ژیوارنامه

حقایقی که شما باید در مورد نمایشگاهی اکسپوی 2020 دبی بدانید

حقایقی که شما باید در مورد اکسپوی 2020 دبی بدانید

 

اگر شما در کشور امارات متحده عربی زندگی می‌کنید، یا اینکه در اطراف آن هستید و قصد دارید از نمایشگاه اکسپوی دبی 2020 دیدن کنید و درباره آن اطلاعات کسب کنید، پیشنهاد می‌کنم با این مقاله تا انتهای آن با ژیوار همراه باشید.

سایت رسمی نمایشگاه اکسپوی دوبی 👈 2020 https://www.expo2020dubai.com/

حقایقی که شما باید در مورد اکسپوی 2020 دبی بدانید

طبق آمار جهانی گفته می‌شود که نمایشگاه اکسپوی دبی بزرگ‌ترین رویدادی است که در کل کشور امارات برگزار می‌شود. نمایشگاه اکسپو 2020 قرار است در اکتبر 2020 در دبی شروع شود. بااین‌حال، به دلیل همه‌گیر شدن ویروس کرونا یا کووید 19، تاریخ برگزاری نمایشگاه اکسپوی دبی 2020 به‌طور رسمی به اول اکتبر 2021 تغییریافته و تا 31 مارس 2022 طول می‌کشد؛ اما همچنان نام آن “اکسپوی دبی 2020” است.

تورهای نمایشگاهی ژیوار | دلیل تفاوت ارائه تورهای نمایشگاهی به روایت مدیرعامل آژانس

نمایشگاه اکسپوی دبی 2020 به چه معناست؟

نمایشگاه اکسپوی دبی 2020 برای افزایش آگاهی مردم جهان، درزمینهٔ چالش‌های پیش روی بشریت در مقیاس جهانی ساخته‌شده است. این نمایشگاه بزرگ‌ترین مکان ملاقات کشورها در جهان است و فرصت‌های زیادی مانند ایجاد ارتباط و ارتقا روابط بین‌المللی را به‌کل کشورها می‌دهد. نمایشگاه کسپو دبی 2020 شامل غرفه‌های زیادی است که در آن کشورها می‌توانند فرهنگ‌های ملی، اختراعات و فناوری‌های خود را به نمایش بگذارند.

حقایقی که شما باید در مورد اکسپوی 2020 دبی بدانید

دبی قرار است از 190 کشور با 25 میلیون بازدیدکننده از سراسر جهان پذیرایی کند. دبی اکسپو 2020 به بازدیدکنندگان این امکان را می‌دهد که مهمان‌نوازی کشور امارات و همچنین ارزش‌های فرهنگی و میزان توجه امارات به مهمان‌های خود را بهتر ببینند.

 

هدف از برگزاری نمایشگاه اکسپوی دبی 2020 چیست؟

هدف از برگزاری این نمایشگاه، ایجاد ارتباط مستقیم بین کشورها است که با برنامه‌های خلاقانه و مشارکتی باعث سرعت بخشیدن و ارتقا راه‌حل‌هایی می‌شوند که ضمن محافظت از کره زمین، زندگی را برای مردم بهتر و پیشرفته‌تر می‌کنند. این نمایشگاه‌ها هر پنج سال یک‌بار برگزار می‌شوند.

حقایقی که شما باید در مورد اکسپوی 2020 دبی بدانید

نمایشگاه‌های اکسپو رویدادهایی جهانی هستند که موضوع اصلی برگزاری آن‌ها، بررسی چالش‌های اساسی بشریت است. آن‌ها با جمع‌آوری ملت‌ها از سراسر جهان، فضایی برای ارائه نوآوری‌ها و راه‌حل‌ چالش‌های متفاوت ایجاد می‌کنند. همچنین این نمایشگاه‌ها از همه افراد در سراسر جهان دعوت می‌کنند که برای کشف راه‌حل‌ چالش‌های کل دنیا، ایده‌هایی جذاب و مؤثر ارائه دهند.

چرا نمایشگاه اکسپوی دبی برگزار می‌شود؟

شرکت در نمایشگاه اکسپوی دبی به کشورها امکان دسترسی به دنیای تجارت بین‌المللی، افزایش و رشد اقتصادی و همچنین به اشتراک گذاشتن دانش و تخصص بین یکدیگر را می‌دهد. این نمایشگاه یک فضای بین‌المللی و منحصربه‌فرد را برای مشارکت در دیپلماسی فرهنگی و تعامل با کشور میزبان(یعنی دبی)، شرکت‌کنندگان، گردشگران و سرمایه‌گذاران فراهم می‌کند.

حقایقی که شما باید در مورد اکسپوی 2020 دبی بدانید

نمایشگاه اکسپو دبی 2020 با به اشتراک گذاشتن راه‌حل‌ها و روش‌های مؤثر، تلاش می‌کند تا از محیط‌زیست حفاظت کند و آن را برای نسل‌های آینده سالم و قابل‌استفاده نگه دارد، که این روش‌ها برای تمام جهان در دسترس هستند و هرکسی می‌تواند از آن‌ها استفاده کند.

چرا نمایشگاه اکسپوی دبی 2020 این‌قدر اهمیت دارد؟

همان‌قدر که حفظ محیط‌زیست و سالم نگه‌داشتن کره زمین اهمیت دارد، نمایشگاه اکسپوی دبی نیز از اهمیت زیادی برخوردار است.

حقایقی که شما باید در مورد اکسپوی 2020 دبی بدانید

اکسپو 2020 دبی جشنی بزرگ از دید امارات متحده عربی است که نه‌تنها باعث رشد صنعت گردشگری می‌شود، بلکه منجر به‌سرعت بخشیدن به توسعه کسب‌وکارهای خلاقانه در امارات متحده نیز می‌شود، که وضعیت بین‌المللی کشور را به‌عنوان مکانی برای تجارت بهبود می‌بخشد.

تور نمایشگاهی چیست؟ | هدف از برگزاری نمایشگاه ها در این تور

نمایشگاه اکسپو 2020 چطور می‌تواند به رشد کشور دبی کمک کند؟

دبی اکسپو 2020 به‌طورکلی افزایش بازدید از طریق گردشگری و رشد اقتصادی را برای دبی به همراه خواهد داشت، اما با ایجاد فرصت‌هایی برای فعالیت‌های تجاری بین‌المللی، این طرح در بلندمدت به نفع دبی خواهد بود. موضوع اصلی این نمایشگاه، اتصال ذهن ها به یکدیگر و ایجاد آینده است.

آیا دبی اکسپو 2020 موفق خواهد بود؟

بیشتر مردم منتظر دیدن و شرکت کردن در نمایشگاه اکسپو دبی 2020 هستند ، بسیاری از ساکنان دبی اطمینان دارند که نمایشگاه 2020 تأثیر مثبتی بر اقتصاد و جامعه آن‌ها خواهد گذاشت .

شیخ محمد بن راشد در دسامبر 2019 از این نمایشگاه بازدید کرد و گفت:

“این رویداد یکی از بزرگترین گردهماییهای جهانی است که بزرگترین ذهنهای جهان را گرد هم می آورد تا در مورد چگونگی شکل دادن به آینده بحث کنند. جوانان باید نقشی اساسی، در این رویداد بزرگ داشته باشند و فرصتهای مشاهده ، یادگیری و کمک به ایده های خلاق را بدست آورند تا آنها بتوانند راه حل های ابتکاری برای ایجاد آینده بهتر برای منطقه و جهان را بسازند. “

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.