بستن

تور مجارستان اتریش چک آلمان | 28 اسفند

بستن

تور مجارستان اتریش چک آلمان | 3 خرداد

14785

چرا باید به پراگ سفر کنیم؟

به پایتخت جمهوری چک، به عروس شهرهای اروپا خوش آمدید، اینجا تمام چیزهایی که شاید فکرش را نکنید در تور پراگ پیدا خواهید کرد. مسافران تور پراگ معمولاً افرادی از جامعه هستند که خوش سفر نامیده خواهند شد. در طی 15 سال تجربه در زمینه برگزاری تورهای اروپایی و … همواره مسافران پراگ افرادی ماجراجو و خوش سفر بوده‌اند. اگر شما تور پراگ را برای سفر انتخاب کرده اید به شما تبریک می‌گوییم. بهترین خدمات تورهای اروپایی در ژیوار به شما ارائه خواهد شد.

قیمت تور پراگ

برای محساسبه قیمت تور پراگ عوامل متعددی بر افزایش و یا کاهش قیمت تور پراگ تاثیر گذار خواهد بود. از جمله نوع پرواز، نوع هتل، نزخ یورو در زمان خرید تور پراگ و همچنین هزینه‌های سفر و … . با انتخاب بهینه موارد قابل کنترل مانند نوع هتل و پرواز که راهنمای تور پراگ در ژیوار به طور کامل برای شما توضیح خواهند داد، می‌توانید تا حدودی از شدت هزینه‌ها بکاهید.

بهترین زمان سفر به پراگ

از نظر آب و هوایی تجربه به ما ثابت کرده است که بهار زیباترین فصل برای خرید تور پراگ خواهد بود. دمای هوا معتدل و مناظر فوق‌العاده زیبای طبیعت پراگ چشم٬های شما را نوازش می‌کند. البته اگر در بهار شرایط سفر نداشتید، نیمه اول پاییز یک فرصت دیگر برای شما مسافران تور پراگ خواهد بود. مناظر زیبای پاییزی با درختان رنگی، یک سفر عاشقانه و پر از آرامش را برای شما رقم خواهد زد.

ویزای توریستی پراگ

با خرید تور پراگ از ژیوار، بهترین خدمات ویزای شنگن را از ما دریافت خواهید کرد. آژانس ژیوار برای 15 سال متوالی در زمینه برگزاری تورهای اروپایی و نمایشگاهی جز مشتری مدارترین آژانس های ایران از دید سازمان میراث فرهنگی شناخته شده است. اخذ ویزای شنگن برای مسافران اروپا به صورت تخصصی در حیطه کاری ژیوار گنجانده شده است. روند ویزای توریستی شنگن حداکثر 20 روز کاری خواهد بود. هزینه ویزای توریستی پراگ با توجه به نواسانات قیمت ارز باید با تماس با ما مطلع شوید.