تور 8 روز چک اتریش

تور 10 روز سوئیس آلمان اتریش

2490 یورو + 32.900.000

 9 شب 4 ستاره Emirates

تور 11 روز مجارستان اتریش چک آلمان

تور 8 روز اتریش مجارستان

1690 یورو + 29.900.000

 7 شب 4 ستاره Turkish

تور 8 روز چک اتریش

تور 8 روز چک اتریش

1650 یورو + نرخ پرواز

7 شب 4ستاره Turkish

تور 8 روز مجارستان اتریش

تور 9 روز اتریش آلمان

1790 یورو + هزینه پرواز

 8 شب 4 ستاره Turkish

تور 9 روز چک اتریش

1690 یورو + 29.900.000

 8 شب 4 ستاره Turkish

تور 9 روز فرانسه آلمان اتریش

تور 9 روز فرانسه چک اتریش

تور چک اتریش

بهترین زمان برای خرید تور وین

اگر برای رفتن به وین تصمیم قطعی گرفته‌اید، باید به سلیقه شما تبریک گفت. مقصدی زیبا و عاشقانه را برای سفر خود انتخاب کرده‌اید‌، از این رو برای رفتن به وین، باید فصل مناسبی برای سفر خود انتخاب کنید. سفری دلچسب در طول تابستان که به راحتی برای شما یک رویا خواهد ساخت. دمای هوای وین در تابستان مطبوع و دلپذیر است. اگر اهل سرما و برف هستید، بهترین زمان برای شما قطعاً اواخر زمستان است، که به تفریحات برفی بپردازید.

جاذبه‌های توریستی وین برای گردشگران

کاخ سلطنتی هافبورگ

کاخ هافبورگ یکی از جاذبه های توریستی وین و از نظر تاریخی مهم‌ترین کاخ اتریش می‌باشد. این کاخ به مدت بیش از هشت قرن محل سکونت حاکمان اتریشی بوده و اکنون مقر رسمی رئیس‌جمهور اتریش است. کاخ سلطنتی هافبورگ مجموعه‌ای از ساختمان‌های متعدد با سبک‌های مختلف معماری مانند سبک‌های گوتیک، رنسانس، باروک و روکوکو می‌باشد.

کلیسای جامع سنت استفان (St. Stephen’s Cathedral)

کلیسای جامع سنت اشتفان یکی از جاذبه های توریستی وین می‌باشد که به دلیل ارزشمندی بنا، به سنبل وین نیز تبدیل‌شده است. این کلیسا از مهم‌ترین بناهای گوتیک می‌باشد و در مرکز تاریخی وین قرار دارد. کلیسای اصلی به سبک رومانسک در قرن دوازدهم ساخته‌شده و در قرن چهاردهم به سبک گوتیک بازسازی‌شده است. تالار گروه کر و کلیساهای کوچک سنت الیگیوس، سنت تیرنا و سنت کاترین در همان زمان به مجموعه اضافه شدند. برج معروف 137 متری جنوبی متعلق به قرن پانزدهم می‌باشد. قسمت‌های دیگر این مجموعه، بین قرن‌های ۱۷ تا ۱۹ ساخته‌شده و کل مجموعه بعد از جنگ جهانی دوم بازسازی‌شده است. دومین ناقوس بزرگ جهان، متعلق به این کلیسا می‌باشد.

کاخ بلودر (Belvedere Palace)

در میان محبوب‌ترین جاذبه های توریستی وین “کاخ بلودر” که در قرن ۱۸ ساخته‌شده، از باشکوه‌ترین کاخ‌ها به سبک باروک می‌باشد. این کاخ از دو ساختمان مجزا تشکیل‌شده است: بلودر پایین (انتریس) و بلودر بالا (اوبرس). از ویژگی‌های برجسته کاخ بالایی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • سالن طبقه همکف با مجسمه‌های بی‌نظیر
 • راه‌پله تشریفاتی با نقش برجسته‌های گچ‌بری و نقاشی‌های دیواری
 • تالار دوطبقه مرمر با مجسمه‌های متعدد، تابلوهای نقاشی و نقاشی‌های سقفی

کاخ پایین نیز دارای یک تالار مرمر است. این سالن به خاطر داشتن نقاشی‌های سقفی و مجموعه‌ای از مجسمه‌های تاریخی مرمر، معروف می‌باشد. از دیگر بناهای دیدنی این جاذبه توریستی وین، می‌توان به کاخ زمستانی، باغ‌ها و چشمه‌های بلودر که دو کاخ را به هم متصل می‌کنند، اشاره کرد.

خانه اپرای وین(The Vienna State Opera House)

یکی از بزرگ‌ترین و باشکوه‌ترین سالن‌های اپرا و ناتر جهان، خانه اپرای وین است. این بنا در سال ۱۸۹۶ توسط “فرنس جوزف” به سبک معماری فرانسوی رنسانس ساخته شد. بسیاری از برجسته‌ترین آهنگسازان، رهبران ارکستر، تک‌نوازان و رقاصان جهان در این خانه اپرا اجرا داشته‌اند. سالانه بیش از ۳۰۰ اپرا و باله در خانه اپرا وین که به “فیلارموتیک وین” نیز شهرت دارد، به روی صحنه می‌رود. این خانه اپرا می‌تواند ۲۲۱۱ نفر مخاطب را به همراه ۱۱۰ نوازنده در خود جای دهد. در سال ۱۹۴۵ قسمتی از این بنا تخریب شد و بازسازی آن نزدیک به ده سال طول کشید. از دیگر جذابیت‌های خانه اپرای وین می‌توان به راه‌پله‌های عظیم، سالن‌های چای، نقاشی‌ها و مجسمه‌های ارزشمند اشاره کرد. این بنا به عنوان یکی از مهم‌ترین جاذبه های توریستی وین شناخته می‌شود.

خرید تورهای اروپا از ژیوار

مفتخریم که 16 سال مجری مستقیم تورهای اروپا بوده‌ایم. با برگزاری تورهای متعدد به مقاصد مختلف اروپا و تورهای نمایشگاهی متخصص بودن خود را به مشتریان و همکاران ثابت کرده‌ایم از این رو موفق به دریافت جایزه مشتری‌مدارترین آژانس گردشگری ایران از دید سازمان میراث فرهنگی و گردشگری هستیم. برای خرید یک تور اروپا به ویزای توریستی شینگن نیاز دارید و بس!

برای اخذ ویزای توریستی شینگن گروهی و FIT ( ویزای توریستی شینگن تکی) به مشاوره کارشناسان ویزای ژیوار برای جمع‌آوری مدارک نیاز دارید. خوشبختانه برای اخذ ویزای اروپا سابقه درخشان ژیوار این اجازه را به ما می‌دهد که به شما بگوییم نگران اخذ ویزای شینگن نباشید. بحثی از تضمینی بودن ویزای شینگن نخواهیم کرد، ولی باید مستحضر باشید که با ضمانت‌نامه‌هایی که از مشتریان دریافت خواهیم کرد، ابهامی برای صدور ویزا از طرف آفیسر پرونده پیش نخواهد آمد. 

با خرید تورهای اروپایی از ژیوار چه خدماتی دریافت خواهید کرد؟

 • هتل + صبحانه
 • پرواز رفت و برگشت
 • ویزای توریستی شینگن
 • راهنمای فارسی زبان از ایران
 • راهنمای فارسی زبان محلی
 • ترانسفر فرودگاهی
 • گشت شهری آپشنال
 • مشاوره رایگان قبل از سفر
 • جلسه معارفه و دوستانه تولیدر با مسافران
 • ترانسفر اختصاصی با اتوبوس‌های ویژه
 • بیمه نامه مسافرتی

اقدام برای خرید تور اروپا

اگر تصمیم دارید به اروپا سفر کنید می‌توانید سایت‌ها و آژانس‌های زیادی را بگردید و قیمت‌‌های متفاوتی به دست آورید. یا با آژانس ژیوار به شماره 02154795000 زنگ بزنید تا ما شما را در خرید تور مورد نظر راهنمایی کنیم. منتظر شما هستیم.