مجله آلمان

چرا آلمان یک کشور نمایشگاهی است؟ | از زبان مدیرعامل برند گردشگری ژیوار

نظر دکتر قادری درباره اینکه چرا آلمان یک کشور نمایشگاهی با اهمیت در زمینه‌های مختلف است؟

دکتر محسن قادری: کشور آلمان با توجه به اینکه در کنار معتبر ترین کشورهای توریستی جهان از جمله فرانسه،هلند،بلژیک و حتی لوکزامبورگ و سوئیس و اتریش قرار گرفته شده، رسما علاقه ای ندارد که خودش را به عنوان یک کشور توریستی معرفی کند و ویزای نوع C توریستی را صادر نماید.

آلمان از دیرباز به عنوان یک کشور معتبر نمایشگاهی شناخته شده و بهترین نمایشگاه ها،سمینارها و کنفرانس های دنیا در انواع رشته‌های شغلی را در خودش جای داده است که در ابعاد وسیعی تمامی این نمایشگاه و سمینارها در آن برگزار می شود.

همه ساله میلیون ها نفر از بهترین متخصصان و صنعتگران دنیا در این نمایشگاه های معتبر آلمان شرکت می کنند. داشتن 170 هزار غرفه گذار بین المللی در آلمان بیش از پیش باعث شده که آلمان به عنوان برند نمایشگاهی در دنیا معرفی شود.

موقعیت آلمان به نوبه خود بی نظیر است، یک مرکز نمایشگاهی با 500 میلیون نفر جمعیت در اتحادیه اروپا و هم به دلیل موقعیت مکانی خوبی که دارد به نوعی مرکز نمایشگاهی کل پنج قاره دنیا هم محسوب می شود.

هر آنچه درباره تورهای نمایشگاهی اروپا باید بدانید.

کشور آلمان

چندین مورد در پیشرفت نمایشگاه های آلمان نقش موثری داشته اند:

دکتر محسن قادری، مدیرعامل برند گردشگری ژیوار معتقد است که دلایلز یر باعث پیشرفت در نمایشگاه های آلمان می‌شوند.

1-کیفیت و برند نمایشگاهی بالا

2-دسترسی به تمامی نمایشگاه های آلمان بسیار راحت و آسان است زیرا زیرساخت های کشور آلمان تا حد زیادی پیشرفته هستند از جمله حمل و نقل ریلی،ارتباطات هوایی و بندر های بزرگ که دسترسی به این کشور را از هر طریقی آسان کرده است.

3-حمایت دولت آلمان،وزارت صنایع و اقتصاد آلمان از مراکز نمایشگاهی و نمایشگاه ها باعث شده این برند محکم تر از قبل باشه و همینطور از این طریق برای کشور خودش توریسم تجاری و نمایشگاهی جذب می نماید

چون به لحاظ کیفیت و همینطور میزان هزینه،یک توریست تجاری برابر است با ده توریست گردشگری و تفریحی که از این بابت هم در دنیا رتبه اول را داراست.

جالب است بدانید که دو سوم نمایشگاه های معتبر ئنیا در کشور آلمان برگزار می گردد. شهرهایی مثل دوسلدورف-کلن- مونیخ-هانوفر-فرانکفورت و برلین اینها در واقع بزرگترین و مهمترین مراکز صنعت نمایشگاهی آلمان هستند که بسیار حائز اهمیت می باشند.

ویزای نمایشگاهی چیست؟

کشور آلمان

دلایل دیگر پیشرفت نمایشگاه های آلمان

4-شبکه گسترده ای که دولت آلمان در همه دنیا دارد باعث پیشرفت این برند نمایشگاهی شده است چون تقریبا آلمان در تمام کشورها برای هر نمایشگاهی نمایندگی دارد که اطلاعات را به روز شده در اختیار افراد قرار می دهد.

همچنین این شبکه گسترده در کنسولگری ها نیز وجود دارد که سهولت اخذ ویزا را برای افراد به همراه دارد همینطور افرادی که تمایل به گرفتن غرفه دارند برای ارائه محصولات خود نیز میتوانند از طریق همین نمایندگی ها در کشور های مختلف اقدام نمایند و کار غرفه گذاری با سهولت بیشتر انجام می پذیرد.

5-تمامی نمایشگاه ها به صورت هوشمند در فضای استاندارد و بزرگ برگزار می شود.

6-مورد بعدی که وجود دارد برگزاری نمایشگاه ها طبق تاریخ های مقرر هست و هیچ وقت سابقه کنسل شدن نمایشگاه ها وجود نداشته مگر در مواقع نادر این موارد همگی باعث شده تا مردم به این نمایشگاه ها اعتماد کنند. و اگر در نقاط دیگر دنیا همین نمایشگاه ها برگزار شود اکثر مردم ترجیح می دهند که برای بازدید به کشور آلمان سفر نمایند.

7-آلمان چهارمین کشور بزرگ در زمینه صنعت در دنیاست به همین خاطر بهترین زیر ساخت هارا به لحاظ کیفیت دارد. فراموش نمیکنیم جنگ جهانی دوم که 70، 80 سال پیش آلمان را با خاک یکسان کرد و بعد از چند دهه آلمان به راحتی شروع به کار می کند و تبدیل می شود به چهارمین کشور یرتر صنعتی دنیا.

نمایشگاه گردشگری برلین 2021 | نمایشگاه ITB چه تاریخی برگزار خواهد شد؟

کشور آلمان

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.