مجله ایتالیا

لذت خوردن بهترین پیتزاهای ایتالیا

بهترین پیتزاهای ایتالیا

پیدا کردن بهترین پیتزا در ایتالیا، به همان اندازه که مذهب اهمیت دارد، مهم است. واقعاً تعجب آور نیست که پیتزای ایتالیایی در سراسر جهان تاثیر فرهنگی دارد. هیچ شهری در جهان وجود ندارد که نوعی پیتزا فروشی نداشته باشد. یک غذای ساده که با ابتدایی ترین مواد اولیه تهیه می شود ، اکنون در سراسر جهان هوس برانگیز شده است. لیست تورهای ایتالیا را درا اینجا ببینید.

در اینجا چند پیتزافروشی از بهترین‌های ایتالیا را باهم بررسی می‌کنیم.

بهترین پیتزاهای ایتالیا

1.پیزاریا دا میکله، ناپل

با هرکسی که در پیتزافروشی ناپل بوده صحبت کنید یا نظرات را بخوانید ، خواهید دید که بسیاری از مردم آن را بهترین پیتزایی می دانند که در زندگی خود خورده اند. صف ها همیشه طولانی هستند، اما جو بین مشتریان در صف، همیشه همهمه است.

راهنمای دریافت ویزای شینگن ایتالیا را اینجا مطالعه کنید.

2. پپه این گرنی، کایاتزو

این مکان همیشه شلوغ است و هرگز شما را از طعم و خوشمزگی پیتزاها ناامید نمی‌کند. پیتزاهای پپه این گرنی نرم و ترد بوده و با گوجه‌فرنگی‌های تازه، موزارلا، روغن زیتون و سبزیجات تهیه‌شده از مزارع محلی کامپانیا تزئین شده‌اند.

3.استاریتا، ناپل

Starita با سه مکان در ایتالیا و یکی در نیویورک، یک پیتزا فروشی محبوب است که مدام برای پیتزای باورنکردنی خود برنده‌ی جایزه می‌شود. اولین انتخاب شما باید شعبه اصلی آن در ناپل باشد، جایی که صف ها طولانی است اما پیتزاها 100٪ ارزش انتظار را دارند.

بهترین پیتزاهای ایتالیا

4.گوستاپیتزا، فلورانس

با وجود تعداد زیادی پیتزاهای عالی در ایتالیا، انتخاب این‌که از کجا شروع کنیم سخت است. پیشنهاد ما این است که درست از فلورانس شروع کنید. پیتزا را بردارید و داخل یک جعبه بگذارید و بروید کنار رودخانه بنشینید و تماشا کنید. بهترین راه برای لذت بردن از این شهر فوق العاده در حالی که یکی از بهترین پیتزاهای اروپا را می خورید.

5.ماما رزا، اورتزانو

سرآشپز آنها Marcello D’Erasmo قهرمان جهان پیتزا Napoletana STG (تخصص سنتی تضمینی) است و چندین جایزه در داخل و خارج از کشور برنده شده است. جای تعجب نیست که یکی از بهترین مکان ها برای پیتزا در ایتالیا است.

بهترین پیتزاهای ایتالیا

6.Pizzaiuolo، فلورانس

در چند قدمی بازار محلی S. Ambrogio، یکی از تاریخی ترین و جذاب ترین پیتزا فروشی های شهر را خواهید یافت. اتاق تنگ و مملو از جذابیت است و کارکنان خوش برخورد و سرزنده. سبک پیتزاها کلاسیک است و روی آن مواد اولیه محلی قرار دارد.

بهترین پیتزاهای ایتالیا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.