ژیوارنامه

حقایق سفرهای زمستانی، رویای زمستان را به واقعیت تبدیل کنید!

سفرهای زمستانی

سفرهای زمستانی برای شما ساکنان مناطق گرمسیری همیشه ایده جذاب است. پرتاب گوله‌های برفی، ژاکت‌های رنگارنگ، بخار هوایی که دهان خارج می‌شود و بخاری هیزمی، عجب رویای دل‌انگیزی!

اما چه اتفاقی می‌افتد که گاهی سفرهای زمستانی بیشتر از اینکه به یک قصه کریسمی جذاب شبیه باشند به فیلم درخشش(THE SHINING) استنلی کوبریک شباهت پیدا می‌کنند؟

با هم در این مقاله به نکاتی که در یک سفر زمستانی چالش برانگیز می‌شود، می پردازیم.

اگر علاقمند سفر به اروپا هستید، از تور نوروز اروپا 141 ژیوار دیدن کنید.

زمستانی

1.خرید کمتر، برای فرار از چمدان‌های سنگین!

همه ما در زمان کریسمس قصد خرید از بازارهای کریسمس را داریم. قدم زدن در خیابان‌های سالزبورگ، ادینبورگ، پاریس، پراگ، تایپه وغیره، دیدن چراغانی‌های زیبا و کالاهای خاص هر کسی را وسوسه می‌کند تا سوغاتی‌ها و تزئینات کریسمسی خاص برای دوستان و خانه خود تهیه نماید،

اما آیا لباس‌های زمستانی داخل چمدان امکان آوردن این بارها را به منزل می‌دهند؟ اگر تابستان بود شاید می‌شد کاری کرد، اما زمستان چمدانمان را سنگین می‌کند.

با خلوت کردن چمدان خود و حذف لوازم غیرضروری جایی برای خریدهای خود باز کنید!

2.شرایط آب‌وهوایی توانایی محدود کردن فعالیت‌ها را دارد!

در ابتدا شما خوشحال می‌شوید زیرا جمعیت توریست‌ها به شکل غیرقابل باوری کاهش یافته‌اند، و البته تماشای کودکان در حال اسکیت روی یخ دریاچه بسیار دل انگیز است،

اما احتمال گیر افتادن در کولاک و برف را نیز در نظر داشته باشید. شرایط آب و هوایی را قبل از سفر چک کنید.

3.چه اتفاقی برای صورت شما می‌افتد؟

خشک شدن پوست، ترک لب‌ها، برگشت اگزما و دردهای استخوانی همه و همه می‌تواند برای شما در یک سفر زمستانی دردسر آفرین باشد.

کرم‌های مرطوب کننده و ضدآفتاب را همراه داشته باشید، از نوشیدن آب نیز غافل نشوید.

4.لباس‌های زمستانی انرژی شما را پایین می‌آورد!

تنهایی، دیدن سفیدی محض برای بسیاری از آدم‌ها کلافه کننده است، اما خیلی‌های دیگر از سرزمین‌های گرمسیر و معتدل برای گذراندن تعطیلات به سرزمین‌های یخی مراجعت می‌کنند.

دیدن آسمان خاکستری از پنجره ممکن است، شما را در حالت خواب آلودگی نگه دارد. اگر قصد ماندن طولانی مدت در کشورهایی مانند فنلاند و ایسلند را دارید، به شب‌های طولانی نیز فکر کنید.

اگر با ماشین سفر می‌کنید، ماشین خود را بررسی کنید

همیشه این ایده خوبی است که قبل از اینکه به جاده بروید ، یک بار دیگر به ماشین خود مبلغ اضافی بدهید. حداقل فشار باد تایرها ، سطح روغن را بررسی کرده و گاز را پر کنید. حتی بهتر؟ آن را برای چکاپ نزد مکانیک یا فروشنده محلی خود ببرید تا مطمئن شوید همه چیز مطابق با استانداردهای ایمنی و کارکرد صحیح است.

همچنین ایده خوبی است که در صورت تاخیر یا شرایط اضطراری ، کیت ایمنی خودرو خود را تهیه کنید. این کیت باید شامل پتو، آب، چراغ قوه، سوهان، بیل، میله های تغذیه یا آب نبات باشد. – به علاوه هر چیز دیگری که گروه خاصی از شما در صورت تأخیر ناگهانی به آن نیاز پیدا می‌کند.

زمستان شگفت انگیز

نوشیدن قهوه، ویتامینD،پوشیدن لباس‌هایی با رنگ‌های شاد به شدت در بالا بردن انرژی شما در طول سفر موثر است.

در این مقاله تلاش کردیم تا دیدگاهی منطقی از سفرهای زمستانی به شما خواننده گرامی ارائه دهیم. فراموش نکنیم،زمستان فصل شگفت‌انگیزی است!

اگر بخواهیم فقط به جنبه‌های منفی، سرما و یخبندان آن توجه کنیم، خود را ازدیدن زیباترین لحظه‌‌های زندگی محروم کرده‌ایم.

تاریکی که ارمغان زمستان است، بهترین زمان ممکن برای دیدن ستاره‌های زیبای آسمان است، فراموش نکنید دیدن شفق‌قطبی تنها در فصل زمستان امکان‌پذیر است، لذت خوردن شکلات داغ در یک کافه در ایسلند و فنلاند تنها در سرمای زمستان صد چندان می‌شود.

سپاس که همراه ژیوار هستید و ما را برای سفرهای مجازی و واقعی خود انتخاب می‌کنید. برای سفر به اروپا،شما به ویزای شینگن نیاز دارید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.