تور 8 روز فرانسه آلمان هلند

تور 9 روز فرانسه آلمان اتریش

تور 9 روز فرانسه آلمان سوئیس

9 روز فرانسه هلند آلمان

تور 11 روز مجارستان اتریش چک آلمان

تور 10 روز چک آلمان سوئیس

تور 10 روز چک اتریش مجارستان

تور 11 روز فرانسه هلند آلمان

2790 یورو + 24.900.000

 10 شب 4 ستاره Turkish

تور 10 روز چک آلمان سوییس

2490 یورو + 27.900.000

 9 شب 4 ستاره Turkish

تور 9 روز اتریش آلمان

1790 یورو + هزینه پرواز

 8 شب 4 ستاره Turkish

تور 10 روز کروز بر روی رود دانوب

3290 یورو + هزینه پرواز

 9 شب 4 ستاره Turkish

تور 10 روز سوئیس آلمان اتریش

2490 یورو + 32.900.000

 9 شب 4 ستاره Emirates

 تور آلمان

آلمان یا به عبارت بهتر جمهوری فدرال آلمان یکی از اعضای کلیدی اتحادیه اروپا است. این کشور از شمال با دانمارک و دریای بالتیک، از شرق با لهستان و جمهوری چک، از جنوب با اتریش و سوئیس و از غرب با فرانسه، لوکزامبورگ، بلژیک و هلند هم‌مرز است. اگر به دنبال بهانه برای انتخاب تور آلمان و سفر به این کشور می‌گردید باید بگوییم که فقط وقتتان تلف می‌کنید. سالانه 24 میلیون گردشگر به این کشور سفر می‌کنند که اگر جاذبه‌های تاریخی و طبیعی و پیشرفت صنعتی حیرت‌برانگیز این کشور نبود این تعداد مسافر، تور آلمان را برای گردش انتخاب نمی‌کردند. دیدن سرزمینی که روزگاری سرآغاز جنگ جهانی بوده و امروزه پیشرفت تکنولوژی و صنعت چهره دیگری به آن بخشیده است می‌تواند متفاوت‌ترین سفر شما را رقم بزند. آلمان چیزی کم ندارد. در تور آلمان هر فعالیتی که فکرش را بکنید امکان‌پذیر است از کشتی سواری بر روی رود راین گرفته تا شرکت در فستیوال‌ها و رویدادهای پرشور و پرزرق‌وبرق ممکن است. اگر قصد آشنایی با فرهنگ، تاریخ و شیوه زندگی آلمانی‌ها را دارید تور آلمان ژیوار این امکان را برای شما فراهم می‌کند.

بهترین قیمت خرید تور آلمان

عوامل بسیاری در بالا بردن قیمت تور آلمان تأثیر گذار است، کیفیت هتل و پرواز، مدت زمان تور و البته سود آژانس مجری تور. از این رو باید توجه ویژه‌ای به هزینه‌ای که برای خرید تور آلمان می‌کنید داشته باشید. می‌توانید یک پرواز ارزان قیمت و یک هتل با دو تا سه ستاره انتخاب کنید، مطمئناً کیفیت هتل‌های 2 ستاره آلمان شما رار راضی نگه خواهد داشت.

 چه فاکتورهایی قیمت تور آلمان را تعیین می‌کند؟

 • تعداد شب‌های اقامت (تعداد شب‌های بیشتر = هزینه بیشتر)
 • نوع ایرلاین (داخلی یا خارجی)
 • نوع صندلی هواپیما (صندلی اکونومی پایین‌ترین نرخ را شامل می‌شود)
 • فصل انتخابی برای سفر (پایین‌ترین قیمت تور آلمان مربوط به فصل زمستان است)
 • نوع هتل (قیمت هتل سه ستاره با چهار یا پنج ستاره متفاوت است)

فاصله هوایی تهران تا آلمان چقدر است؟

بسته به اینکه شما پرواز مستقیم به آلمان داشته باشید یا غیر مستقیم این زمان متفاوت است. حتی بسته به شهر مقصد نیز مدت زمان متفاوتی در مسیر خواهید بود. اما به طور تقریبی با پرواز مستقیم مدت زمان پرواز از تهران به هریک از شهرهای آلمان به شرح زیر است:

تهران تا برلین: 4 ساعت و 45 دقیقه

تهران تا فرانکفورت: 5 ساعت

تهران تا دوسلدورف: 5 ساعت و 10 دقیقه

تهران تا هانوفر: 5 ساعت

تهران تا هامبورگ: حدودا 5 ساعت

تهران تا مونیخ: حدودا 4 ساعت و 45 دقیقه

تهران تا کلن: 5 ساعت و 15 دقیقه

شما چگونه موفق به دریافت ویزای آلمان خواهید شد؟

ویزای آلمان را می‌توان به ‌عنوان یکی از سخت‌ترین ویزاها در حوزه شینگن دانست. سفارت آلمان در صورتی به شما ویزا می‌دهد که دعوت‌نامه داشته باشید. چنانچه شما از سوی اقوام و بستگان خود دعوت‌نامه داشته باشید می‌توانید برای دریافت ویزا اقدام کنید. کسانی که قصد شرکت در نمایشگاه‌های کشور آلمان را هم دارند می‌توانند با ارائه مدارک شغلی مرتبط با موضوع نمایشگاه برای دریافت ویزا اقدام کنند. آژانس ژیوار تورهای نمایشگاهی متعددی را در آلمان برگزار می‌کند که در قالب این تورها متقاضیان می‌توانند ویزای کشور آلمان را دریافت کنند.

چنانچه قصد دارید توریستی به این کشور سفر کنید حتماً در قالب تور گروهی برای دریافت ویزا اقدام نمایید تا به شما ویزا دهند. تور آلمان نوروز ژیوار هم به ‌صورت ترکیبی با دیگر کشورهای اروپایی برگزار می‌شود و برای دریافت ویزای شینگن مستقیماً از سفارت آلمان اقدامی انجام نمی‌شود بلکه از کشور فرانسه یا مجارستان برای دریافت ویزا شینگن اقدامات صورت می‌گیرد.

نکات مهم درباره ویزای آلمان

مهم‌ترین نکته در خصوص مدارک سفارت آلمان این است که هیچ‌یک از مدارک نیاز به ترجمه ندارند. باید اصل مدارک را در زمان انگشت‌نگاری همراه داشته باشید.

ویزای کشور آلمان مصاحبه ندارد اما جهت انگشت‌نگاری و تحویل مدارک باید در دفتر ویزا متریک (خیابان بهشتی، خیابان خالد اسلامبولی، نبش خیابان بیست و یکم، ساختمان شیراز، شماره ۱۳۷، طبقه ۱) حاضر شوید. از روزی که برای درخواست وقت اقدام می‌کنید 45 روز بعد به شما وقت می‌دهند. حدود سه هفته تا یک ماه هم‌زمان می‌برد تا سفارت نتیجه ویزا را اعلام کند.

چنانچه مدارکتان را ناقص ارائه دهید ممکن است سفارت درخواست شما را نپذیرد و حتی شما را ریجکت کند.

مدارک لازم جهت اخذ ویزای تور آلمان

مدارک عمومی:

📑 اصل گذرنامه‌ای که دارای دو صفحه خالی باشد و کپی از صفحه مشخصات گذرنامه

📑 فرم درخواست ویزا که به‌ صورت کامل، تکمیل و امضا شده باشد به همراه عکس (که در همین یک سال اخیر گرفته‌ شده باشد، با پس‌زمینه سفید و ابعاد 3.5 در 4.5 سانتیمتر)

📑 پرسشنامه تکمیل و امضاء شده (که در صفحه آخر درخواست آمده است)

📑 مدرک مبتنی بر وجود بیمه مسافرتی

📑 کپی همه ویزاهای درخواست‌کننده در 5 سال گذشته همراه با مهر

مدارکی که متقاضیان ویزا در ایران باید ارائه دهند:

📑 بلیط هواپیما یا رزرو پرواز

📑 رزرو هتل

📑 پرینت تراکنش بانکی سه ماه گذشته حساب بانکی به لاتین با مهر و امضا بانک

📑 گواهی تمکن مالی حساب به لاتین برای سپرده‌های بانکی (حداقل موجودی حساب یا سپرده برای هر نفر باید 700.000.000 ريال باشد.)

📑 اصل شناسنامه به همراه کپی از تمام صفحات آن

📑 گواهی اشتغال و درآمد همراه با کپی، و در صورت شاغل بودن همسر گواهی اشتغال همسر همراه با کپی

پزشکان: پروانه مطب یا حکم کارگزینی به همراه نامه مرخصی و سه فیش آخر حقوق از محل کار، پروانه دائم پزشکی، کارت نظام پزشکی.

وکلا: پروانه وکالت

مشاغل دولتی: حکم کارگزینی به همراه نامه مرخصی، گواهی اشتغال به کار (با تاریخ صدور کمتر از یک ماه و خطاب به سفارت در تهران)، روی سربرگ رسمی سازمان دارای مهر و امضا، با ذکر نام متقاضی، اطلاعات تماس با کارفرما، مدت اشتغال، سمت و میزان حقوق دریافتی و ذکر مرخصی بنا به تاریخ سفر و هدف از سفر از سازمان مربوطه به همراه سه فیش آخر حقوق، سابقه بیمه تأمین اجتماعی یا خدمات درمانی.

بازنشستگان: گواهی دریافت حقوق بازنشستگی

مشاغل غیردولتی: گواهی اشتغال به کار (با تاریخ صدور کمتر از یک ماه و خطاب به سفارت)، روی سربرگ رسمی شرکت دارای مهر و امضا، با ذکر نام متقاضی، اطلاعات تماس با کارفرما، مدت اشتغال، سمت و میزان حقوق دریافتی و ذکر مرخصی بنا به تاریخ سفر و هدف از سفر از شرکت مربوطه به همراه سه فیش آخر حقوق، سابقه بیمه تأمین اجتماعی.

خویش‌فرمایان: جواز کسب / آخرین آگهی تغییرات / آگهی تأسیس و سابقه بیمه تأمین اجتماعی

معلمان، اساتید و اعضاء هیئت‌علمی دانشگاه: اصل حکم کارگزینی به همراه نامه مرخصی یا گواهی اشتغال به کار با مشخصات فوق به همراه سه فیش آخر حقوق و سابقه بیمه تأمین اجتماعی

دانش آموزان، دانشجویان و افرادی که به سن قانونی نرسیده‌اند: گواهی موقعیت اجتماعی و یا گواهی موقعیت شغلی والدین و در صورت وجود گواهی اشتغال به تحصیل در مدرسه و یا کارت دانشجویی

بیکاران: گواهی موقعیت اجتماعی – اقتصادی (مثلاً گواهی ازدواج، شناسنامه، شجره‌نامه، اسناد ملکی)

هنرمندان: گواهی عضویت در یک انجمن هنری (مثلاً انجمن سینما، عکاسان و…) یا مدرکی مبنی بر انجام فعالیت هنری (نمایشگاه، فستیوال و…) و گواهی بیمه تأمین اجتماعی

پرسنل دانشگاهی (اساتید، مدیران، روسای دانشگاه و …): حکم انتصاب یا گواهی کار از طرف دانشگاه

امکان حذف ضمانت‌نامه برای تور آلمان وجود ندارد

وقتی سفر با تور را انتخاب می‌کنید برای ارائه ضمانت‌نامه راه برگشتی ندارید. تمامی آژانس‌ها از مسافران تور آلمان خود ضمانت‌نامه‌ای که معمولاً یک چک یا ضمانت‌نامه بانکی است با مبلغ حداقل 1.000.000.000 ریال دریافت می‌کنند. البته این مبلغ ثابت نیست و بسته به شرایط هر فرد متغیر است. برای تور آلمان در صورت نیاز به ارائه ضمانت‌نامه با مبالغ بیشتر آژانس ژیوار به شما اعلام خواهد کرد. این ضمانت‌نامه تا زمان بازگشت شما از تور آلمان نزد آژانس باقی می‌ماند و پس از بازگشت از سفر به شما بازمی‌گردد.

خدمات آژانس ژیوار برای تور آلمان

 • بلیط رفت و برگشت هواپیما
 • اقامت در هتل همراه با صبحانه
 • اخذ ویزای توریستی شنگن
 • بیمه مسافرتی
 • ترانسفر فرودگاهی
 • گشت شهری به همراه راهنمای فارسی‌زبان طبق برنامه تور آلمان

 آدرس و ساعت کاری سفارت جمهوری فدرال آلمان در تهران

نشانی سفارت: تهران، خیابان فردوسی شماره 324-320

کدپستی: 1144643416

تلفن: 39990000

سایت سفارت: www.teheran.diplo.de

سفارت در روزهای جمعه و شنبه تعطیل است.

برای انگشت نگاری شما باید به دفتر ویزامتریک مراجعه کنید و نیازی به مراجعه مستقیم به سفارت آلمان نیست. چنانچه درخواستی دارید حتما از طریق ایمیل با سفارت مکاتبه نمایید. در صورت نیاز به مراجعه به سفارت برای اطلاع از ساعت کاری بخش مورد نظرتان به سایت سفارت مراجعه کنید.

یک فکر در مورد “تور آلمان

 1. مریم گفت:

  سلام وقت بخیر ،من خانم ومتاهل هستم و کارمند رسمی ،میخوام به همراه پسر شش ساله م برا ویزای توریستی آلمان اقدام کنم،البته بدون همسرم،خواستم ببینم امکانش هست؟

  1. وبلاگ ژیوار گفت:

   سلام و روز بخیر
   سفارت آلمان فعلا برای شرکت در نمایشگاه‌ها ویزا صادر میکنه

 2. سید رحمت الله موسوی گفت:

  سلام
  من دانشجوی دکتری عمران هستم
  بخوام برم آلمان واسه گرفتن ویزا مشکلی ندارم؟بهم ویزا میدن؟

  1. وبلاگ ژیوار گفت:

   سلام وقت بخیر
   با آژانس تماس بگیرید تا بهتر راهنماییتون کنن🙏🏻

 3. دکترعسگری گفت:

  بهترین و خاطره های مسافرتم رو با ژیوار داشتم ممنونم از برادران قادری.

 4. ماهان گفت:

  تور المان کی پس اوک میشه؟

 5. حسین گفت:

  من که اولین بار هست میخوام برای سفر آلمان اقدام کنم و از خدمات تور شما استفاده کنم هم بهتره که از سفارت فرانسه یا مجارستان تقاضای ویزا کنم چون گفتین به سختی ویزا میده آلمان ، یا اینکه خودتون اقداماتش رو انجام میدین برای ویزای آلمان برای سفر با تور؟

  1. شیما رشیدی گفت:

   سلام برای رفتن به آلمان، اصلاً نگران نباشید. کافیه که با ژیوار تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما رو راهنمایی کنند. ممنون از همراهی شما

   1. ماهان گفت:

    شماره تماس میفرمایید لطفا

 6. بیتا شهابی گفت:

  سلام لطفاً میشه بفرمایید کی تور آلمان دوباره برگذار میشه

 7. جهانگرد گفت:

  آلمان شده میدون‌آزادی

 8. جلفا گفت:

  شنیدم آلمان سخت ویزا میده به نظرتون من که برای اولین بار میخوام ویزا بگیرم بهتره از کدوم کشور اقدام کنم که ریجکت نشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  1. آیسان حقیقی گفت:

   بله بهتره اگه برای اولین بار میخواهید شنگن بگیرید از آلمان اقدام نکنید. به شما پیشنهاد می کنیم از سفارت مجارستان یا فرانسه اقدام به دریافت ویزا کنید. به خصوص که ما از اعتبار بالایی نزد این دو سفارتخانه ها برخوردار هستیم. از این بابت خیالتان جمع باشد.

 9. حسن میراب گفت:

  چقدر طول میکشه تا جواب ویزای آلمان بیاد؟

  1. آیسان حقیقی گفت:

   آلمان جز سختگیرترین سفارت هاست. به همین دلیل بین دو هفته تا یک ماه زمان میبره تا جواب ویزاتون بیاد. حتی کمی بیشتر!

 10. جاوید گفت:

  من میخوام شهریور برم آلمان الان میتونم برای درخواست ویزا اقدام کنم؟

  1. آیسان حقیقی گفت:

   دوست گرامی با توجه به تغییر شرایط برای درخواست ویزا شما می تونید 6 ماه پیش از سفرتون برای ویزا اقدام کنید اما با توجه به شرایط کنونی پیش آمده و شیوع ویروس کرونا سفارت آلمان تا تاریخ 17 فروردین 1399 تعطیل است. باید منتظر باشید تا سفارت باز بشه.

 11. رضا گفت:

  با سلام من و دخترم میخواستیم برای عید یه تور آلمان بریم دخترم ۵ ساله هست آیا برای دخترم هم باید ضمانت نامه بدیم
  مدارک سند خونه سند مغازه ماشین فعالیت در مغازه و بیمه اختیاری
  همه موجود هست آیا امکان گرفتن تور وجود داره و آیا ضمانت باید برای ۲ نفر باشه یا یک نفر کافیه

  1. آیسان حقیقی گفت:

   سلام
   باید خدمت شما عرض کنم که برای هر دو نفر باید ضمانت نامه ارائه بشه. در حال حاضر برای تعطیلات عید، ما تور فقط آلمان نداریم. تورهای آلمان ما به صورت ترکیبی با دیگر کشورهای اروپایی برگزار میشه. تور فرانسه – هلند – آلمان و تور مجارستان -اتریش- چک – آلمان تورهایی هستند که آلمان یکی از مقاصد آنهاست.
   برای اطلاع از جزییات شرکت در تور هم میتونید با دفتر به شماره 54795000-021 تماس بگیرید و یا شماره تون رو برای ما بذارید تا همکارانمون باهاتون تماس بگیرن.

 12. جعفر غیبی گفت:

  من عکسم برای پارسال هست، نمیشه برای سفارت همینو ارائه بدم؟

  1. آیسان حقیقی گفت:

   آقای غیبی حتما عکستون برای سال جدید باید باشه . عکس های قدیمی قابل قبول برای سفارت نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.