مجله آلمان

نمایشگاه مواد غذایی کلن ANUGA

معرفی نمایشگاه مواد غذایی کلن ANUGA

اگر بخواهیم مهم ترین نمایشگاه تجارت غذا و آشامیدنی در جهان را معرفی کنیم، قطعا نمایشگاه مواد غذایی کلن ANUGA می باشد که کاملا تجاری است و حدودا شامل ده نمایشگاه با کیفیت غذایی می باشد.

این نمایشگاه در حوزه خدمات غذایی و کترینگ و تجارت خرده فروشان فعالیت دارد و از طرف افراد غرفه دار و بازدیدکنندگان معمولا با استقبال بسیار خوبی مواجه می شود.

در نمایشگاه مواد غذایی کلنANUGA معمولا موضوعات بسیار مهمی مثل عرضه و تقاضای مردم و جهت پیشرفت آینده مواد غذایی بررسی می گردد و سعی می شود که محصولات و برنامه ها متناسب با نیازهای مردم در صنعت آشامیدنی و خوراکی طراحی و تولید شود.

بازدید از نمایشگاه اتوماسیون صنعتی هانوور را از دست ندهید.

نمایشگاه مواد غذایی کلن ANUGA

اطلاعات زمان برگزاری نمایشگاه مواد غذایی کلن ANUGA

این نمایشگاه مواد غذایی به مدت چهار روز در تاریخ ۹ تا ۱۳ اکتبر سال ۲۰۲۱ در شهر کلن آلمان برگزار می گردد.

هدف این نمایشگاه در سال ۲۰۲۱، جمع آوری صنایع آشامیدنی و غذایی برای یک گردهمایی فیزیکی، برگزاری جلسات حضوری موثر، ایجاد ارتباطات تجاری جدید با شرکت ها و افراد حاضر در نمایشگاه و حفظ ارتباطات قبلی بین افراد می باشد.

درباره نمایشگاه صنعت سرامیک مونیخ ceramitec اطلاعات کسب کنید.

تاریخچه نمایشگاه مواد غذایی کلن ANUGA

تاریخ برگزاری اولین نمایشگاه مواد غذایی کلن ANUGA، به سال ۱۹۱۹ در شهر اشتوتگارت آلمان بر می گردد

و به همین دلیل سال ۲۰۱۹ این نمایشگاه صد سالگی خود را جشن گرفت. پس از آن نمایشگاه های مشابهی با مفهوم مواد غذایی و نوشیدنی در سال ۱۹۲۰ در مونیخ، در سال ۱۹۲۲ در برلین و در کلن برپا گردید که در میان آن ها نمایشگاه کلن با حدود ۴۰ هزار بازدیدکننده و ۳۶۰ غرفه با بازدید بیشتری مواجه شد و به همین دلیل کلن به عنوان محل اصلی برگزاری این رویداد انتخاب گردید.

با وجود اینکه نمایشگاه مواد غذایی کلن بزرگترین نمایشگاه تجاری در حوزه غذایی در دنیا است اما هدف برگزارکنندگان این نمایشگاه فقط وسعت و بزرگی آن نیست بلکه توسعه و به روزرسانی دائمی این نمایشگاه تجاری بسیار مهمتر از وسعت آن می باشد.

قبل از برپایی این رویداد و حتی در اولین نمایشگاه ، بسیاری از افراد بازدیدکننده اینگونه نمایشگاه ها را خسته کننده می دانستند اما با گذشت زمان و روند جهانی مواد غذایی، تغییر سلایق مردم و محصولات خلاقانه کاملا نظر افراد به این رویداد جلب شد.

نمایشگاه مواد غذایی کلن ANUGA

مزایای بازدیدکنندگان تجاری و غرفه داران نمایشگاه مواد غذایی کلن ANUGA

شما به عنوان یک بازدیدکننده تجاری با حضور چند روزه در یک نمایشگاه مواد غذایی، می توانید بازار غذا را بطور اجمالی بررسی کنید، با تاجران بین المللی ارتباط برقرار کنید، از تماشای رویدادهای بی نظیر لذت ببرید و اتفاق سرنوشت سازی برای خود رقم بزنید.

افرادی که در نمایشگاه مواد غذایی کلن ANUGA غرفه دار هستند نیز فرصت خوبی برای ملاقات با شرکت های بزرگ این حوزه دارند و می توانند از فرصت های خوب شغلی برای بهبود روند کار خود پیدا کنند، در مصاحبه های خبری برای شناخته تر شدن استفاده کنند و مخاطبان بیشتری به خود جذب کنند.

برای اقامت و اسکان خود و رزرو هتل ها و رستوران های نزدیک به نمایشگاه کلن، می توانید به سایت اصلی خود آنوگا مراجعه کنید.

درباره نمایشگاه آسانسور آلمان Interlift چه میدانید؟

خریدتور نمایشگاهی از ژیوار

برای ثبت خرید تور نمایشگاه کافی است که به ژیوار مراجعه نمایید و یا با شماره 54795000 – 021 تماس حاصل نمایید. با توجه اینکه ژیوار جز اولین برگزار کنندگان تورهای نمایشگاهی در ایران بوده است، پس ارائه خدمات حرفه‌ای از مجموعه ژیوار در زمینه تورهای نمایشگاهی میسر خواهد بود.

کارت ورودی نمایشگاه

بعد از اینکه مشاوره رایگان را از راهنمای تور نمایشگاهی ژیوار، دریافت کردید، نوبت به تکمیل مدارک خواهد رسید. با تکمیل مدارک و ارسال آن توسط کارمندان ژیوار، وارد پروسه اخذ کارت ورودی نمایشگاه خواهید شد. ما فقط به ویزای نمایشگاهی بسنده نخواهیم کرد. بلکه تا اخرین قدم همراه شما هستیم.

اخذ ویزای نمایشگاهی

برای اخذ ویزای نمایشگاهی با اطمینان خاطر، کار را به ژیوار بسپارید. در حالی که شما در فضای دوستانه ژیوار مشغول سرو قهوه هستید، راهنمای ویزای نمایشگاهی ، مدارک و پرونده شما را وارد جریان کار خواهد کرد و کمتر از 20 روز کاری از جانب راهنمای ویزای نمایشگاهی، خبر دریافت ویزای نمایشگاهی را می‌شنوید. برای مطالعه مدارک ویزای نمایشگاهی روی آن کلیک نمایید.

راهنمای تور نمایشگاهی و مترجم

بعد از تمام مراحل بالا، جلسه معارفه با حضور لیدر فارسی زبان و سایر مسافران تور برگزار می‌شود، لیدر فارسی زبان و همچنین مترجم که در محل نمایشگاه حضور دارد، شما را به بهینه ترین شکل، به نیازتان خواهد رساند. همراهی لیدر از ایران و حضور یک مترجم در نمایشگاه … کار را برای شما مسافران تور نمایشگاهی، آسان‌تر خواهد کرد.

تنظیم قرار ملاقات نمایشگاهی

اگر برای کسب و کار خود مایل به تنظیم قرار ملاقات با برگزارکنندگان و یا حتی غرفه داران نمایشگاه هستید، در زمان مراجعه به ژیوار باید موضوع را به اطلاع راهنمای تور نمایشگاهی برسانید، تا خواسته شما، برنامه ریزی و هماهنگ شود. اتفاق خوبی که در تورهای نمایشگاهی ژیوار رخ می‎‌دهد: شما با صاحبان کسب و کارهای بزرگ داخلی نیز روابط دوستانه‌ای پیدا خواهید کرد.

بیمه مسافرتی در تور نمایشگاهی

ژیوار برای تورهایی که برگزار خواهد کرد، همواره کیفیت و امنیت سفر برای مسافران را در اولویت قرار خواهد داد، بیمه نامه مسافرتی برای مسافران تورهای نمایشگاهی نیز صادر خواهد شد با هر مبلغی که مسافر مایل باشد، البته در چارچوب گزینه‌های پیشنهادی راهنمای تور نمایشگاهی!

خدمات تور نمایشگاهی ژیوار در یک نگاه

 • ترانسفر فرودگاهی

 • رزرو هتل

 • پرواز

 • اخذ کارت ورودی نمایشگاه

 • راهنمای فارسی زبان و مترجم

 • بیمه مسافرتی

 • ویزای نمایشگاهی

 • مشاوره رایگان

 • تنظیم قرار ملاقات نمایشگاهی

 • خدمات نمایشگاهی

 • تفریحات و گشت در کنار بازدید از نمایشگاه

 • و سایر خدمات …

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.