مجله فرانسه

نمایشگاه هنر پاریس plast meeting paris

معرفی نمایشگاه هنر پاریس plast meeting paris

نمایشگاه هنر پاریس plast meetings paris، یک رویداد مهم بین‌المللی برای ارائه آثار هنری مدرن، معاصر و پیشرفته است. این نمایشگاه به‌عنوان قطب اصلی هنر مدرن و معاصر نمایشگاهی، هنر اروپا را از سال‌های پس از جنگ تا به امروز ارائه می‌دهد.  

اما در دوره جدید به سمت کشفیات و آفرینش‌های بین‌المللی با دو مضمون خاص، به‌عنوان‌مثال هنر آمریکای لاتین و کارهای زنان هنرمند فرانسوی، همگراست. این نمایشگاه مجموعه‌داران فصلی و بازدیدکنندگان علاقه‌مند به هنر را از سراسر جهان برای بررسی و سرمایه‌گذاری در کار هنرمندان مهم مدرن و معاصر به خود جلب می‌کند.

قطعاً نمایشگاه هنر پاریس plast meeting paris رویدادی نیست که به متخصصان اختصاص داده شود، بلکه هدف آن قرار دادن هنر معاصر در دسترس همه است.

درباره نمایشگاه ماشین آلات دست دوم Resale Karlsruhe چه می دانید؟

زمان و مکان نمایشگاه هنر پاریس plast meeting paris

نمایشگاه هنر پاریس plast meeting paris هرساله به مدت 4 روز در پاریس فرانسه برگزار می‌شود. این نمایشگاه برای اولین بار در سال 1974 برگزار شد که از آن زمان تاکنون حدود 200 غرفه دار از سراسر جهان در این نمایشگاه حضور پیدا می‌کنند. بازدید از این نمایشگاه هم برای متخصصین تجارت و هم عموم مردم آزاد است.

درباره نمایشگاه مواد غذایی کلن ANUGA بیشتر بدانید.

آثار هنری در نمایشگاه هنر پاریس plast meeting paris

در نمایشگاه هنر پاریس  plast meetings paris حدود 80 گالری بین‌المللی از سراسر جهان به نمایش گذاشته می‌شود. آثار به نمایش گذاشته در این نمایشگاه طیف وسیعی از آثار هنری معاصر از نقاشی گرفته تا مجسمه‌سازی، عکاسی یا سرامیک، طراحی دکوراسیون، آثار هنری دیجیتال، ویدئو و صدا از دهه 50 تا امروز را به نمایش می‌گذارد.

این آثار هنری از مکتب‌های مختلف همچون اکسپرسیونیسم، انتزاع، هنر وحشی، هنر ساده‌لوحی، هنر جنبشی، هنر پاپ، مینیمالیسم، رئالیسم جدید، بیان آزاد و غیره جمع‌آوری شده‌اند.

همچنین نمایشگاه هنر پاریس plast meeting paris برنامه‌هایی همچون اجرای آزادانه نمایش، کنفرانس‌ها و نمایش فیلم‌های هنری را ارائه می‌دهد.

نمایشگاه هنر پاریس

هدف نمایشگاه هنر پاریس plast meeting paris

نمایشگاه هنر پاریس plast meeting paris بستری است که امکان کشف افراد و استعدادهای جوان را از طریق مقالات و گفتگو با گالری‌های شرکت‌کننده، هنرمندان، موزه‌داران و مشاوران هنری فراهم می‌کند.

علاقه‌مندان به آثار هنری و مجموعه‌داران از این فرصت استفاده می‌کنند و می‌توانند آثار هنری با قیمت مناسب را خریدوفروش کنند. همچنین این نمایشگاه با برخی از هنرمندان بین‌المللی مستقر در پاریس مصاحبه‌های ویدیویی ترتیب می‌دهد و در این مصاحبه‌ها هنرمندان در مورد زمینه، الهامات و مکان‌های موردعلاقه خود صحبت می‌کنند.

همچنین نمایشگاه هنر پاریس plast meeting paris با برنامه‌های عمومی خود تمایل به گسترش و ارتقاء جایگاه آثار هنری دارد که در اختیار گالری‌ها و هنرمندان قرار می‌گیرد. بنابراین تجربه دقیق و تمام‌عیار آفرینش را در دسترس اغلب مخاطبان علاقه‌مند به هنر قرار می‌دهد.

درباره نمایشگاه paperworld فرانکفورت چه می دانید؟

چه چیزی نمایشگاه هنر پاریس plast meeting paris را خاص کرده است؟

نمایشگاه هنر پاریسplast meeting paris، با 25 پروژه از میان گالری‌های شرکت‌کننده، نمای کلی از آثار زنان هنرمند در هنر مدرن و معاصر را ارائه می‌دهد. درواقع، تعداد زنان هنرمند شرکت‌کننده در دوره جدید، به لطف تعداد گالری‌های متعهد افزایش‌یافته است.

این واقعیت که بسیاری از گالری‌ها تصمیم گرفتند هنرمندان زن را در کانون توجه قرار دهند، راهی عالی برای کشف اهمیت زنان هنرمند در طول قرن 20 از طریق نمایشگاه هنر پاریس plast meeting paris است.

نمایشگاه هنر پاریس

خریدتور نمایشگاهی از ژیوار

برای ثبت خرید تور نمایشگاه کافی است که به ژیوار مراجعه نمایید و یا با شماره 54795000 – 021 تماس حاصل نمایید. با توجه اینکه ژیوار جز اولین برگزار کنندگان تورهای نمایشگاهی در ایران بوده است، پس ارائه خدمات حرفه‌ای از مجموعه ژیوار در زمینه تورهای نمایشگاهی میسر خواهد بود.

کارت ورودی نمایشگاه

بعد از اینکه مشاوره رایگان را از راهنمای تور نمایشگاهی ژیوار، دریافت کردید، نوبت به تکمیل مدارک خواهد رسید. با تکمیل مدارک و ارسال آن توسط کارمندان ژیوار، وارد پروسه اخذ کارت ورودی نمایشگاه خواهید شد. ما فقط به ویزای نمایشگاهی بسنده نخواهیم کرد. بلکه تا اخرین قدم همراه شما هستیم.

اخذ ویزای نمایشگاهی

برای اخذ ویزای نمایشگاهی با اطمینان خاطر، کار را به ژیوار بسپارید. در حالی که شما در فضای دوستانه ژیوار مشغول سرو قهوه هستید، راهنمای ویزای نمایشگاهی ، مدارک و پرونده شما را وارد جریان کار خواهد کرد و کمتر از 20 روز کاری از جانب راهنمای ویزای نمایشگاهی، خبر دریافت ویزای نمایشگاهی را می‌شنوید. برای مطالعه مدارک ویزای نمایشگاهی روی آن کلیک نمایید.

راهنمای تور نمایشگاهی و مترجم

بعد از تمام مراحل بالا، جلسه معارفه با حضور لیدر فارسی زبان و سایر مسافران تور برگزار می‌شود، لیدر فارسی زبان و همچنین مترجم که در محل نمایشگاه حضور دارد، شما را به بهینه ترین شکل، به نیازتان خواهد رساند. همراهی لیدر از ایران و حضور یک مترجم در نمایشگاه … کار را برای شما مسافران تور نمایشگاهی، آسان‌تر خواهد کرد.

تنظیم قرار ملاقات نمایشگاهی

اگر برای کسب و کار خود مایل به تنظیم قرار ملاقات با برگزارکنندگان و یا حتی غرفه داران نمایشگاه هستید، در زمان مراجعه به ژیوار باید موضوع را به اطلاع راهنمای تور نمایشگاهی برسانید، تا خواسته شما، برنامه ریزی و هماهنگ شود. اتفاق خوبی که در تورهای نمایشگاهی ژیوار رخ می‎‌دهد: شما با صاحبان کسب و کارهای بزرگ داخلی نیز روابط دوستانه‌ای پیدا خواهید کرد.

بیمه مسافرتی در تور نمایشگاهی

ژیوار برای تورهایی که برگزار خواهد کرد، همواره کیفیت و امنیت سفر برای مسافران را در اولویت قرار خواهد داد، بیمه نامه مسافرتی برای مسافران تورهای نمایشگاهی نیز صادر خواهد شد با هر مبلغی که مسافر مایل باشد، البته در چارچوب گزینه‌های پیشنهادی راهنمای تور نمایشگاهی!

خدمات تور نمایشگاهی ژیوار در یک نگاه

 • ترانسفر فرودگاهی

 • رزرو هتل

 • پرواز

 • اخذ کارت ورودی نمایشگاه

 • راهنمای فارسی زبان و مترجم

 • بیمه مسافرتی

 • ویزای نمایشگاهی

 • مشاوره رایگان

 • تنظیم قرار ملاقات نمایشگاهی

 • خدمات نمایشگاهی

 • تفریحات و گشت در کنار بازدید از نمایشگاه

 • و سایر خدمات …

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.