مجله آلمان

خانه سیاه در آلمان | ماجرای ساخت خانه ترسناک!

ماجرای خانه سیاه در آلمان

احتمال دارد شما هم چیزهایی درباره خانه‌ای سراسر سیاه در آلمان شنیده‌ باشید و برایتان جالب باشد که اطلاعاتی درباره آن به دست آورید. اگر هم چیزی در این باره به گوش شما نرسیده است، به این مقاله توجه کنید و اطلاعات جالبی درباره این خانه کسب نمایید. خانه‌ای که سالانه افراد زیادی را به سمت خود جذب می‌کند و حتی برخی از افراد از آن می‌ترسند. برای اطلاع از ماجرای خانه سیاه در آلمان خوب است بدانید که این خانه، طراحی رنگ کاملاً متفاوتی نسبت به سایر خانه‌های اطراف خود دارد. به همین دلیل هم توجه افراد زیادی را به خود جلب می‌کند. این خانه یکی از مناطقی واقع‌شده است که اغلب مسافران آلمان از آن دیدن می‌کنند.. در ادامه، بیشتر با این خانه کاملاً سیاه آشنا خواهید شد.

ماجرای خانه سیاه در آلمان

خانه سیاه آلمان در کدام شهر قرار دارد؟

در بررسی ماجرای خانه سیاه در آلمان ابتدا شاید برای شما سؤال پیش بیاید که این خانه سیاه معروف آلمان، در کدام شهر قرار دارد؟ برای اطلاع از این موضوع، خوب است بدانید که این خانه در شهر هرینگون قرار دارد. لازم به ذکر می‌باشد که این شهر در ایالت هسن واقع شده است و بسیاری از افراد برای دیدن این خانه به ایالت هسن می‌روند.

ماجرای خانه سیاه در آلمان

معماران خانه سیاه آلمان

همان طور که پیش ‌از این نیز گفتیم، این ساختمان یکی از آثار هنری این شهر و کشور به شمار می‌رود. این خانه مرموز در سال 2008 توسط دو هنرمند ساخته شد. اریک استورم (Erik Sturm) به همراه سیمون یونگ (Simon Jung) این خانه زیبا و منحصربه‌فرد را ساختند. این دو هنرمند با رنگ مشکی مات، سراسر این خانه را رنگ کردند.

تاریخچه و ماجرای خانه سیاه در آلمان

اگر می‌خواهید بدانید که دلیل به‌وجود آمدن این خانه جذاب چیست، به این بخش توجه کنید. شاید برای اطلاع از ماجرای خانه سیاه در آلمان جالب باشد که بدانید دلیل ساختن خانه سیاه این بود که از تخریب شدن آن جلوگیری کنند.

ماجرای خانه سیاه در آلمان

همان طور که در تصاویر نیز قابل مشاهده می‌باشد، نمای این خانه با استفاده از رنگ مشکی مات، کاملاً پوشیده شده است. این رنگ به‌عنوان نماد خانه به شمار می‌رود و زیبایی چشمگیری به آن بخشیده است. هنرمندان زیادی از این خانه دیدن کرده‌اند و از آن عکس گرفته‌اند. لازم به ذکر می‌باشد که این خانه مدتی قبل تخریب شده است. اما نکته جالب‌توجه درباره خانه سیاه  آلمان این می‌باشد که حتی بعد از تخریب هم نام آن در گوگل موجود است. به نظر می‌رسد که روح خانه به زمین چسبیده و جزئی از آن شده است.  بعد از تخریب این خانه، مدیر آن گالری هنری آن را به مکانی دیگر منتقل کرد.

ماجرای خانه سیاه در آلمان

جمع‌بندی

ماجرای خانه سیاه در آلمان یکی از جذاب‌ترین موضوعات این کشور است. شاید بسیاری از افراد با این خانه آشنا نباشند و تنها نام آن را شنیده‌اند. به عمین علت، ما در این مقاله به بررسی این خانه زیبا پرداختیم. اگر قصد سفر به آلمان را دارید، حتماً به شهر هرینگون در ایالت هسن هم بروید و از زیبایی‌های آنجا لذت ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.