ژیوارنامه

سفر به اروپا در پاییز

سفر به اروپا در پاییز

سفر به اروپا در پاییز اغلب به معنای مواجهه با جمعیت کمتر، خطوط کوتاهتر، آب و هوای عالی، معاملات بهتر و به صرفه تر، همراه با نمایش فوق العاده شاخ و برگ های پاییزی است. به همین دلیل بسیاری از افراد احساس می کنند که واقعا بهترین زمان سال برای مسافرت به اروپا، پاییز است. اگر به تور اروپا در پاییز فکر می کنید و به دنبال مسافرت به بهترین شهرها و مقاصد اروپایی در پاییز هستید در ادامه این مقاله با ما باشید تا بهترین مقاصد برای سفر در این فصل زیبا را به شما معرفی کنیم؛ این شهرها یکی از بهترین های تور اروپا در پاییز برای کشف و گذراندن اوقات خوش در زیبایی بی کران اروپا هستند.

سفر به اروپا در پاییز
  1. پرتشایر ، اسکاتلند

    پرتشایر(اسکاتلند) یکی از فوق العاده ترین مقاصد تور اروپا در پاییز است که اغلب از آن به عنوان دارنده درختان بزرگ و زیبا یاد می شود. پرتشایر یکی از باشکوه ترین مکانها در سراسر اروپا برای رنگهای پاییزی در کشوری است که به دلیل زیبایی طبیعی نفس گیر خود مشهور است. در این مکان شگفت انگیز، دریاچه ها و رودخانه ها مجموعه ای رنگی از طلا و مس از تپه های پوشیده از درخت را منعکس می کنند و آن را برای کاوش و عکاسی بسیار ایده آل می کند.

2-کامبریا، انگلستان

منطقه دریاچه ای کامبریا انگلستان نیز یکی دیگر از برترین مقاصد تور اروپا در پاییز است که  مملو از زیبایی مناظر باورنکردنی و نور پاییزی بسیار دیدنی  است. همچنین یک منطقه افسانه ای برای پیاده روی الهام بخش با دریاچه های فراوان احاطه شده توسط تپه های پوشیده از رنگ های طلا و یاقوت سرخ است. کامبریا دارای  مناطق جنگلی زیبا مانند پارک جنگلی گریزدیل که دارای کاج سبز و درختان راش مسی رنگ و مکانی ایده آل برای بازدید از رنگهای پاییزی است.

3-بروژ ، بلژیک

از دیگر مقاصد فوق العاده تور اروپا در پاییز شهر قرون وسطایی بروژ است. شهر بروژ در فصل پاییز با انگورهای سرمه ای و طلایی رنگی که بناهای تاریخی را با رنگ های غنی پاییزی پوشانده است، به یکی از زیباترین شهرهای اروپا تبدیل شده است. رنگهای منعکس شده در کانالها یک صحنه عاشقانه و همچنین عکسهای بی نقص و زیبا را ایجاد می کند. حتماً برخی از بازارهای روباز شهر را که معمولاً تا ماه نوامبر باز هستند، تجربه کنید

سفر به اروپا در پاییز

4-بایرن، آلمان

شهر بایرن در آلمان نیز از شهرهایی است که توصیه می شود در برنامه  تور اروپا در پاییز بگنجانید. در جنوب آلمان  بیشتر چشم اندازهای دیدنی اروپا را خواهید دید با جنگل های بی پایان آلپ در کنار کوه هایی که از برف غبار گرفته رنگ آمیزی می شود. این فصل برای بسیاری از جشنواره های شراب و آبجو و همچنین فعالیت های فضای باز مانند پیاده روی در کوه های آلپ، سواری عاشقانه با کالسکه اسب سواری و … بسیار مناسب است. همچنین حدود 25 قلعه و کاخ تاریخی برای کشف در این شهر وجود دارد، از جمله بزرگانی مانند قلعه نوشوانشتاین، کاخ لیندرهوف ، قلعه نورنبرگ و قلعه بورگهاوزن.

سفر به اروپا در پاییز

5-دوبرونیک، کرواسی

شهر زیبای کرواسی در امتداد ساحل آدریاتیک  نیز مکانی عالی برای تور اروپا در پاییز است. نکته جالب سفر به دوبرونیک در این است که مکانی فوق العاده  برای هزینه های مقرون به صرفه با قیمت های پایین تر از بسیاری از شهرهای ساحلی دیگر اروپا، به ویژه در پاییز است.  در این زمان از سال، هوا هنوز گرم است، اما با جمعیت کمتری نسب به تابستان مواجه خواهید بود. شما می توانید در پاییز از سواحل باشکوه بدون ازدحام و همهمه دیگر گردشگران لذت ببرید و برای پیاده روی های کوهستانی در اطراف مناظر خیره کننده و چشم اندازهای رنگی پاییزی به خارج از شهر بروید.

6-ویکلو، ایرلند

کوه های ویکلو ایرلند در تمام طول سال خیره کننده هستند، اما در پاییز، نه تنها بارها آسمان و درختان آبی روشن را خواهید دید که با رنگ طلایی درخشان پوشیده شده اند، بلکه احتمالاً آبشارهای بیشتری را نسبت به سایر گردشگران فصل های دیگر خواهید دید. بنابراین بهتر است حتما ویکلو را در برنامه توراروپا در پاییز بگنجانید و از دیدن آن لذت ببرید. این منطقه شگفت انگیز برای پیاده روی و همچنین کاوش در مکانهای تاریخی مانند Glendalough که  یکی از مهمترین مکانهای صومعه در کشور است و توسط سنت کوین در قرن ششم تأسیس شده بسیار مناسب است.

7-آراگون ، اسپانیا

یکی از فوق العاده ترین مکانهای تور اروپا در پاییز آراگون است. آراگون واقع در شمال شرقی اسپانیا و در قلب پیرنه و هم مرز با فرانسه است.  به نظر می رسد که پیرنه های آراگون تمام برتری های مربوط به رشته کوه های پیرنه سر به فلک کشیده را با برخی از بلندترین و وحشی ترین قله ها و شاید زیباترین قله های پیرنه اسپانیا ، تعریف می کنند. همچنین  آراگون محل پارک ملی اوردسا و مونت پریدو ، اولین پارک ملی اسپانیا است، جایی که نه تنها مجموعه ای چشمگیر از رنگهای پاییزی، بلکه انواع خیره کننده حیات وحش و آبشارهارا خواهید یافت.

1 نظر در “سفر به اروپا در پاییز

  1. سوزان جمالی گفت:

    همه شهر هایی که نام بردید بسیار زیبا و هیجان انگیز بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.