اخبار اروپا

فرودگاه زوریخ سوئیس برای هجدهمین بار بهترین در اروپا انتخاب شد!

فرودگاه زوریخ سوئیس برای هجدهمین سال متوالی جایزه معتبر جهانی سفر به عنوان بهترین فرودگاه اروپا را دریافت کرد. فرودگاه های Florianópolis و Vitória که توسط Flughafen Zürich AG اداره می شوند نیز به عنوان بهترین فرودگاه در برزیل انتخاب شدند.

برای شرکت در تور سوئیس با آژانس ژیوار تماس بگیرید.

فرودگاه زوریخ سوئیس

این جایزه علاوه بر رضایت مشتری، نشان دهنده استانداردهای کیفیتی است که توسط محصولات و خدمات در فرودگاه زوریخ و اطراف آن به دست آمده است. استفان ویدریگ، مدیر عامل Flughafen Zürich AG، تاکید می کند که این نمایش مداوم خوب تنها به لطف همه شرکت های مستقر در فرودگاه امکان پذیر است.

فرودگاه زوریخ سوئیس

برندگان توسط هیئت داوران بین المللی متشکل از کارشناسان گردشگری و هتلداری در 27 سال گذشته انتخاب شده اند. این جایزه به ارائه دهندگان خدمات برجسته در زمینه های مختلف بخش سفر و گردشگری اهدا می شود. فرودگاه زوریخ از سال 2004 تاکنون هر سال در رده خود بدون شکست باقی مانده است.

راهنمای دریافت ویزای شینگن سوئیس را اینجا مطالعه کنید.

جوایز بین المللی

فرودگاه‌های برزیل فلوریانوپلیس و ویتوریا که توسط Flughafen Zürich AG اداره می‌شوند نیز دارای رتبه‌های برتر بودند. در بررسی‌های کیفیت دولتی، مسافران آنها را به عنوان دو فرودگاه برتر کشور رتبه‌بندی کردند. بررسی مسافران هر ماه در 20 فرودگاه بزرگ برزیل انجام می شود. به لطف تصاحب فرودگاه بین‌المللی زوریخ و افتتاح یک ترمینال جدید در اکتبر 2019، فلوریانوپلیس از همه رقبای خود پیشی گرفت و به عنوان برترین فرودگاه برزیل انتخاب شد. در جایگاه دوم فرودگاه ویتوریا قرار داشت که اپراتور فرودگاه اخیراً در بهبود راحتی مسافران سرمایه گذاری کرده بود، به عنوان مثال بهبود بخشیدن به وای فای و مسیریابی و هویت بصری فرودگاه.

سایر برندگان این جایزه در سال ۲۰۲۱ در دیگر حوزه‌ها در اروپا:

بهترین مقصد گردشگری اروپا: یونان

بهترین ساحل گردشگری اروپا: ساحل آلگاروه به پرتغالی(Algarve)

بهترین مقصد گردشگری اروپا برای توریسم ماجراجویانه: آزرس (Azores) از جزایر پرتغال

بهترین شهر گردشگری: مسکو

بهترین شهر برای توقف و ادامه مسیر در اروپا: سن پترزبورگ

بهترین مقصد نوظهور اروپا: بندر باتومی گرجستان در ساحل دریای سیاه

بهترین هتل مهمان‌نواز اروپا: کاخ چراغان پنج ستاره در استانبول ترکیه

بهترین محل استراحت: روستای فروته در ساردینای ایتالیا

بهترین تفرجگاه و محل استراحت خانوادگی: یونان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.