ژیوارنامه

گران‌ترین و لوکس‌ترین مقاصد گردشگری جهان کجاست؟

گران ‌ترین مقاصد دنیا برای تعطیلات کجاست؟

واضح و مشخص است که سفر پرهزینه می‌باشد. مهم است که بدانید برخی از مقاصد سفر پرهزینه‌تر از بقیه هستند. دنیا مملو از مکان‌های بی‌پایانی برای سفر می‌باشد. اما حتما قبل از برنامه‌ریزی سفر تحقیق کنید تا بتوانید محدوده‌ای از هزینه‌های آن سفر را بدانید. اگر در مورد مقاصد گران‌تر برای تعطیلات فکر می‌کنید، ما برخی از گران ‌ترین مقاصد دنیا برای تعطیلات را در سراسر جهان گردآوری کرده‌ایم. برای شرکت در تورهای اروپا پاییز و زمستان می‌توانید با آژانس ژیوار تماس بگیرید.

10.نیویورک

نیویورک بدون تعجب یکی از محبوب‌ترین و گران ‌ترین مقاصد دنیا برای تعطیلات است. نیویورک قلب بسیاری از صنایع ایالات متحده از جمله چندین صنعت فرهنگی می‌‎باشد. با شروع نرخ‌های شبی 730 دلار برای یک هتل مجلل و میانگین قیمت برای یک هتل متوسط 350 دلار، نیویورک مکانی برای مسافری نیست که به دنبال سفری مقرون‌به‌صرفه می‌باشد.

9.پاریس

پاریس، به مقصدی محبوب برای بسیاری از مسافران تبدیل شده است. این شهر باسابقه‌ای طولانی و نقشی تاثیرگذار در شکل‌گیری اروپا و دنیای جدید، شهرت زیادی به‌عنوان شهر عاشقانه به‌دست آورده است. تمام محبوبیت پاریس به اوج خود رسیده که این شهر به یکی از گران ‌ترین مقاصد دنیا برای تعطیلات تبدیل شده است. یک هتل برای اقامت تنها یک شب حدود 26000 دلار می‌‎باشد. برای دیدن این شهر زیبا می‌توانید در تور فرانسه شرکت کنید.

گران ‌ترین مقاصد دنیا برای تعطیلات کجاست؟

8.فیجی

برخلاف تصور رایج، فیجی فقط یک جزیره نیست، بلکه در واقع مجموعه‌ای از 332 جزیره است. فیجی به‌عنوان یکی از بهترین مقاصد مسافرتی در اقیانوس آرام جنوبی و به‌عنوان یکی از منحصربه‌فردترین‌ها، شهرت یافته است. بیشتر جزایر مبالغ هنگفتی را برای بازدید دریافت می‌کنند. یکی از نمونه‌ها، جزیره مانتانگی می‌‎باشد، جزیره‌ای آتشفشانی نعل اسبی که تمام 240 هکتار را در برمی‌گیرد. برخی استدلال می‌کنند که این نوع تجملات دزدی است، اما با قیمت‌هایی که از 600 دلار در شب شروع می‌شود، بعید است که این فرار مجلل با بودجه بسیاری از مسافران تناسب داشته باشد.

گران ‌ترین مقاصد دنیا برای تعطیلات کجاست؟

7.جزایر ویرجین بریتانیا

جزایر ویرجین بریتانیا به‌عنوان یک زمین‌بازی غنی بریتانیایی شهرت پیدا کرده‌اند. جزیره گوانا یکی دیگر از گران ‌ترین مقاصد دنیا برای تعطیلات است. گوانا حدود 895 هکتار با سواحل سفید شنی و به طور متوسط حدود 30 مهمان دارد. یک کلبه با منظره دریا در فصل کم شبی 700 دلار برای شما هزینه می‌کند. شما می‌توانید انتظار داشته باشید که در فصل اوج سال برای یک ویلا هزینه بسیار بیشتری بپردازید.

6.توسکانی

این بخش کم‌جمعیت از شبه‌جزیره ایتالیا به دلیل کمبود هتل، قیمت قابل‌توجهی دارد. آنها نه‌تنها انحصار بازار اینجا را در میان تاکستان‌های گسترده دارند، بلکه به دلیل زندگی گذشته خود به‌عنوان کاخ‌های بزرگ ایتالیایی، نرخ‌های بالایی را نیز تضمین می‌کنند. ساعت را به عقب برگردانید و مانند خانواده سلطنتی ایتالیایی با اقامت در یکی از قلعه‌های تغییر شکل داده شده زندگی کنید.

5.بورا بورا

جزیره بورا بورا در پلی‌نزی فرانسه که با افراد مشهوری مانند نیکول کیدمن و وینس وان شهرت دارد، برای مسافران صرفه‌جو طراحی نشده است. این جزیره با هتل‌هایی که شبی حدود 1000 پوند هزینه دارند، یکی گران‌ ترین مقاصد دنیا برای تعطیلات می‌‎باشد.

گران ‌ترین مقاصد دنیا برای تعطیلات کجاست؟

4.سیشل

سیشل در واقع مجموعه‌ای از جزیره‌ها می‌‎باشد که در اقیانوس آرام قرار گرفته‌اند. تابستان بی‌پایان جزایر ارزان نیست. نه‌تنها سواحل شگفت‌انگیز، بلکه گران‌ترین هتل مجلل جهان با شبی 6000 پوند را نیز در خود جای‌داده است. این رتبه‌بندی بر اساس یک بررسی جهانی در مورد حداقل قیمتی می‌‎باشد که یک زوج باید برای اقامت یک شب در مجلل‌ترین اقامتگاه‌های جهان خرج کنند.

3.دبی

سرزمین مجلل دبی دارای مجموعه‌ای از هتل‌های بزرگ است. برخی از اتاق‌خواب‌ها حتی دارای منظره زیر آب هستند. بیشتر اقامتگاه‌های اینجا برای هر شب 1000 پوند هزینه دارند. شما می‌توانید به معنای واقعی کلمه قایق را با یک قایق بادبانی 75 فوتی با نرخ ساعتی 1200 پوند به بیرون هل دهید.

2.موشا کی

این جزیره یکی از گران‌ ترین مقاصد دنیا برای تعطیلات می‌‎باشد. دیوید کاپرفیلد توهم پرداز بزرگ، بیش از 50 میلیون دلار برای این جزیره اختصاصی پرداخت. او با کمک تیمی متشکل از معماران و طراحان این مجموعه فوق‌العاده را از سه جزیره به یک خلوتگاه مجلل خارج از جهان تبدیل کرده است.

1.اسلو

اسکاندیناوی مترادف با هزینه است. حتی بدون ورود به رده‌های بالاتر لوکس نروژی، قیمت‌های روزانه در اسلو به طرز چشمگیری، گران هستند. سفرهای خصوصی از اینجا به آبدره‌ها یا طیف وسیعی از هتل‌های منحصربه‌فرد آن بیش از گنجاندن پایتخت نروژ در لیست ما را تضمین می‌کند.

جمع‌بندی

 در این مقاله به گران‌ ترین مقاصد دنیا برای تعطیلات اشاره نمودیم. هیچ سفری یکسان نیست. شهرهای کوچک اسکاندیناوی مانند کپنهاگ و اسلو هنوز هم تقریبا از همه‌جا پرهزینه‌تر هستند. هرجایی که به طور موثر جهان را مستعمره کرده باشد، احتمالا هزینه زیادی دارد و هرجایی که یک اقتصاد کامل حول محور گردشگری ایجاد کرده باشد، رقابتی خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.