تور 10 روز چک آلمان سوئیس

تور 10 روز چک آلمان سوییس

2490 یورو + 27.900.000

 9 شب 4 ستاره Turkish

تور 10 روز چک اتریش مجارستان

تور 11 روز مجارستان اتریش چک آلمان

تور 5 روز چک

تور 6 روز چک

تور 6 روز چک

تور 8 روز چک اتریش

تور 8 روز چک اتریش

1650 یورو + نرخ پرواز

7 شب 4ستاره Turkish

تور 9 روز چک اتریش

1790 یورو + 24.900.000

 8 شب 4 ستاره Turkish

تور 9 روز چک لهستان

تور 9 روز فرانسه چک اتریش

چرا باید به پراگ سفر کنیم؟

به پایتخت جمهوری چک، به عروس شهرهای اروپا خوش آمدید، اینجا تمام چیزهایی که شاید فکرش را نکنید در تور پراگ پیدا خواهید کرد. مسافران تور پراگ معمولاً افرادی از جامعه هستند که خوش سفر نامیده خواهند شد. در طی 15 سال تجربه در زمینه برگزاری تورهای اروپایی و … همواره مسافران پراگ افرادی ماجراجو و خوش سفر بوده‌اند. اگر شما تور پراگ را برای سفر انتخاب کرده‌اید به شما تبریک می‌گوییم. بهترین خدمات تورهای اروپایی در ژیوار به شما ارائه خواهد شد.

قیمت تور پراگ

برای محاسبه قیمت تور پراگ عوامل متعددی بر افزایش و یا کاهش قیمت تور پراگ تاثیر گذار خواهد بود. از جمله نوع پرواز، نوع هتل، نرخ یورو در زمان خرید تور پراگ و همچنین هزینه‌های سفر و … . با انتخاب بهینه موارد قابل کنترل مانند نوع هتل و پرواز که راهنمای تور پراگ در ژیوار به طور کامل برای شما توضیح خواهند داد، می‌توانید تا حدودی از شدت هزینه‌ها بکاهید.

بهترین زمان سفر به پراگ

از نظر آب و هوایی تجربه به ما ثابت کرده است که بهار زیباترین فصل برای خرید تور پراگ خواهد بود. دمای هوا معتدل و مناظر فوق‌العاده زیبای طبیعت پراگ چشم‌های شما را نوازش می‌کند. البته اگر در بهار شرایط سفر نداشتید، نیمه اول پاییز یک فرصت دیگر برای شما مسافران تور پراگ جمهوری چک خواهد بود. مناظر زیبای پاییزی با درختان رنگی، یک سفر عاشقانه و پر از آرامش را برای شما رقم خواهد زد.

جاذبه‌های توریستی تور پراگ

ویزای توریستی پراگ

با خرید تور پراگ از ژیوار، بهترین خدمات ویزای شنگن را از ما دریافت خواهید کرد. آژانس ژیوار برای 15 سال متوالی در زمینه برگزاری تورهای اروپایی و نمایشگاهی جز مشتری مدارترین آژانس های ایران از دید سازمان میراث فرهنگی شناخته شده است. اخذ ویزای شنگن برای مسافران اروپا به صورت تخصصی در حیطه کاری ژیوار گنجانده شده است. روند ویزای توریستی شنگن حداکثر 20 روز کاری خواهد بود. هزینه ویزای توریستی پراگ با توجه به نواسانات قیمت ارز باید با تماس با ما مطلع شوید.

خرید تورهای اروپا از ژیوار

مفتخریم که 16 سال مجری مستقیم تورهای اروپا بوده‌ایم. با برگزاری تورهای متعدد به مقاصد مختلف اروپا و تورهای نمایشگاهی متخصص بودن خود را به مشتریان و همکاران ثابت کرده‌ایم از این رو موفق به دریافت جایزه مشتری‌مدارترین آژانس گردشگری ایران از دید سازمان میراث فرهنگی و گردشگری هستیم. برای خرید یک تور اروپا به ویزای توریستی شینگن نیاز دارید و بس!

برای اخذ ویزای توریستی شینگن گروهی و FIT ( ویزای توریستی شینگن تکی) به مشاوره کارشناسان ویزای ژیوار برای جمع‌آوری مدارک نیاز دارید. خوشبختانه برای اخذ ویزای اروپا سابقه درخشان ژیوار این اجازه را به ما می‌دهد که به شما بگوییم نگران اخذ ویزای شینگن نباشید. بحثی از تضمینی بودن ویزای شینگن نخواهیم کرد، ولی باید مستحضر باشید که با ضمانت‌نامه‌هایی که از مشتریان دریافت خواهیم کرد، ابهامی برای صدور ویزا از طرف آفیسر پرونده پیش نخواهد آمد.

با خرید تورهای اروپایی از ژیوار چه خدماتی دریافت خواهید کرد؟

 • هتل + صبحانه
 • پرواز رفت و برگشت
 • ویزای توریستی شینگن
 • راهنمای فارسی زبان از ایران
 • راهنمای فارسی زبان محلی
 • ترانسفر فرودگاهی
 • گشت شهری آپشنال
 • مشاوره رایگان قبل از سفر
 • جلسه معارفه و دوستانه تولیدر با مسافران
 • ترانسفر اختصاصی با اتوبوس‌های ویژه
 • بیمه نامه مسافرتی

اقدام برای خرید تور اروپا

اگر تصمیم دارید به اروپا سفر کنید می‌توانید سایت‌ها و آژانس‌های زیادی را بگردید و قیمت‌‌های متفاوتی به دست آورید. یا با آژانس ژیوار به شماره 02154795000 زنگ بزنید تا ما شما را در خرید تور مورد نظر راهنمایی کنیم. منتظر شما هستیم.