تور 10 روز سوئیس آلمان اتریش

2490 یورو + 32.900.000

 9 شب 4 ستاره Emirates

تور 8 روز سوئیس فرانسه

1890 یورو + 32.900.000

 7 شب 4 ستاره Emirates

تور 8 روز سوییس ایتالیا

2100 یورو + 24.900.000

 7 شب 4 ستاره Turkish

تور 12 روز فرانسه سوییس ایتالیا

2990 یورو + 24.900.000

 11 شب 4 ستاره Turkish

تور 10 روز فرانسه ایتالیا سوییس

2590 یورو + 24.900.000

 9 شب 4 ستاره Turkish

تور 9 روز اسپانیا سوییس

2190 یورو + 32.900.000

 8 شب 4 ستاره Turkish

تور 10 روز چک آلمان سوییس

2490 یورو + 27.900.000

 9 شب 4 ستاره Turkish

تور 7 روز سوییس

2100 یورو + 29.900.000

 6 شب 4 ستاره Turkish

تور 5 روز سوئیس

تور 10 روز چک آلمان سوئیس

تور 5 روز سوئیس

تور 9 روز فرانسه ایتالیا سوئیس

تور سوئیس

به یکی از ثروتمندترین کشورهای دنیا قدم بگذارید و با فرهنگ و مردمان این کشور آشنا شوید. سوئیس کشوری واقع در غرب اروپاست که با کشورهایی نظیر فرانسه، ایتالیا، آلمان و اتریش همسایه است. این کشور از جمله زیباترین کشورهای اروپایی است که توانسته تنوع بالایی در زمینه گردشگری به وجود آورد، چرا که تلفیقی از طبیعت و سیاست است. وجود رشته کوهای آلپ و پارک ملی سوئیس از یک سو و وجود مقر سازمان ملل متحد و موزه بین‌المللی صلیب سرخ و هلال احمر از سوی دیگر در شهرهای مختلف این کشور سبب جذب گردشگران به سوئیس شده است. سوئیس از جمله مقاصدی است که پیش از این باید برای سفر انتخاب می‌کردید. ژیوار سعی دارد بهترین تور سوئیس را برگزار نماید تا خاطره سفری بیادماندنی در ذهنتان باقی بماند.

جاذبه‌های سوئیس

می‌خواهید زوریخ بروید یا ژنو؟ تصمیم دارید لوزان و بازل را هم ببینید؟ تعریف لوسرن و اینترلاکن را هم شنیده‌اید و می‌خواهید از نزدیک ببینید؟

افرادی که به سوئیس سفر می‌کنند اغلب شهرهای زوریخ، ژنو، لوزان و بازل را برای گشت و گذار انتخاب می‌کنند. کلیسای گروس مونستر، کلیسای فرومونستر، بافت قدیمی شهر زوریخ و خیابان بانهوف از جاذبه‌های زوریخ، این شهر دو هزار ساله، هستند. اسکی و قایق رانی در دریاچه ژنو، بازدید از باغ گیاهشناسی، فواره آبی ژنو و میدان ملل و… ژنو را به مقصدی برای همه سلیقه‌ها تبدیل کرده است.

از جاذبه‌های گردشگری بازل می‌توان به تالار شهر و بازار، صومعه‌، موزه‌ هنر بازل، اسپالنتور یا همان دروازه‌ قدیمی شهر و موزه‌ ویترا دیزاین اشاره کرد. رود راین که از میان شهر می‌گذرد، با چشم انداز بینظری که دارد شما را محو تماشای خود خواهد کرد.

لوزان شهری مملو از خانه‌های رنگی و زیبا است. محله فلون، قلعه سنت مییر، کلیسا جامع لوزان و موزه تاریخ لوزان از جمله جاذبه‌های این شهر هستند. طبیعت این شهر به دلیل قرار گرفتن بین سه تپه در نوع خود جالب و دیدنی است.

برای پی بردن به زیبایی لوسرن، کافی است چشمان خود را ببندید و خود را در کنار دریاچه درخشان و آبی رنگ که توسط کوه‌ها احاطه شده است، تصور کنید. برای علاقه‌مندان به پرواز با پاراگلایدر لوسرن بهترین گزینه است. پل‌های مسقف، تفرجگاه‌های ساحلی و خانه‌های رنگارنگ، لوسرن را به یک مکان دیدنی تبدیل کرده‌است.

اگر به قصد انجام فعالیت‌های ورزشی به سوئیس سفر می‌کنید امکان انجام ورزش‌هایی مانند پرواز با پاراگلایدر، کایت‌ سواری، بانجی‌جامپینگ، دره نوردی، صخره نوردی، قایق‌رانی، دوچرخه ‌سواری در کوهستان، چتر بازی، اسکی و اسنوبرد و هر ورزش دیگری که فکرش را کنید، می‌توانید در اینترلاکن تجربه کنید.

 قیمت تور سوئیس

قیمت با فصل انتخابی برای تور سوئیس رابطه مستقیم دارد. چنانچه تابستان را برای تور سوئیس انتخاب کنید بهای بیشتری باید بپردازید زیرا قیمت هتل ها و هواپیما در این فصل بیشتر از دیگر فصول سال است. برای سفر با هزینه معقول تر بین ماه نوامبر تا مارس بار سفر ببندید. از آوریل به بعد قیمت ها رو به افزایش خواهد رفت. البته برای تفریحات زمستانی مانند اسکی در فصل زمستان بیشترین مبلغ را باید پرداخت نمایید. به طور کلی فصول بهار و پاییز مناسبترین زمان برای تور سوئیس هستند.

تعداد شب های اقامت، درجه هتل، ترانسفر فرودگاهی و بین شهری، هزینه گشت شهری، بیمه مسافرتی و… همه و همه در قیمت تور سوئیس تاثیرگذار خواهند بود.

فاصله زمانی تهران تا شهرهای سوئیس

همانطور که می‌دانید در حال حاضر هیچ پرواز مستقیمی از تهران به پایتخت سوئیس و دیگر شهرهای آن وجود ندارد. شما برای اینکه خودتان را به این کشور برسانید باید با ایرلاین هایی به جز ایرلاین های وطنی اینکار را انجام دهید. به این منظور شما می توانید از ایرلاین قطر ایرویز، ترکیش و… استفاده کنید که خوب در اینصورت شما یک توقف چند ساعته در مسیر خواهید داشت. اما برای اطلاع شما ما مدت زمان پرواز مستقیم از تهران به شهرهای مهم سوئیس را ذکر می کنیم.

تهران تا زوریخ: 4 ساعت و 55 دقیقه

تهران تا ژنو: 5 ساعت و 10 دقیقه

تهران تا برن (پایتخت): 5 ساعت و 10 دقیقه

تهران تا اینترلاکن: 5 ساعت

تهران تا لوزان: 5 ساعت و 5 دقیقه

تهران تا لوسرن: حدودا 5 ساعت

تهران تا لوگانو: حدودا 5 ساعت

 مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای تور سوئیس

📑 اصل گذرنامه با امضا با حداقل 6 ماه اعتبار از زمان برگشت تور سوئیس به همراه گذرنامه‌های قبلی

📑 2 قطعه عکس 4.5 در 3.5 رنگی، تمام رخ، زمینه سفید، کاملا از روبه رو، بدون لبخند، بدون عینک، گردی صورت کاملا مشخص باشد (70 تا 80 درصد چهره فرد). همچنین عکس حداکثر برای 6 ماه اخیر باشد (عکس با گذرنامه و ویزاهای قبلی متفاوت باشد.)

📑 اصل و ترجمه تمام صفحات شناسنامه متقاضی و همراهان

📑 اصل گواهی حساب بانکی با مهر و امضا بانک فقط به زبان انگلیسی (زمان صدور گواهی حساب بانکی حداکثر یک هفته قبل از تاریخ تحویل مدارک به سفارت باشد و سایز پرینت بانکی A4 باشد.)

 • حساب‌های جاری: کارکرد سه ماهه اخیر به زبان انگلیسی
 • گواهی تمکن به زبان انگلیسی برای سپرده‌های بانکی به همراه گردش حساب سه ماهه سود به زبان انگلیسی از طرف بانک همراه با مهر شعبه و امضا بانک
 • حداقل موجودی حساب یا سپرده برای هر نفر باید 700/000/000 ریال باشد.

📑 اصل و ترجمه سند مالکیت

📑 اصل و ترجمه مدارک شغلی:

 • پزشکان: پروانه مطب یا حکم کارگزینی، به همراه سه فیش آخر حقوقی از محل کار، پروانه دائم پزشکی، کارت نظام پزشکی، در صورت دارا بودن سابقه بیمه تامین اجتماعی با مهر سازمان.
 • وکلا: پروانه وکالت
 • مشاغل دولتی: حکم کارگزینی یا نامه از سازمان مربوطه با ذکر مدت اشتغال، سمت و میزان حقوق دریافتی و تاییدیه مرخصی، سابقه بیمه تامین اجتماعی با مهر سازمان، سه فیش آخر حقوق.
 • مشاغل غیر دولتی: گواهی اشتغال به کار از شرکت مربوطه به همراه سه فیش آخر حقوقی و سابقه بیمه تامین اجتماعی با مهر سازمان، قرارداد کاری.
 • بازنشستگان: ارائه حکم بازنشستگی، کارت بازنشستگی، سه فیش آخر حقوقی
 • خویش فرمایان: جواز کسب، فیش آخرین پرداخت مالیات، آخرین آگهی تغییرات، معرفی‌نامه از اتحادیه
 • معلمان و اساتید و اعضا هیئت علمی دانشگاه: اصل حکم کارگزینی یا گواهی اشتغال به کار به همراه سه فیش آخر حقوقی و سابقه بیمه تامین اجتماعی با مهر سازمان، کارت پرسنلی.
 • دانش آموزان، دانشجویان: اصل و ترجمه نامه اشتغال به تحصیل

توجه: جهت دانش آموزانی که در سال تحصیلی قصد سفر دارند علاوه برنامه اشتغال به تحصیل ارائه اصل و ترجمه رضایت نامه کتبی از مدیریت مدرسه با ذکر تاریخ سفر الزامی است.

📑 برای فرزندان زیر 18 سال که بدون همراهی والدین یا با یکی از آن‌ها سفر می‌کنند رضایت‌نامه محضری الزامی است و نیاز به ترجمه به زبان انگلیسی با تاییدیه دادگستری و امور خارجه دارد.

📑 اصل و ترجمه مدارک شغلی همسر برای خانم‌های خانه ‌دار

📑 ارائه مدارک مربوط به رزرو هتل و بلیط هواپیما و بیمه مسافرتی با پوشش حداقل ۳۰ هزار یورو

📑 تکمیل فرم مشخصات فردی به صورت کامل و دقیق

توجه: نرخ ورودی سفارت:

بزرگسال: 1200000 تومان + 26.5 یورو                کودکان 12-6 سال: 600000 تومان + 26.5 یورو                        کودک زیر 2 سال: 26.5 یورو

خدمات تور سوئیس آژانس ژیوار

 • اخذ ویزا توریستی سوئیس
 • پرواز رفت و برگشت
 • بیمه نامه مسافرتی
 • تورلیدر فارسی زبان
 • اقامت در هتل با صبحانه
 • گشت و بازدید از جاذبه‌های دیدنی طبق برنامه
 • هزینه ورودی سفارت، ترجمه مدارک، عوارض خروج از کشور، نهار و شام، ورودی اماکن دیدنی و گشت‌های آپشنال به عهده مسافران است.
 • با توجه به گارانتی بودن هتل و ترانسفر، هنگام ثبت‌نام پرداخت 50 درصد مبلغ تور الزامی است.

نکات مهم درباره ضمانت نامه و ویزای توریستی تور سوئیس

حضور کلیه مسافرین تور سوئیس (به جز افراد زیر 12 سال) برای انگشت‌نگاری در مرکز انگشت نگاری VFS الزامی است. اما برای افرادی که در 2 سال گذشته ویزای شنگن (به جز یونان و ایتالیا) دریافت نموده‌اند، این امکان وجود دارد که بدون حضور در سفارت، درخواست ویزا نمایند با این توضیح که اگر ضرورت توسط سفارت اعلام گردد متقاضی لازم است در زمان مقرر جهت انگشت نگاری به مرکز انگشت نگاری VFS مراجعه نماید.

توجه:

 • افرادی که در 3 سال گذشته سابقه رد ویزا از حوزه شنگن را داشته‌اند، ارائه نامه رد ویزا از سفارت مربوطه الزامی است.
 • اصل مدارک تا زمان بازگشت مسافر از تور سوئیس نزد آژانس باقی می‌ماند.
 • چک رمز‌دار یا ضمانت‌نامه بانکی حداقل به مبلغ 100/000/000 تومان در وجه آژانس هواپیمایی ژیوار جهت ضمانت حسن اجرای تعهدات. پس از بررسی مدارک در صورت نیاز به ضمانت بیشتر متعاقبا اعلام می‌گردد.
 • لازم به ذکر است با توجه به مدارک ارائه شده و نظر سفارت ممکن است مدارک دیگری از مسافر درخواست گردد که تهیه و ارائه آنها جهت اخذ ویزای تور سوئیس الزامی است.

آدرس و تلفن سفارت سوئیس در تهران

آدرس: تهران، الهیه، خیابان شریفی منش، خیابان یاسمن، پلاک 2

شماره تلفن: 02122008333

فکس: 02122006002

ایمیل (برای پیگیری امور ویزا): tehran.visa@eda.admin.ch

سایت سفارت: www.eda.admin.ch

شما چنانچه تمایل دارید برای دریافت ویزای کوتاه مدت سوئیس اقدام کنید، نیازی به مراجعه مستقیم به سفارت سوئیس ندارید و می توانید کلیه امور مربوط به دریافت ویزایتان را توسط کارگزار این کشور در ایران یعنی دفتر وی اف اس گلوبال (VFS global) واقع در هروی سنتر انجام دهید. برای درخواست ویزای توریستی سوئیس می توانید تمامی مراحل درخواست و مدارک مورد نیاز را در سایت www.visa.vfsglobal.com/irn/en/che مشاهده کنید. همچنین برای ارائه درخواست وقت انگشت نگاری و امور مربوط به ویزا می توانید با ایمیل info.switzerlandiran@vfshelpline.com مکاتبه کنید و از طریق همین ایمیل کلیه امور مربوط به ویزایتان را پیگیری کنید.

یک فکر در مورد “تور سوئیس

 1. رضا اقتداری گفت:

  سلام وقتتون بخیر. توی تور سوییس امکانش هست یکی از مقصداتون ونگن باشه یا ممکن نیست؟

 2. جمال پیروی گفت:

  طبیعت سوئیس بکر و مثال زدنی هست. من از دیدن این کشور واقعا لذت بردم و سیر نشدم. کاش بتونم بازم برم. البته اگر پروازه ها به روال عادی برگردن

 3. کورش علي جاني گفت:

  خوبيد من با اژانس تک تراول به واسطه دياکو پرواز اخر دي مسافرت به سويس داشتم به شهر لوزان و در هتل الفا پالمير اقامت داشتم که اصلا خوب نبود و بدترين تجربه بود و بسيار بد و ناراحت کننده خواهشمند است يک سفر ارزان به اروپا ويا منطقه الماني زبان سويس را به من بدهيد با تشکر

  1. آیسان حقیقی گفت:

   سلام ممنون
   آقای علی جانی بسیار متاسفیم که سفر خوبی رو تجربه نکردید. متاسفانه تورهای 5 روزه سوئیس و 5 روزه مجارستان – اتریشمون برای تعطیلات نوروز پر شدن. اگر تمایل داشته باشید میتونید در تور 5 روزه پاریس ما شرکت کنید. البته برخی از تورهای یک هفته ای ما هنوز ظرفیت هاشون تکمیل نشدن که میتونید شرکت کنید. اگر خیلی عجله ندارید و میتونید تا بعد از عید صبر کنید، این شانس رو پیدا می کنید که با قیمت های مناسب تری سفر کنید. باز هم اگر سوالی دارید میتونید با آژانس تماس بگیرید و از همکارانم کمک بگیرید.
   تلفن آژانس: 54795000-021

 4. ر . ل گفت:

  معمولا چه هتل هایی برای تورهای سوئیستون میگیرین؟

  1. آیسان حقیقی گفت:

   ما برای تورهای سوئیس هتل های 4 ستاره داخل شهر را رزرو می کنیم.

 5. لیلا گفت:

  سلام میخواستم بدونم پرواز مستقیم از تهران به ژنو داریم؟من تو یه کنفرانس باید شرکت کنم دنبال بلیت مستقیم میگیردم

  1. آیسان حقیقی گفت:

   سلام دوست عزیز
   در حال حاضر پرواز مستقیم به هیچ یک از شهر های سوئیس از تهران نداریم. شما می توانید با ایرلاین ترکیش یا قطری که با یک توقف در مسیر همراه هستند خودتان را به ژنو برسانید

 6. رضا علیزاده گفت:

  سلام
  چند روز برای اقامت در سوئیس کافی است؟

  1. آیسان حقیقی گفت:

   آقای علیزاده عزیز هرچه بیشتر اقامت داشته باشید بهتر می توانید شهرهای سوئیس را بگردید. برای اقامت در یک شهر سوئیس مثل زوریخ حداقل چهار شب اقامت داشته باشید. سفر یک هفته ای به سوئیس برای شما دلچسب تر خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.