9 روز فرانسه هلند آلمان

تور 10 روز چک آلمان سوئیس

تور 10 روز چک اتریش مجارستان

تور 10 روز فرانسه هلند آلمان

2090 یورو + نرخ پرواز

9 شب 4ستاره Turkish

تور 11 روز مجارستان اتریش چک آلمان

تور 8 روز فرانسه آلمان هلند

تور 9 روز فرانسه آلمان اتریش

تور 9 روز فرانسه آلمان سوئیس

آلمان کشوری واقع در اروپای مرکزی است که با 10 کشور مرز مشترک دارد. از آنجایی که کشور آلمان یکی از بالاترین سطوح زندگی را به سبب مهاجرت در جهان دارد، متقاضیان سفر به این کشور هم کم نیستند. در تور آلمان نوروز قصد داریم تا با زیباترین و مهم‌ترین شهرهای آلمان بیشتر آشنا شویم.

معروف‌ترین مقصد توریستی آلمان شهر برلین است که هم مدرن است و هم چند فرهنگی. فرانکفورت دیگر مقصد پرمخاطب است که از شهرهای بزرگ ايالت هِسِن و پنجمين شهر پرجمعيت آلمان است كه تقريباً در قسمت مركزی كشور واقع شده است و به دلیل استقرار بانک مركزی اروپا در اين شهر، به‌ عنوان شاهراه اعظم فاينانس محسوب می‌شود. هامبورگ بر روی رودخانه اِلبِه واقع شده است و تقریباً هم‌جوار با دريای شمال و بالتيک است و می‌گویند شهری است كه روی آب ساخته‌شده است. كلن شهر زيبا و هيجان‌انگيز است که كليسای جامع فوق‌العاده‌اش همچون نگینی در این شهر می‌درخشد. کلن با ساختمان‌های قرون ‌وسطایی، آثار رومی و رودخانه راین و نمایشگاه‌های متعددی که در آن برگزار می‌شود از مقاصد پرطرفدار از سوی مسافران است.

شما چگونه موفق به دریافت ویزای آلمان خواهید شد؟

ویزای آلمان را می‌توان به ‌عنوان یکی از سخت‌ترین ویزاها در حوزه شینگن دانست. سفارت آلمان در صورتی به شما ویزا می‌دهد که دعوت‌نامه داشته باشید. چنانچه شما از سوی اقوام و بستگان خود دعوت‌نامه داشته باشید می‌توانید برای دریافت ویزا اقدام کنید. کسانی که قصد شرکت در نمایشگاه‌های کشور آلمان را هم دارند می‌توانند با ارائه مدارک شغلی مرتبط با موضوع نمایشگاه برای دریافت ویزا اقدام کنند. آژانس ژیوار تورهای نمایشگاهی متعددی را در آلمان برگزار می‌کند که در قالب این تورها متقاضیان می‌توانند ویزای کشور آلمان را دریافت کنند.

چنانچه قصد دارید توریستی به این کشور سفر کنید حتماً در قالب تور گروهی برای دریافت ویزا اقدام نمایید تا به شما ویزا دهند. تور آلمان نوروز ژیوار هم به ‌صورت ترکیبی با دیگر کشورهای اروپایی برگزار می‌شود و برای دریافت ویزای شینگن مستقیماً از سفارت آلمان اقدامی انجام نمی‌شود بلکه از کشور فرانسه یا مجارستان برای دریافت ویزا شینگن اقدامات صورت می‌گیرد.

در خصوص اخذ ویزا کشور آلمان چند نکته مهم را بدانید

مهم‌ترین نکته در خصوص مدارک سفارت آلمان این است که هیچ‌یک از مدارک نیاز به ترجمه ندارند. باید اصل مدارک را در زمان انگشت‌نگاری همراه داشته باشید.

ویزای کشور آلمان مصاحبه ندارد اما جهت انگشت‌نگاری و تحویل مدارک باید در دفتر ویزا متریک (خیابان بهشتی، خیابان خالد اسلامبولی، نبش خیابان بیست و یکم، ساختمان شیراز، شماره ۱۳۷، طبقه ۱) حاضر شوید. از روزی که برای درخواست وقت اقدام می‌کنید 45 روز بعد به شما وقت می‌دهند. حدود سه هفته تا یک ماه هم‌زمان می‌برد تا سفارت نتیجه ویزا را اعلام کند.

چنانچه مدارکتان را ناقص ارائه دهید ممکن است سفارت درخواست شما را نپذیرد و حتی شما را ریجکت کند.

هزینه روزانه یک مسافر در تور آلمان نوروز 1401 چقدر است؟

هر مسافری در تور آلمان نوروز روزانه حدوداً بین 80 – 100 یورو ممکن است هزینه داشته باشد که این مبلغ جدای از خرید شخصی می‌شود. ورودی امکان دیدنی در حدود 10 – 20 یورو است که اگر شما بخواهید از تعداد امکان بیشتری بازدید داشته باشید خوب هزینه بیشتری هم باید کنار بگذارید. چنانچه بخواهید در کنسرت یا تئاتر شرکت کنید هزینه بیشتری را باید صرف کنید. برای ناهار و شام هم با 10 – 20 یورو می‌توانید یک غذای معمولی سفارش بدید با صرف هزینه بین 20 – 30 یورو می‌توانید غذای باکیفیت‌تری نوش جان کنید. در تور آلمان نوروز برای حمل نقل می‌توانید از وسایل حمل‌ونقل عمومی نظیر: مترو (U-Bahn)، تراموا و اتوبوس استفاده کنید. بهتر است بدانید شهرهای بزرگ آلمان منطقه‌ها یا به عبارتی زون‌های مختلفی دارند که هزینه کرایه‌ها هم در آن‌ها متفاوت است. برای کسب هرگونه اطلاعات در خصوص جاذبه‌های گردشگری، رستوران‌ها و… می‌توانید به دفاتر tourist information مراجعه کنید. در این دفاتر هم نقشه‌ها و بروشورها را در اختیارتان قرار می‌دهند و هم توضیحات شفاهی خوبی به شما ارائه می‌کنند.

آژانس ژیوار چه خدماتی را برای تور آلمان نوروز 1401 در نظر گرفته است؟

 • اخذ ویزای توریستی
 • پرواز رفت‌ و برگشت
 • بیمه‌نامه مسافرتی
 • تورلیدر فارسی‌ زبان
 • اقامت در هتل با صبحانه
 • گشت و بازدید از جاذبه‌های دیدنی طبق برنامه تور آلمان نوروز

چه هزینه‌هایی شامل قیمت تور آلمان نوروز  1401 نمی‌شود؟

هزینه ورودی سفارت، عوارض خروج از کشور، نهار و شام، ورودی اماکن دیدنی و گشت‌های آپشنال به عهده مسافران تور آلمان نوروز است.

با توجه به گارانتی بودن هتل و ترانسفر، هنگام ثبت‌نام پرداخت 50 درصد مبلغ تور الزامی است.

اگر قصد دارید انفرادی در تور آلمان نوروز  1401 شرکت کنید

اگر قصد دارید انفرادی در تور آلمان نوروز شرکت کنید باید مطلع باشید که در همه کشورها نرخ اتاق یک تخته بالاتر از نرخ اتاق دوتخته است. بنابراین به مبلغ تور آلمان نوروز به ازای هر شب 90 یورو اضافه می‌شود. همچنین این سفر در قالب تور ترکیبی ژیوار با دیگر کشورهای اروپایی برگزار می‌شود و به ‌منزله شرکت در تور فقط آلمان نیست.

برای تور آلمان نوروز 1401 هم باید ضمانت‌نامه بدهید

ضمانت‌نامه بخش جدایی‌ناپذیر یک تور اروپایی است. تور آلمان نوروز هم از این قاعده مستثنا نیست. شما مبلغی را به آژانس مسافرتی به‌عنوان ضمانت‌نامه ارائه می‌دهید تا از سفرتان بازگردید. چرا که اگر به کشور محل اقامت خود بازنگردید آبرو و اعتبار آژانس نزد سفارت از بین می‌رود. این مبلغ حداقل 100.000.000 تومان برای هر نفر به ‌صورت ضمانت‌نامه بانکی یا چک تضمین‌شده برای تور آلمان نوروز در نظر گرفته‌شده است.

در تور آلمان نوروز 1401 امکان بازدید از چه جاذبه‌هایی وجود دارد؟

برلین: دروازه براندنبورگ، خیابان کودام، مجلس برلین، چک پوینت چارلی، دیوار برلین

فرانکفورت: بازدید از بافت قدیمی شهر، گشت خرید از مرکز شهر و …

کلن: كليسای جامع و پیاده‌روی در مركز قديمی شهر تا كنار رودخانه راين

از آنجایی که تور آلمان نوروز ژیوار به صورتی ترکیبی با کشورهای دیگر برگزار می‌شود معمولاً جابه‌جایی بین شهرها با اتوبوس انجام می‌شود. اما پرواز مستقیم هم توسط سه شرکت ماهان، ایران ایر و لوفت هانزا به آلمان وجود دارد که حدوداً بین 5 – 6 ساعت به طول می‌انجامد. چنانچه شما بخواهید بین هریک از شهرهای آلمان جابه‌جا شوید بسته به اینکه از چه قطاری (درجه ‌یک یا درجه‌ دو) استفاده نمایید نرخ قطارها متفاوت خواهد بود. حتی ساعت خرید بلیط هم‌ روی قیمت‌ها تأثیرگذار است. معمولاً قیمت بلیط‌ها در صبح به دلیل خلوتی ارزان‌تر از دیگر ساعات روز است.

شاهد بارش باران در تور آلمان نوروز 1401 خواهید بود

چترتان را بردارید. احتیاط عقل شرط می‌کند که مجهز عازم سفر شوید. آب‌وهوا آلمان در بهار غیرقابل‌اعتماد است. تگرگ را می‌توان جزء بارش‌های متداول در فصل بهار در کشور آلمان به شمار آورد. ناشناخته بودن شرایط جوی در این فصل نیز از موضوعاتی است که در تور آلمان نوروز توجهتان را جلب می‌کند. باز شدن شکوفه‌های صورتی ‌رنگ گیلاس در فصل بهار در شهر برلین رنگ و بوی دیگری به آن می‌بخشد.

مدارک لازم جهت اخذ ویزای آلمان

📑 مدارک عمومی:

 • اصل گذرنامه‌ای که دارای دو صفحه خالی باشد و کپی از صفحه مشخصات شناسنامه
 • فرم درخواست ویزا که به‌ صورت کامل، تکمیل و امضاشده باشد به همراه عکس (که در همین یک سال اخیر گرفته‌شده باشد، با پس‌زمینه سفید و ابعاد 3.5 در 4.5 سانتیمتر)
 • پرسشنامه تکمیل و امضاءشده (که در صفحه آخر درخواست آمده است)
 • مدرک مبتنی بر وجود بیمه مسافرتی
 • کپی همه ویزاهای درخواست‌کننده در 5 سال گذشته همراه با مهر

📑 مدارکی که متقاضیان ویزا در ایران باید ارائه دهند:

 • بلیط هواپیما یا رزرو پرواز
 • رزرو هتل یا تاییدیه محل اقامت
 • پرینت تراکنش بانکی سه ماه گذشته حساب بانکی به لاتین با مهر و امضا بانک
 • گواهی تمکن مالی حساب به لاتین برای سپرده‌های بانکی (حداقل موجودی حساب یا سپرده برای هر نفر باید 700.000.000 ريال باشد.)
 • اصل شناسنامه به همراه کپی از تمام صفحات آن
 • گواهی اشتغال و درآمد همراه با کپی، و در صورت شاغل بودن همسر گواهی اشتغال همسر همراه با کپی
 • پزشکان: پروانه مطب یا حکم کارگزینی به همراه نامه مرخصی و سه فیش آخر حقوق از محل کار، پروانه دائم پزشکی، کارت نظام پزشکی
 • وکلا: پروانه وکالت
 • مشاغل دولتی: حکم کارگزینی به همراه نامه مرخصی، گواهی اشتغال به کار (با تاریخ صدور کمتر از یک ماه و خطاب به سفارت در تهران)، روی سربرگ رسمی سازمان دارای مهر و امضا، با ذکر نام متقاضی، اطلاعات تماس با کارفرما، مدت اشتغال، سمت و میزان حقوق دریافتی و ذکر مرخصی بنا به تاریخ سفر و هدف از سفر از سازمان مربوطه به همراه سه فیش آخر حقوق، سابقه بیمه تأمین اجتماعی یا خدمات درمانی.
 • بازنشستگان: گواهی دریافت حقوق بازنشستگی
 • مشاغل غیردولتی: گواهی اشتغال به کار (با تاریخ صدور کمتر از یک ماه و خطاب به سفارت)، روی سربرگ رسمی شرکت دارای مهر و امضا، با ذکر نام متقاضی، اطلاعات تماس با کارفرما، مدت اشتغال، سمت و میزان حقوق دریافتی و ذکر مرخصی بنا به تاریخ سفر و هدف از سفر از شرکت مربوطه به همراه سه فیش آخر حقوق، سابقه بیمه تأمین اجتماعی
 • خویش‌فرمایان: جواز کسب / آخرین آگهی تغییرات / آگهی تأسیس و سابقه بیمه تأمین اجتماعی
 • معلمان، اساتید و اعضاء هیئت‌علمی دانشگاه: اصل حکم کارگزینی به همراه نامه مرخصی یا گواهی اشتغال به کار با مشخصات فوق به همراه سه فیش آخر حقوق و سابقه بیمه تأمین اجتماعی
 • دانش آموزان، دانشجویان و افرادی که به سن قانونی نرسیده‌اند: گواهی موقعیت اجتماعی و یا گواهی موقعیت شغلی والدین و در صورت وجود گواهی اشتغال به تحصیل در مدرسه و یا کارت دانشجویی
 • بیکاران: گواهی موقعیت اجتماعی – اقتصادی (مثلاً گواهی ازدواج، شناسنامه، شجره‌نامه، اسناد ملکی)
 • هنرمندان: گواهی عضویت در یک انجمن هنری (مثلاً انجمن سینما، عکاسان و…) یا مدرکی مبنی بر انجام فعالیت هنری (نمایشگاه، فستیوال و…) و گواهی بیمه تأمین اجتماعی
 • پرسنل دانشگاهی (اساتید، مدیران، روسای دانشگاه و…): حکم انتصاب یا گواهی کار از طرف دانشگاه

یک فکر در مورد “تور آلمان نوروز 1401

 1. لیلا گفت:

  برای تورهای گروهی سابقه سفر الزامی است واز چندماه قبل باید اقدام کنیم ؟؟؟واگر میشه کل هزینه برای یک هفته، بلیط رفت وبرگشت وهزینه سفارت وانگشت نگاری وتمکن برای یه خانواده چهارنفره رو بگید ؟؟؟وضمانت بازگشت بعداز صدور ویزا به آژانس داده میشه ؟؟؟

  1. شیما رشیدی گفت:

   سلام مجدد خدمت شما خانم لیلا، تورهای گروهی برای اروپا اصولاً بهتر ویزا میشن. مخصوصا که اولین بارتون باشه که به سفر اروپا میرید. با این حال باید با ما تماس بگیرید 02154795000

 2. لیلا گفت:

  سلام برای یه خانواده چهارنفره چقدر تمکن باید نشان داد ؟؟سه بزرگسال ویه کودک وآیا بهار وتابستان ۱۴۰۱ تور گروهی دارید ؟؟

  1. شیما رشیدی گفت:

   سلام روزتون بخیر، برای هر شخص میزان تمکن مالی و ضمانت بازگشت از سفرمتفاوت هست. برای مثال ممکنه برای شخصی 200 میلیون ضمانت و برای شخص دیگری یک میلیارد ضمانت لازم باشه. همه چیز به شرایط شما و پرونده تون بستگی داره و بس. برای کشب اطلاعات بیشتر لطفاً با آژانس تماس بگیرید.

 3. مهشید گفت:

  تور گروهی برای المان‌ میخوام با ویزا

 4. یاسمین گفت:

  با وجود شرایط کنونی امکان دریافت ویزا با دعوتنامه وجود داره؟ و مدت زمان پروسه کاری چقدر هست؟

  1. شیما رشیدی گفت:

   با سلام در حال حاضر خیر، اما برای شرایط خاصی ممکن است بتوان کمکی کرد.

 5. جهانبخش گفت:

  در حال حاضر توری برای آلمان دارید؟؟

  1. آیسان حقیقی گفت:

   سلام خیر. در حال حاضر هیچ توری برای اروپا نداریم.

 6. جهانبخش گفت:

  در حال حاضر توری برای آلمان دارید؟؟

 7. م. فروغی گفت:

  اختلاف ساعت آلمان با ایران چقدر است؟

  1. آیسان حقیقی گفت:

   کشور آلمان از نظر زمانی دو ساعت و نیم از ایران عقب تر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.