تور 12 روز برزیل

تور 9 روز ایتالیا یونان

تور 8 روز ایتالیا

تور 9 روز اسپانیا ایتالیا

تور 9 روز اسپانیا سوئیس

تور 10 روز اسپانیا پرتغال

تور 8 روز اسپانیا پرتغال

تور 8 روز اسپانیا

تور 7 روز یونان ایتالیا

تور 6 روز یونان

تور 10 روز یونان

تور 8 روز مجارستان اتریش

تور 11 روز مجارستان اتریش چک آلمان

تور 6 روز چک

تور 8 روز چک اتریش

تور 10 روز چک آلمان سوئیس

تور 10 روز چک اتریش مجارستان

تور 9 روز فرانسه سوئیس

تور 11 روز فرانسه اسپانیا

تور 17 روز دور فرانسه ایتالیا

3200 یورو + نرخ پرواز

16 شب 4ستاره Turkish

تور 6 روز جنوب فرانسه

1190 یورو + نرخ پرواز

5 شب 4ستاره Turkish

تور 11 روز فرانسه اسپانیا ایتالیا

2390 یورو + نرخ پرواز

10 شب 4ستاره Turkish

تور 14 روز اسکاندیناوی

3290 یورو + نرخ پرواز

12 شب 4ستاره Turkish

تور 10 روز فرانسه هلند آلمان

2090 یورو + نرخ پرواز

9 شب 4ستاره Turkish

تور 9 روز فرانسه اسپانیا

1850 یورو + نرخ پرواز

8 شب 4ستاره Turkish

تور 9 روز فرانسه ایتالیا

1850 یورو + نرخ پرواز

8 شب 4ستاره Turkish

تور 7 روز فرانسه

تور 8 روز فرانسه

تور 8 روز ایتالیا اسپانیا

9 روز فرانسه ایتالیا

تور 8 روز فرانسه سوئیس

8 روز فرانسه اسپانیا

9 روز فرانسه هلند آلمان

تور 8 روز چک اتریش

تور 5 روز چک

تور 8 روز اسپانیا

تور 5 روز اسپانیا

تور 7 روز فرانسه

تور پراگ

تور چک اتریش

تور اسکاندیناوی

تور 9 روز فرانسه اسپانیا

تور 8 روز فرانسه آلمان هلند

تور 10 روز اسپانیا

تور 5 روز اسپانیا

تور 5 روز سوئیس

تور 5 روز فرانسه

تور 9 روز کنیا

تور 9 روز فرانسه آلمان اتریش

تور 9 روز فرانسه ایتالیا سوئیس

تور ارزان اروپا به چه قیمتی؟

واژه ارزان شاید تا حدی بار منفی را نسبت به قیمت تورهای اروپایی در ذهنتان کم کند اما تور اروپا هیچگاه ارزان نیست. به طور کلی سفرهای اروپایی با هزینه همراه‌اند. شما نمی‌توانید با مبلغی ناچیز مثلا به تور فرانسه سفر کنید یا دور اروپا را در یک ماه بگردید. ارزان بودن هم از دید همه یکسان نیست. برای مثال به نظر شخصی مبلغ 1000 یورو برای سفر یک هفته‌ای به فرانسه ارزان و به نظر شخص دیگر گران به حساب می‌آید. اما ارزان بودن هم به معنی بی‌کیفیت بودن و به درد نخور بودن آن تور نیست.

تور ارزان اروپا یعنی چه؟

شاید برایتان سوال باشد که تور ارزان اروپا به چه معناست؟ برای پاسخ به این سوال باید بگوییم که همانطور که می‌دانید در فصل تابستان چه در ایران و چه در اروپا، فصل اوج سفرهاست. به طبع هزینه هواپیما و هتل‌ها نیز در بالاترین حد خود قرار دارند. چنانچه در فصلی به غیر از بهار و تابستان برای تور اروپا اقدام کنید با قیمت‌های پایین‌تری رو به رو خواهید شد. اگر هم توقعاتتان را از محل اقامت‌تان پایین بیاورید مثلا هتل 3 ستاره و یا هاستل را برای اقامت انتخاب کنید در کم شدن هزینه‌هایتان تاثیر می‌گذارد. هتل هرچه قدر از مرکز شهر دورتر باشد ارزانتر است. چه بسا که شما می‌توانید هتل با کیفیت عالی ولی دورتر از مرکز شهر را با قیمتی پایین رزرو کنید. هرچه تعداد شب‌های اقامت‌تان کمتر باشد هزینه‌هایتان به طبع کاهش می‌یابد. اگر هم قصد سفری خانوادگی را دارید باید بیشتر خرج کنید. بلاخره هزینه سفر تک نفره با چند نفره متفاوت است. زمستان بهترین گزینه است، در واقع تور ارزان اروپا با زمستان معنا پیدا می‌کند. شما می‌توانید نه تنها به یک کشور بلکه به چند کشور اروپایی سفر کنید و هزینه کمتری را نسبت به سفر مشابه در تابستان پرداخت نمایید. جاذبه‌های بیشمار کشورهای اروپایی در زمستان هم دیدنی و زیبا هستند کافیست لباس گرم بردارید و عازم سفر شوید.

هزینه‌های اجتناب ناپذیر تور ارزان اروپا

از آنجایی که برای ورود به کشورهای حوزه شنگن نیاز به دریافت ویزا دارید پس هزینه‌ای که برای ورود به سفارتخانه پرداخت می‌کنید، نرخ مشخصی دارد و شما نمی‌توانید در این هزینه تور ارزان اروپا صرفه جویی کنید یا آن را پرداخت نکنید. شما برای خرید تمام تورهای اروپایی، باید ویزا بگیرید. ارزانترین هواپیما را هم که بگیرید برای پرواز مبلغی را باید پرداخت نمایید. بلاخره هر انسانی نیازهای اولیه‌ای مانند غذا و آب دارد پس مقدار مشخصی را باید برای خورد و خوراک کنار بگذارید. برای پیشگیری از هرگونه اتفاق غیرمنتظره‌ای عاقلانه است که پیش از سفر خودتان را بیمه کنید تا نگرانی‌هایتان به حداقل برسد. اینگونه هزینه‌ها در تور ارزان اروپا اجتناب ناپذیر است، پس باید مقدار مشخصی پول برای سفر کنار بگذارید. به طبع هرچه بیشتر هزینه کنید، سفر لوکس‌تری خواهید داشت.

برای خرید تور ارزان اروپا زودتر اقدام کنید

اگر می‌خواهید بهای کمتری پرداخت نمایید، دو تا سه ماه قبل از سفر برای خرید تور اقدام کنید. هرچه به تاریخ سفر نزدیکتر شوید احتمال پر شدن صندلی‌های هواپیما بیشتر شده و با افزایش قیمت صندلی‌های باقی مانده مواجه می‌شوید. در فصل پاییز و زمستان قیمت بلیط هواپیما کمتر از بهار و تابستان است. اروپا در این دو فصل کم گردشگرتر است و شما این شانس را دارید که از جاذبه ها در فضایی آرام و به دور از شلوغی لذت ببرید. احتمال پر شدن هتل ها را هم در نظر بگبرید. چراکه هرچه به تاریخ سفر نزدیک‌تر می شوید ممکن است با افزایش مواجه شوید و شاید مجبور شوید هتل دیگری را انتخاب کنید که زیاد باب میلتان نباشد.

با ایرلاین های اقتصادی سفری ارزان به اروپا را تجربه کنید

یکی از ارزانترین راه ها برای مسافرت با مسافت طولانی در اروپا، پرواز با ایرلاین های اقتصادی است. این خطوط هوایی در قاره اروپا بسیار پرکابرد هستند و رقابتی که بین این ایرلاین ها وجود دارد منجر به قیمت های بسیار ارزان شده است. چنانچه شما بخواهید از هریک از شهرهای اروپا به شهر دیگر پرواز کنید می توانید از این ایرلاین ها استفاده کنید. البته که نباید انتظار خدمات لوکس و بالا را داشته باشید، چراکه معمولا در این نوع از پروازها سرویس غذا ارائه نمی شود و اگر چیزی درخواست کنید مجبور به پرداخت هزینه هستید. بعضا برخی از آنها حتی اجازه داشتن بار به شما را هم نمی دهند. پس بهتر از پیش از خرید بلیت حتما از قوانین این شرکت ها اطلاع کسب کنید. در زیر به چند ایرلاین اقتصادی در اروپا اشاره می کنیم:

ایزی جت (EasyJet): این ایرلاین بریتانیایی که دفتر مرکزی آن در فرودگاه لوتن لندن قرار دارد، از لحاظ تعداد انتقال مسافران و پروازهای بین المللی بزرگترین شرکت هواپیمایی بریتانیا به شمار می رود. شرکت هواپیمایی ایزی جت به ۱۲۴ مقصد بین المللی پرواز دارد.

نوروژین ایرلاین (Norwegian air): این ایرلاین که در حاضر سومین ایرلاین ارزان قیمت در اروپا می‌باشد، در سال 1993 تاسیس شده است. این ایرلاین بیش از 400 مسیر پروازی به بیش از 130 مقصد دارد.

رایان ایر (Ryanair): یک هواپیمایی ارزان قیمت ایرلندی است که در سال 1984 تاسیس شد و مقر اصلی آن فرودگاههای دوبلین و لندن است. این ایرلاین به طور روزانه در بیش از ۲۷۰ خط هوایی در ۲۱ کشور اروپایی پرواز می‌کند.

یورو وینگز (Eurowings): یورووینگز یک شرکت هواپیمایی آلمانی است که در سال ۱۹۹۳ میلادی که بعد از ادغام دو شرکت هواپیمایی مستقر در شهرهای نورنبرگ و دورتموند تأسیس و راه اندازی شد. این شرکت همچنین در سال ۲۰۰۶ میلادی توسط لوفتهانزا خریداری شد. دفتر مرکزی این ایرلاین در شهر دوسلدولف آلمان قرار دارد و به بالغ بر ۴۸ مقصد داخلی و خارجی پرواز می کند.

ویولینگ ایرلاینز (Vueling Airlines): ویولینگ یک شرکت هواپیمایی اسپانیایی است که پایگاه اصلی آن فرودگاهی در نزدیکی شهر بارسلون قرار دارد. این ایرلاین به ۱۰۶ شهر و مقصد داخلی و خارجی پرواز می کند.

فلای‌بی ایرلاین (flybe): در سال 1985 این ایرلاین تاسیس شد. ایرلاین فلای‌بی برای 15 کشور دارای 232 مسیر پروازی می‌باشد. این ایرلاین بر اساس شرایط و امکاناتی که به مسافران خود ارائه می‌دهد، سطوح مختلف پروازی با قیمت‌های گوناگون دارد.

برای ضمانت نامه راه برگشت ندارید

تفاوتی ندارد که شما تمایل دارید لاکچری سفر کنید یا مقرون به صرفه و اقتصادی. در هر دو صورت زمانی که شما با تور اقدام به سفر می کنید باید ضمانت نامه ارائه دهید. ارائه ضمانت‌نامه به آژانس صرفا جهت تعهد شما برای بازگشت از تور ارزان اروپاست. پس ارائه ضمانت‌نامه حذف شدنی نیست. ضمانت نامه به همراه دیگر مدارکی که ارائه کرده‌اید، تا زمان بازگشت شما از تور ارزان اروپا نزد آژانس ژیوار باقی می‌ماند. پس در صورت تمایل برای سفر به اروپا باید مبلغ حداقل صد میلیون تومان را به عنوان ضمانت‌نامه کنار بگذارید.

خدمات تور ارزان اروپا ژیوار

ژیوار از گذشته تاکنون سعی داشته بهترین خدمات را به مشتریان عزیز ارائه دهد. تور ارزان اروپا ژیوار هرگز به معنی کوتاهی در ارائه خدمات به شما عزیزان نیست. بلکه هدف ما این است که مقرون به صرفه‌ترین تورهای اروپایی را در قالب پکیج به شما ارائه نماییم. خدمات تور ارزان اروپا شامل:

 • اخذ ویزای شنگن

 • پرواز رفت و برگشت هواپیما

 • بیمه نامه مسافرتی

 • تور لیدر فارسی زبان

 • اقامت در هتل با صبحانه

 • بازدید از جاذبه‌های گردشگری و تاریخی شهر طبق برنامه تور

خرید تورهای اروپا از ژیوار

مفتخریم که 16 سال مجری مستقیم تورهای اروپا بوده‌ایم. با برگزاری تورهای متعدد به مقاصد مختلف اروپا و تورهای نمایشگاهی متخصص بودن خود را به مشتریان و همکاران ثابت کرده‌ایم از این رو موفق به دریافت جایزه مشتری‌مدارترین آژانس گردشگری ایران از دید سازمان میراث فرهنگی و گردشگری هستیم. برای خرید یک تور اروپا به ویزای توریستی شینگن نیاز دارید و بس!

برای اخذ ویزای توریستی شینگن گروهی و FIT ( ویزای توریستی شینگن تکی) به مشاوره کارشناسان ویزای ژیوار برای جمع‌آوری مدارک نیاز دارید. خوشبختانه برای اخذ ویزای اروپا سابقه درخشان ژیوار این اجازه را به ما می‌دهد که به شما بگوییم نگران اخذ ویزای شینگن نباشید. بحثی از تضمینی بودن ویزای شینگن نخواهیم کرد، ولی باید مستحضر باشید که با ضمانت‌نامه‌هایی که از مشتریان دریافت خواهیم کرد، ابهامی برای صدور ویزا از طرف آفیسر پرونده پیش نخواهد آمد. 

با خرید تورهای اروپایی از ژیوار چه خدماتی دریافت خواهید کرد؟

 • هتل + صبحانه
 • پرواز رفت و برگشت
 • ویزای توریستی شینگن
 • راهنمای فارسی زبان از ایران
 • راهنمای فارسی زبان محلی
 • ترانسفر فرودگاهی
 • گشت شهری آپشنال
 • مشاوره رایگان قبل از سفر
 • جلسه معارفه و دوستانه تولیدر با مسافران
 • ترانسفر اختصاصی با اتوبوس‌های ویژه
 • بیمه نامه مسافرتی

اقدام برای خرید تور اروپا

اگر تصمیم دارید به اروپا سفر کنید می‌توانید سایت‌ها و آژانس‌های زیادی را بگردید و قیمت‌‌های متفاوتی به دست آورید. یا با آژانس ژیوار به شماره 02154795000 زنگ بزنید تا ما شما را در خرید تور مورد نظر راهنمایی کنیم. منتظر شما هستیم.

 

یک فکر در مورد “تور ارزان اروپا

 1. Maede گفت:

  سلام. وقتتون بخیر
  من میخوام برای رفتن به انگلستان تاریخچه سفری خودم رو تقویت کنم. مخواستم ببینم آیا این درسته که حتما باید قبل از انگلیس به یه کشور اروپایی دیگه رفته باشم؟
  و اینکه میخوام ببینم با توجه به شرایطم برای کشورهای دیگه می تونم ویزا بگیرم یا نه.
  28 سالمه و مجرد هستم. شغل آزاد و بیمه خویش فرما دارم. البته شرکت ثبت کردیم و روزنامه رسمی هم موجوده.

 2. سورنا گفت:

  درود
  ببخشید،من یک کم دلم پره!
  من شخصا از کرونا ترسیدم و یاد گرفتم قبل از مرگ باید تمام دنیا رو گشت و ایران تموم دنیا نیست،بخش کوچکی از این دنیاست.
  خواستم برم بگردم انقدر موانع جلوی پای افراد قرار میگیره ک خیلیا پشیمون و ناامید میشن.مثلا من عاشق آبشار نیاگارا هستم،اما کانادا و امریکا چنان قوانین پیچیده و سختی دارن ک عملا باید پنجاه ساله بشیم با دعوتنامه تا بتونیم بریم ببینیم،وقتی ک دیگه توانی در بدنمون برای گشت و گذار نیست.فرق من با جوان روس و آلمانی و اروپایی چیه کدمیره کل دنیا رو راحت میگرده با انرژی جوانیش؟؟؟!!!…
  خواستیم اروپا بریم رزومه بشه برای رفتنمون ب کانادا و امریکا بابت دیدن نیاگارا و…،دیدیم اروپا مثل پل هست برای کانادا و امریکا.کلا سیرک و سینمایی هستش.میگن تنها بار اول نمیشه اروپا رفت،جالب اینه ک بعد از سفر با تور ، تضمینی برای سفر دوم بصورت انفرادی هم به اروپا نیست و سرمایه هامون بخاطر سفرهای مداوم با تور ازدست میره…حالا با تور میشه رفت اروپا.اوکی قبول.من با هزاران بیچارگی و فلاکت و سرمایه گذاری ب جایگاه فعلیم رسیدم.من ضمانتنامه بذارم و بیام ببینم اتفاق ناگواری افتاده و سرمایه م پودر شده باید چه کنم؟شما درمقابل ضمانتنامه ی من، تعهدنامه میدید ک فقط در صورت تخلف اجازه تصاحب ب اموالم داشته باشید ک خیال من و امثال من راحت باشه؟قطعا جوابتون خیر هستش.با هر بانکی صحبت کردم و گفتم ملک و مغازه م رو میذارم رهن و ضمانتنامه میخام بمن پوزخند میزنن و میگن ب طرف تا این اندازه اعتماد داری؟؟؟دوراهیه بد و مزخرفیه.همه اینها ب کنار میگید سایر مدارک هم باید پیش آژانس باشن.من اولا با استرسع این موارد سفر کوفت و زهرمارم میشه تا برسم ایران،و بعدشم پس از برگشت بدون هیچ تعارفی باید برم استعلام بگیرم ک با مدارک امانت گذاشته ی من، وام گرفته نشده باشه و تخلفات مرسوم دیگه ای ک بانکها بمن گفتن رخ نداده باشه.کشورهای پیشرفته یکجور آرزوهای مسافرتی مارو میکشن و شما آژانس ها ب یک طریق دیگه.درد اینها هستن برای افرادی مثل من ک ترس در وجودشونه.برای این موارد چه راهکارهایی دارید.
  سپاس بابت راهنماییتون..

  1. شیما رشیدی گفت:

   سلام بر شما دوست عزیز، فقط و فقط بیاید و به آژانس ژیوار زنگ بزنید تا شما رو به آرزوهاتون نزدیک تر کنیم.😊😊

  2. احمد گفت:

   سلام دوست عزیز
   ایول من بات موافقم دقیقا حرف منو زدی.دمتگرم کوچک شما احمد

 3. emran گفت:

  سلام.ارزان ترین تور اروپایی قیمت؟
  چقدر زمان میبره برای گرفتن و در واقع رفتن به تور (منظورم کارهای اولیه تور)؟
  من یک ریجکتی هم دارم.آیا تاثیر گذار؟

 4. khaki گفت:

  age safar 3 rooze be budapest dashte basham be nazar shoma baram arzoon tamoom mishe?

  1. آیسان حقیقی گفت:

   دوست محترم
   چراکه نه. هرچه تعداد شب های اقامت شما کمتر باشه در هزینه های شما صرفه جویی میشه.

 5. آدمک 2000 گفت:

  به نظر من که اروپا کلا گرونه اصلا تور ارزون وجود نداره!!!

  1. آیسان حقیقی گفت:

   همانطور که در بالا گفتیم تور اروپا به نسبت تورهای ترکیه و گرجستان و آذربایجان گرون تر هست. چراکه شما برای دریافت ویزای شنگن جدای از مبلغ تور باید مبلغی رو پرداخت کنید. همچنین به دلیل بیشتر بودن مسافت، قیمت بلیت هواپیماها نیز بیشتر هستند. اما چنانچه شما قصد سفر به اروپا را داشته باشید می تونید با انجام نکاتی که در مقاله بالا ذکر کردیم سفری مقرون به صرفه به اروپا داشته باشید.

 6. فرهاد گفت:

  من تقریبا تونستم تو زمستان امسال سفری ارزون قیمت به وین داشته باشم. هتلی که رفتم خیلی خاص و شیک نبود اما خوب بود. هوا سرد بود خوب لذت هوای بهاری رو نداشت اما در عوض تونستم سفری با قیمت مناسب داشته باشم. مطالب شما هم به من کمک کرد. ممنون که اطلاعات خوبی تو سایتتون قرار می دید.

  1. آیسان حقیقی گفت:

   چقدر خوب که مطالب ما برای شما مفید بوده. ما هم از شما متشکریم که با دقت مطالعه کردید.

 7. علی گفت:

  اگر من بخوام تابستون سفری ارزون به امستردام داشته باشم میشه؟

  1. آیسان حقیقی گفت:

   آقای علی
   در اکثر نقاط دنیا فصل تابستان فصل پرمخاطب برای سفر است. قیمت هتل ها و بلیط هواپیما در تابستان بیشتر از دیگر فصول سال است پس نمی تونید انتظار سفری ارزون رو داشته باشید مگر اینکه چندماه پیش از سفر هتل یا هاستل مورد نظرتون و بلیط هواپیماتون رو خریداری کنید. اما انتظار پایین بودن خیلی زیاد قیمت ها را نداشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.