مجله آلمان

نمایشگاه کتاب فرانکفورت(BUCHMESSE)

نمایشگاه کتاب

تاریخچه نمایشگاه کتاب فرانکفورت(BUCHMESSE)

نمایشگاه کتاب فرانکفورت(Frankfurter Buchmesse) نزدیک به 500 سال قدمت دارد. شاید بتوان اوایل قرن 12 میلادی را ظهور کتاب های چاپی، نمایشگاه های عمومی در فرانکفورت، محل های فروش کتاب های دست نویس دانست.

جالب است بدانید که نمایشگاه ها و یا چاپخانه ها پس از آنکه یوهانس گوتنبرگ چاپ را با حروف متحرک در ماینتس ایجاد کرد، تاسیس شد.

اگرچه نمی توان تاریخ دقیق و مشخصی برای تاسیس نمایشگاه کتاب در فرانکفورت تعیین کرد، اما می توان این نکته را برداشت کرد که  قطعا در سال 1465 نمایشگاه کتاب فرانکفورت تاسیس شده بود.

با گذشت زمان، نمایشگاه کتاب به محلی برای بازاریابی تبدیل شد. بازرگانان بسیار زیادی از کل جهان و یا دانشمندانی که به دنبال بورس تحصیلی بودند، به این نمایشگاه می آمدند و کتاب هایی را از نمایشگاه خریداری می کردند. اگر علاقمند سفر به اروپا هستید، از تور اروپا ژیوار دیدن کنید.

جالب است بدانید که تا پایان قرن هفدهم میلادی نمایشگاه کتاب فرانکفورت(Frankfurter Buchmesse) به عنوان بهترین و مهم ترین نمایشگاه کتاب در کل اروپا برگزیده شد.

هنگامی که جنگ جهانی دوم اتفاق افتاد، نمایشگاه کتاب بسته شد و پس از اتمام جنگ جهانی دوم برای اولین بار در سال 1949 در کلیسای سنت پل، نمایشگاه کتاب برگزار شد. از سال 1949 به بعد نمایشگاه کتاب جایگاه ویژه و برجسته ای پیدا کرد.

با 10 هتل برتر فرانکفورت آشنا شوید.

زمان بازگشایی نمایشگاه کتاب فرانکفورت(BUCHMESSE) ماه اکتبر می باشد.

هر ساله در ماه اکتبر نمایشگاه کتاب فرانکفورت(Frankfurter Buchmesse)  با یک افتتاحیه جذاب به روی علاقمندان و دوستداران کتاب باز می شود. هر ساله این نمایشگاه میزبان 7300 غرفه می باشد.

نزدیک به 100 کشور از کل دنیا در این نمایشگاه شرکت می کنند. جالب است بدانید که علاقه مندان بسیار زیادی از این نمایشگاه استقبال می کنند. در این رویداد بیش از 10 هزار روزنامه نگار نیز شرکت می کنند.

طبق آماری که بدست آمده نزدیک به 300 هزار نفر از نمایشگاه کتاب فرانکفورت(Frankfurter Buchmesse) بازدید می کنند.

درهای نمایشگاه فرانکفورت مسه برای بازدیدکنندگان تجاری و عموم مردم در ساعات مختلف باز است. برای متخصصان، ساعات کاری از 09:00 صبح تا 18:30 بعد از ظهر است و آخرین روز یک ساعت زودتر در ساعت 17:30 بسته می‌شود.

اگر با ماشین وارد نمی‌شوید، خوشحال می‌شوید که بدانید، می‌توانید از چندین نوع حمل‌ونقل عمومی برای رسیدن به نمایشگاه استفاده کنی- خطوط اتوبوس، خطوط تراموا، قطارهای شهری و همچنین مترو. این امر امکان رفت و آمد از هر نقطه از شهر را با سهولت نسبی امکان پذیر می‌کند.

ویژگی های نمایشگاه کتاب فرانکفورت(BUCHMESSE)

در این نمایشگاه برای تمامی علاقه مندان و دوستداران کتاب، در تمامی حوزه های مختلف، کتاب هایی با انتشارات گوناگون وجود دارد. علاوه بر نشریه های تجاری، نشریه های دانشجویی، کتاب های قدیمی و باستانی نیز در این نمایشگاه به فروش می رسد.

ورود تکنولوژی به زندگی، مزایای بسیاری زیادی را در پی داشت. از جمله مزایا می توان به این نکته اشاره کرد که نمایشگاه کتاب فرانکفورت(Frankfurter Buchmesse) نه تنها به عنوان یک بازار برای حمایت رسانه و تولیدات چند بخشی و مکانی برای گرایش های مختلف ساخته شد، بلکه کلاس های تخصصی و آموزش های فشرده ای را، برای تقویت و موفق شدن در کسب و کارهای تجاری ارائه داد.

درباره مقر پادشاهان آلمانی بیشتر بدانید.

برگزاری نمایشگاه کتاب فرانکفورت(BUCHMESSE) در شیوع ویروس کرونا

در سال 2020 به دلیل شیوع ویروس همگانی کرونا در کل دنیا سبب شد که نمایشگاه کتاب فرانکفورت(Frankfurter Buchmesse) به صورت مجازی و کاملا دیجیتالی برگزار شود.

مدیر نمایشگاه کتاب یعنی آقای جورگن بووس در مصاحبه خود اعلام کرد، که تا زمانی که ویروس کرونا به صورت کامل از بین نرفته باشد، بستری را به صورت دیجیتالی یا به صورت فیزیکی برای 20000 کاربر در سال 2021 آماده می کند.

هم چنین کشور آلمان در نظر دارد که بودجه ای را به منظور کاهش هزینه ی بلیط نمایشگاه کتاب فرانکفورت اختصاص دهد. برای برگزاری نمایشگاه کتاب در سال 2021 به خاطر وجود ویروس کرونا، و برای اینکه سلامتی و ایمنی هیچ کدام از علاقه مندان به خطر نیافتد،

مسئولان تصمیم گرفتند که سالن برگزاری نمایشگاه کتاب را به مقدار قابل توجهی گسترش دهند، و حتی برای آنکه مطمئن شوند که فاصله ی اجتماعی در تمام ساعات برگزاری نمایشگاه حفظ و رعایت می شود، تصمیم گرفتند،که سالن های پیاده روی را نیز گسترش دهند .

ویزای نمایشگاهی چیست؟

هر ساله در نمایشگاه کتاب فرانکفورت(BUCHMESSE) یک کشور به عنوان مهمان افتخاری، شرکت می کند.

هر ساله در نمایشگاه کتاب فرانکفورت(Frankfurter Buchmesse) یک کشور به عنوان مهمان افتخاری نمایشگاه برگزیده می شود. در سال 2021 مهمان افتخاری نمایشگاه کتاب، کشور نروژ خواهد بود.

نمایشگاه کتاب به عنوان یک رویداد عظیم هر ساله بازدید کننده های بین المللی را که از نظر سوابق، حرفه ای هستند را به خود جذب می کند. که از جمله ی آنها می توان به کشورهای: فرانسه، آمریکا، ژاپن، روسیه، چین و استرالیا و چند کشور دیگر اشاره کرد.

در این مقاله سعی کردیم که در مورد نمایشگاه کتاب فرانکفورت(Frankfurter Buchmesse) اطلاعاتی را با شما به اشتراک بگذاریم. اگر شما هم از نمایشگاه کتاب در فرانکفورت بازدید کرده اید، تجربیات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

خریدتور نمایشگاهی از ژیوار

برای ثبت خرید تور نمایشگاه کافی است که به ژیوار مراجعه نمایید و یا با شماره 54795000 – 021 تماس حاصل نمایید. با توجه اینکه ژیوار جز اولین برگزار کنندگان تورهای نمایشگاهی در ایران بوده است، پس ارائه خدمات حرفه‌ای از مجموعه ژیوار در زمینه تورهای نمایشگاهی میسر خواهد بود.

کارت ورودی نمایشگاه

بعد از اینکه مشاوره رایگان را از راهنمای تور نمایشگاهی ژیوار، دریافت کردید، نوبت به تکمیل مدارک خواهد رسید. با تکمیل مدارک و ارسال آن توسط کارمندان ژیوار، وارد پروسه اخذ کارت ورودی نمایشگاه خواهید شد. ما فقط به اخذ ویزای نمایشگاهی بسنده نخواهیم کرد. بلکه تا اخرین قدم همراه شما هستیم.

اخذ ویزای نمایشگاهی

برای اخذ ویزای نمایشگاهی با اطمینان خاطر، کار را به ژیوار بسپارید. در حالی که شما در فضای دوستانه ژیوار مشغول سرو قهوه هستید، راهنمای ویزای نمایشگاهی آلمان مدارک و پرونده شما را وارد جریان کار خواهد کرد، و کمتر از 20 روز کاری از جانب راهنمای ویزای نمایشگاهی، خبر دریافت ویزای نمایشگاهی را دریافت خواهید کرد. برای مطالعه مدارک ویزای نمایشگاهی روی آن کلیک نمایید.

راهنمای تور نمایشگاهی و مترجم

بعد از تمام مراحل بالا جلسه معارفه با حضور لیدر فارسی زبان و سایر مسافران تور برگزار می‌شود، لیدر فارسی زبان و همچنین مترجم که در محل نمایشگاه حضور دارد، شما را به بهینه ترین شکل به نیازتان خواهد رساند. همراهی لیدر از ایران و حضور یک مترجم در نمایشگاه … کار را برای شما مسافران تور نمایشگاهی آسان‌تر خواهد کرد.

تنظیم قرار ملاقات نمایشگاهی

اگر برای کسب و کار خود مایل به تنظیم قرار ملاقات با برگزارکنندگان و یا حتی غرفه داران نمایشگاه هستید، در زمان مراجعه به ژیوار باید موضوع را به اطلاع راهنمای تور نمایشگاهی برسانید، تا وقت مورد نظر برنامه ریزی و هماهنگ شود. اتفاق خوبی که در تورهای نمایشگاهی ژیوار رخ می‎‌دهد: شما به صاحبان مشاغل کسب و کارهای بزرگ داخلی نیز روابط دوستانه‌ای پیدا خواهید کرد.

بیمه مسافرتی در تور نمایشگاهی

ژیوار برای تورهایی که برگزار خواهد کرد، همواره کیفیت و امنیت سفر برای مسافران را در اولویت قرار خواهد داد، بیمه نامه مسافرتی برای مسافران تورهای نمایشگاهی نیز صادر خواهد شد با هر مبلغی که مسافر مایل باشد، البته در چارچوب گزینه‌های پیشنهادی راهنمای تور نمایشگاهی!

خدمات تور نمایشگاهی ژیوار در یک نگاه

 • ترانسفر فرودگاهی

 • رزرو هتل

 • پرواز

 • اخذ کارت ورودی نمایشگاه

 • راهنمای فارسی زبان و مترجم

 • بیمه مسافرتی

 • ویزای نمایشگاهی

 • مشاوره رایگان

 • تنظیم قرار ملاقات نمایشگاهی

 • خدمات نمایشگاهی

 • تفریحات و گشت در کنار بازدید از نمایشگاه

 • و سایر خدمات …

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.