ژیوارنامه

بهترین کشور اروپا برای زندگی | کدام کشور اروپایی برای زندگی بهتر است؟

بهترین کشور اروپا برای زندگی

اگر به فکر شروع یک زندگی جدید در یک کشور جدید هستید، ما چهار مورد از بهترین کشورهای اروپا برای زندگی را به شما معرفی می‌کنیم که حتماً باید بعد از کرونا در آنجا زندگی کنید. همه این کشورها فرصت‌های شغلی عالی و تعادل سالمی بین کار و زندگی را دارد.

دانمارک

دانمارک اغلب شادترین کشور جهان نامیده می‌شود و این موضوع دلیل خوبی هم دارد. در این کشور بین زندگی کاری و روابط خانوادگی، استانداردهای تحصیلات عالی و جو تجاری پررونق تعادل خیلی عجیبی وجود دارد. علاوه بر این، شما هرگز بیش از 30 دقیقه با ماشین از شهر شلوغ یا حومه زیبای دانمارک فاصله ندارید. همه این‌ها این کشور را به گزینه‌ای عالی برای کار مهاجران تبدیل می‌کند. کار در دانمارک می‌تواند کمی عجیب‌وغریب باشد. اکثر شرکت‌ها دارای ساختار کاری مسطح هستند و بسیار غیررسمی و کمی سنتی هستند. همه کارکنان شرکت‌های دانمارکی در تصمیمات شرکت که در جلسات موردبحث قرار می‌گیرد، حرفی برای گفتن دارند. ساعات کار در کشور دانمارک نسبت به اکثر کشورها کوتاه‌تر است و تقسیم جنسیتی نیروی کار در دانمارک تقریباً برابر است، اکثر مردان و زنان در شغل تمام‌وقت هستند.

بهترین کشور اروپا برای زندگی

بهترین کشور اروپا برای زندگی

آلمان بهترین کشور اروپا برای زندگی

وقتی در مورد آلمان فکر می‌کنید دو کلمه به ذهن شما می‌آید: کارآمدی و وقت‌شناسی؛ اما احتمالاً با زندگی و کار کردن در این کشور به یک تجربه منظم و سازمان‌یافته دست خواهید یافت. مزایای کارآیی آلمان شامل مناطق عمومی تمیز (به‌جز نقاشی‌های فراوان برلین)، پارک‌های مرتب و بوروکراسی فراوان است. آلمان تا حدی به دلیل برنامه‌های کارآموزی که ارائه می‌دهد، یکی از پایین‌ترین سطح بیکاری جوانان را در اروپا دارد. این موضوع یک خبر عالی برای خانواده‌هایی است که می‌خواهند در آلمان هم زندگی و هم کار کنند. این کشور همچنین ساعات کاری کوتاه‌تری نسبت به انگلستان و سیاست سختگیرانه ای برای کار در روزهای یکشنبه دارد، بنابراین برای اکثر خانواده‌ها یک گزینه عالی است. از طریق تور آلمان می توانید به دیدن این کشور زیبا بروید .

بهترین کشور اروپا برای زندگی

بهترین کشور اروپا برای زندگی

نروژ بهترین کشور اروپا برای زندگی از نظر داشتن فضای سبز

نروژ به دلیل داشتن توده‌های جنگلی، دارای بالاترین غلظت فیورد در جهان است؛ بنابراین اگر عاشق فضای باز و سرسبز هستید، نروژ مکان بسیار خوبی برای زندگی است. هرچند این کشور فقط به این دلیل معروف نیست. شهرهای نروژ با همه بارها، کلوپ‌ها و رستوران‌های معمولی، یک سبک زندگی آرام و خاص را به شما ارائه می‌دهند. همچنین فرصت‌های کاری و تجاری در بخش نفت و گاز این کشور نیز به‌صورت فراوان وجود دارد. نروژ نهمین تولیدکننده بزرگ نفت در جهان و سومین تولیدکننده گاز در اروپا است. این کشور فرصت‌های شغلی دیگری به‌ویژه در زمینهٔ فناوری اطلاعات، مخابرات، مهندسی و حمل‌ونقل دارد. به دلیل داشتن سیستم آموزشی برجسته، نروژ کارگران ماهر و خبره‌ای دارد. ساعت کاری نروژ معمولاً 7.5 ساعت است و کار کردن در خارج از ساعت اداری ممنوع است. علاوه بر این، نروژ یک کشور جزء اتحادیه اروپا نیست، بنابراین پس از پایان دوره گذار برگزیت، هیچ تغییری در کار در آنجا برای انگلیسی‌ها ایجاد نمی‌شود.

نروژ

نروژ بهترین کشور اروپا برای زندگی

هلند

هلند یکی از محبوب‌ترین کشورهای اروپایی برای زندگی و کار کردن است. حدود 19 درصد از جمعیت کشور را مهاجران تشکیل می‌دهند که بیشتر آن‌ها در آمستردام، روتردام و اوترخت زندگی می‌کنند. هلند یک کشور بسیار مدارا و لیبرال است که تقریباً همه چیز در آن خیلی راحت و سریع پیش می‌رود و آن را به مکانی آسان برای زندگی تبدیل می‌کند. اکثر مردم انگلیسی صحبت می‌کنند، بنابراین پیدا کردن دوستان جدید در این کشور کار سختی نیست. در زمینهٔ کار، هلند فرصت‌های شغلی زیادی در زمینهٔ های مالی، بیمه، فناوری اطلاعات و مخابرات دارد. اکثر سمت‌های کاری این کشور نیاز به تسلط به زبان انگلیسی و برخی از زبان‌های هلندی دارند، بنابراین باید قبل از شروع به جستجوی برای کار، زبان خود را تقویت کنید. یکی دیگر از دلایل عالی برای مهاجرت به این کشور این است که همه در هلند از حقوق مساوی برخوردارند، به این معنی که هنگام بررسی درخواست‌ها، حقوق یا ارتقاء کارکنان جایی برای تبعیض وجود ندارد. از طریق تور هلند  می توانید به دیدن این کشور زیبا بروید . 

هلند

هلند بهترین کشور اروپا برای زندگی

ما شما را به بهترین کشور اروپا برای زندگی می بریم

مهاجرت به خارج از کشور هیجان‌انگیز است اما می‌تواند بسیار طاقت‌فرسا نیز باشد. ما در ژیوار خوشحال می‌شویم که بتوانیم به شما در تأمین امنیت خانه جدیدتان کمک کنیم. در صورت داشتن هرگونه سؤال با ما تماس بگیرید. شما می می توانید شانس دریافت ویزا خود را در سایت ما امتحان کنید 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.