مجله فرانسه

تور اسکی و برف فرانسه | لیست بهترین ایستگاه‌های اسکی فرانسه

تور اسکی و برف فرانسه

فرانسه با داشتن هزاران کیلومتر پیست اسکی و برف در 300 استراحتگاه از جمله مکانهای برتر محسوب می شود که  ادعا می کند رهبر صحنه اسکی اروپا است. حدود سی درصد از مهمترین استراحتگاه های اسکی و برف جهان در فرانسه و همچنین بزرگترین مناطق اسکی مرتبط در جهان در فرانسه واقع شده اند. تور اسکی و برف فرانسه شما را به اسکی در بهترین استراحتگاههای اسکی اروپا مانند چامونیکس، شاتل، مگو و غیره می رساند. همه استراحتگاه های اسکی در فرانسه دسترسی بسیار خوبی به دامنه ها، مغازه ها و بارها دارند. از زمان ورود تا لحظه عزیمت در این استراحتگاه ها، کوه ها شما را متحیر می کنند. تور اسکی و برف فرانسه شما را به مکان های معروف پراکنده در اطراف کوه های آلپ فرانسه می رساند. به قلب اسکی آلپاین و اسنوبورد. شما می توانید با یک گروه سرگرم کننده از افراد همفکر، در یک زمان باورنکردنی در بهترین نقاط فرانسه اسکی سواری کنید. در ادامه این مقاله با ما باشید تا شما رابا برخی از بهترین ایستگاههای تور اسکی و برف فرانسه آشنا کنیم. هتل اینترالپن | استخر آب گرم در برف‌های تیرول | اتریش!!

 تور اسکی و برف فرانسه

بهترین ایستگاه های تور اسکی و برف فرانسه

فرانسه قطب اصلی اسکی و اسنوبورد برای بازدیدکنندگان خود است و کسانی که از کوههای باشکوه این کشور پایین می آیند دقیقاً این را به شما می گویند. فرانسه یک کلکسیون بی نظیر از پیست های اسکی و برف را با مناطق مشهوری مانند Haute-Savoie ارائه می دهد که چشم اندازهای پانوراما و فرودهای کوهستانی فوق العاده را ارائه می دهد. در ادامه به برخی از این پیست های فوق العاده که تور اسکی و برف فرانسه ارائه می دهد، اشاره شده است. 20 حقیقت جالب از کوه اورست را نیز بخوانید.

 

 تور اسکی و برف فرانسهپیست اسکی لس دکس آلپ – فرانسه

پیست اسکی لس دکس آلپ در فرانسه به دلیل ارتفاع زیاد و اسکی در یخچال آن در طول سال معروف است. این ایستگاه برای گروهی که به دنبال اسکی و اسنوبورد متنوع و در ارتفاع زیاد و یک فضای شاد هستند، بسیار مناسب است. این دهکده پر از مکان های اقامتی، رستوران، بار و کلوپ های بی نظیر است. لس دکس آلپ همچنین دارای امکانات عالی برای خانواده ها، دارای یک منطقه مبتدی مشخص شده در نزدیکی شهر، قیمت پایین و فضای دوستانه است که با تور اسکی و برف فرانسه می توانید به صورت یکجا همه این امکانات را با هم داشته باشید. رویدادهای جالب اروپا در سال 2020

 

 تور اسکی و برف فرانسهپیست اسکی فلین – فرانسه

پیست اسکی فلین ساخته شده در دهه 60 ، به عنوان بالاترین مکان تفریحی در لو گراند مسیف فرانسه قرار دارد.  این منطقه اسکی پنجمین منطقه بزرگ اسکی در فرانسه است و برای افراد مبتدی تا اسکی بازان حرفه ای و اسنوبورد ایده آل است.  ارتفاع زیاد آن، شرایط اسکی خارق العاده ای را در کل فصل فراهم می کند. اگر علاقمند سفر به فرانسه هستید، از تور فرانسه ژیوار دیدن کنید.

 

 تور اسکی و برف فرانسهپیست اسکی آوریاز – فرانسه

پیست اسکی آوریاز در بالاترین مکان تفریحی در منطقه اسکی Portes du Soleil قرار دارد. این ایستگاه کاملاً بدون تردد اتومبیل است و تعطیلات اسکی را در آوریاز برای کسانی که به دنبال یک گذرگاه مطمئن برای اسکی روی برف هستند، به گزینه ای مناسب تبدیل می کند .همچنین اسکی  در دامنه های آوریارز برای افراد مبتدی بسیار لذت بخش است.

 

 تور اسکی و برف فرانسهپیست اسکی چامونیکس – فرانسه

پیست اسکی چامونیکس در فرانسه، یک پیست نمادین با شهری پر جنب و جوش است که امکان اسکی را برای افراد حرفه ای، متوسط و مبتدی فراهم می آورد. همچنین این پیست اسکی دارای  مناظر دیدنی و چشم انداز کوهستانی بی نظیر است.

پیست اسکی مگو – فرانسه

پیست اسکی مگو در فرانسه از سنت و تجمل تراوش می کند. این شهر دارای یک مرکز پیاده روی جذاب و پر از مغازه های برتر، هتل های عالی و رستوران های معروف است. منطقه اسکی از پیست های پهن و تا حد زیادی ملایم تشکیل شده است و برای خانواده ها و اسکی بازان اوقات فراغت مناسب را فراهم می کند.

پیست اسکی آرژنتیره  – فرانسه

دهکده تاریخی و پر جنب و جوش آرژنتیره برای اسکی بازان باتجربه ای که به دنبال گشت و گذار در این زمین بازی با دوچرخه سواری چالش برانگیز و مسیرهای خارج از پیست هستند بسیار مناسب است. با تور اسکی و برف فرانسه به راحتی می توانید در این ایستگاه مفرح، اسکی کنید و لذت ببرید.

پیست اسکی لس هاچز – فرانسه

لس هاچز، دهکده ای کوچک و آرام است که در دره معروف چامونیکس واقع شده است. این دهکده پر از جذابیت است و برای کسانی که به دنبال اسکی در یک کوه آرام در میان مناظر خیره کننده هستند بسیار مناسب است. تازه کارها در این پیست اسکی احساس راحتی میکنند، و اسکی بازان متوسط می توانند انواع مختلف اسکی را از طریق جنگل ها و روستا جستجو کنند. اسکی بازان باتجربه تر نیز می توانند از دره شاتل، پرش کرده و از منطقه چامونی و مون بلان گشت و گذار کنند. لس هاچز همچنین دارای مجموعه ای از فعالیت ها برای افراد غیر اسکی باز، مانند پیاده روی در شمال اروپا، آبگرم و موارد دیگر است.

 تور اسکی و برف فرانسهپیست اسکی شاتل – فرانسه

پیست اسکی شاتل در 1 کیلومتری مرز فرانسه و سوئیس قرار دارد. اسکی بازی در شاتل ترکیبی از یک پایگاه جذاب در روستای آلپ با دسترسی به منطقه اسکی Portes du Soleil است. خانواده ها و اسکی بازان تازه کار می توانند چرخش های خود را در دامنه های آفتابی بالای روستا تمرین کنند، در حالی که اسکی بازان متوسط و حرفه ای می توانند تقریباً از دو طرف مرز از اسکی های  بی حد و حصر لذت ببرند.

پیست اسکی لس آرس – فرانسه

مجموعه ای از استراحتگاه های اسکی ساخته شده کوچک است و به دلیل جذابیت خانوادگی اش مشهور است. لس آرس نیمی از منطقه عظیم پارادیکسی را تشکیل می دهد که از طریق Vanoise Express معروف، به La Plagne متصل می شود. ارتفاع زیاد این پیست اسکی، شرایط اسکی خارق العاده ای را در کل فصل فراهم می کند. همه اینها تعطیلات را برای خانواده ها و گروه هایی با توانایی متفاوت، مناسب می کند.

پیست اسکی Alpe d’Huez – فرانسه

Alpe d’Huez Grand Domaine شش استراحتگاه را در یک زمین بازی زمستانی به هم پیوسته ترکیب می کند. 249 کیلومتر پیست ترکیبی شامل 41 پیست سبز، 34 پیست آبی، 40 پیست قرمز و 16 پیست مشکی است. علاوه بر این، دو پارک برفی، یک پارک کراس، و یک نیمه پایپ وجود دارد. اقامت در استراحتگاه اصلی برای دسترسی به وسیع ترین مسیرها مرکزیت بیشتری دارد، اما همه روستاها دسترسی خوبی به آسانسور و شبکه مسیر دارند، و روستاهای کوچکتر بیشتر فضای روستایی آلپ دارند.

اگر علاقمند سفر به اروپا هستید، شما به ویزای شینگن نیاز دارید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.