تور 11 روز فرانسه هلند آلمان

2790 یورو + 24.900.000

 10 شب 4 ستاره Turkish

تور 9 روز فرانسه هلند آلمان

2490 یورو + نرخ پرواز

 8 شب 4 ستاره Turkish

تور 10 روز فرانسه هلند آلمان

2090 یورو + نرخ پرواز

9 شب 4ستاره Turkish

تور 8 روز فرانسه آلمان هلند

تور 8 روز فرانسه هلند

 تور هلند مقصدی نارنجی

مگر می‎‌شود به اروپا سفر کرد و از شهر دوچرخه و آسیاب‌های بادی دیدن نکرد. برای دیدن باغ لاله معروف کوکنهوف و عکاسی کنار کانال‌های آبی و قایق‌های کوچک و بزرگ رنگی، راهی جز سفر به آمستردام نیست. این کشور کوچک اما پرجمعیت با طبیعتی بی‌نظیر و بناهای تاریخی مثال‌زدنی از جمله شهرهایی است که از سفر به آن هرگز پشیمان نخواهید شد. بخش مرکزی آمستردام بافت فشرده و زیبای قدیمی خود را به خوبی حفظ کرده‌ و همانند یک موزه روباز و دیدنی است. آمستردام (که به معنی شهری در کنار سد است) در اواخر قرن 12، یک روستای ماهیگیری در نزدیکی رودخانه آمستل بوده است. به دلیل توسعه هوشمندانه، آمستردام در طول عصر طلایی هلند (قرن 17 میلادی) به مهم‌ترین بندر دنیا تبدیل شد. علت نسبت دادن رنگ نارنجی به هلند سالگرد تولد پادشاه در ۲۷ آوریل است که به ‌عنوان روز اتحاد ملی شناخته می‌شود، اکثر مردم لباس نارنجی رنگ پوشیده و به خیابان‌ها می‌آیند. تور هلند تجربه جدید و جالبی از معاشرت با هلندی‌ها خواهد بود که به مهمان نوازی و صداقت شهرت دارند. تور هلند معمولا به صورت ترکیبی با دیگر کشورهای اروپایی برگزار می‌شود و جز تورهای ترکیبی ژیوار محسوب می‌شود.

جاذبه‌های محسور کننده هلند

شاید علت انتخاب تور هلند از سوی شما دوچرخه سواری در آمستردام باشد. آمستردام به پایتخت دوچرخه سواری معروف است. تنها کافیست دوچرخه‌ای اجاره کنید و شهر را بچرخید. برای علاقه مندان به تاریخ و هنر بازدید از موزه ونگوگ، میدان رامبراند، خانه آن فرانک و موزه ریجکس اجتناب ناپذیر است. پل لاغر که مشهورترین پل ساخته شده بر روی رودخانه آمستل هلند است و برای عبور عابران پیاده ساخته شده در نوع خود دیدنی است. میدان سد (دام) جایی که امروزه کاخ سلطنتی آمستردام، بنای یادبود ملی و بناهای مهم دیگر در آن قرار گرفته اند از مهم‌ترین مراکز دیدنی آمستردام به شمار می‌رود. از آنجایی که آمستردام با آب احاطه شده برای دیدن خانه‌های رنگی و جذاب و حتی بسیاری از موزه‌ها و مکان‌های دیدنی گزینه‌ای بهتراز قایق سواری ندارید. به اینصورت گشتی متفاوت در شهر خواهید زد. چه بهتر که زمان کافی برای اقامت داشته باشید در اینصورت از موزه فیلم چشم، برج ادام تورن، باغ دِ هورتوس بوتانیکاس، موزه ریکسمیوزیم، ساختمان واخ، برج مونتل بانز، و دیگر آثار دیدنی آمستردام در تور هلند بازدیدی خواهید داشت. شرکت در فستیوال‌ها و جشنواره‌های هلند که بعضی از آن‌ها بر روی کانال‌های آب اجرا می‌شوند در تور هلند برایتان جذاب خواهد بود. اهالی فوتبال بازدید از ورزشگاه آژاکس هلند را حتما در برنامه خود قرار می‌دهند.

بهترین زمان تور هلند

آمستردام شهری با آب و هوای معتدل و مرطوب است. تابستان‌هایی گرم با بارش باران و زمستان‌هایی سرد دارد. در فصل بهار و پاییز بارندگی بسیاری در این شهر رخ می‌دهد. بهترین شرایط آب وهوایی برای تور هلند بین ماه‌های ژوئن (مرداد) تا آگوست (شهریور) است. همچنین برگزاری جشن‌ها و فستیوال‌های گوناگون در این ماه‌ها گردشگران زیادی را جذب خود می‌کند. به طورکلی از بهار تا پاییز می توانید به آمستردام سفر کنید. زمستان به شرطی که سرمایی نباشید گزینه قابل تاملی است. اگر قصدتان از انتخاب تور هلند بازدید از باغ لاله‌های معروف است باید بدانید از اواسط ماه مارس تا اواسط ماه می بهترین زمان سفر به آمستردام است. می‌توانید با دوچرخه، پیاده یا حتی با ماشین از کنار زمین‌های سرسبز و پر از لاله عبور کنید و از دیدن آن‌ها لذت ببرید.

برای رسیدن به شهرهای هلند چند ساعت در راه خواهید بود؟

بسته به اینکه شما پرواز مستقیم به هلند داشته باشید یا غیر مستقیم این زمان متفاوت است. حتی بسته به شهر مقصد نیز مدت زمان متفاوتی در مسیر خواهید بود. اما به طور تقریبی با پرواز مستقیم مدت زمان پرواز از تهران به هریک از شهرهای هلند به قرار زیر است:

تهران تا آمستردام: 5 ساعت و 25 دقیقه

تهران تا روتردام: 5 ساعت و 20 دقیقه

تهران تا لاهه: 5 ساعت و 20 دقیقه

تهران تا آیندهوون: 5 ساعت و 15 دقیقه

تهران تا اوترخت: 5 ساعت و 15 دقیقه

تهران تا ماستریخت: 5 ساعت و 10 دقیقه

تمامی زمان های قید شده در بالا برای پرواز مستقیم از تهران بدون توقف هستند. در صورتی که شما با پرواز غیرمستقیم (با یک یا چند توقف در مسیر) قصد سفر داشته باشید، مدت زمان بیشتری در مسیر خواهید بود.

برای شرکت در تور هلند از چند ماه قبل تصمیم بگیرید

برای سفر به هلند باید ویزا داشته باشید. از آنجایی که پروسه اخذ ویزا زمان‌بر است و چند هفته زمان می‌برد تا سفارت نتیجه ویزا را اعلام کند پس بهتر است از حدود دو تا سه ماه قبل از تاریخ تور هلند برای خرید تور اقدام کنید تا از سفر جانمانید.

هزینه ویزای تور هلند

برای ورود به هلند نیازمند به دریافت ویزای شنگن هستید. آژانس هواپیمایی ژیوار اخذ ویزای هلند را در قالب پکیج‌های تور برای شما عزیزان انجام می‌دهد. قابل ذکر است که ویزای هلند نیاز به مصاحبه ندارد.

هزنیه انجام خدمات ویزا تور هلند براساس رده سنی:

 • 2-6 سال: 50 یورو
 • 6-12 سال: 85 یورو
 • 12 سال به بالا: 105 یورو

مدارک مورد نیاز اخذ ویزای تور هلند

📑 اصل  گذرنامه با امضا با حداقل 6 ماه اعتبار از زمان برگشت تور هلند به همراه گذرنامه‌های قبلی

📑 2 قطعه عکس 4.5 * 3.5 رنگی، تمام رخ، زمینه سفید، کاملا از روبه رو، بدون لبخند، بدون عینک، گردی صورت کاملا مشخص باشد (70 تا 80 درصد چهره فرد). همچنین عکس حداکثر برای 6 ماه اخیر باشد (عکس با گذرنامه و ویزاهای قبلی متفاوت باشد.)

📑 اصل و ترجمه تمام صفحات شناسنامه متقاضی و همراهان

📑 اصل گواهی حساب بانکی با مهر و امضا بانک فقط به زبان انگلیسی (زمان صدور گواهی حساب بانکی حداکثر یک هفته قبل از تاریخ تحویل مدارک به سفارت باشد و سایز پرینت بانکی A4 باشد.)

 • حساب‌های جاری: کارکرد سه ماهه اخیر به زبان انگلیسی
 • گواهی تمکن به زبان انگلیسی برای سپرده‌های بانکی به همراه گردش حساب سه ماهه سود به زبان انگلیسی از طرف بانک همراه با مهر شعبه و امضا بانک
 • حداقل موجودی حساب یا سپرده برای هر نفر باید 700/000/000 ریال باشد.

📑 اصل و ترجمه سند مالکیت

📑 اصل و ترجمه مدارک شغلی:

 • پزشکان: پروانه مطب یا حکم کارگزینی، به همراه سه فیش آخر حقوقی از محل کار، پروانه دائم پزشکی، کارت نظام پزشکی، در صورت دارا بودن سابقه بیمه تامین اجتماعی با مهر سازمان
 • وکلا: پروانه وکالت
 • مشاغل دولتی: حکم کارگزینی یا نامه از سازمان مربوطه با ذکر مدت اشتغال، سمت و میزان حقوق دریافتی و تاییدیه مرخصی، سابقه بیمه تامین اجتماعی با مهر سازمان، سه فیش آخر حقوق
 • مشاغل غیر دولتی: گواهی اشتغال به کار از شرکت مربوطه به همراه سه فیش آخر حقوقی و سابقه بیمه تامین اجتماعی با مهر سازمان، قرارداد کاری
 • بازنشستگان: ارائه حکم بازنشستگی، کارت بازنشستگی، سه فیش آخر حقوقی
 • خویش فرمایان: جواز کسب، فیش آخرین پرداخت مالیات، آخرین آگهی تغییرات، معرفی‌نامه از اتحادیه
 • معلمان و اساتید و اعضا هیئت علمی دانشگاه: اصل حکم کارگزینی یا گواهی اشتغال به کار به همراه سه فیش آخر حقوقی و سابقه بیمه تامین اجتماعی با مهر سازمان، کارت پرسنلی
 • دانش آموزان، دانشجویان: اصل و ترجمه نامه اشتغال به تحصیل

توجه: جهت دانش آموزانی که در سال تحصیلی قصد سفر دارند علاوه برنامه اشتغال به تحصیل ارائه اصل و ترجمه رضایت نامه کتبی از مدیریت مدرسه با ذکر تاریخ سفر الزامی است.

📑 برای فرزندان زیر 18 سال که بدون همراهی والدین یا با یکی از آن‌ها سفر می‌کنند رضایت‌نامه محضری الزامی است و نیاز به ترجمه به زبان انگلیسی با تاییدیه دادگستری و امور خارجه دارد.

📑 اصل و ترجمه مدارک شغلی همسر برای خانم‌های خانه ‌دار

نکاتی که در خصوص ویزای توریستی تور هلند باید بدانید

 • حضور کلیه مسافرین تور هلند برای انگشت‌نگاری در مرکز انگشت نگاری VFS الزامی است.
 • اصل مدارک تا زمان بازگشت مسافر از تور هلند نزد آژانس باقی می‌ماند.
 • چک رمز‌دار یا ضمانت‌نامه بانکی حداقل به مبلغ 1/000/000/000 ریال در وجه آژانس هواپیمایی ژیوار جهت ضمانت حسن اجرای تعهدات. پس از بررسی مدارک در صورت نیاز به ضمانت بیشتر متعاقبا اعلام می‌گردد.
 • لازم به ذکر است با توجه به مدارک ارائه شده و نظر سفارت ممکن است مدارک دیگری از مسافر درخواست گردد که تهیه و ارائه آن‌ها جهت اخذ ویزا الزامی می‌باشد.
 • کلیه مدارک نیاز به ترجمه انگلیسی دارند بدون نیاز به مهر تاییدیه دادگستری و امور خارجه.

اطلاعات مورد نیاز در خصوص سفارت هلند در تهران

آدرس: تهران، فرمانیه، خیابان دیباجی شمالی، کوچه ارغوان غربی، پلاک 60

تلفن: 02123660000

فکس: 02123660190

ایمیل:  teh@minbuza.nl

ساعت کاری سفارت: روزهای یکشنبه تا چهارشنبه از 7:30 الی 16

پنجشنبه ها 7:30 الی 13:30

وبسایت سفارت: www.netherlandsandyou.nl

شما برای دریافت ویزای کشور هلند می توانید از شش ماه قبل از سفر خود، اقدام به دریافت وقت به صورت آنلاین نمایید. اما همانطور که می دانید کشور هلند نیز مانند کشور فرانسه، مجارستان و … امور مربوط به ویزای خود را به کارگزار خود در ایران یعمی شرکت vfs global محول کرده است. پس برای گرفتن وقت باید به سایت www.vfsglobal.com/Netherlands مراجعه کنید و نیازی به مراجعه حضوری در سفارت هلند و یا سایت سفارت هلند ندارید. تمامی مراحل مربوط به اخذ ویزا در این سایت شرح داده شده است. پس نگران نباشید!

خدمات تور هلند آژانس ژیوار

 • بلیط رفت و برگشت هواپیما
 • اقامت در هتل‌ همراه با صبحانه
 • ترانسفر فرودگاهی
 • اخذ ویزای شنگن
 • بیمه‌ مسافرتی
 • گشت شهری مطابق با برنامه
 • راهنمای تور فارسی زبان و راهنمای محلی

 

یک فکر در مورد “تور هلند

 1. minooo گفت:

  ?mishe ma madarek ro bedim khodetoon bedin baray tarjome

  1. آیسان حقیقی گفت:

   بله ما مدارک شما را برای ترجمه به دارالترجمه مورد اطمینانمون ارسال می کنیم. اصلا نگران نباشید خانم مینو.

 2. ماندانا گفت:

  چقدر دلم برای آمستردام خوشگل با قایق های رنگیش تنگ شده. سفر 4 سال پیشم به این شهر رویایی فوق العاده بود. همسرم هم کلی خوشش اومد از این شهر. فقط شاید تعداد زیاد دوچرخه ها کمی برای ما که توی تهران خیلی رواج نداره کمی عجیب باشه.

 3. م . کیایی گفت:

  سلام. من تصمیم دارم تو بهار به آمستردام مسافرت کنم میخواستم بدونم شرایط آب و هوایی و قیمت تورهاتون به چه صورت هست؟

  1. آیسان حقیقی گفت:

   به شما پیشنهاد می کنم صفحه https://zhivar.com/europe-tour/netherlands-tour/spring/ را مطالعه فرمایید.

 4. آدمک گفت:

  اواسط خرداد هوای آمستردام چه جوریه؟

  1. آیسان حقیقی گفت:

   دوست گرامی
   از ماه ژوئن تا آگوست شاهد بهترین آب و هوا خواهید بود. تعداد گردشگران زیادی هم این دو ماه را برای سفر به آمستردام انتخاب می کنند. هوا اصلا سرد نیست و هوای مطلوبی را شاهد خواهید بود.

 5. کوروش شالی گفت:

  فاصله هوایی تهران تا آمستردام چند ساعته؟ و اینکه چه ایرلاین هایی پرواز دارند به آمستردام؟

  1. آیسان حقیقی گفت:

   آقای شالی
   فاصله هوایی تهران تا آمستردام بین 5:30 الی 6 ساعت است.
   در حال حاضر ایرلاین ایران ایر پرواز مستقیم به آمستردام دارد. چنانچه بخواهید غیر مستقیم و با یک توقف در مسیر به آمستردام عزیمت کنید با پروازهای ترکیش، قطری و ایرفلوت امکان پرواز دارید.

 6. معصومه جعفری گفت:

  من و همسرم قصد داریم مرداد ماه به آمستردام سفر کنیم کی برای اخذ ویزا باید اقدام کنیم؟

  1. آیسان حقیقی گفت:

   خانم جعفری
   پروسه اخذ ویزا زمان براست. برای اینکه سفرتان به تعویق نیوفتد برای دریافت ویزا دو ماه پیش از سفر اقدام کنید. البته این امکان را دارید که حتی سه ماه پیش از سفر برای درخواست ویزا اقدام نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.