورهای نمایشگاهی میسر خواهد بود.

کارت ورودی نمایشگاه

بعد از اینکه مشاوره رایگان را از راهنمای تور نمایشگاهی ژیوار، دریافت کردید، نوبت به تکمیل مدارک خواهد رسید. با تکمیل مدارک و ارسال آن توسط کارمندان ژیوار، وارد پروسه اخذ کارت ورودی نمایشگاه خواهید شد. ما فقط به ویزای نمایشگاهی بسنده نخواهیم کرد. بلکه تا اخرین قدم همراه شما هستیم.

اخذ ویزای نمایشگاهی

برای اخذ ویزای نمایشگاهی با اطمینان خاطر، کار را به ژیوار بسپارید. در حالی که شما در فضای دوستانه ژیوار مشغول سرو قهوه هستید، راهنمای ویزای نمایشگاهی ، مدارک و پرونده شما را وارد جریان کار خواهد کرد و کمتر از 20 روز کاری از جانب راهنمای ویزای نمایشگاهی، خبر دریافت ویزای نمایشگاهی را می‌شنوید. برای مطالعه مدارک ویزای نمایشگاهی روی آن کلیک نمایید.

راهنمای تور نمایشگاهی و مترجم

بعد از تمام مراحل بالا، جلسه معارفه با حضور لیدر فارسی زبان و سایر مسافران تور برگزار می‌شود، لیدر فارسی زبان و همچنین مترجم که در محل نمایشگاه حضور دارد، شما را به بهینه ترین شکل، به نیازتان خواهد رساند. همراهی لیدر از ایران و حضور یک مترجم در نمایشگاه … کار را برای شما مسافران تور نمایشگاهی، آسان‌تر خواهد کرد.

تنظیم قرار ملاقات نمایشگاهی

اگر برای کسب و کار خود مایل به تنظیم قرار ملاقات با برگزارکنندگان و یا حتی غرفه داران نمایشگاه هستید، در زمان مراجعه به ژیوار باید موضوع را به اطلاع راهنمای تور نمایشگاهی برسانید، تا خواسته شما، برنامه ریزی و هماهنگ شود. اتفاق خوبی که در تورهای نمایشگاهی ژیوار رخ می‎‌دهد: شما با صاحبان کسب و کارهای بزرگ داخلی نیز روابط دوستانه‌ای پیدا خواهید کرد.

بیمه مسافرتی در تور نمایشگاهی

ژیوار برای تورهایی که برگزار خواهد کرد، همواره کیفیت و امنیت سفر برای مسافران را در اولویت قرار خواهد داد، بیمه نامه مسافرتی برای مسافران تورهای نمایشگاهی نیز صادر خواهد شد با هر مبلغی که مسافر مایل باشد، البته در چارچوب گزینه‌های پیشنهادی راهنمای تور نمایشگاهی!

خدمات تور نمایشگاهی ژیوار در یک نگاه

 • ترانسفر فرودگاهی

 • رزرو هتل

 • پرواز

 • اخذ کارت ورودی نمایشگاه

 • راهنمای فارسی زبان و مترجم

 • بیمه مسافرتی

 • ویزای نمایشگاهی

 • مشاوره رایگان

 • تنظیم قرار ملاقات نمایشگاهی

 • خدمات نمایشگاهی

 • تفریحات و گشت در کنار بازدید از نمایشگاه

 • و سایر خدمات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.