اخبار گردشگری

تخصص وهمدلی جوهره برند ژیوار است

مدیرعامل گروه گردشگری ژیوار خبر ازآغازبرنامه ریزی مطالعات برند،طراحی برندبوک،انتخاب ورونمایی ازشعارتبلیغاتی ژیوار در راستای هدفمند کردن فعالیت های این گروه تاثیرگذار در گردشگری خبرداد.

روابط عمومی گروه ژیوار-«کجا بریم مهم نیست،با کی بریم مهمه»It’s not where you go but who you go with ٫عنوان شعار تبلیغاتی است که گروه ژیوار برای خود برگزیده است و از این پس تمامی پکیج هاو محصولات سفرخود را با این شعار به بازار گردشگری عرضه خواهد کرد.

محسن قادری،مدیرعامل گروه گردشگری ژیوار با اعلام این خبر وباتاکید براینکه کمیته ای از کارشناسان،استادان همراه با نظرسنجی ازهمسفران در انتخاب این شعار نقش داشته، گفت: ژیوار به دنبال ایجاد سفرهای خاطره انگیز،گردشگری فاخر وبیادماندنی است واین مهم با توجه به تیم حرفه ای، برنامه ای متنوع،کسب رضایت مندی حداکثری، برندینگ و انتخاب شعار تبلیغاتی مناسب میسر خواهد شد.

او با اشاره به اینکه امروزه مقاصدگردشگری،کشورها و شرکت های مسافرتی پیشرو در جهان ازنام تجاری، برند وشعار خاص برای معرفی خود در سطح بین المللی و ملی استفاده می کنند، گفت:انتخاب شعار «کجا بریم مهم نیست،با کی بریم مهمه»در مخاطب کنجکاوی ایجاد می کند و اشاره به جوهره برند،یعنی متخصص سفردارد که با ژیوار سفر رفتن مهم است.همچنین سوال های (کجا بریم،با کی بریم؟) نشان دهنده سفر و تفریح است و اشاره می کند به اینکه لذت سفر را اول همراه تعیین می کند و بعد مکان سفر.

قادری با اشاره به دیگر ویژگی های این شعار تبلیغاتی یادآورشد:این شعار صمیمی و دوستانه است و طنز ظریفی در آن نهفته است که ماهیت خدمات را کمرنگ و‌توجه مخاطب را به نکته مهمتری که تخصص و همدلی است، جلب می کند.

او همچنین تاکید کرد:همانطور که لوگو جلوه بصری تبلیغات یک برند به حساب می آید، شعار جلوه صوتی و آوایی برند است. شعار تبلیغاتی عبارتی است، درباره سازمان یا محصول خاص که ویژگی های آن را به صورت مستقیم و غیر مستقیم بیان می کند.امروزه شعارهای تبلیغاتی از کلی گویی های شعارگونه نیز پرهیز می کند.

مدیرعامل ژیواربیان کرد:از این پس عبارت «کجا بریم مهم نیست،با کی بریم مهمه» در تمامی ارتباطات بصری ، بازاریابی وتبلیغات گروه گردشگری ژیواراستفاده خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.