مجله آلمان

نمایشگاه آسانسور آلمان Interlift

نمایشگاه آسانسور آلمان Interlift

معرفی نمایشگاه آسانسور آلمان Interlift

در سراسر جهان نمایشگاه آسانسور آلمان Interlift به‌عنوان برترین شعبه نمایشگاه‌های جهان شناخته‌شده؛ چراکه از هر نمایشگاه دیگری بزرگ‌تر است. در این نمایشگاه تولیدکنندگان پیشگام درحال ارائه نوآوری‌های محصولات خود و آخرین روند مربوط به فناوری آسانسور هستند.

این نمایشگاه به‌عنوان یک پلتفرم تدارکاتی باکیفیت در صنعت آسانسور و بالابر عمل می‌کند که آن را به یکی از مهم‌ترین رویدادهای مورد انتظار در محافل حرفه‌ای تبدیل کرده است.

نه‌ فقط به این دلیل که غرفه‌داران قادر به افزایش فروش خود هستند، بلکه به این دلیل که می‌توانید در نمایشگاه آسانسور آلمان Interlift جدیدترین پیشرفت‌های فناوری و روندهای بزرگ را مشاهده کنید.

شرایط دریافت ویزای تحصیلی آلمان را بدانید.

زمان و مکان نمایشگاه آسانسور آلمان Interlift

نمایشگاه آسانسور آلمان Interlift برای اولین بار در سال 1991 برگزار شد و تاکنون هر دو سال یک‌بار به مدت 4 روز در شهر آگسبورگ آلمان برگزار می‌شود. در هر دوره حدود 577 غرفه‌دار و 21200 بازدیدکننده از 108 کشور در این نمایشگاه در آگسبورگ استقبال می‌کنند.

71٪ غرفه‌داران خارجی هستند؛ به همین دلیل این نمایشگاه به‌عنوان یک نمایشگاه بین‌المللی تجاری شناخته‌شده است. 89٪ بازدیدکنندگان محصولات ارائه‌شده در نمایشگاه آسانسور آلمان Interlift را “بسیار خوب” یا “خوب” ارزیابی کرده‌اند و 7٪ دیگر آن را رضایت‌بخش می‌دانند.

به همین دلیل است که 68% بازدیدکنندگان اکنون فقط از این نمایشگاه برای یافتن اطلاعات جدید در مورد نوآوری‌های آسانسور استفاده می‌کنند. 75٪ بازدیدکنندگان قادر به برقراری ارتباط بسیار امیدوارکننده با شرکای تجاری جدید هستند.

نگهداری بیش از 50 هزار سکه در موزه بوده آلمان.

محصولات ارائه‌شده در نمایشگاه آسانسور آلمان Interlift

نمایشگاه آسانسور آلمان Interlift با مساحت 44000 مترمربع و بیش از 574 غرفه از بیش از 48 کشور جهان محصولات، نوآوری‌ها و پیشنهادات خود را به نمایش گذاشته است.

مهم‌ترین گروه محصولات نمایشگاه شامل سیستم‌های آسانسور و اجزای ازپیش‌ساخته، پله‌برقی و تردمیل، سیستم‌های پارکینگ، چرخ‌دنده‌ها، کابین، درب، طناب و کابل، سیستم انتقال قدرت، سیستم‌های ایمنی، هیدرولیک و تجهیزات جانبی می‌باشد.

این نمایشگاه همچنین یک بستر مهم شبکه‌ای است و انجمن‌های بین‌المللی و رسانه‌های صنعت آسانسور در نمایشگاه آسانسور آلمان Interlift ملاقات می‌کنند.

راز زمزمه صخره دره راین در آلمان را مطالعه کنید.

در نمایشگاه آسانسور آلمان Interlift به‌عنوان یک غرفه‌دار چه انتظاراتی می‌توانید داشته باشید

در سال 2019 نمایشگاه آسانسور آلمان Interlift خود را به‌عنوان بین‌المللی‌ترین رویداد صنعت با مشارکت 44 کشور معرفی کرد؛ به این معنی است که شما در این نمایشگاه بهترین فرصت برای شناسایی و دستیابی به برندهای جدید بازار را دارید و علاوه بر این یک نمایش به‌روز و دقیق از صنعت دریافت می‌کنید.

به‌عنوان رویداد شماره یک صنعت در سطحی قابل‌ملاحظه، نمایشگاه آسانسور آلمان Interlift بهترین و بزرگ‌ترین تصمیم‌گیرندگان را برای شما به ارمغان می‌آورد؛ بنابراین شما با بیشترین بودجه برای خرید به مخاطبان مطلوب خود می‌رسید.

این نمایشگاه جایی است که فناوری‌های پیشرفته برای اولین بار در این زمینه استفاده می‌شوند و شما می‌توانید در مورد مفاهیم جدید مانند ساخت آسانسور با وزن سبک آگاهی کسب کنید و یک‌قدم جلوتر از بازار و رقبا باشید.

شما همچنین می‌توانید از طریق کنفرانس‌های استثنایی نمایشگاه آسانسور آلمان Interlift به دانش و مهارت رهبران و متخصصان این صنعت دسترسی پیدا کنید.

خدمات ارائه‌شده به بازدیدکنندگان نمایشگاه آسانسور آلمان Interlift

ازآنجاکه بازدیدکنندگان از سراسر جهان حضور خواهند داشت، رزرو هتلی که به مرکز نمایشگاه نزدیک‌تر است یک امر ضروری می‌باشد.

به‌جای اینکه همه تنظیمات محل اقامت را خودتان انجام دهید، به شرکت‌های تنظیم‌کننده سفرهای نمایشگاه تجاری اجازه دهید بهترین اتاق‌ها را در آگسبورگ با بودجه کم برای شما رزرو کنند.

همچنین رفت‌وآمد شما به نمایشگاه فوق‌العاده ساده است؛ زیرا 41 خط اتوبوس و 3 خط تراموا برای رسیدن بازدیدکنندگان به محل نمایشگاه فراهم‌شده است.  

خریدتور نمایشگاهی از ژیوار

برای ثبت خرید تور نمایشگاه کافی است که به ژیوار مراجعه نمایید و یا با شماره 54795000 – 021 تماس حاصل نمایید. با توجه اینکه ژیوار جز اولین برگزار کنندگان تورهای نمایشگاهی در ایران بوده است، پس ارائه خدمات حرفه‌ای از مجموعه ژیوار در زمینه تورهای نمایشگاهی میسر خواهد بود.

کارت ورودی نمایشگاه

بعد از اینکه مشاوره رایگان را از راهنمای تور نمایشگاهی ژیوار، دریافت کردید، نوبت به تکمیل مدارک خواهد رسید. با تکمیل مدارک و ارسال آن توسط کارمندان ژیوار، وارد پروسه اخذ کارت ورودی نمایشگاه خواهید شد. ما فقط به ویزای نمایشگاهی بسنده نخواهیم کرد. بلکه تا اخرین قدم همراه شما هستیم.

اخذ ویزای نمایشگاهی

برای اخذ ویزای نمایشگاهی با اطمینان خاطر، کار را به ژیوار بسپارید. در حالی که شما در فضای دوستانه ژیوار مشغول سرو قهوه هستید، راهنمای ویزای نمایشگاهی ، مدارک و پرونده شما را وارد جریان کار خواهد کرد و کمتر از 20 روز کاری از جانب راهنمای ویزای نمایشگاهی، خبر دریافت ویزای نمایشگاهی را می‌شنوید. برای مطالعه مدارک ویزای نمایشگاهی روی آن کلیک نمایید.

راهنمای تور نمایشگاهی و مترجم

بعد از تمام مراحل بالا، جلسه معارفه با حضور لیدر فارسی زبان و سایر مسافران تور برگزار می‌شود، لیدر فارسی زبان و همچنین مترجم که در محل نمایشگاه حضور دارد، شما را به بهینه ترین شکل، به نیازتان خواهد رساند. همراهی لیدر از ایران و حضور یک مترجم در نمایشگاه … کار را برای شما مسافران تور نمایشگاهی، آسان‌تر خواهد کرد.

تنظیم قرار ملاقات نمایشگاهی

اگر برای کسب و کار خود مایل به تنظیم قرار ملاقات با برگزارکنندگان و یا حتی غرفه داران نمایشگاه هستید، در زمان مراجعه به ژیوار باید موضوع را به اطلاع راهنمای تور نمایشگاهی برسانید، تا خواسته شما، برنامه ریزی و هماهنگ شود. اتفاق خوبی که در تورهای نمایشگاهی ژیوار رخ می‎‌دهد: شما با صاحبان کسب و کارهای بزرگ داخلی نیز روابط دوستانه‌ای پیدا خواهید کرد.

بیمه مسافرتی در تور نمایشگاهی

ژیوار برای تورهایی که برگزار خواهد کرد، همواره کیفیت و امنیت سفر برای مسافران را در اولویت قرار خواهد داد، بیمه نامه مسافرتی برای مسافران تورهای نمایشگاهی نیز صادر خواهد شد با هر مبلغی که مسافر مایل باشد، البته در چارچوب گزینه‌های پیشنهادی راهنمای تور نمایشگاهی!

خدمات تور نمایشگاهی ژیوار در یک نگاه

 • ترانسفر فرودگاهی

 • رزرو هتل

 • پرواز

 • اخذ کارت ورودی نمایشگاه

 • راهنمای فارسی زبان و مترجم

 • بیمه مسافرتی

 • ویزای نمایشگاهی

 • مشاوره رایگان

 • تنظیم قرار ملاقات نمایشگاهی

 • خدمات نمایشگاهی

 • تفریحات و گشت در کنار بازدید از نمایشگاه

 • و سایر خدمات …

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.