دموتکس آلمان
تور نمایشگاهی سیال
تور نمایشگاه سیال فرانسه (Sial)
5 روزه فرانسه از شیراز خرداد
تور 5 روزه فرانسه از شیراز | 12 خرداد
تور 5 روزه پاریس از شیراز
تور 5 روزه فرانسه از شیراز | 22 اردیبهشت
5 روزه فرانسه از اصفهان
تور 5 روزه فرانسه از اصفهان | 12 خرداد
تور 5 روزه پاریس از اصفهان 22 اردیبهشت
تور 5 روزه فرانسه از اصفهان | 22 اردیبهشت
5 روزه پاریس از مشهد
تور 5 روزه فرانسه از مشهد | 12 خرداد
پاریس از مشهد 22 اردیبهشت
تور 5 روزه فرانسه از مشهد | 22 اردیبهشت
5 روزه پاریس 12 خرداد
تور 5 روزه فرانسه از تبریز | 12 خرداد
5 روزه پاریس از تبریز 22 اردیبهشت
تور 5 روزه فرانسه از تبریز | 22 اردیبهشت
8 روزه سوئیس اسپانیا
تور 8 روزه سوئیس – اسپانیا | 9 خرداد
تور ایتالیا 5 روزه 2 خرداد
تور 5 روزه ایتالیا | 2 خرداد
تور 5 روزه ایتالیا 26 اردیبهشت
تور 5 روزه ایتالیا | 26 اردیبهشت
تور سوئیس 10 خرداد
تور 5 روزه سوئیس | 10 خرداد
تور سوئیس 22 اردیبهشت
تور 5 روزه سوئیس | 23 اردیبهشت
8 روزه مجار اتریش 3 خرداد
تور 8 روزه مجارستان – اتریش | 3 خرداد
8 روزه مجلر اتریش 31 اردیبهشت
تور 8 روزه مجارستان – اتریش | 31 اردیبهشت
5 روزه مجارستان اتریش 10 خرداد
تور 5 روزه مجارستان – اتریش | 10 خرداد
5 روزه مجارستان اتریش 3 خرداد
تور 5 روزه مجارستان – اتریش | 3 خرداد
12 روزه مجار اتریش چک آلمان 3 خرداد
تور 12 روزه مجارستان – اتریش – چک – آلمان | 3 خرداد
9 فرانسه آلمان لیختن ایتالیا 12 خرداد
تور 9 روزه فرانسه – آلمان – لیختن اشتاین – سوئیس – ایتالیا | 12 خرداد
9 روزه فرانسه آلمان لیختن ایتالیا 29 اردیبهشت
تور 9 روزه فرانسه – آلمان – لیختن اشتاین – سوئیس – ایتالیا | 29 اردیبهشت

تور ارزان اروپا به چه قیمتی؟

واژه ارزان شاید تا حدی بار منفی را نسبت به قیمت تورهای اروپایی در ذهنتان کم کند اما تور اروپا هیچگاه ارزان نیست. به طور کلی سفرهای اروپایی با هزینه همراه‌اند. شما نمی‌توانید با مبلغی ناچیز مثلا به تور فرانسه سفر کنید یا دور اروپا را در یک ماه بگردید. ارزان بودن هم از دید همه یکسان نیست. برای مثال به نظر شخصی مبلغ 1000 یورو برای سفر یک هفته‌ای به فرانسه ارزان و به نظر شخص دیگر گران به حساب می‌آید. اما ارزان بودن هم به معنی بی‌کیفیت بودن و به درد نخور بودن آن تور نیست.

تور ارزان اروپا یعنی چه؟

شاید برایتان سوال باشد که تور ارزان اروپا به چه معناست؟ برای پاسخ به این سوال باید بگوییم که همانطور که می‌دانید در فصل تابستان چه در ایران و چه در اروپا، فصل اوج سفرهاست. به طبع هزینه هواپیما و هتل‌ها نیز در بالاترین حد خود قرار دارند. چنانچه در فصلی به غیر از بهار و تابستان برای تور اروپا اقدام کنید با قیمت‌های پایین‌تری رو به رو خواهید شد. اگر هم توقعاتتان را از محل اقامت‌تان پایین بیاورید مثلا هتل 3 ستاره و یا هاستل را برای اقامت انتخاب کنید در کم شدن هزینه‌هایتان تاثیر می‌گذارد. هتل هرچه قدر از مرکز شهر دورتر باشد ارزانتر است. چه بسا که شما می‌توانید هتل با کیفیت عالی ولی دورتر از مرکز شهر را با قیمتی پایین رزرو کنید. هرچه تعداد شب‌های اقامت‌تان کمتر باشد هزینه‌هایتان به طبع کاهش می‌یابد. اگر هم قصد سفری خانوادگی را دارید باید بیشتر خرج کنید. بلاخره هزینه سفر تک نفره با چند نفره متفاوت است. زمستان بهترین گزینه است، در واقع تور ارزان اروپا با زمستان معنا پیدا می‌کند. شما می‌توانید نه تنها به یک کشور بلکه به چند کشور اروپایی سفر کنید و هزینه کمتری را نسبت به سفر مشابه در تابستان پرداخت نمایید. جاذبه‌های بیشمار کشورهای اروپایی در زمستان هم دیدنی و زیبا هستند کافیست لباس گرم بردارید و عازم سفر شوید.

هزینه‌های اجتناب ناپذیر تور ارزان اروپا

از آنجایی که برای ورود به کشورهای حوزه شنگن نیاز به دریافت ویزا دارید پس هزینه‌ای که برای ورود به سفارتخانه پرداخت می‌کنید، نرخ مشخصی دارد و شما نمی‌توانید در این هزینه تور ارزان اروپا صرفه جویی کنید یا آن را پرداخت نکنید. ارزانترین هواپیما را هم که بگیرید برای پرواز مبلغی را باید پرداخت نمایید. بلاخره هر انسانی نیازهای اولیه‌ای مانند غذا و آب دارد پس مقدار مشخصی را باید برای خورد و خوراک کنار بگذارید. برای پیشگیری از هرگونه اتفاق غیرمنتظره‌ای عاقلانه است که پیش از سفر خودتان را بیمه کنید تا نگرانی‌هایتان به حداقل برسد. اینگونه هزینه‌ها در تور ارزان اروپا اجتناب ناپذیر است، پس باید مقدار مشخصی پول برای سفر کنار بگذارید. به طبع هرچه بیشتر هزینه کنید، سفر لوکس‌تری خواهید داشت.

برای خرید تور ارزان اروپا زودتر اقدام کنید

اگر می‌خواهید بهای کمتری پرداخت نمایید، دو تا سه ماه قبل از سفر برای خرید تور اقدام کنید. هرچه به تاریخ سفر نزدیکتر شوید احتمال پر شدن صندلی‌های هواپیما بیشتر شده و با افزایش قیمت صندلی‌های باقی مانده مواجه می‌شوید. در فصل پاییز و زمستان قیمت بلیط هواپیما کمتر از بهار و تابستان است. اروپا در این دو فصل کم گردشگرتر است و شما این شانس را دارید که از جاذبه ها در فضایی آرام و به دور از شلوغی لذت ببرید. احتمال پر شدن هتل ها را هم در نظر بگبرید. چراکه هرچه به تاریخ سفر نزدیک‌تر می شوید ممکن است با افزایش مواجه شوید و شاید مجبور شوید هتل دیگری را انتخاب کنید که زیاد باب میلتان نباشد.

تور اروپا ارزان

با ایرلاین های اقتصادی سفری ارزان به اروپا را تجربه کنید

یکی از ارزانترین راه ها برای مسافرت با مسافت طولانی در اروپا، پرواز با ایرلاین های اقتصادی است. این خطوط هوایی در قاره اروپا بسیار پرکابرد هستند و رقابتی که بین این ایرلاین ها وجود دارد منجر به قیمت های بسیار ارزان شده است. چنانچه شما بخواهید از هریک از شهرهای اروپا به شهر دیگر پرواز کنید می توانید از این ایرلاین ها استفاده کنید. البته که نباید انتظار خدمات لوکس و بالا را داشته باشید، چراکه معمولا در این نوع از پروازها سرویس غذا ارائه نمی شود و اگر چیزی درخواست کنید مجبور به پرداخت هزینه هستید. بعضا برخی از آنها حتی اجازه داشتن بار به شما را هم نمی دهند. پس بهتر از پیش از خرید بلیت حتما از قوانین این شرکت ها اطلاع کسب کنید. در زیر به چند ایرلاین اقتصادی در اروپا اشاره می کنیم:

ایزی جت (EasyJet): این ایرلاین بریتانیایی که دفتر مرکزی آن در فرودگاه لوتن لندن قرار دارد، از لحاظ تعداد انتقال مسافران و پروازهای بین المللی بزرگترین شرکت هواپیمایی بریتانیا به شمار می رود. شرکت هواپیمایی ایزی جت به ۱۲۴ مقصد بین المللی پرواز دارد.

رایان ایر (Ryanair): یک هواپیمایی ارزان قیمت ایرلندی است که در سال 1984 تاسیس شد و مقر اصلی آن فرودگاههای دوبلین و لندن است. این ایرلاین به طور روزانه در بیش از ۲۷۰ خط هوایی در ۲۱ کشور اروپایی پرواز می‌کند.

یورو وینگز (Eurowings): یورووینگز یک شرکت هواپیمایی آلمانی است که در سال ۱۹۹۳ میلادی که بعد از ادغام دو شرکت هواپیمایی مستقر در شهرهای نورنبرگ و دورتموند تأسیس و راه اندازی شد. این شرکت همچنین در سال ۲۰۰۶ میلادی توسط لوفتهانزا خریداری شد. دفتر مرکزی این ایرلاین در شهر دوسلدولف آلمان قرار دارد و به بالغ بر ۴۸ مقصد داخلی و خارجی پرواز می کند.

ویولینگ ایرلاینز (Vueling Airlines): ویولینگ یک شرکت هواپیمایی اسپانیایی است که پایگاه اصلی آن فرودگاهی در نزدیکی شهر بارسلون قرار دارد. این ایرلاین به ۱۰۶ شهر و مقصد داخلی و خارجی پرواز می کند.

cheap

برای ضمانت نامه راه برگشت ندارید

تفاوتی ندارد که شما تمایل دارید لاکچری سفر کنید یا مقرون به صرفه و اقتصادی. در هر دو صورت زمانی که شما با تور اقدام به سفر می کنید باید ضمانت نامه ارائه دهید. ارائه ضمانت‌نامه به آژانس صرفا جهت تعهد شما برای بازگشت از تور ارزان اروپاست. پس ارائه ضمانت‌نامه حذف شدنی نیست. ضمانت نامه به همراه دیگر مدارکی که ارائه کرده‌اید، تا زمان بازگشت شما از تور ارزان اروپا نزد آژانس ژیوار باقی می‌ماند. پس در صورت تمایل برای سفر به اروپا باید مبلغ حداقل صد میلیون تومان را به عنوان ضمانت‌نامه کنار بگذارید.

خدمات تور ارزان اروپا ژیوار

ژیوار از گذشته تاکنون سعی داشته بهترین خدمات را به مشتریان عزیز ارائه دهد. تور ارزان اروپا ژیوار هرگز به معنی کوتاهی در ارائه خدمات به شما عزیزان نیست. بلکه هدف ما این است که مقرون به صرفه‌ترین تورهای اروپایی را در قالب پکیج به شما ارائه نماییم. خدمات تور ارزان اروپا شامل:

  • اخذ ویزای شنگن

  • پرواز رفت و برگشت هواپیما

  • بیمه نامه مسافرتی

  • تور لیدر فارسی زبان

  • اقامت در هتل با صبحانه

  • بازدید از جاذبه‌های گردشگری و تاریخی شهر طبق برنامه تور

نویسنده: آیسان حقیقی خوشخو

عضویت در خبرنامه

از آخرین اخبار و تخفیف‌های هیجان‌انگیز ما مطلع شوید.