مجله فرانسه

تور جنوب فرانسه | بهترین جاذبه‌هایی که باید در این تور ببینید

تور جنوب فرانسه

جنوب فرانسه به دلیل آب‌وهوای شگفت‌انگیز و روزهای آفتابی، مکانی عالی برای بازدید است. همچنین ریویرای فرانسه یک خط ساحلی فوق‌العاده است. مسافران می‌توانند تور جنوب فرانسه را از شهر تاریخی و دنج شارتر آغاز کنند. آن‌ها می‌توانند با قطار از پاریس به آنجا بروند و با یک راهنمای تور باتجربه، سفر خود را به سمت جنوب ادامه دهند. اگرچه شهرت گرانی این تور در ریویرای فرانسه بر هیجان‌انگیز بودن آن مقدم است، اما بی‌تردید تجمل و زیبایی معروف ساحل فرانسه در دریای مدیترانه در هیچ جای دیگر جهان یافت نمی‌شود. اگرچه موناکو، سنت تروپز و کن مقصد بسیار گران‌قیمت در تور جنوب فرانسه هستند، اما شهرهای مانند گوردون، بریو، گرس، آنتیب و … شهرهای هستند که مسافران می‌توانند بدون صرف هزینه زیاد بهترین لحظات را در آن‌ها داشته باشند. راهنمای سفر به فرانسه!!

تور جنوب فرانسهبهترین زمان برای تور جنوب فرانسه و فعالیت‌های مناسب هر فصل

بهترین زمان برای تور جنوب فرانسه از مارس تا مه (فصل بهار) و از سپتامبر تا نوامبر (فصل پاییز) است. در این دو فصل هوا معتدل و جمعیت مسافران نسبتاً کم می‌باشد. در ماه‌های تابستان علاوه بر مسافران بین‌المللی، مردم پاریس هم به جنوب فرانسه سفر می‌کنند؛ بنابراین در این فصل مسافران به‌سختی می‌توانند هتل رزرو کنند و قیمت‌ها بسیار بالا می‌باشد. ازنظر هزینه، دسامبر تا فوریه بهترین زمان برای بازدید است زیرا در زمستان تعداد مسافران به حداقل می‌رسد. بهترین تور فرانسه!!

اگر مسافران در فصل پاییز در ماه اکتبر به تور جنوب فرانسه بروند، می‌توانند در جشنواره رقص باله و جشنواره سرود و ترانه فرانسه شرکت کنند. در زمستان در ماه دسامبر مسافران می‌توانند از نمایشگاه دسر فرانسه در شهر اکس-آن-پروانس بازدید کنند. در بهار در ماه مارس آن‌ها می‌توانند در کارناوال کودکان شرکت کنند و در ماه مه نیز از نمایشگاه صنایع‌دستی بهاری بازدید نمایند. همچنین گردشگران در تابستان در ماه ژوئن می‌توانند از نمایشگاه صنایع‌دستی تابستانی بازدید کنند. برای خرید تور پاریس کی اقدام کنیم؟

تور جنوب فرانسهجاذبه‌های دیدنی در تور جنوب فرانسه

در تور جنوب فرانسه امکان یک سفر شیک ساحلی، با کلاب‌های ساحلی ویژه، مراکز خرید مجلل و رستوران‌های عالی برای مسافران ارائه می‌شود. این توصیف متناسب با ساحل آزور است که مملو از شهرهای پرزرق‌وبرق مانند نیس، کن، موناکو و سن تروپز است؛ اما این فقط یکی از جنبه‌های جنوب فرانسه است. در جنوب فرانسه مکان‌های دیدنی بی‌شماری وجود دارد که در این بخش فقط تعداد اندکی از آن‌ها معرفی‌شده‌اند. تور دور فرانسه | جاذبه‌هایی که باید در این تور ببینید!!

  1. شهر نیس (Nice) به دلیل داشتن جوی قدیمی و مجموعه‌های هنری شگفت‌انگیز همچون موزه ماتیس، موزه شاگال، موزه هنرهای زیبا و موزه هنرهای مدرن و معاصر یکی از مقاصد اصلی مسافران در تور جنوب فرانسه می‌باشد.
  2. کوه‌های پیرنه(Pyrenees Mountains) با جنگل انبوه، در کنار رودخانه پرشتاب اوس یک زمینه طبیعی الهام‌بخش اطراف کلیسای جامع لوردز فراهم می‌کند.
  3. مون پیله (Montpellier) علی‌رغم اینکه یک شهر مدرن است، شخصیت تاریخی خود را در بافت قدیمی معروف به L’Écusson حفظ کرده است. بازدید از محله‌های باستانی با خیابان‌های پرپیچ‌وخم قرون‌وسطایی، میادین زیبا، کلیساهای زیبا و عمارت‌های اشرافی این شهر برای مسافران در تور جنوب فرانسه بسیار اهمیت دارد.
  4. شهر اکس-آن-پروانس (Aix-en-Provence) با داشتن بازارهای پر جنب‌وجوش در فضای باز، کافه‌های شلوغ در فضای باز و فواره‌های با طراوت در میادین عمومی، بازدیدکنندگان را در سبک زندگی جنوب فرانسه غرق می‌کند. مانند اکثر شهرهای پروانس، فضای این شهر آرام است.
  5. ایالت ساحلی موناکو (Monaco) شهری در ریویرا فرانسه با خانه‌های سلطنتی پرزرق‌وبرق و دارای میراثی است که قدمت آن به قرن سیزدهم برمی‌گردد. این ایالت که در یک دماغه بالای دریا قرار دارد، دارای یک قلعه باستانی چشمگیر و مناظر باشکوه ساحلی است.

تور جنوب فرانسهتوانایی جسمی لازم در تور جنوب فرانسه

تور جنوب فرانسه ازنظر جسمی فعال است و در این تور مسافران با خوشحالی تجربه‌های شگفت‌انگیزی را کسب می‌کنند. آن‌ها باید ازلحاظ جسمی برای پیاده‌روی‌های طولانی در خیابان پرپیچ‌وخم شهرهای تاریخی که امکان رانندگی در آن‌ها وجود ندارد، آماده باشند. در برخی مواقع مسافران مجبور می‌شوند چمدان‌های خود را روی سنگ‌فرش ناهموار خیابان‌های قرون‌وسطایی حرکت دهند و از پله‌ها بالا و پایین ببرند تا به هتل خود برسند. همچنین ممکن است آن‌ها هنگام شرکت در مراسم و جشنواره‌های مختلف، در هر شرایط آب و هوایی، تا چند ساعت روی پای خود بایستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.