مجله آلمان

نمایشگاه گل و گیاه اسن Ipm

نمایشگاه گل و گیاه

معرفی نمایشگاه گل و گیاه اسن Ipm

نمایشگاه گل و گیاه اسن Ipm،  یک نمایشگاه تجارت جهانی باغبانی است که تمرکزش بر راه حل ها و نوآوری ها در بخش سبز و گیاهان است. نمایشگاه بین المللی گیاهان از سال 1983 هر ساله در مسی اسن آلمان برگزار می شود.

در این نمایشگاه غرفه داران به طور فزاینده ای محصولات پایدار و مناسب با تغییرات آب و هوایی ارائه می دهند. این گیاهان شامل انواع گیاهان و درختچه های مقاوم در برابر گرما و سرما  و شرایط آب و هوایی خاص، محلول های بسته بندی سازگار با محیط زیست و کم مصرف، کودهای آلی و لایه های زیرین، تمیز کردن هوا، مراقبت از گیاهان داخلی و گلدان های ساخته شده از مواد پایدار و زیست تخریب پذیر است.

درباره نمایشگاه خوراک دام و طیور VICTAM اطلاعاتی به دست آورید.

نمایشگاه گل و گیاه

خدمات و محصولات منحصر به فرد نمایشگاه گل و گیاه اسن Ipm

نمایشگاه گل و گیاه اسن Ipm، نمایشگاه بین المللی گیاهان برتر باغبانی در جهان است. تمرکز  این نمایشگاه روی گیاهان است. هیچ نمایشگاه تجاری این همه تنوع گیاهی و گیاهان جدید را ارائه نمی دهد.

ترکیبی منحصر به فرد و بسیار متنوع در  چهار حوزه: گیاهان، فناوری اسن حوزه، گل فروشی و تجهیزات در این زمینه.  نمایشگاه گل و گیاه اسن Ipm تنها نمایشگاه در نوع خود است که کل زنجیره ارزش گیاه را در گلخانه ها، فناوری و تجهیزات تا محل فروش منعکس می کند.

در این نماشگاه کل موضوعات، خدمات و محصولات صنعت باغبانی بین المللی در حال جمع آوری است و تنوع کامل گل و گیاه را به نمایش می گذارد.

برای اخذ ویزای آلمان از ژیوار کمک بگیرید.

نمایشگاه گل و گیاه

رویدادهای برجسته نمایشگاه گل و گیاه اسن Ipm

در نمایشگاه گل و گیاه اسن Ipm، گل فروشان جدیدترین ایده های طراحی و تولید را نشان می دهند، باغداران آمار و ارقام گیاهان اخیر خود را ارائه می دهند، شرکت های جوان خود را معرفی می کنند و به دنبال دسترسی به بازار هستند.

در تالار گفتگوهای باغبانی، شرایط اقتصادی فعلی و فرصتهای بازار استخراج شده و با کارشناسان مشهور مورد بحث و گفتگو قرار می گیرد. در روز آموزش، دانش آموزان در مورد مشاغل مربوط به صنعت مطلع می شوند و بازار کار برای بخش بین المللی باغ، شانس یک چالش جدید و جالب را برای پرسنل واجد شرایط فراهم می کند.

علاوه بر این، نکات برجسته گل فروشی و آخرین روند تکنولوژی در این زمینه نیز به بازدید کنندگان ارائه می شود. علاوه بر اطلاعات فعلی در مورد امکانات و خدمات در زمینه باغبانی، بازدید کنندگان می توانند انتظار یک برنامه و چارچوب جامع را داشته باشند.

همه این موارد سالانه در نمایشگاه گل و گیاه اسن Ipm  ارائه می شود. و لازم برای هر حرفه ای از این صنعت است.

بازدید از نمایشگاه نان و شیرینی آلمان Iba munich را نیز از دست ندهید.

نمایشگاه گل و گیاه

اطلاعات برگزاری جدیدترین نمایشگاه گل و گیاه اسن Ipm 2021

برگزاری نمایشگاه گل و گیاه اسن Ipm  که از 26 تا 29 ژانویه 2021 برنامه ریزی شده بود، به دلیل شیوع ویروس کرونا و محدودیت های سفر در سراسر جهان، لغو شده است. این بدان معناست که امکان شرکت حضوری در نمایشگاه تجارت باغبانی IPM در سال پیش رو وجود ندارد.

تور مجازی نمایشگاه گل و گیاه اسن Ipm  2021

تعاونی تولیدکنندگان به همراه شرکای خود گفتگوهای صنعت دیجیتال دانش و الهام را برای صنعت سبز و نمایشگاه گل و گیاه اسن Ipm  2021 ارائه می دهند. با شروع ماه فوریه، موضوعات متنوعی در زمینه صنعت گل و گیاه و همچنین میوه و سبزیجات در شرایط عادی در نمایشگاه برتر جهانی IPM  و در بستر مجازی مطرح می شود.

یکی از اولین برنامه های برجسته برنامه IPM CONNECT-Talk است که از 19 فوریه 2021 در دسترس کاربران ثبت نام شده در سیستم عامل خواهد بود. در میزگردی تصمیم گیرندگان، رهبران انجمن ها و سیاستمداران گرد هم می آیند تا موضوعات نمایشگاه گل و گیاه اسن Ipm  آینده را تعیین کنند.

خریدتور نمایشگاهی از ژیوار

برای ثبت خرید تور نمایشگاه کافی است که به ژیوار مراجعه نمایید و یا با شماره 54795000 – 021 تماس حاصل نمایید. با توجه اینکه ژیوار جز اولین برگزار کنندگان تورهای نمایشگاهی در ایران بوده است، پس ارائه خدمات حرفه‌ای از مجموعه ژیوار در زمینه تورهای نمایشگاهی میسر خواهد بود.

کارت ورودی نمایشگاه

بعد از اینکه مشاوره رایگان را از راهنمای تور نمایشگاهی ژیوار، دریافت کردید، نوبت به تکمیل مدارک خواهد رسید. با تکمیل مدارک و ارسال آن توسط کارمندان ژیوار، وارد پروسه اخذ کارت ورودی نمایشگاه خواهید شد. ما فقط به ویزای نمایشگاهی بسنده نخواهیم کرد. بلکه تا اخرین قدم همراه شما هستیم.

اخذ ویزای نمایشگاهی

برای اخذ ویزای نمایشگاهی با اطمینان خاطر، کار را به ژیوار بسپارید. در حالی که شما در فضای دوستانه ژیوار مشغول سرو قهوه هستید، راهنمای ویزای نمایشگاهی ، مدارک و پرونده شما را وارد جریان کار خواهد کرد و کمتر از 20 روز کاری از جانب راهنمای ویزای نمایشگاهی، خبر دریافت ویزای نمایشگاهی را می‌شنوید. برای مطالعه مدارک ویزای نمایشگاهی روی آن کلیک نمایید.

راهنمای تور نمایشگاهی و مترجم

بعد از تمام مراحل بالا، جلسه معارفه با حضور لیدر فارسی زبان و سایر مسافران تور برگزار می‌شود، لیدر فارسی زبان و همچنین مترجم که در محل نمایشگاه حضور دارد، شما را به بهینه ترین شکل، به نیازتان خواهد رساند. همراهی لیدر از ایران و حضور یک مترجم در نمایشگاه … کار را برای شما مسافران تور نمایشگاهی، آسان‌تر خواهد کرد.

تنظیم قرار ملاقات نمایشگاهی

اگر برای کسب و کار خود مایل به تنظیم قرار ملاقات با برگزارکنندگان و یا حتی غرفه داران نمایشگاه هستید، در زمان مراجعه به ژیوار باید موضوع را به اطلاع راهنمای تور نمایشگاهی برسانید، تا خواسته شما، برنامه ریزی و هماهنگ شود. اتفاق خوبی که در تورهای نمایشگاهی ژیوار رخ می‎‌دهد: شما با صاحبان کسب و کارهای بزرگ داخلی نیز روابط دوستانه‌ای پیدا خواهید کرد.

بیمه مسافرتی در تور نمایشگاهی

ژیوار برای تورهایی که برگزار خواهد کرد، همواره کیفیت و امنیت سفر برای مسافران را در اولویت قرار خواهد داد، بیمه نامه مسافرتی برای مسافران تورهای نمایشگاهی نیز صادر خواهد شد با هر مبلغی که مسافر مایل باشد، البته در چارچوب گزینه‌های پیشنهادی راهنمای تور نمایشگاهی!

خدمات تور نمایشگاهی ژیوار در یک نگاه

 • ترانسفر فرودگاهی

 • رزرو هتل

 • پرواز

 • اخذ کارت ورودی نمایشگاه

 • راهنمای فارسی زبان و مترجم

 • بیمه مسافرتی

 • ویزای نمایشگاهی

 • مشاوره رایگان

 • تنظیم قرار ملاقات نمایشگاهی

 • خدمات نمایشگاهی

 • تفریحات و گشت در کنار بازدید از نمایشگاه

 • و سایر خدمات …

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.