مجله آلمان

نمایشگاه خوراک دام و طیور VICTAM

نمایشگاه خوراک دام و طیور VICTAM

معرفی نمایشگاه خوراک دام و طیور VICTAM

نمایشگاه خوراک دام و طیور VICTAM یکی از بزرگ‌ترین نمایشگاه‌های اختصاصی جهان، برای صنعت فرآوری خوراک دام است. این نمایشگاه جدیدترین فناوری، مواد تشکیل‌دهنده و مواد افزودنی برای تولید و فرآوری خوراک دام، حیوانات خانگی و آبزیان و همچنین آخرین فناوری برای آسیاب غلات و آرد را ارائه می‌دهد.

این نمایشگاه نمایشی “تمام‌عیار” برای تصمیم‌گیرندگان در این صنایع است و هر بازدیدکننده قادر خواهد بود آنچه را که به دنبال آن است، پیدا کند. این نمایشگاه همچنین بر روی کنفرانس‌های صنعتی با کیفیت بالا، دلال‌های تجاری، شرکت‌ها و مشتریان تمرکز دارد.

رویدادهای نمایشگاه خوراک دام و طیور VICTAM

چیزهای زیادی برای دیدن متخصصان تجارت وجود دارد و همچنین طیف گسترده‌ای از محصولات جدید که در نمایشگاه خوراک دام و طیور VICTAM راه‌اندازی شده است.

در طی سه روز برگزاری نمایشگاه، فعالیت‌های زیادی از قبیل ارائه محصولات، کنفرانس‌ها، تبادلات دانشجویی، حمایت از پروژه‌های تحقیقاتی، ارتقا صنعت بین‌المللی خوراک دام و غلات می‌باشد.

برای اولین بار فدراسیون تولیدکنندگان خوراک اروپا (FEFAC) نشست عمومی سالیانه خود را در این نمایشگاه برگزار کرد و اعضای آن‌ها نیز به نمایشگاه پیوستند.

35 وظیفه کلیدی راهنمایان تور را بدانید.

محل و زمان برگزاری نمایشگاه خوراک دام و طیور VICTAM

نمایشگاه خوراک دام و طیور VICTAM هر دو سال یک‌بار به مدت 3 روز در شهر کلن آلمان برگزار می‌شود.

در هر دوره معمولاً بیش از 7،500 بازدیدکننده از سراسر کشورهای جهان مانند ژاپن، ترکیه، روسیه، استرالیا و غیره برای بازدید از نمایشگاه در طول سه روز حضور پیدا می‌کنند. همچنین طی این سه روز، حدود 300 غرفه‌دار مشغول تجارت و گفتگوهای جدی خواهند بود.

علت حضور غرفه‌داران و بازدیدکنندگان در نمایشگاه خوراک دام و طیور VICTAM

با شرکت در نمایشگاه خوراک دام و طیور VICTAM می‌توانید آخرین تحولات صنعت فرآوری خوراک دام را مشاهده کنید، در کنفرانس‌های خاص با موضوعات کلیدی مرتبط با حرفه خود شرکت کنید، شبکه خود را بسازید و فرصت‌های بازاریابی جدید پیدا کنید.

همچنین غرفه‌داران با حضور در این نمایشگاه می‌توانند بزرگ‌ترین رویداد خوراک دام و غلات جهان را به نمایش بگذارند، با مشتریان خود ملاقات کرده و ارتباط بیشتری داشته باشند و نیز بستری برای راه‌اندازی فناوری‌های جدید فراهم کنند.

بازدید از نمایشگاه صنایع غذایی کلن ANUGA FOODTEC را در برنامه های خود قرار دهید.

نمایشگاه خوراک دام و طیور VICTAM به‌عنوان قدرتمندترین و بزرگ‌ترین رویداد

نمایشگاه خوراک دام و طیور VICTAM با دیگر نمایشگاه‌های بین‌المللی و برگزارکنندگان رویدادها در رابطه با بخش‌های غلات و خوراک دام و طیور، موفقیت و تخصص خود را ترکیب کرد.

همکاری این نمایشگاه با دیگر نمایشگاه‌ها که با شعار “تجارت بین‌المللی صنعت آسیاب غلات و خوراک” هدف خود را آغاز کرده‌اند، با گردهم آوردن همه اجزای بخش غلات و خوراک به‌منظور تقویت و گسترش بیشتر، ارزش‌افزوده قابل‌توجهی را با این همکاری ایجاد می‌کنند.

همچنین همکاری نمایشگاه خوراک دام و طیور VICTAM راحتی و مزایای قابل‌توجهی در بازاریابی، فروش و فعالیت‌های عملیاتی برای غرفه‌داران و بازدیدکنندگان فراهم می‌کند؛ این امر همچنین به رشد سریع شرکت‌ها در بازارهای بین‌المللی کمک خواهد کرد.

این نمایشگاه که بزرگ‌ترین رویدادهای بخش فرآوری خوراک دام را در مکان‌های مختلف جهان برگزار می‌کند و با این همکاری حضور خود را در اروپا، خاورمیانه و آفریقا تقویت خواهد کرد.

بنابراین، توسعه و تقویت بخش‌های غلات و خوراک که نمایشگاه خوراک دام و طیور VICTAM بخشی از آن‌هاست، ازنظر اطمینان از مواد غذایی سالم و تولید پایدار در جهان بسیار مهم می‌باشد. زیرا غذاهای غلات و خوراک دام و طیور همچنان اساسی‌ترین منابع غذایی را تشکیل می‌دهند.

نمایشگاه خوراک دام و طیور VICTAM

خریدتور نمایشگاهی از ژیوار

برای ثبت خرید تور نمایشگاه کافی است که به ژیوار مراجعه نمایید و یا با شماره 54795000 – 021 تماس حاصل نمایید. با توجه اینکه ژیوار جز اولین برگزار کنندگان تورهای نمایشگاهی در ایران بوده است، پس ارائه خدمات حرفه‌ای از مجموعه ژیوار در زمینه تورهای نمایشگاهی میسر خواهد بود.

کارت ورودی نمایشگاه

بعد از اینکه مشاوره رایگان را از راهنمای تور نمایشگاهی ژیوار، دریافت کردید، نوبت به تکمیل مدارک خواهد رسید. با تکمیل مدارک و ارسال آن توسط کارمندان ژیوار، وارد پروسه اخذ کارت ورودی نمایشگاه خواهید شد. ما فقط به ویزای نمایشگاهی بسنده نخواهیم کرد. بلکه تا اخرین قدم همراه شما هستیم.

اخذ ویزای نمایشگاهی

برای اخذ ویزای نمایشگاهی با اطمینان خاطر، کار را به ژیوار بسپارید. در حالی که شما در فضای دوستانه ژیوار مشغول سرو قهوه هستید، راهنمای ویزای نمایشگاهی ، مدارک و پرونده شما را وارد جریان کار خواهد کرد و کمتر از 20 روز کاری از جانب راهنمای ویزای نمایشگاهی، خبر دریافت ویزای نمایشگاهی را می‌شنوید. برای مطالعه مدارک ویزای نمایشگاهی روی آن کلیک نمایید.

راهنمای تور نمایشگاهی و مترجم

بعد از تمام مراحل بالا، جلسه معارفه با حضور لیدر فارسی زبان و سایر مسافران تور برگزار می‌شود، لیدر فارسی زبان و همچنین مترجم که در محل نمایشگاه حضور دارد، شما را به بهینه ترین شکل، به نیازتان خواهد رساند. همراهی لیدر از ایران و حضور یک مترجم در نمایشگاه … کار را برای شما مسافران تور نمایشگاهی، آسان‌تر خواهد کرد.

تنظیم قرار ملاقات نمایشگاهی

اگر برای کسب و کار خود مایل به تنظیم قرار ملاقات با برگزارکنندگان و یا حتی غرفه داران نمایشگاه هستید، در زمان مراجعه به ژیوار باید موضوع را به اطلاع راهنمای تور نمایشگاهی برسانید، تا خواسته شما، برنامه ریزی و هماهنگ شود. اتفاق خوبی که در تورهای نمایشگاهی ژیوار رخ می‎‌دهد: شما با صاحبان کسب و کارهای بزرگ داخلی نیز روابط دوستانه‌ای پیدا خواهید کرد.

بیمه مسافرتی در تور نمایشگاهی

ژیوار برای تورهایی که برگزار خواهد کرد، همواره کیفیت و امنیت سفر برای مسافران را در اولویت قرار خواهد داد، بیمه نامه مسافرتی برای مسافران تورهای نمایشگاهی نیز صادر خواهد شد با هر مبلغی که مسافر مایل باشد، البته در چارچوب گزینه‌های پیشنهادی راهنمای تور نمایشگاهی!

خدمات تور نمایشگاهی ژیوار در یک نگاه

 • ترانسفر فرودگاهی

 • رزرو هتل

 • پرواز

 • اخذ کارت ورودی نمایشگاه

 • راهنمای فارسی زبان و مترجم

 • بیمه مسافرتی

 • ویزای نمایشگاهی

 • مشاوره رایگان

 • تنظیم قرار ملاقات نمایشگاهی

 • خدمات نمایشگاهی

 • تفریحات و گشت در کنار بازدید از نمایشگاه

 • و سایر خدمات …

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.