مجله ایتالیا

همه چیز درباره باغ‌های بابولی فلورانس

همه چیز درباره باغ‌های بابولی فلورانس

این بهشت زیبا به دستان ظریف بانویی از فلورانس به نام الئونارا تولدو طراحی شده است که امروزه گردشگران زیادی را به باغ بابولی فلورانس جلب می‌کند و از زیبایی‌های شگفت انگیز و کهن این باغ حیرت زده می‌شوند.

تاریخ شکوفایی این باغ، به قرن 16 میلادی باز می‌گردد که نشان از این است که باغ بابولی زیبا و با اصالت است که قرن‌هاست نگین سبز فلورانس است. در تورهای بی نظیر ایتالیا می‌توانید از این باغ‌های شگفت انگیز دیدن نمایید. برای رفتن به ایتالیا به ویزای توریستی شنگن برای ایتالیا نیاز دارید.

 

همه چیز درباره باغ‌های بابولی فلورانس

شکوه معماری در باغ بابولی فلورانس

 

باغ بابولی، نگین سبز فلورانس:

ساعت‌ها می‌توانید در این باغ سرسبز قدم بزنید و از هوای مطبوعی که از بوی مرکبات درختان کهن سر به فلک کشیده آن به مشام می‌رسد، لذت ببرید و مجسمه‌های زیبای هنرمندان فلورانس را در سایه سار درختان ببینید. قدم زدن در این باغ تیری است که دو هدف را نشانه میزند بودن در طبیعتی بکر و دیدن معماری باشکوه و بازدید از آثار هنری ارزشمند که در مساحت ۳۲۰ مترمربع وسعت دارد و یکی از شاهکارهای معماری و زیباترین باغ‌های دنیا در قلب فلورانس است که توصیه می‌شود دیدن باغ بابولی را از دست ندهید. اگر علاقمند سفر به اروپا هستید، از تور اروپا نوروز 1401 ژیوار دیدن کنید.

 

همه چیز درباره باغ‌های بابولی فلورانس 

باغ بابولی شکوهی از طبیعت بکر فلورانس

 

باغ بابولی در فراز بام تپه‌های فلورانس:

این باغ سرسبز و دل‌انگیز بر فراز تپه های بابولی قرار دارد که تا قصر پیتی وسعت دارد. در باغ بابولی می‌توان کل فلورانس را دید که منظره‌ای زیبا برای عکاسی است و شما می‌توانید زیباترین عکس‌ها را از فلورانس در آلبوم خود در باغ بابولی ثبت کنید و در یکی از پربازدیدترین باغ‌های جهان که سالیانه 88 میلیون گردشگر را از سراسر دنیا به خود جلب می‌کند.

 

همه چیز درباره باغ‌های بابولی فلورانس 

 

تمدن فلورانس در باغ بابولی

 

باغ موزه‌ بابولی فلورانس

Baboli Gardens یا باغ بابولی تنها یک باغ نیست بلکه موزه‌هایی در این باغ وجود دارد که تمدن فلورانس را در خود برای گردشگران از سراسر دنیا نشان می‌‌دهد. مجسمه و عتیقه‌هایی که در این موزه وجود دارد از دورانی خبر می‌دهد که نشانه تمدن ایتالیا است. علاوه بر این موزه‌ها جشنواره‌هایی در باغ بابولی برگزار می‌شود که جذابیت باغ را برای بازدیدکنندگان دو چندان می‌کند. برای سفر به اروپا، شما به ویزای شینگن نیاز دارید.

همه چیز درباره باغ‌های بابولی فلورانس

مجسمه‌های سنگی مرمرین باغ بابولی

بهترین فصل بازدید از باغ بابولی فلورانس:

بسیاری از محلی‌های شهر فلورانس برای پیک نیک به باغ بابولی می‌روند و بدون پرداخت مبلغی می‌توانند از محیط این باغ استفاده کنند و گردشگران نیز از کافی‌شاپ‌ها و رستوران‌های باغ بابولی استقبال زیادی می‌کنند و طعم به یاد ماندنی قهوه‌های ناب ایتالیایی را هیچ‌گاه از یاد نمی‌برند. فواره‌هایی که در وسط باغ بابولی است طراوت را به محیط باغ بخشیده که در فصل‌های ( آوریل، نوامبر تا دسامبر) بهترین زمان برای بازدید از باغ بابولی است که بیشترین سرسبزی و طراوت را در باغ مشاهده می‌کنید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.